ČFL - 6. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Zápy : Vltavín - 17. září 2017   16:30

Zápy
Zápy
18' Bulíř  • 29' Piták
2:0
(0:0)
Vltavín
Vltavín
Zápy
Terč – Munzar, Pavlík, Šerý, Macek, Kovařík, Pedro.
Váňa – Musil, Starý.
Vltavín
Pochylý – Staněk, Hovorka, Šípek, Eichler, Schindler, Malone.

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji vám za pozornost a někdy příště na počtenou.
Je dobojováno a ze zisku tří bodů se dnes radují Zápy. Ty o svém vítězství rozhodly dvěma góly v první půli.
90+1'
90+1'
Hřiště opouští Karel Piták a nahrazuje jej Milan Macek.
89'
Další zásah do domácí sestavy. Bulíře nahradil Šerý.
86'
Domácí přistupují k taktickému střídání. Matějku nahradil Kovařík.
84'
A je tu další žlutá karta, tentokrát pro Nováka.
78'
Rozhodčí rozjel karetní mariáš. Další žlutá patří Pitákovi.
76'
Žlutou kartu vidí také domácí Putz.
75'
Hosté střídají. Vokouna nahrazuje Eichler.
73'
V krátkém časovém sledu dostali žluté karty Pozníček a Abena.
70'
Hostující Růžička dostal žlutou kartu.
55'
Žlutou kartu vidí domácí Jelínek.
46'
Hosté do druhého poločasu střídají. Odchází Macháč a Janda, přichází Hovorka a Maione.
46'
První poločas je již za námi a spokojenější po něm mohou být domácí, kteří zásluhou Bulíře a Pitáka vedou 2:0.
45'
41'
Žlutou kartu dostává Janda (Loko Vltavín).
29'
Fotbalisté Záp se ujímají dvoubrankového vedení! Valenta byl ve vápně faulován a z nařízené penalty se nemýlil KAREL PITÁK.
29'
Žlutou kartu vidí domácí Matějka.
28'
Jelikož dodavatel obrazového materiálu momentálně nedodává žádný přenos, budeme pokračovat pouze zpětnými informace o nejdůležitějších událostech.
21'
Po nepřesném zakončení bude od vlastní brány vykopávat domácí brankář.
18'
Domácí se ujímají vedení v zápase. Šťastným střelcem je TOMÁŠ BULÍŘ, který se prosazuje z levé strany hřiště.
18'
Na pravé straně se kombinace hostujícího celku nezdařila a domácí podnikají rychlý brejk prostředkem hřiště.
17'
Hostující gólman musel vyběhnout daleko z brány, načež uspěl v souboji a míč získal.
13'
Z přímého volného kopu branka nepadla. V kombinační hře prozatím mají o něco málo navíc hosté, ale to jim gól nepřinese.
10'
Pár metrů před vápnem byl hostující hráč faulován. Na řadu přijde standardní situace.
9'
Hosté se odhodlali k útoku po pravé straně hřiště, avšak zde jejich snaha skončila.
8'
Ten je však zastaven vlajícím praporkem pomezního sudího.
7'
Teď se Vltavínští hezky vymanili z tlaku a mohou vyrazit do útoku.
5'
Obrázek hry se nám prozatím nijak nemění, k nějaké gólové šanci máme pořád hodně daleko.
2'
Míč mají v držení hostující hráči, kteří kombinují na vlastní polovině hřiště.
1'

SK Zápy: Straka – Jelínek (K), Bulíř, Putz, Novák, Pávek, Štěpánek, Matějka, Valenta, Růžek, Piták.
Náhradníci: Terč – Munzar, Pavlík, Šerý, Macek, Kovařík, Pedro.

Loko Vltavín: Pávek – Podzimek, Abena, Růžička, Macháč, Pejša, Uvíra (K), Pozníček, Vokoun, Janda, Tichý.
Náhradníci: Pochylý – Staněk, Hovorka, Šípek, Eichler, Schindler, Malone.

Rozhodčí: Váňa – Musil, Starý.
Vltavín má zcela odlišné starosti než jejich soupeř. Fotbalistům Loka se totiž vstup do sezóny vydařil a momentálně jim patří v tabulce 3 pozice. Na tu je vynesl zisk 14 bodů, za které vděčí především skvělé formě z posledních zápasů. V nichž totiž nenašli přemožitele hned čtyřikrát za sebou. Na vedoucí Chrudim ztrácí Vltavín pět bodů.
Zápy půjdou do utkání jako outsider. K tomu je opravňuje jejich postavení v tabulce, v níž jim náleží v konkurenci 18 celků až 12. místo. To si zasloužily ziskem 8 bodů. V posledním zápase Zápy prohrály 0:2 v Chrudimi.
Zdravím všechny příznivce fotbalu! ČFL je již v plném proudu, má za sebou šest kol. Na řadu tedy přichází 7., v němž poměří síly SK Zápy a Loko Vltavín.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:30.