Straka (90+1. Terč) – Jelínek (K), Bulíř, Puzt, Novák (84. Macek), Pávek, Štěpánek (76. Kovařík), Matějka, Růžek, Šerý (64. Svoboda), Piták
Havránek – Hendrych (K), Drobílek, Doležal (88. Matějka), Macej, Madej, Kostorek, Hašek (90. Babka), Máče, Hradecký, Čtvrtníček (70. Jakab)
Saladiak, Čermák, Jakab, Seidl, Matějka, Babka

Penaltový souboj skončil poměrem 4:5.
Střílení penalt začíná.
Utkání po základní době skončilo 1:1, takže ho budou muset rozsoudit pokutové kopy.
90+2'
Druhý poločas skončil.
90'
Nastavená doby hry činí dvě minuty.
89'
Žlutou kartu dostává Macek (SK Zápy).
88'
Zápy měly příležitost k ohrožení hostující branky, nicméně rohový kop k ničemu takovému nevyužily.
85'
Čas se velmi intenzivně začíná naplňovat. Budeme svědky penaltového rozstřelu?
83'
Straka (SK Zápy) kontroloval střelecký pokus, který obešel jeho branku.
82'
Žlutou kartu dostává Novák (SK Zápy).
81'
S nabídnutou možností v podobě rozehrávky standardní situace si hosté nevěděli rady.
80'
Útočnou akci Slavoje zastavili domácí faulem.
79'
Zápští fotbalisté chtěli strhnout vedení na svou stranu, ale Havránek (FK Slavoj Vyšehrad) byl proti.
76'
Dvě nepřesné střely. První z nich vyprodukovali hosté a tu druhou zase domácí.
75'
Tak nakonec to byly hned tři vyšehradské rohy během krátké chvíle. Málo vídaná záležitost.
74'
Ještě jeden roh pro Slavoj. A další.
73'
Strážce zápské svatyně musel vytasit další zákrok, tentokrát po střele z rohového kopu.
72'
Ve střehu musel být nejen on, ale o chvíli později také jeho protějšek Straka (SK Zápy).
70'
Zápy jsou velice aktivní a to vyústilo v zákrok Havránka, který se v těchto chvílích musí mít na pozoru.
68'
Kdyby střela po rozehrávce rohového kopu byla jen o něco přesnější...Tohle domácí musí mrzet.
67'
Zápští znovu zavítali na území Slavoje a je z toho roh.
65'
Správně seštelovat mířidla. Přesně to teď domácím borcům chybělo při zakončení.
65'
Žlutou kartu dostává Drobílek (FK Slavoj Vyšehrad).
63'
Obránci Záp se semkli a ubránili exekuci rohového kopu. Jak dopadne protiútok?
62'
Zápští fotbalisté se provinili útočným faulem.
61'
Havránek (FK Slavoj Vyšehrad) si připsal úspěšný zákrok. Následující půlhodina bude napínavá.
59'
Rozhodčí hru pro zranění hráče přerušil.
58'
Momentálně se hraje ze strany na stranu.
55'
Zápy se probojovaly na útočnou polovinu hřiště a pálily tam slepými.
53'
Zatím to vypadá, že se skóre jen tak nepohne.
51'
Překlopí domácí pomyslné misky vah zpátky na svou stranu, nebo se spokojí s nerozhodným stavem?
50'
Vyšehrad právě vstřelil branku!
Po rohovém kopu a přesné trefě se pražský klub raduje z vyrovnávací branky, kterou vstřelil JOSEF ČTVRTNÍČEK.
50'
Přesto hosté zůstali u balonu a vyslali ho na Straku, po jeho zákroku byl nařízen roh.
49'
Tak ne, nepovedlo se. Zformovaná obrana domácího týmu to nedovolila.
48'
Teď může zahrozit Slavoj, rozehraje totiž roh.
46'
Už po několika vteřinách od zahájení druhé půle vypálili domácí směrem na Havránkovu svatyni.
46'
45'
45'
Tečku za úvodním dějstvím napsala nepřesná rána domácích borců, po které se Havránek jen ohlédl.
43'
Na standardní situaci soupeřova týmu byla domácí defenziva velice dobře připravena.
42'
Hostující fotbalisté se vrátili na útočnou polovinu a rozehrají tam rohový kop.
40'
Žlutou kartu dostává Piták (SK Zápy).
38'
Slavoj se prokombinoval na území domácího týmu, ale tam se neohřál příliš dlouho.
37'
Na tahu je Vyšehrad.
36'
Zápy právě vstřelily branku!
Svou třetí střelu na bránu domácí přetavili v gól a otevírají zápasové skóre. Jako první se do listiny střelců zapsal PATRIK RŮŽEK
35'
Žlutou kartu dostává Hradecký (FK Slavoj Vyšehrad).
33'
Hned nato dali o sobě vědět také domácí, ti pozlobili Havránka pokusem letícím kolem jeho brány.
32'
Hosté dotáhli svůj útok až ke střele, které vystavil stopku bezchybný Straka (SK Zápy).
31'
Útočná akce domácím nevyšla úplně podle jejich představ, takže následuje odkop od branky.
30'
Zápy jsou teď aktivnějším celkem, vyšehradský Slavoj proto zaujal obranné postavení.
27'
A nakonec to stačilo na zakončení, které má v rukou pozorný Havránek (FK Slavoj Vyšehrad).
26'
Zápy obléhají pokutové území svého soka.
25'
Domácí pak roztáhli hru na levou stranu a můžou se těšit alespoň z autového vhazování.
24'
Přímo ve středovém kruhu došlo k nedovolenému zákroku, po němž u míče zůstanou hráči Záp.
22'
Už nějakou dobu se hraje při poměrně slušném tempu. Snad to vydrží co nejdéle.
21'
Ve střehu musel být také Havránek (FK Slavoj Vyšehrad), aby dokázal chytit střelecký pokus.
19'
A z nařízeného přímého kopu letěla na Straku střela, která se stala kořistí zápského gólmana.
18'
Rychlý protiútok hostů Zápští zastavili faulem.
17'
Obránci Slavoje Vyšehrad zůstali soustředění a svým protivníkům nedovolili zakončit.
16'
Fotbalisté domácího celku z toho vytěžili roh.
15'
V posledních minutách se hra přelévala ze strany na stranu a totéž platí také pro tento okamžik.
13'
Pokusem mimo zakončili své tažení také hráči Záp.
11'
Bezprostředně po jeho rozehrávce došlo k nepřesné střele, takže Straka (SK Zápy) mohl zůstat v klidu.
10'
Tam se balonu ujali hosté, kteří okamžitě zaveleli k útoku po levé straně. Jeho výsledkem je rohový kop.
9'
Momentálně se hraje kolem středového kruhu.
7'
A ubránila se. Domácí pak díky tomu mohli vyrazit do brejku, ten ale jejich soupeři zastavili.
6'
Defenziva Záp bude čelit rohovému kopu.
4'
Prvního střeleckého pokusu se diváci dočkali ve čtvrté minutě, Straka (SK Zápy) byl připraven.
3'
Oba soupeři se na začátku zápasu teprve oťukávají.
1'
V Zápech je vše připraveno k začátku zápasu.

SK Zápy: Straka – Jelínek (K), Bulíř, Puzt, Novák, Pávek, Štěpánek, Matějka, Růžek, Šerý, Piták
Náhradníci: Terč, Munzar, Macek, Kovařík, Pedro, Svoboda

FK Slavoj Vyšehrad: Havránek – Hendrych (K), Drobílek, Doležal, Macej, Madej, Kostorek, Hašek, Máče, Hradecký, Čtvrtníček
Náhradníci: Saladiak, Čermák, Jakab, Seidl, Matějka, Babka

Rozhodčí: Němec – Průcha, Štuk.
Necelých dvacet minut před zahájením zápasu probíhá na hřišti Záp rozcvička hráčů obou celků.

FK Slavoj Vyšehrad

Vyšehrad vstoupil do sezony vysokou domácí porážkou, potom ale zmobilizoval veškeré své síly a vytvořil si šest zápasů dlouhou vítěznou šňůru. Poslední dva duely ovšem Slavoji výsledkově nevyšly, a proto pražský klub klesl na osmé místo. Vyšehradský Slavoj má tedy co napravovat.
SK Zápy

Díky třízápasové vítězné sérii se Zápy probojovaly na sedmou pozici a určitě budou chtít stoupat tabulkou ještě výše. Týmu z maličké obce s necelou tisícovkou obyvatel se daří především v domácím prostředí, kde v řádné hrací době ještě nepoznal pachuť porážky. Potěší své příznivce i tentokrát?
Všem fotbalovým fanynkám a fanouškům přeji příjemné nedělní odpoledne a zároveň vás vítám u sledování textové online reportáže z utkání SK Zápy – FK Slavoj Vyšehrad, které se odehraje v rámci 8. kola České fotbalové ligy od 16 hodin.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.