Čínská Super League -  ONLINE PŘENOS -  Šanghaj East Asia : Henan Jianye - 25. června 2017   13:35

Šanghaj East Asia
22' Eddi Gomes(vl.)  • 51' Achmedov  • 62' Elkeson  • 66' Wu Lej
4:1
(1:0)
Henan Jianye
72' Patino
Jen Ťun Ling – Čeng Č-Jun (46. Ju Chaj), Che Kuan, Š' Kche, Čang Wej – Achmedov (87. Čang I), Cchaj Chuej-Kchang, Lin Čchuang-i – Hulk, Elkeson (78. Lu Wen-Ťun), Wu Lej
Lu Wen-Ťün, Li Šeng-Lung, Čang Chua-Čchen, Čang I, Ju Chaj, Sun Le, Wej Š'-Chao
Kuan Sing – Liou Kuej Čching, Jang Jang
Šanghaj Stadium, Šanghaj
Wu Jen – Jang Kchuo, Eddi Gomes, Lung Čcheng (89. Wang Fej), Ku Cchao, Liou Cheng – Feng Čuo-I, Dočkal, Čung Tin Pao, Feng Kang (81.Tu Čchang-ťie) – Patino

Zápas končí. Bořek Dočkal odehrál v dresu hostujícího mužstva celý záps, nehrál špatně, snažil se tvořit hru, byl aktivní, ale Henanu to není nic platné, protože čtrnáctý celek čínské ligy prohrál 1:4.

Ten výsledek je pro tým ze spodu čínské Superligy možná trošku krutý, protože výkon outsidera zápasu nebyl vůbec špatný. S druhou Šanghají odehrál Henan vyrovnaný duel. Jako jediný se v hostujícím dresu prosadil Patino, když druhým dotekem vymetl levý roh domácí branky.

Utkání bylo také četné na diskuse brazilského hráče domácího celku Hulka s rozhodčími Kuang Singem. Tohle divadlo předvedla bývalá hvězda ruské ligy několikrát a bylo to zcela zbytečné.
90+4'
90+4'
Následně se Hulk (domácí) dotkne jako poslední míče na levé straně na polovině soupeře.
90+3'
Zhruba patnáct sekund před koncem si ještě zahraje Jen Ťun Ling (domácí).
90+2'
Mohlo přijít snížení na 2:4 z pohledu hostujícího mužstva, ale Patino se sice zbavil soupeře na pravé straně, jenže napálil křížem levou tyč!
90+2'
Šanghaj v poklidu kombinuje a je jisté, že druhý tým čínské ligy zvítězí v tomto zápase.
90+1'
Tohle je věc, kterou možná znáte z fotbalové hry FIFA! Rozehraje si se spoluhráčem roh, spoluhráč, myšleno Hulk, vám vrátí míč do ofsajdu.
90+1'
Lung Čcheng poslal míč na rohový kop pro domácí mužstvo z pravé strany v době, kdy je jasné, že se budou nastavovat tři minuty.
90'
Paradoxně ve druhém poločase má tento zápas o něco větší drajv než v prvním dějství.
89'
Standardní situace byla rozehraná nakrátko, na pravé straně zakončoval z hranice vápna Jan Kchuo nad branku domácího mužstva.
89'
Střídání v týmu Henan Jianye FC: ze hřiště odchází Liou Cheng, přichází Wang Fej.
89'
Od Čanga Weje šel míč na rohový kop. Je tady standardní situace pro hosty z pravé strany.
88'
Henan je i nadále aktivní směrem dopředu, jak už bylo řečeno, tak nehraje špatně. Soupeř jej nepřehrává.
87'
Střídání v týmu Šanghaj East Asia: ze hřiště odchází Achmedov, přichází Čang I.
87'
Jen Ťun Ling nezapsal přesný výkop, ale Šanghaj si posléze při kombinaci pomohla s brankářem domácího mužstva.
86'
Vše končí nepřesným centrem bývalého záložníka Sparty z levé strany na zadní tyč, míč pro brankáře Šanghaje!
86'
Po rohu Dočkala z levé strany je tady opět tlak hostujícího mužstva, ale zatím bez něčeho, co by zaujalo fotbalové fanoušky.
85'
Jako již poěnkolikáté se Hulkovi (domácí) nelíbil výrok rozhodčího a jeho seriál o debatách s hlavním arbitrem pokračuje.
85'
Jeden z domácích hráčů dobře přistoupil k soupeři, momentálně hosté kombinují na polovině protivníka, ale nic podstatného se zatím nestalo.
84'
Útok hostů po pravé straně přerušil odkopem do autu Čang Wej, je tady autové vhazování pro Henan.
83'
Jang Kchuo (hosté) vhazoval z pravé strany, jeden z hostujících hráčů si šel pro penaltu, padl na zem ve vápně, ale sudí Kuan Sing neukázal na značku pokutového kopu.
83'
Po rohu zatím outsider zápasu nevystřelil, ale i tak obléhá vápno domácího celku.
82'
Bořek Dočkal (hosté) se rozhodl pro razantní střelu ze středu z dvaceti metrů a mířil k levé tyči, Jen Ťun Ling ovšem vyrazil míč na roh.
82'
Čun Tin Pao (hosté) to měl složité proti dvojici soupeřů, a tak vhazovala Šanghaj, jenže vše skončilo ztrátou balonu na vlastní polovině.
81'
Není to tak, že by se utkání pouze dohrávalo. Dnes opravdu nevidíme špatný fotbal v Šanghaji.
81'
Střídání v týmu Henan Jianye FC: ze hřiště odchází Feng Kang, přichází Tu Čchang Ťie.
80'
A také se nyní podíval protihráči zblízka do očí. Tím soupeřem byl Ku Chao (hosté). Sudí Kuan Sing oběma hráčům důrazně domlouvá!
79'
Šanghaj hraje s daleko větší lehkostí ve finální fázi, Hulk je v dnešním zápase přímočarý, má tah na branku!
79'
Henan se v pohodě ubránil rohu soupeře, ale momentálně je to Šanghaj, kdo pevně drží balon a kombinuje na polovině hřiště.
78'
Střídání v týmu Šanghaj East Asia: ze hřiště odchází Elkeson, přichází Lu Wenjun.
78'
Hulk (domácí) prvním dotekem zrychlil hru, poté našel spoluhráče Elkesona na levé straně, jehož sražená střela znamená roh z pravé strany.
77'
Hulk z pravé strany naservíroval míč spoluhráči, ten ovšem razantní střelou nepřidal pátou branku Šanghaje!
77'
Henan momentálně kombinuje na polovině hřiště a v posledních minutách sice více drží balon, ale moc nestřílí.
76'
Jednomu z hostů nevyšla zatím spolupráce s Luou Chengem, ale Bořek Dočkal vhazoval. Nicméně, Henan se nedostal k zakončení.
76'
Bořek Dočkal (hosté) tvořil hru na levé straně, útočné snažení Henanu bude pokračovat autem z levé strany.
75'
Javier Patino (hosté) těch šancí dnes na hrotu útoku moc nedostal, ale i tak se dokázal jednou jednoduše prosadit.
75'
Po přihrávce po pravé straně byl zřejmě Jang Kchuao s balonem již v autu, a tak bude následovat výkop Jen Ťun Linga (domácí).
74'
A další z několika diskusí domácího Hulka s rozhodčím. Pomezní sudí odmával ofsajd, ale zase se něco brazilskému hráči nelíbilo.
74'
Eddi Gomes přihrál po levé straně, Henan se opravdu prezentuje sympaticky v dnešním zápse, ale ani tak to týmu Bořka Dočkala není nic platné.
73'
Eddi Gomes (hosté) šel velice důrazně do souboje s Hulkem, ale sudí Kuan Sing odmítl odpískat penaltu po zákroku na brazilského hráče.
72'
Tým Henan Jianye právě vstřelil branku!
Tohle další ukázka jednoduchého fotbalu! Eddie Gomes z levé strany našel JAVIERA PATINA, jenž si zpracoval míč a druhým dotekem trefil levý roh domácí branky!
71'
Jak jednoduše se dá hrát fotbal! Hulk (domácí) obdržel přihrávku na levé strany dvacet metrů od branky soupeře, ale posléze našel Brazilec spoluhráče Wu Leje v ofsajdu jednoduchým zrychleím hry!
70'
Šanghaj se určitě uklidní tím čtvrtým gólem, momentálně domácí celek kombinuje, soupeř jej ani nepresuje.
69'
Standardní situaci rozehrá Dočkal (hosté) přihrávkou na stopera Eddiho Gomese. Ale Henan strašně jednoduše přišel o míč.
69'
Luou Cheng (hosté) pokazil útok hostů po levé straně, následně ovšem Elkeson fauloval zmiňovaného hráče Henanu a je tady volný přímý kop z levé strany.
68'
Celé to začalo u Dočkala (hosté), ale na hranici vápna utekl balon Feng Čuo-i.
68'
Přitom Henan nehraje špatně, dokáže si vypracovat gólové přiležitosti...
66'
Šanghaj East Asia právě vstřelila branku!
Po centru z levé strany z hranice šestnáctky si nešťastník zápasu Eddi Gomes nepokryl na zadní tyči WU LEJE, který zakončil přizemní střelou do pravé poloviny hostující branky! 4:0.
65'
Druhý tým čínské ligy momentálně kombinuje na polovině hřiště, do kombinace se zapojil také Cchaj Chuej.
64'
Hostující hráč pomohl Elkesonovi nahoru, a tak bude Šanghaj vhazovat z pravé strany, kdy si míč bere Lin Čchuang I.
64'
Jeden z hostů zrychlil na levé straně hru, ale jeho spoluhráč zakončil vše z pravé strany špatně umístěnou střelou doprostřed branky domácích.
62'
Tohle už vypadá s týmem Bořka Dočkala velice špatně. Po centru na přední tyč prohrál Eddi Gomes souboj s ELKESONEM, ten se zbavil kapitána Henanu a z levé strany z hranice vápna zakončil přizemní střelou k pravé tyči. 3:0.
61'
Hulk (domácí) se dostal k míči ve středu hřiště, na konci akce byl aktivní Wu Lej na levé straně, a tak je tady roh pro domácí celek.
60'
Obrovská šance Šanghaje! Hulk řešil rychlý kontr domácích přihrávkou z pravé strany na levou stranu, kde Wu Lej zakončil levou nohou do levé tyče!
60'
Ten rozehrá Dočkal (hosté). Odražený míč napálil na levé straně zcela mimo tři tyče. Čun Tin Pao.
59'
Bořek Dočkal (hosté) je faulovaný zezadu jedním z domácích hráčů. Henan se ovšem zatím neprosazuje v útočné fázi, ale bude mít k dispozici roh z pravé strany.
59'
Patino (hosté) na levé straně nahrával pod sebe, ale domácí tým se na pár sekund snadno dostal k míči.
58'
Domácí mužstvo se prezentovalo aktivním presinkem, výsledkem toho je ovšem pouze výkop Wu Jena.
58'
Na hrotu útoku se nedostal k balonu Wu Lej na pravé straně, a tak bude z levé strany vhazovat outsider zápasu.
57'
Zákrok Hulka (domácí) zaváněl faulem na Luou Chenga, ale sudí Kan Sing neodpískal faul, je tady rychlý kontr Šanghaje!
56'
Luou Cheng obešel soupeře, zbavil se posl=ze Cchaj Chueje, po centru z levé strany se k zakončení nedostal Bořek Dočkal, ani jeden z jeho spoluhráčů na pravé straně.
56'
Hulkovi (domácí) utekl balon a i proto se nyní musí Šanghaj bránit útoku Henanu po levé straně, který začne autovým vhazováním Luou Chenga.
55'
Tohle bylo celkem ze začátku zajímavé, ale na hrotu útoku Henanu nedosáhl na balon Čung Tin Pao.
55'
Jenže po ztrátě míče přišel faiů Odila Achmedova (domácí). Míč si bere Eddi Gomes a bude rozehrávat volný přímý kop.
54'
Hulk (domácí) se dostal k míči na polovině hřiště, Šanghaj momentálně v poklidu kombinuje.
54'
Po centru z pravé strany byl na penaltě zcela volný Eddi Gomes (hosté), načež zakončil hlavou nad branku domácích.
53'
Ale zatím se na fotbal ve druhém poločase rozhodně dá koukat. Není to žádná nuda.
51'
Po rohovém kopu z levé strany zablokovali hráči Henanu asi dvě střely soupeřů, ale poté z pravé strany do levé poloviny hostující branky poslal míč pravou nohou ODIL ACHMEDOV! Je možné, že míč do sítě ještě (opět) tečoval Eddi Gomes, ale jako střelec branky je označený ruský fotbalista.
50'
Hulk dostal strašně místa k přihrávce středu na levou stranu, kde byl Wu Lej, sražená střela domácího hráče znamená roh.
50'
Bude to Čung Tin Pao, kdo bude vhazovat z pravé strany. Začátek druhého poločasu není vůbec špatný a atraktivní.
49'
Šanghaj vhazoval z pravé strany, Elkeson ovšem zhruba čtyřicet metrů od branky hostů přišel o míč.
49'
Útok domácích končí střelou z hranice vápna levou nohou vedle pravé tyče.
48'
Čung Tin Pao šel do souboje se soupeřem, míč mají momentálně hostující hráči.
47'
Po centru z pravé strany jsme viděli závar před brankou Šanghaje, ale vše končí zřejmě útočným faulem jednoho z hostů...
47'
Bořek Dočkal si vyměnil míč se spouhráčem, ale výsledkem snažení českého útočníka je rohový kop z pravé strany.
46'
Avšak míč ztratil, po levé straně se neprosadil Wu Lej, následně už sledujeme útok Henanu po pravé straně.
46'
Rozehrávku druhé půl měl tým v modrém.
46'
Střídání v týmu Šanghaj East Asia: ze hřiště odchází Čeng Č Jun, přichází Ju Chaj.
46'
První poločas je minulostí, jediný gól v něm vstřelil hostující hráč, přesto jeho mužstvo prohrává. Řeč je o Gomesovi, jenž si srazil centr z pravé strany na pozici stopera do vlastní sítě, respektive k pravé tyči. Bořek Dočkal je aktivní, nehraje špatně. To platí také o celém Henanu. Čtrnáctý celek čínské ligy hraje v Šanghaji vyrovnanou partii.
45+2'
45+1'
Dočkal (hosté) šikovně otřel míč při rozehrávce o soupeře a následovat bude výkop Wu Jena.
45+1'
Jenže domácí se dostali k míči a jeden z hráčů Šanghaje střílel křížem z pravé strany, hostující hráč odvrátil míč na roh.
45'
Elkeson (domácí) pokazil útok Šanghaje po levé straně nepřesnou přihrávkou.
45'
Borek Dočkal (hosté) nahrával ze středu na levou stranu, ale jeho přihrávku vzduchem nezastihl na hrací ploše Luou Cheng.
44'
Henan nehraje zle, je aktivní směrem dopředu, ale i tak prohrává 0:1.
43'
Tenhle zápas se nehraje ve velkém tempu, ale je nutné podotknout, že v Šanghaji silně prší.
43'
Patinova nepřesná přihrávka pod sebe z pravé strany dává míč zadarmo domácím.
41'
Lung Čcheng (hosté) se stal obětí faulu na polovině hostů. Následně na dvaceti meterch na levé straně střílel levou nohou vedle levé tyče Čung Tin Pao.
40'
Dočkal nahrál spoluhráči, posléze našel Jang Kchua na pravé straně, ale jeho centr vedl do země Nikoho. Takže výkop Jen Ťun Linga.
39'
Patino (hosté) presoval se spoluhráčem, ale míč utekl Čung Tin Paovi do zámezí, takže aut pro Šanghaj.
39'
Domácí hráči přečetli rychlou narážečku hostů, konkrétně Jang Kchua a jednoho z jeho spoluhráčů na pravé straně.
38'
Patino (hosté) nahrál z pozice hrotového záložníka pod sebe, do kombinace se zapojil Dočkal, míč mají momentálně hosté.
38'
Febg Čuo- I (hosté) byl aktivní při presinku, jenže k ničemu to nevedlo, hosté si malém nepohlídali Wu Leje na pravé straně.
37'
Domácí mužstvo odvrátilo roh na přední tyči, následně jsme viděli nepřesnou střelu Luou Chenga (hosté).
36'
Bořek Dočkal (hosté) hledal svým centrem z třiceti metrů spoluhráče na zadní tyči, míč šel do zámezí na roh od Lin Čchuang -I.
36'
Mohlo to být 2:0! Jeden z domácích hráčů přihrál na levé straně pod sebe, Elkesonova levačka trefila ze střední vzdálenosti z levé strany levou tyč hostující branky!
35'
Hulk (domácí) se již tolik nedostává do hry jako na začátku zápasu. Pokud tento Brazilec tvoří hru, tak většinou s krajanem Elkesonem!
34'
Luou Cheng (hosté) vystoupil z pozice levého záložníka a přerušil na pár sekund útok Šanghaje po pravé straně.
34'
Dočkal (hosté) byl opět u balonu na pozici záložníka, ale nic podstatného se nakonec při akci po levé straně nestalo.
33'
Dočkal (hosté) dostal míč na levou stranu na Čung Tin Paa, jehož centr na přední tyč si pohlídal Jen Ťun Ling (domácí).
33'
Jeden z domácích hráčů nahrál p pravé straně na Wu Leje, ale ten si nezpracoval v tísni ideálně balon.
32'
Achmedov (domácí) fauloval protihráče na polovině soupeře zezadu a sudí Kuang Sing odpískal faul.
31'
Šanghaj má v posledních minutách hru pod kontrolou, momentálně drží výše postavený celek čínské ligy balon na polovině hřiště.
30'
Roh z pravé strany vyboxoval sice nejistě, ale přece jen do bezpečí Wu Jen. Při následném kontru přišlo podražení Achmedova (domácí) a tím pádem karta pro Rusa!
28'
Eddi Gomes (hosté) vhazoval na přední tyč, ale nic z toho nebylo. Na druhou stranu pádil Elkeson, následně přišlo přenesení hry na pravou stranu na Wu Leje (domácí), ten padnul ve vápně jako do postele, ale bylo jasně vidět, že bránící hráč bral balon ve skluzu, takže tady nemohla být o penaltě řeč!
28'
Jang Kchuo (hosté) si v rychlosti narazil míč se spoluhráčem na pravé straně, i proto bude vhazovat Eddi Gomes.
27'
Patino (hosté) se sice hodně diví, ale podle soudu rozhodčího Kuan-Singa nebyl faulovaný, prostě nebyl podražený.
27'
Zřejmě Achmedov ukázal fanouškům dobrou rychlost po pravé straně, ale ruskému hráči domácích nevyšla kolmice do středu.
26'
Tím pádem Wu Jen (hosté) vykopával, ale byl to zřejmě in Čchuang -I, kdo byl faulovaný při presinku hostů.
25'
Momentálně sledujeme kombinaci Šanghaje na polovině hřiště, posléze přihrávku na přihrávku po pravé straně nedosáhl Elkeson (domácí).
25'
To nebyl vůbec jistý zákrok Wu Jena po rohu z pravé strany, teď můžou být hosté rádi, že nebyl u brankáře Henanu nikdo ze soupeřů.
25'
Šanghaj to zkusila po pravé straně, míč šel do zámezí od Gomese (hosté), je tady roh z pravé strany.
22'
A tak zcela logicky jdou hráči v červených dresech do vedení, jenže autorem branky není žádný z domácích hráčů. Po centru soupeře z pravé strany byl na přední tyči stoper EDDI GOMES, kapitán Henanu si srazil centr po levé ruce brankáře Wu Jena do sítě! 1:0!
22'
Jak už bylo řečeno, tak čtrnáctý celek čínské ligy nehraje v Šanghaji vůbec špatně a zatím se Hulk a spol. nedostali do vážnější šance...
21'
Žlutou kartu dostává Bořek Dočkal (Henan Jianye FC).
21'
Bořek Dočkal (hosté) nahrál po pravé straně svému spoluhráči, v závěru akce si Čung Tin Pao narazil míč s jedním z hostů, posléze jej soupeř zasáhl možná loktem ve vápně. Tohle se asi dalo pískat jako pokutový kop.
20'
Teď úplně zbytečně jeden z hostů presoval a dohrál soupeře u autové čáry, z toho plyne, že Šanghaj v poklidu kombinuje na polovině hřiště.
19'
Hulk (domácí) hledal svým centrem z levé strany levou nohou na zadní tyči Wu Leje, avšak toho pohlídal Luou Cheng (hosté).
19'
Elkeson (domácí) šel na levé straně vápna soupeře velice ochotně k zemi, ale sudí Kuan Sing odmítl odpískat pokutový kop.
18'
Bořek Dočkal (Henan) začal akci hostů na polovině hřiště, následně přišla razantní střela Čung Tin Paa vedle pravé tyče zhruba z dvaceti metrů.
17'
Eddi Gomes (hosté) vhazoval z pravé strany na bližší tyč, ale Henan nezakončil svojí akci.
17'
Od Čanga Weje (domácí), šel míč do zámezí, takže z pravé strany bude vhazovat Eddi Gomes.
16'
Ta aktivita Šanghaje z úvodu zápasu je tak trošku pryč, i Henan si v posledních minutách vybojoval zajímavé šance a zatím nehraje hostující mužstvo vůbec zle.
15'
Viděli jsme signál, který rozehrál exsparťanský záložník, ale domácí hráč zablokoval střelu soupeře, posléze Čung Tin Pao (hosté) držel protihráče a dostává kartu.
15'
Čun Tin Pao (hosté) vybojoval rohový kop z pravé strany pro Henan, takže práce pro Dočkala!
14'
Patino (hosté) se dostal k míči, když se z pozice útočníka stáhl do středu hřiště, následně hostující forvard zůstal ležet na zemi, ale sudí Kuan Sing neodpískal faul jednomu z domácích soupeřů.
13'
Viděli jsme brazilskou spolupráci, kdy Elkeson (domácí) na levé straně zrychlil hru, nabídl míč Hulkovi, který ovšem zakončoval z úhlu zcela vedle pravé tyče.
13'
Šanghaj přeneesla hru z pravé strany na levou, kde byl Čang Wej (domácí), ale momentálně se již těžiště hry přesunulo na polovinu hřiště.
12'
Bořek Dočkal (hosté) se zapojil do začátku akce Henanu, ale výsledkem snažení hostů byl pouze nepřesný centr z levé strany.
11'
Jedno zaváhání obrany domácích a mohlo být vystaráno, Čung Tin Pao (hosté) nebyl v ofsajdu, ale nakonec ve skluzu zakončil na hrotu útoku pouze do náruče Jen Ťun Linga
10'
Hulk (domácí) zasáhl při skluzu Luou Chenga, následně se zlobil, co to dalo, přitom nyní mohl být rád za to, že nedostal žlotu kartu!
10'
Je zcela zřejmé, že Šanghaj je tím, kdo se snaží diktovat tempo hry, kdo je více na balonu, ale zatím favorit zápasu neměl žádnou větší šanci.
9'
Mužstvo v červených dresech se nikam nehrnulo, do kombinace se zapojil také Jen Ťun Ling (domácí), ale vše končí míčem v autu a vhazováním soupeře.
9'
Wu Jen vykopával, výkop měl délku, po sérii osobních soubojů nakonec bude Šanghaj vhazovat z pravé strany.
8'
Tohle zakončení nebylo vůbec ideální, Hulk (domácí) vsadil na razanci a zakončil levou nohou vysoko nad branku Wu Jena.
8'
Zřejmě Eddi Gomes vystoupil z pozice stopera a zapsal faul hostujícího mužstva. Tohle není vůbec špatná pozice pro domácí celek při standardní situaci z levé strany, je to práce pro Hulka (domácí).
7'
U míče je tak tým Šanghaje, který to zkouší po levé straně, ale soupeři brzy přistupují k mužstvu v červeném.
7'
Níže postavený celek čínské ligy momentálně kombinoval na pravé straně, balonu se poprvé dotkl Bořek Dočkal, avšak jeden z hostů byl v ofsajdu.
6'
Další roh z levé strany si vzal na starost opět Hulk (domácí), ale Šanghaj se nedostala k zakončení, brankář Wu Jen nemusel zasahovat, posléze přišel útočný faul.
5'
Brazilec Hulk nejprve z levé strany centroval na přední tyč, následně zkusil střelu k levé tyči, ale vše bez úspěchu. Výsledkem snažení brazilského fotbalisty byl pouze snadný a rutinní zákrok brankáře Wu Jena.
4'
Znovu Elkeson ve středu hřiště tím, na kterém stál začátek akce Šanghaje, po centru z pravé strany dostal míč do autu Jang Kchuo a je tady roh.
4'
Domácí tým se dostal k míči, Brazilec Elkeson nahrál na pravou stranu, kde byl Wu Lej, ale celkem jednoduchá ztráta domácích byla příčinou toho proč se na malý moment dostal k balonu soupeř.
3'
Elkeson (domácí) diriguje to, jak se mají hráči Šanghaje postavit při útoku, jenže vše končí ztrátou těsně za polovinou hřiště.
2'
Druhý tým čínské ligy se snaží trpělivou kombinací překonat obranu soupeře, nyní se dostal s míčem po pravé straně přes polovinu hřiště, ale nikam to nevedlo.
1'
První akci zápasu zastavil ofajd, ve kterém byl Čeng Č-Jun, následně nevyšel hostům nákop Wu Jena.
1'
Utkání začalo, Šanghaj v modrém, Henan poté v červeném.
1'
Bořek Dočkal je v základu hostů.

Šanghaj East Asia: Jen Ťun Ling – Čeng Č-Jun, Che Kuan, Š' Kche, Čang Wej – Achmedov, Cchaj Chuej-Kchang, Lin Čchuang-i – Hulk, Elkeson, Wu Lej
Náhradníci: Lu Wen-Ťün, Li Šeng-Lung, Čang Chua-Čchen, Čang I, Ju Chaj, Sun Le, Wej Š'-Chao

Henan Jianye FC: Wu Jen – Jang Kchuo, Eddi Gomes, Lung Čcheng, Ku Cchao, Liou Cheng – Feng Čuo-I, Dočkal, Čung Tin Pao, Feng Kang – Patino
Náhradníci: Wang Kuo-Ming, Lung Wej, Wang Fej, Luo Cheng, Lu Jao, Tu Čchang-Ťie, Čchen C'-Ťie

Rozhodčí: Kuan Sing – Liou Kuej Čching, Jang Jang.
Domácí s dvěma bývalými hráči Chelsea
Domácí mužstvo platí dnes za zcela jasného favorita zápasu. K dispozici by domácímu trenérovi měl být Brazilec Oscar. To je hráč, který si v Chelsea zahrál třeba i s Petrem Čechem a mimo jiné s anglickým velkoklubem dokázal vyhrát Evropskou ligu.

Šanghaji by neměl chybět ani Brazilec Hulk, který dříve nastupoval za portugalské Porto. Nemůžeme opomenout ani Ricarda Carvalha, vynikajícího obránce, který dříve oblékal dres již zmiňované Chelsea a také byl spoluhráčem Petra Čecha, současného brankáře londýnského Arsenalu.
Česká stopa
V dresu Chenanu nastupuje český reprezentant Bořek Dočkal. Exsparťanský fotbalista se v dosavadním ročníku čínské ligy nedokázal prosadit. Naposledy ovšem zapsal jednu asistenci a nechyběl v základu outsidera dnešního zápasu.
Postavení v tabulce

Šanghaj je zcela jasným favoritem dnešního zápasu. V současné době jí patří druhá pozice v tabulce čínské ligy se ziskem třiceti bodů, vedoucí Kuang-Čou má o čtyři body více.

Henan získal pouhých jedenáct bodů ze třinácti odehraných zápasů a bude zřejmě bojovat o holé přežití v čínské Superlize.
Poslední zápas

Henan si doma poradil poměrem 3:1 s Jen-Pienem. Z řad vítězného týmu se prosadili Čung Tin- Pao a Patino. Protivník si vstřelil ve druhém poločase vlastní branku, když balon dostal do sítě Ťin Chung-Ju.

Šanghaj East Asia se ve šlágru nejvyšší čínské fotbalové soutěže představila venku proti vedoucímu Guanghzou. A byla z toho remíza 1:1. Nejprve skóroval Izraelec Eran Zahavi, následně srovnal Hulk, brazilský hráč Šanghaje. Zajímavé je, že v sedmé minutě nastavení prvního poločasu vyfasovali červenou kartu Li-Tchi-Siang (Guanghzou) a Fu Chuan (Šanghaj)
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:35.