Čínská Super League -  ONLINE PŘENOS -  Guangzhou R&F : Henan Jianye - 15. října 2017   13:35

Guangzhou R&F
29' Xiao  • 57' Renatinho  • 90+2' Renatinho
3:2
(1:0)
Henan Jianye
68' Te   • 78' Bassogog
Cheng – Tang, Huang, Yi, Li, Jiang – Renatinho, Lu, Chen, Zahavi – Xiao.
Zhang Lei
Yuexiushan Stadium (Guangzhou)
Wu – Wang, Gu, Long, Ablet – Dočkal, Hu, Feng – Vaz Te, Bassogog, Chen.

To je ode mě vše, děkuji Vám za pozornost. Na shledanou.
Na Bořka Dočkala jsme mohli vidět jeden faul, za který byl domácí hráč odměněn i žlutou kartou. Pak se také dostal do dobré střelecké možnosti, ale přestřelil branku. Jinak český legionář odehrál celý zápas.
Viděli jsem poměrně zajímavý zápas s množstvím branek. Domácí dali dvě branky, hosté se nakonec dokázali dát dohromady a během krátké chvíle dokázali vyrovnat stav zápasu. Již to vypadalo, že si oba týmy rozdělí po jednom bodu. Avšak domácí celek si celkově za celý odehraný zápas zasloužil vítězství a to se mu dostalo v nastaveném čase, kdy výhru svému týmu zařídil Renatinho.
Držení míče: 62 % : 38 %.
Střely na branku: 8:5. Střely mimo: 11:6. Rohy: 8:4. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 15:14.
90+4'
90+3'
Zápas se dohrává a míč mají na svých kopačkách hosté, kteří se snaží ještě zachránit zápas.
90+2'
Střídání v týmu Henan Jianye FC: ze hřiště odchází Vaz Te, přichází Du.
90+2'
Guangzhou R&F právě vstřelil branku!
No a domácí využívají nastavený čas k tomu, aby nakonec brali všechny tři body. Hrdinou dnešního zápasu je RENATINHO, který dává další svou branku, kdy dostal přihrávku na střed hřiště a vystřelil hezky k levé tyči. Nutno říct, že ta přihrávka prošla k němu s trochou štěstí, opět velká chyba obránců, kteří nedokázali tuto přihrávku eliminovat.
90'
Rozhodčí nastavuje ještě poměrně dost času a to rovnou čtyři minuty.
90'
Wu sbírá míč po nedotaženém útoku domácích.
89'
Míč si oba celky půjčují na polovině hřiště.
88'
Střídání v týmu Guangzhou R&F FC: ze hřiště odchází Li, přichází Zhang.
88'
Oba celky již hrají opatrně a ví, že jakákoliv chybička může znamenat hrozbu.
87'
Wu se nyní vyznamenal proti střele, která mířila k jeho levé tyči.
86'
Již se pokračuje a míč má domácí celek na vlastní polovině.
85'
Na hřišti se momentálně nehraje a probíhá ošetřování domácího hráče, který je nakonec odnesen na nosítkách.
83'
Aktivita domácího celku je pryč a nyní jsou na koni právě hosté z Henanu, kteří se zmátořili za pět minut dvanáct dá se říci.
82'
Střídání v týmu Guangzhou R&F FC: ze hřiště odchází Huang, přichází Jiang.
80'
Závěrečných deset minut bude ještě určitě zajímavých, neboť dobře vyvíjející se zápas pro domácí mužstvo najednou změnil úplně směr.
79'
Střídání v týmu Henan Jianye FC: ze hřiště odchází Ablet, přichází Zhong.
78'
Tým Henan Jianye právě vstřelil branku!
CHRISTIAN BASSOGOG využil velkou chybu domácího obránce, který vyslal krátkou malou domů svému brankáři. Cheng sice proti němu včas vyběhl, ale Bassogog si jej hezky obehrál a dával z pravého úhlu do prázdné branky.
76'
Nastává pasáž hry, kdy bude docházet ke střídání hráčů a to tempo hry hodně zpomalí.
75'
Střídání v týmu Guangzhou R&F FC: ze hřiště odchází Xiao, přichází Giannou.
73'
Bořek Dočkal v akci, dostal přihrávku do šestnáctky a ihned vystřelil. Avšak jeho pokus mířil hodně vysoko nad branku a řekl bych, že střelu uspěchal. Mohl si míč zpracovat, neboť měl kolem sebe dostatek volného prostoru.
72'
Výsledkem je pěkná střela ze střední vzdálenosti a míč plachtil vedle levé tyče.
71'
Žlutou kartu dostává Liu (Henan Jianye FC).
71'
A snižující branka jde na hráčích vidět a jsou nyní hodně u míče.
70'
Branka Henan může určitě nakopnout a uvidíme co nám přinese zbývajících zhruba dvacet minut zápasu.
68'
A z dané pravé strany přišel centr od Wanga a ten hlavičkuje RICARDO VAZ TE, hlavičku ještě Cheng dokázal dostat před sebe, ale autor branky byl natolik důrazný, že v pádu ještě doklepl míč za brankovou čáru. Asistence: Wang.
68'
...centrovaný míč se snesl pouze na hlavičku domácího obránce. Avšak míč je na pravé straně v držení Henanu.
67'
Faul a Henan bude zahrávat standardní situaci...
66'
To již ale není pravda a domácí opět úřadují s míčem.
65'
Rohový kop odvrácen, ale Henan drží míč...
65'
Huang ošetřen a hosté budou zahrávat rohový kop. Poslední akce hostů byla nejspíše s tečí.
63'
Z protiútoku na druhé straně přišla hlavička hostujícího hráče, ale jde mimo branku. Následně zůstal na zemi ležet Huang a je nyní ošetřován.
62'
Domácí již mohli jít do tříbrankového vedení! Dobrou přihrávku dostal před branku jeden z hráčů domácího mužstva, který mířil do branky, ale obránce na poslední chvíli dal nohu do dráhy míče a blokuje tak tuto velkou šanci.
61'
Střídání v týmu Henan Jianye FC: ze hřiště odchází Hu, přichází Liu.
61'
Nezaměstnají, neboť velmi záhy přišli o míč.
60'
Hosté budou vhazovat na polovině soupeře, dokážou nyní zaměstnat Chenga v bráně?
59'
Rohový kop zahrávali domácí, ale Wu spolu se svou obranou danou situaci ubránili.
57'
A jejich tlak z kraje druhého poločasu je odměněn druhou brankou, kterou dává RENATINHO, který vystřelil z levého úhlu a posílá míč k protější pravé tyči.
55'
Aktérům očividně déšť příliš nevadí, zvláště domácím, kteří se stále hodně aktivně hrnou do útoku.
54'
Na hrací plochu se začal snášet poměrně hustý déšť.
53'
Velká šance, Zahavi dostal míč, ale obránci se k němu včas dostali a tak sklepl na nabíhajícího Renatinha a ten hezky vystřelil. Wu jeho ránu vyráží.
52'
Dvě střely na branku, první dokázala obrana hostů blokovat, i když to tam zavánělo hodně hraní rukou. Druhá střela jde do zázemí.
50'
Hosté se opět do tempa dostávají hodně pomalu a spíše vyčkávají co předvede jejich soupeř.
49'
Domácí celek se stále drží na míči a pokračuje ve své hře z prvního poločasu.
48'
Oba týmy začaly poločas bez střídání a pokračujeme v sestavě, která započala zápas.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 14:35 .
V první poločase jsme viděli převážně hru domácího celku, kterému se podařila dát i jedna pěkná branka. Domácí pak stále kontrolovali hru a hosty do větších šancí nepouštěli. A když už, tak Cheng podržel svůj tým.
45+2'
45+1'
Cheng vyslal dlouhý míč před branku hostů, ale tentokrát Wu nemusel zasahovat proti žádné střele.
44'
Pokus hostů překazil ofsajd a Cheng již ví od hlasatele, že se bude nastavovat jedna minuta a s rozehrávkou míče již nespěchá.
42'
Bořek Dočkal chtěl vyvézt míč, ale byl přitom faulován a Lu Lin vidí žlutou kartu.
41'
Dobře si počínal jeden z hráčů Henanu na levé straně. Elegantně obešel obránce, ale ten centr již byl přetažený.
39'
Nakonec ztratili míč a rychlý přechod domácích znamenal zajímavý centr na levou stranu, ale hráč nedokázal míč zpracovat. O střelu se pak snažil další hráč z druhého sledu, ale ten již byl ubráněn vracejícím se hráčem Henanu.
38'
Zatím stále drží míč na polovině hřiště a přemýšlí kudy dopředu.
37'
Hostům se daří delší dobu hrát s míčem, přinese to nějaké ovoce. Třeba v podobě šance či vyrovnávací branky?
36'
Henan by se měl snažit o srovnání skóre, ale domácí jim to svou dobrou hrou příliš neumožňují.
35'
Centrovaný míč zaplachtil až k pravé tyči, kde již je připraven Wu.
34'
Domácí si velmi rychle berou míč zpět a po faulu budou oni zahrávat standardní situaci.
33'
Žlutou kartu dostává Chen Hao (Henan Jianye FC).
33'
Faul domácích ihned za polovinou a Dočkal bude zahrávat dlouhý míč před branku domácích.
32'
Domácí jsou při chuti a další přízemní střela končí vedle pravé tyče.
30'
Wu se pak oprávněně rozčiloval na své obránce, neboť u Xiaoa byli ihned dva, ale ani jeden z nich nedokázal ubránit celou situaci.
29'
A tento centrovaný míč již přináší své ovoce. ZHI XIAO si počínal velmi důrazně a rychle a hlavičkou mění směr míče a dobře jej zamířil do branky. Vše se odehrálo tak rychle, že Wu neměl šanci zasáhnout.
28'
Na druhé straně snaha o střelu, ale byla blokována a domácí ihned vyváží kulatý nesmysl ze své zóny.
27'
Buď střelecké pokusy nebo nebezpečné centry jako nyní. Míč jen prolétl pokutovým územím a mnoho nechybělo, aby jej někdo z hráčů v bílém dresu mohl tečovat.
26'
Domácí celek se celkem pohodlně dostává do dalších střeleckých pokusů, většina jich však končí mimo branku. Nicméně Wu musí být hodně pozorný, neboť domácí celek se snaží střílet z jakýchkoliv pozic.
24'
Po levé straně se vydal domácí hráč, jeho cent před branku chytá Wu do svých rukavic.
23'
Nakonec to byla pěkná střela od Xiaoa, jenže mířil doprostřed branky a Wu si věděl rady.
22'
Stále platí, že Guangzhou je na míči, ale jejich kombinace v útoku je kostrbatá. Uvidíme, zda z toho něco vyplyne.
21'
Hra se vrátila opět do starých kolejí, s míčem kombinuje domácí celek.
20'
To však již neplatí, poměrně rychlý přechod do útoku a Cheng musel dávat pozor na střílený centr z levé strany, který vyrazil. Následná střela z hranice šestnáctky mířila vedle pravou tyč.
19'
Náznak útočné akce Henanu, ale útočníci si příliš nerozuměli a Cheng v brance může být v naprostém klidu.
18'
Ti nyní v poklidu kombinují přes celou svou polovinu. Následný dlouhý míč do útoku zachytává obránce hostů a vrací míč zpět na polovinu hřiště.
17'
Aut šel přímo na Dočkala, ten se snažil obejít svého soupeře, ale nepochodil a domácí mají míč.
16'
Henan a jejich pokus projít po levé straně, nakonec je z toho vhazování.
14'
Na dlouhý centr si hlavičkou v šestnáctce šikovně naskočil Hu, ale ten míjí branku. První náznak šance i od hostujícího mužstva.
14'
Žlutou kartu dostává Huang (Guangzhou R&F FC).
13'
Henan nyní zastavil další pokus o útok, který domácí momentálně zkoušeli vést středem hřiště.
12'
Cheng si snad poprvé mohl dosáhnout na míč, kdy chytá centrovaný míč do svých rukavic.
11'
...po něm propadl míč před branku, ale rychlá reakce hostujících obránců zabránila jakémukoliv nebezpečí.
10'
Snaha o centr z pravé strany, míč byl odražen a následně domácí vybojovali rohový kop. Ten byl odražen a domácí budou zahrávat další rohový kop...
9'
K exekuci se postavil Yi a ten míjí prostor mezi třemi tyčemi.
8'
Hostující hráč šel poměrně tvrdě do souboje a domácí budou zahrávat standardní situaci.
6'
Míč se sice dostal kousek za polovinu, ale to bylo od hostů prozatím vše.
5'
Snaha domácích o další útok nevyšla, dopustili se útočného faulu a hosté budou moci se snad dostat na polovinu soupeře.
4'
Jiang se chystá vhazovat a hosté se od úvodu zápasu pouze brání.
3'
Centr z pravé strany nikdo na druhé straně nedokázal zpracovat. Domácí jsou stále na míči.