Čínská Super League -  ONLINE PŘENOS -  Henan Jianye : Peking Guoan - 28. července 2017   13:35

Henan Jianye
0:2
(0:1)
Peking Guoan
44' Soriano   • 58' Soriano
Wu Jen – Kchuo Jang (61. Čchen-C´tie) , Ku Cchao, Eddi Gomes (C), Lung Čcheng, Kche Čao – Feng Čuo-i, Dočkal, Čung Tin-Pao – Chu Ťing-Chang (61. Tu Čchang-ťie) , Bassogog
Š' Čen-lu – Sung Siang-jün, Süe-jün I
Zhengzhou Hanghai Stadium (Zhengzhou)
Jang Č´ (C) – Ťiang Tchao, Lej Tcheng-lung, Ju Jang, Li Lej – Ralf, Renato Augusto – Sung Po-süan (59. Čang Čch´-ming) , Pa Tun, Ťin Tchaj-jen (78. Lu Pcheng)– Soriano

Zápas končí výhrou hostujícího celku poměrem 0:2. Opět branky zařídil Jonatan Soriano. Španělský útočník se nejprve v první půli prosadil střelou k levé tyči, ve druhém dějství přidal přesný zásah z pokutového kopu po zemi taktéž k levé tyči do protipohybu brankáře Wu Jena. Henan byl dnes nulový. I tak nelze Bořku Dočkalovi upřít snaha. I tak se český záložník snažil v závěru srovnat. Měl dvě zajímavé šance. Své si při nich odvedl Bassogog. Jinak byl ovšem domácí tým doslova nulový v útočné fázi a Peking zcela zaslouženě vítězí.
90+5'
90+5'
Zejména díky dobrému pohybu se hosté včas vrátili do obrany, domácí se nedostali ke střele.
90+4'
Peking kombinuje na polovině soupeře, šikovně šetří čas. Aktivní je třeba Renato Augusto.
90+3'
Ještě přišlo zakončení jednoho z hostů těsně vedle pravé tyče z dvaceti metrů. Následně Henan přišel o balon na polovině hřiště.
90+3'
Soriano byl v tísni, ale vytěžil alespoň autové vhazování z pravé strany pro svůj tým.
90+2'
Čung Tin Pao fauloval Ralfa, a tak Peking pošetřil další sekundy. Vše bude pokračovat vhazováním Henanu z levé strany.
90+2'
Kche Čao vhazoval z levé strany, následně ale předvedl Peking, jak má vypadat obrana ihned po ztrátě balonu.
90+1'
Ještě je tady akce hostů po pravé straně, ta ovšem po pár sekundách skončila, aniž by se Peking dostal ke střele.
90+1'
Nastavovat se budou čtyři minuty.
90'
Ťiang Tchao stál na začátku hostující akce. Hosté v poklidu drží míč a nepouští Henan k ničemu.
90'
Čung Tin Pao získal balon pro domácí celek, ale prakticky vzápětí se k míči dostal Peking.
89'
Jang Č´ si zahrál nohama. Následně bude snažení hostů pokračovat autovým vhazováním z pravé strany.
88'
Faul na polovině hostů, jehož obětí se stal Li Lej. Hostující bek zůstává ležet na zemi.
87'
Opět dobrá obrana Li Leje na pozici levého beka, čas utíká pro domácí celek velice rychle.
86'
Eddi Gomes hrál rukou na vlastní polovině, to se pochopitelně hostujícím hráčům hodí, a tak Peking šetří čas.
86'
Dvojice hráčů vystoupila proti Bassogogovi, ten vše vyřešil přihrávkou pod sebe z levé strany. Z jedničky střílel Dočkal vedle levé tyče.
85'
Jang Č´ vykopával, ale nyní bylo vidět, že Peking už se chce soustředit hlavně na obranu, avšak směrem dopředu nejsou hosté pasivní.
84'
Bassogog ukázal dobrou vůli, nakonec se střelou vedle levé tyče z dvaceti metrů z levé strany prezentoval Dočkal.
84'
Wu Jen hledal svým výkopem Bassogoga na levé straně, toho si ovšem hostující celek pohlídal.
83'
Bořek Dočkal neměl ideální první dotek s balonem, ale ani tak nepřišel o balon. Nicméně, následující sekundy ukázaly, jak Henan dnes nefunguje v útočné fázi.
83'
Eddi Gomes byl tím, kdo stál na začátku akce Henanu. Ovšem po nepřesné rozehrávce domácích mají míč hosté.
82'
Wu Jen vykopl balon na levou stranu, Bořek Dočkal nenašel hlavou nikoho ze svých spoluhráčů, a tak jsou na tahu hosté.
82'
Ku Cchao neuspěl v osobním souboji, a tka tvořili hru hosté. U balonu momentálně Tiang Tchao.
81'
Bořek Dočkal pouze prodloužil, Wu Jen byl celkem pod tlakem. Opět dobrý presink hostujících hráčů. Henan vhazuje z levé strany.
81'
Ju Jang předvedl ukázkovou poziční obranu, a tak bude Jang Č´ vykopávat.
80'
V útočném snažení pokračovali hosté autovým vhazováním z levé strany, ale centr jednoho z hráčů Pekingu nepřinesl nic zajímavého.
80'
Bořek Dočkal fauloval Soriana, ten kulhá. Peking rozehraje standarní situaci.
79'
Hosté kontrolují tento zápas, především Soriana povzbudili dva vstřelené góly, Španěl hraje s lehkostí a velkým sbeevědomím.
79'
Po sérii osobních soubojů je tady další autové vhazování pro hostující celek.
78'
Střídání v týmu Peking Guoan: ze hřiště odchází Ťin Tchaj-jen, přichází Pchiao Čcheng.
78'
Trenérovi Henanu se vůbec nelíbí, že vhazovat bude Peking. Nicméně, nic s tím neudělá, veškeré diskuse jsou zbytečné.
78'
Lung Čcheng dobře pracoval v obraně, a tak budeme sledovat výkop Wu Jena.
77'
Vynikající práce Soriana, který dostal pod tlak rozehrávajícího soupeře. Peking bude vhazovat z pravé strany, Ťiang Tchao nikam nepospíchá.
76'
Eddi Gomes se nedostal k odraženému balonu, domácím fotbalistům poté nevyšel presink po ztrátě balonu. Z pravé strany bude vhazovat hostující mužstvo.
75'
Eddi Gomes rozvinul akci Henanu přihrávkou na pravou stranu, tam se zjevil Bořek Dočkal. Toho podrazil Ťin Tchaj-Je (hosté), za což hráč Pekingu dostal kartu.
75'
Wu Jen nebyl jistý při centru na zadní tyč, nakonec brankáře Henanu fauloval Li Lej.
74'
Po autovém vhazování z pravé strany ztratil Henan balon, opět se ukázalo, jak jednoduše se dá hrát fotbal, když Soriano vypálil z pětadvaceti metrů. Jeho skákavá střela šla k levé tyči, ale Wu Jen ji vyrazil na roh z levé strany.
74'
I tak toho Henan směrem dopředu moc nepředvedl. Další akce domácích začíná od Wu Jena.
73'
Henan je aktivní, co se týče presinku. .Jako kdyby si domácí hráči byli vědomi, že jim moc času na srovnání nezbývá.
72'
Zřejmě Bassogog pokračoval v akci Henanu krátkou rozehrávkou, hru tvořil také Čung Tin Pao, nakonec přišel centr na přední tyč a zakončení hlavou vedle pravé tyče.
71'
Postiženým místem je pravé koleno. To bylo zasaženo při souboji na hranici vápna.
71'
Jeden z domácích hráčů si pomohl rukama, ale mezitím zůstává na hrací ploše ležet hostující Roberto Augusto.
70'
Roberto Augusto rozehrál rohový kpo z pravé strany nakrátko, Brazilec si vyměnil balon se spoluhráčem, nakonec právě Augusto centroval na penaltu, kde jeden z hráčů Pekingu zakončoval hlavou osamocený vedle levé tyče.
69'
Ťiang Tchao vhazoval z pravé strany, tlak hostujícího celku by měl pokračovat rohovým kopem.
69'
Lung Čcheng rozehrával akci Henanu, ta ovšem měla jepičí život. A tak se do útoku můžou hnát hostující hráči.
68'
Jang Č´ rozehrál, i nadále mají hostující fotbalisté průběh zápasu pod kontrolou a ta branka Soriana z pokutového kopu jim dodala energii.
67'
Dočkal a Bassogog byli u balonu při standardní situaci z pětadvaceti metrů, spoluhráč českého záložníka trefil zeď. Poté byl Henan v ofsajdu.
66'
Čung Tin Pao byl tím, kdo začal domácí akci, nakonec z levé strany centroval Bassogog, střela Bořka Dočkala ze střední vzdálenosti měla posléze špatné umístění.
65'
Basssogog ještě centroval z levé strany na zadní tyč, ale pro míč si došel brankář Jang Č´.
65'
Hostujcí celek se velice dobře pokryl Bassogoga, který se zase nedostal k ničemu.
65'
Akci hostujícího celku po levé straně zastavil ofsajd. Míč si vezme Wu Jen.
64'
Stále čekají fotbalisté Henanu na větší příležitost v tomto zápase, ve druhém poločase má územní převahu Peking.
64'
Bassogog se stáhl na levou stranu, ale neměl moc šancí, jak zastihnout balon na hrací ploše.
63'
Čung Tin Pao byl u balonu pozdě, ale i tak to byl Henan kdo vhazoval z pravé strany, Bořek Dočkal se nabízel svému spoluhráči.
62'
Po faulu Bassogoga si standardní situaci opět vzala pravá noha Roberta Augusta, ale z první odvrátili domácí hráči nebezpečí. I tak Peking tlačí Henan.
61'
Střídání v týmu Henan Jianye FC: ze hřiště odchází Chu Ting-Chang, přichází Tu Čchang-ťie.
Střídání v týmu Henan Jianye FC: ze hřiště odchází Kchuo Jang, přichází Čchen C´Tie.
61'
Standardní situaci si vzal Roberto Augusto a přihrál na pravou stranu, kde byl Ťiang Tchao, jeho centr na přední tyč vypadal zajímavě, Wu Jen vykopl míč nohou.
60'
Po autu Eddiho Gomese se Henan nedostal k zakončení, navíc přišel faul na jednoho z hostujících hráčů.
59'
Čung Tin Pao to měl hodně těžké, stál proti dvěma bránícím hráčům, ale míč šel od Roberta Augusta do zámezí, aut pro domácí!
59'
Střídání v týmu Peking Guoan: ze hřiště odchází Sung-po Suan, přichází Čang Čch´ming.
58'
Peking Guoan právě vstřelil branku!
K penaltě se postavil JONATAN SORIANO. Španělský útočník hostujícího celku se rozběhl hodně pomalu, ale krásně zakončil pravou nohou do protipohybu brankáře Wu Jena po zemi do levé poloviny hostující branky. Druhá branka Soriana v zápase!
57'
Peking řešil finální fázi útoku hodně jednoduše, Ku Chao porazil v šestnáctce domácích jednoho ze svých soupeřů na levé straně, penalta pro Peking!
56'
Eddi Gomes vhazoval z pravé strany, ale jeho centr na přední tyč neznamenal žádné větší nebezpečí pro hosty. U míče momentálně Wu Jen.
55'
Eddi Gomes vhazoval z pravé strany, jeho aut měl dolétnout až na penaltu, ale hostující celek se ubránil.
55'
Ťian Tchao (hosté) vidí žlutou kartu za faul ihned po ztrátě míče na polovině soupeře.
54'
Hosté se velice snadno a především rychle dostali po levé straně do zajímavé pozice, ale střela na branku z toho nebyla.
53'
Ju Jang hrál možná rukou, ale opět hra pokračovala. Následně se útočného faulu dopustil Soriano.
53'
Ku Cchao přihrál hlavou Eddimu Gomesovi na pozici stopera. Henan se celkem snadno dostal přes polovinu hřiště, ale poté mu nevyšla akce po pravé straně.
52'
Eddi Gomes si pomohl přihrávkou v tísni k Wu Jenovi, následně hru tvořil Bořek Dočkal, avšak nakonec český záložník zbrkle ztratil míč.
52'
Dá se říci, že úvod druhého poločasu je opatrný z obou stran, balon zatím drží především hostující celek.
51'
Bassogog posléze vrací balon až k Jang Č´. Hostující kapitán vykopl, ale jeho spoluhráč se v útoku provinil faulem na Kche Čaa.
50'
Znovu výborný Eddi Gomes v obraně, ale Henan se i nadále musí bránit tlaku soupeře, protože faulovaným hráčem byl Ralf.
50'
Domácí se dožadovali odpískání faulu na vlastní polovině, ale hlavní arbitr nechal hru pokračovat.
49'
Eddi Gomes byl důrazný v hlavičkovém suoboji, následně se ovšem Bassogog nedostal k ničmu, u míče hostující tým.
48'
V útočné fázi se neprosadil Ťing-Chang, a tak bude Jang Č´ vykopávat.
48'
Henan se zkusil prosadit po pravé straně, ale hostující celek dobře pracoval pozičně.
47'
Jeden z hráčů Henanu odvrátil míč z první mimo vápno. I tak zůstává celek v zeleném u míče.
46'
Hostující celek nakopl míč na polovinu soupeře, ale protihráče si dobře tělem pokryl Eddi Gomes. Posléze ovšem přišel faul na Ťina Tchaje.
46'
Po prvním poločase mají k výhře blíže hosté. Ti vstoupili do zápasu velice dobře, ale postupem času to byl Henan, kdo tvořil hru. Nicméně Bořek Dočkal či Bassogog se do větší šance nedostali. Jedinou trefu zaznamenalo v závěru úvodního dějství hostující mužstvo, když se krásně ve vápně zorientoval Soriano a poslal míč k levé tyči. Henan musí především směrem dopředu přidat.
45+2'
45+2'
Bassogog presoval, ale bez kýženého výsledku pro domácí tým. Gomes vhazuje z pravé strany.
45+2'
Nastavují se dvě minuty. Henan rozehrává z vlastní poloviny.
44'
Domácí obrana byla hodně pasivní. Hosté tvořili hru na pravé straně, nakonec z jedničky přihrál Sun-Po Suan JONATANU SORIANO. Španělský útočník zakončil v klidu křížem pravou nohou k levé tyči mezi dvěma bránícími hráči.
44'
Naprosto zbrklý nákop jednoho z domácích hráčů znamená, že hosté se dostávají k balonu zcela zadarmo.
43'
Bassogog byl aktivní v útočné fázi, ale nyní se musí Henan bránit kombinaci Pekingu, míč drží na levé straně Li Lej.
42'
Po centru z pravé strany vyrazil hlavičku Ťinga-Changa na rohový kop hostující brankář Jang Č´.
42'
Dočkal si narazil balon se spoluhráčem, Bassogog se bil jako lev na levé straně, ale domácí celek nevyužil zmatku ve vápně soupeře.
41'
Protože ten samý hráč zůstal ležet na trávníku před malou chvílí.
41'
Hostující hráč musí opustit hrací plochu. Fotbalista Pekingu kulhá, uvidíme, zda bude pokračovat v zápase.
40'
Pu faulu Ku Cchaa zůstává na zemi ležet Sun-po Suana.
40'
Po autovém vhazování z pravé strany se do hry zapojil svýma nohama brankář Jang Č´. Následně pokračuje na pozici levého beka Li Lej.
39'
Bassogog šel do souboje jeden na jednoho na pravé straně, nakonec Bořek Dočkal přihrával křížem do ofsajdu.
38'
Autové vhazování Eddiho Gomese z pravé strany nemělo vůbec dobré umístění. U míče je domácí celek.
38'
Kchuo Jang vhazoval z pravé strany. Uvidíme, co předvede Henan v útočné fázi.
37'
Nejdřív to vypadalo, že budou zapotřebí nosítka, nakonec se tak nestalo. Hostující hráč odchází po svých mimo hrací plochu.
36'
Sun-po Suan zůstává ležet na zemi v době, kdy by domácí hráči měli vhazovat z pravé strany.
36'
Ale domácí celek si v kombinaci na polovině hostů vůbec nerozuměl, jenže Peking zbrkle reagoval na ztrátu Henanu.
35'
Augusto chtěl centrovat na penaltu, ale tam byl připravený Gomes. Následoval kontr Henanu po levé straně.
35'
Augusto stálu míče, následovalo přenesení hry na pravou stranu, té obraně Henanu se nedalo nic vytknout, i tak má Peking roh z pravé strany.
34'
Ťin Tchaj-Je zůstal ležet na zemi. Hostující celek má k dispozici standardní situaci z pravé strany z pětatřicet metrů.
34'
Eddi Gomes dobře pracoval v obraně, ale i tak se Henan musí nadále bránit, protože Peking kombinuje na polovině soupeře.
33'
Žádnou větší tutovku jsme zatím neviděli, ale i tak sledujeme poměrně zajímavý zápas.
33'
Bassogog to měl hodně složité, jeho spoluhráči jej vůbec v útočné fázi nepodporovali, i tak přišla přihrávka na Ťing-Changa.
32'
Výkon Henanu jde oproti úvodním patnácti minutám zápasu nahoru a momentálně je to domácí celek, kdo má územní převahu.
31'
Opět Bassogog rozehrál, ale jeden z hostujících hráčů zablokoval střelu soupeře z dvaceti metrů.
31'
Bořek Dočkal a Bassogog byli u balonu. Nakonec Bassogog střílel na přední tyč, Henan bude pokračovat rohem z pravé strany.
30'
Bassogog měl výborný první dotek s balonem, následně se snažil vyslat kolmici za obranu soupeře. Moc nechybělo a jeden z domácích hráčů šel sám na brankáře Jang Č´.
29'
Kchuo Jang pustil balon po výkopu Wu Jena, což se moc nedalo pochopit. Li Lej tak může vhazovat z levé strany.
29'
August si chtěl narazit balon se spoluhráčem, hostům ovšem nevyšla finální fáze po levé straně, Wu Jen bude vykopávat.
28'
Li Lej byl tím, kdo to celé začal na levé straně, v útočné fáz ovšem pohlídal útočícího protihráče Ku Cchao.
28'
Augusto centroval na zadní tyč, následně byl ve vápně domácích velký zmatek, ale Wu Jen si i tak našel balon.
27'
Ku Cchao neměl vůbec žádný přehled o hře a hodně zbrkle odevzdal míč soupeři na roh z levé strany.
27'
V dobré práci Bassogoga pokračoval Kchuo Jang. Ale momentálně již rozehrál brankář Jang Č´.
26'
Bassogog centroval z pravé strany levou nohou, Henan pokračuje v tlaku.
26'
Opět se Bořek Dočkal snaží táhnout Henan, český záložník dost tvoří hru na pozici záložníka, ale větší šanci pro Bassogoga zatím nevypracoval.
25'
Domácí celek kombinoval i s Dočkalem, ale na pozici pravého beka přerušil útok domácích Ťiang Tchao.
24'
Ťing-Chang měl moře prostoru na pravé straně, pouze o fous nezakončil levou nohou Bassogog. Hra se nám postupem času vyrovnala.
24'
Domácí kapitán zvolil přihrávku po pravé straně, ale zhruba dvacet metrů před brankou soupeře přišel Henan o balon.
23'
Útočným faulem Sun Po-Suana končí veškeré útočné snažení hostů. Rozehrávat bude Gomes.
23'
Dočkal centroval opět na přední tyč, kam si seběhl Gomes, ale bylo z toho zakončení domácího kapitána hlavou vedle pravé tyče.
22'
Eddi Gomes našel vzdušnou přihrávkou spoluhráče na levé straně, ten se dostal do zajímavé pozice, je tady roh Dočkala.
21'
Tam ovšem přišli o balon, na hřišti zůstal ležet Feng Čuo-i. Žlutá karta to pro faulujícího Sun-po Suana nebude.
21'
Hostující brankář vykopával, jeho spoluhráči již kombinují ve středu hřiště.
19'
Bořek Dočkal centroval na přední tyč, před brankou hostujícího celku bylo hodně rušno, na hřišti zůstává ležet Ťin Tchaj-je (hosté).
18'
Nejprve Dočkal opět zrychlil hru přihrávkou po pravé straně, následně v tlaku pokračoval centrem Ťing-Chang. Henan má roh z levé strany.
18'
Bořek Dočkal to měl složité na pozici záložníka, nicméně u míče je momentálně domácí kapitán Eddi Gomes.
17'
Bořek Dočkal zrychlil hru přihrávkou na Bassogoga, tomu se povedlo obhodit si bránícího hráče, začátek akce domácího celku vypadá velice zajímavě.
17'
Jeden z hostů dostal hodně místa na tvorbu hry, zřejmě Eddi Gomes k němu pozdě přistoupil, ale špatný dotek s balonem zaznamenal na levé straně Li Lej, Wu Jen bude vykopávat.
16'
Li Lej vhazoval z levé strany, ale hostující celek velice snadno přišel o balon, nicméně to samé platilo o kontru domácího mužstva.
15'
Nakonec vhazoval Eddi Gomes, jeho dlouhý aut doletěl na přední tyč, kde se k zakončení hlavou nedostal jeden z jeho spoluhráčů. Jedna z mála akcí Henanu v úvodu utkání.
15'
Lung Čcheng stál na začátku domácí akce, ta bude pokračovat autovým vhazovámním z pravé strany, kdy si míč bere Kchuo Jang.
14'
Hosté se nedostali k zakončení, zřejmě ofsajd posléze zastavil snažení Pekingu.
14'
Dvacet metrů před brankou soupeře se Soriano rozhodl pro razantní střelu pravou nohou, pravou rukou vyrazil Wu Jen balon na roh.
13'
Hostující celek je zatím aktivnější. Henan je tím, kdo se většinu času brání. Momentálně se k míči na pozici útočníka nedostal Bassogog.
13'
Soriano dostal hodně místa na hrotu útoku, ale proti dvěma bránícím hráčům nevybojoval pokutový kop, nýbrž roh z levé strany.
12'
V tlaku na domácí celek pokračoval Roberto Augusto přihrávkou n pravou stranu, ale tu domácí mužstvo přečetlo bez větších problémů.
12'
Situace na hranici vápna zaváněla faulem, ale hlavní arbitr nechal hru pokračovat. Henan se zatím nedostal vůbec k ničemu.
11'
Opět se museli domácí hráči bránit, momentálně je Henan pod tlakem.
10'
Peking zatím více drží balon, avšak stejně jako Henan, si hostující mužstvo nevypracovalo žádnou větší brankovou příležitost.
10'
Renato Augusto byl opět tvůrcem akce Pekingu, ta ovšem skončila nepřesným centrem z pravé strany. I tak je hostující celek nadále u míče.
9'
Li Lej si zpracoval balon prsama, ale posléze přišel levý bek Pekingu o balon. Hru momentálně tvoříSun Po-suan.
9'
Dočkal na pravé straně našel Bassogoga, ten si chtěl obhodit bránícího hráče, ale hostující celek se ubránil a již kombinuje na vlastní polovině.
8'
Wu Jen vykopl na pravou stranu, tam se ovšem k míči nedostal jeho spoluhráč. A tak již poněkolikáté bude z levé strany vhazovat Li Lej.
7'
Bassogog se zapojil do obrany svého celku. Na levé straně byl opět aktivní Li Lej, ale výsledkem je nakonec výkop od branky Wu Jena.
7'
Ten rozehrál Roberto Augusto na přední tyč, následně přišel další centr Brazilce, avšak zatím bez adekvátního zakončení.
6'
Peking bude mít k dispozici vůbec první rohový kop z pravé strany.
5'
Roberto Augusto tvořil hru na pozici středního záložníka, ale jakéhokoliv hostujícího hráče byste ve vápně soupeře hledali opravdu marně.
5'
Li Lej presoval na levé straně, ale nezískal balon pro hostující celek, následně se ovšem k míči na pravé straně nedostal Bassogog.
4'
Mužstvu v zelených dresech zcela selhala finální fáze zhruba dvacet metrů od branky Wu Jena. Ten si tak může zahrát nohama.
4'
Li Lej opět vhazoval. Po autu levého beka hostujícího celku kombinuje favorit zápasu na vlastní polovině.
3'
Bořek Dčoakl hedal na pravé straně na pozici útočníka Christiana Bassogoga, ale ten nezastihl balo na hrací ploše. Z levé strany bude vhazovat Li Lej.
3'
Domácí celek přenesl hru na levou stranu, ale nic podstatného se nedostalo, Henan se nedostal ani k centru.
2'
Li Lej nedosáhl na pozici levého beka na pas od spoluhráče, a tak Henan vhazoval, Peking se dobře pozičně ubránil.
2'
Domácí mužstvo nastupuje v červenomodrém, hostující celek v zelených dresech.
1'
Renato Augusto měl k dispozici vůbec první standardní situaci v zápase, ale domácí obrana jeho pokus zablokovala.
1'
Bořek Dočkal je v základu Henanu.

Henan Jianye FC: Jen Wu – Kchuo Jang, Ku Cchao, Eddi Gomes (C), Lung Čcheng, Kche Čao – Feng Čuo-i, Dočkal, Čung Tin-Pao – Chu Ťing-Chang, Bassogog
Náhradníci: Wang Kuo-ming, Ablet Abduwal, Wej Lung, Liou Cheng, Luo Cheng, Tu-Čchang-ťie, Čchen-C´tie

Peking Guoan: Jang Č´ (C) – Ťiang Tchao, Lej Tcheng-lung, Ju Jang, Li Lej – Ralf, Renato Augusto – Sung Po-süan, Pa Tun, Ťin Tchaj-jen – Soriano
Náhradníci: Chou Sen, Čang Čch´-ming, Pchaio Čcheng, Ču Čhao-čching, Čang Sin-sin, Le Š´Tchang, Lu Pcheng

Rozhodčí: Š' Čen-lu – Sung Siang-jün, Süe-jün I.
Vzájemné zápasy
Peking - Henan 1:0
Peking - Henan 3:1
Henan – Peking 1:0
Henan - Peking 0:1
Hostujícím fotbalisté jsou momentálně šestým nejlepším celkem čínské ligy. Dosud v této sezoně získali celkem osmadvacet bodů. Co se týče posledního zápasu nejvyšší čínské soutěže, tak se Peking představil v Šanghaji. Tři body za výhru 2:1 zařídil Soriano, když vítěznou branku vstřelil z pokutového kopu. Za Šanghaj Šen-Chua se prosadil pouze Moreno.

Pokud bychom se zabývali fotbalisty, kteří nemají čínské občanství a hrají za Peking, tak bychom mohli zmínit vedle Španěla Soriana, o kterém již byla řeč, Turka Buraka Yilmaze či Brazilce Renata Augusta.
Henan Jianye FC
Domácí mužstvo je po osmnácti odehraných duelech na dvanácté pozici v tabulce čínské fotbalové ligy se ziskem devatenácti bodů. Naposledy z toho byla remíza 1:1 v domácím zápase s Tianjinem. Soupeř dohrával více než dvacet minut o desíti.

V zápase se skvěle představil i český zástupce Bořek Dočkal. Exsparťanský záložník byl tím, kdo společně s Christianem Bassogogem, dotáhl Henan alespoň k bodu.

Z hráčů, kteří nejsou čínské národnosti, nastupuje za domácí tým ještě třeba Filipínec Javier Patino či brazilský kapitán Eddi Gomes.

Henan je před dnešním střetnutí s Pekingem pasovaný do role mírného outsidera.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:35.