Čínská Super League -  ONLINE PŘENOS -  Henan Jianye : Šanghaj East Asia - 29. října 2017   08:00

Henan Jianye
31' <b>Dočkal</b>  • 86' Zhuoyi
2:4
(1:0)
Šanghaj East Asia
53' Hulk   • 61' Lei   • 82' Oskar   • 90+3' Hulk
Wu Yan – Lu Yao, Long Cheng (64. Du Changjie), Gu Cao – Feng Gang, Feng Zhuoyi, B. Dočkal – Chen Hao, C. Bassogog, Wang Fei
Zhenlu Shi
Zhengzhou Hanghai Stadium, Zhengzhou

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost.
A je konec. Ve druhém poločase jsme viděli hned pět branek a otočení utkání ze strany Šanghaje.
V prvním poločase jsme viděli pouze jednu branku. V 16. minutě vypálil Oskar pěknou ránu, ale šla pouze nad bránu. Ovšem v 31. minutě byla odpískána penalta, když hostující hráč stáhl k zemi domácího hráče. Bořek Dočkal se postavil k penaltovému kopu a střelou do levé strany poslal Henan do vedení. Ke konci měli hosté ještě možnost přímého kopu, ale ten poslal Hulk poslal pouze doprostřed brány.
V 53. minutě se k přímému kopu postavil Hulk a krásnou ranou srovnal stav utkání. O devět minut později Wu Lei dostal precizní přihrávku od Oskara a ránou mezi nohy brankáře otočil utkání. V 75. minutě mohl Bořek Dočkal přidat druhý gól, ale brankář hostů se předvedl a skvělým zákrokem podržel svůj tým. V 82. minutě Hulk nádherně postrčil míč do běhu Oskarovi a ten zvýšil na 3:1. O čtyři minuty později zdramatizoval utkání Feng Zhuoyi, když dostal přihrávku do vápna a ránou k pravé tyči snížil stav o jeden gól, ale v nastaveném čase byla v pokutovém území faulován Hulk a druhým gólem v zápase završil výsledek utkání na 4:2 pro Šanghaj.
90+4'
90+4'
Střídání v týmu Šanghaj East Asia: ze hřiště odchází Wu Lei, přichází Lin Chuangyi.
90+3'
Šanghaj East Asia právě vstřelila branku!
A HULK opět zvyšuje vedení o dva góly, když poslal střelu z penalty po zemi do levé části branky.
90+2'
Po faulu na Hulka bude tentýž hráč kopat penaltový kop.
90+2'
Byla nařízena penalta pro Šanghaj.
90+1'
Rozhodčí nastavuje čtyři minuty navíc.
90+1'
Po centru a pár odrazech se málem dostal ke střele ve vápně domácí hráč, ale nakonec poslední obránce co mu stal v cestě míč vykopl.
90'
Hostující hráč Wu Lei fauloval uprostřed hřiště a Henan bude u míče.
89'
Hulk kope přímého kopy naprosto excelentně, ale tentokrát ho Wu Yan skvělým zákrokem chytil!
88'
Po faulu na Hulka má Šanghaj přímý kop.
87'
Střídání v týmu Henan Jianye FC: ze hřiště odchází Bassogog, přichází Chen Zijie.
Střídání v týmu Henan Jianye FC: ze hřiště odchází Feng Zhuoyi, přichází Long Wei.
86'
Tým Henan Jianye právě vstřelil branku!
Tohle ještě bude drama! FENG ZHUOYI dostal nádhernou přihrávku od Fenga Ganga a střelou k pravé tyči snižuje na 3:2! Asistence: Feng Gang.
85'
Tentokrát byla ale střela hostujícího hráče zblokována.
84'
Domácí ztratili míč a dopředu jdou opět hosté.
83'
Střídání v týmu Šanghaj East Asia: ze hřiště odchází Lü Wenjun, přichází Yu Hai.
82'
Hulk krásně postrčil míč na rozběhnutého OSKARA a ten pozemní ránou zvyšuje náskok na 3:1! Asistence: Hulk.
81'
Po odvráceném centru jdou dopředu hosté.
80'
Lu Yao podkopl Hulka, který šel do protiútoku a dostává žlutou kartu.
79'
Lü Wenjun se dopustil faulu. Poté Bassogog vybojoval rohový kop pro Henan.
78'
Ke Zhao se při zblokování střely lehce zranil, ale vypadá to, že bude pokračovat i na dále.
77'
Domácí obrana si sním poradila, ale u míče jsou stále hosté.
76'
Rohový kop pro Šanghaj.
75'
Yan Junling se nyní předvedl, když nádherným zákrokem chytil ránu Bořka Dočkala!
74'
Lu Yao vlezl na Hulka a píská se faul.
73'
Domácí se ke střele po rohovém kopu nedostali a následně byl odpískán faul.
72'
Ke Zhao chtěl odcentrovat z levé strany, ale vybojoval alespoň rohový kop.
71'
Gu Cao krásně obral o míč Hulka, ale po chvíli ho ztratil.
70'
Bořek Dočkal se dostal přes dva obránce hostů, ale jeho následná střela šla nad bránu Yan Junlinga.
69'
Skvělý zákrok nyní předvedl Wu Yan, který z bezprostřední blízkosti chytil střelu Šanghajského hráče!
69'
Po levé straně se řítil domácí hráč, ale u míče byl dříve hostující brankář Yan Junling.
68'
Po souboji se míč odkutálel za bránu domácích a Wu Yan má odkop od brány.
67'
Do druhého poločasu vstoupili hosté o hodně lépe, než do toho prvního, kde se nemohli dostat ani k pořádnému ohrožení brány.
66'
Oskar vybojoval rohový kop pro Šanghaj.
65'
Po faulu se na zemi ocitl Lü Wenjun, ale vypadá to, že bude pokračovat ve hře.
64'
Střídání v týmu Henan Jianye FC: ze hřiště odchází Long Cheng, přichází Du Changjie.
63'
Pro centr Shi Keho si došel domácí brankář a chytl míč do rukou.
62'
Opět se hosté tlačili dopředu, ale tentokrát střela Oskara skončila jenom v náručí Wu Yana, jelikož neměla razanci a šla přímo doprostřed.
61'
Šanghaj během chvilky otáčí zápas! Krásnou přihrávkou vyslal Oskar do běhu WU LEIE a ten střelou mezi nohy otáčí zápas! Asistence: Oskar.
60'
Wang Shenchao nacentroval do vápna, kde byl jeho spoluhráč, ale následná hlavička Wu Leie šla nad bránu.
59'
Dočkal za zdržování dostal žlutou kartu.
58'
S centrem z přímého kopu neohrozili bránu a obrana hostů míč odkopla.
57'
Následně na druhé straně hosté zfaulovali Bassogoga.
56'
Obrovská šance hostů, kteří se dostali až do vápna, ale střelu Oskara brankář skvěle chytil!
55'
Domácí nacentrovali do vápna, ale obrana Šanghaje si sním poradila.
54'
Hulk srazil Lu Yaa a sportovně se mu rychle omluvil.
53'
A je vyrovnáno! HULK předvedl svoji excelentní ránu z přímého kopu, která překonala zeď a zamířila přesně k levé tyči!
53'
Bořek Dočkal poslal k zemi hostujícího hráče a Šanghaj bude mít přímý kop z levé strany hřiště.
52'
S centrem z rohového kopu si domácí poradili a odhlavičkovali míč do bepzečí.
52'
Hosté mají rohový kop, který rozehraje Hulk. Rozhodčí ještě domluvil jedné dvojici hráčů ve vápně.
51'
Bassogog se chtěl dostat ke střele, ovšem domácí brankář byl u míče dříve a chytl ho.
50'
Domácí faulovali, ale krátce potom se opět dostali k míči, když nedovoleně zahráli i hosté.
49'
Oskar vypálil po sklepnutí od spoluhráče, ale jeho střela šla vedle pravé tyče.
48'
Následně se dostal do vápna domácí hráč, ale hostující obrana mu míč odebrala.
48'
Bassogog poslal centr do vápna, ale ke střele se nikdo z jeho spoluhráčů nedostal.
47'
Dočkal vybojoval rohový kop.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 9:02.
45+2'
45+2'
Střelu Hulka v pohodě chytil Wu Yan.
45+1'
Rozhodčí nastavuje jednu minutu navíc.
45+1'
Poté byl domácím odpískán ofsajd.
45+1'
Následně se ke střele dostal hráč z celku Šanghaje, ale rána šla pouze do blokujícího hráče.
45'
Hulk si nyní vzal na starost rohový kop, ale ten vyboxoval domácí brankář.
45'
Po centru následuje rohový kop.
44'
Ke Zhao dojel protihráče a dostává žlutou kartu.
43'
Hosté ztratili míč.
42'
Bassogog se nyní diví, ale jasně zatáhl za dres Wang Shenchaa a píská se faul.
41'
Střela Hulka ovšem našla pouze rukavice Wu Yana, jelikož šla přímo do něj.
40'
Domácí hráč Gu Cao poslal k zemi Wu Leie a hosté mají přímý kop z velmi solidní pozice.
39'
Tentokrát ho Dočkal už rozehrál centrem do vápna, ale střela domácího hráče z otočky skončila vedle brány.
39'
Bassogog skvěle vybojoval rohový kop.
38'
Lu Wenjun podkopl Ke Zhaa uprostřed hřiště a u míče bude opět domácí.
37'
Dočkal se provinil faulem a u míče bude Šanghaj.
36'
Hosté nacentrovali z levé strany, ale ten vápnem pouze proletěl na druhou stanu, kde se ho zmocnili domácí hráči Henanu.
35'
Domácí po nepřesné přihrávce ztratili míč a aut bude mít nyní Šanghaj.
34'
Wu Lei za protesty dostal žlutou kartu.
33'
Šanghaj to zkusila přes levou stranu, ale byl jí odpískán útočný faul, kterého se dopustil Wang Shenchao.
32'
Hosté jsou nyní u míče.
31'
BOŘEK DOČKAL penaltu kopl skvěle a ránou do levé strany posílá Henan do vedení!
30'
Hostující hráč stáhl domácího hráče, když do vápna přiletěl centr z přímého kopu!
31'
Žlutou kartu dostává Hulk (Šanghaj East Asia).
30'
Byla nařízena penalta pro Henan Jianye.
29'
Akhmedov podkopl Bassogoga, který chtěl jít doleva a dostává žlutou kartu.
29'
Po centru si míč vzal Yan Junling.
29'
Wang Fei byl tvrdě zastaven a píská se další faul.
28'
Dočkal nacentroval z přímého kopu, ale k ohrožení brány nedošlo. Následně se dopředu řítil Hulk, ale přes domácí obranu opět neprošel.
27'
Wu Lei zatáhl za Bassogoga a píská se faul.
26'
Skvělým zákrokem odebral domácí hráč míč Šanghajskému útočníkovi a ještě vybojoval odkop od brány.
25'
Domácí faulovali a u míče bude Šanghaj.
24'
S dělovkou domácího hráče si brankář Yan Junling poradil a míč vyrazil.
23'
Opět ho Bořek Dočkal s Bassogogem rozehráli nakrátko, ale poté ztratili míč. Ovšem po chvíli jsou u něj opět domácí.
22'
Po krátkém rozehrání a následném centru bude následovat další roh.
21'
Rohový kop pro domácí Henan Jianye.
20'
Hosté se ocitli ve velké šanci v pokutovém území, ale na poslední chvíli skvěle zasáhl domácí obránce a nenechal Šanghajského hráče vystřelil.
19'
Domácí nacentroval z levé strany, ovšem hostující obrana si sním poradila. Poté šel dopředu Wu Lei, ale Lu Yao ho skvěle zbavil míče.
19'
A další faul hostů, tentokrát Oskara.
18'
S následným centrem si poradili a poté byl faulován Hulk.
17'
Cai Huikang poslal k zemi domácího hráče a Henan má přímý kop.
16'
Oscar natáhl z pětadvaceti metrů a střela to nebyla vůbec špatná, ovšem šla těsně nad.
15'
Pro dlouhou přihrávku si došel hostující brankář Yan Junling.
14'
Hulk se ocitl v první větší šanci, když šel proti brankáři Wu Yanovi, ale ten proti němu vyběhl a následná rána brazilského snajpra šla vedle.
13'
Brankáři Yan Junglingovi se přihrávka obránci moc nepovedla, naštěstí pro hosty jí ale pohotový zadák dokázal udržet na hrací ploše.
12'
Z levé strany se prokombinovali až na pravou a zase zpátky.
11'
Hosté v bílých dresech nyní drží míč, domácí bránu však ještě neohrozili.
10'
Feng Gang šel po levé straně, ale poté ztratil míč a Šanghaj má autové vhazování.
9'
Domácí šli dopředu, ale centr Wang Feie z pravé strany odkopla obrana hostů na rohový kop. Ten opět rozehrál Dočkal nakrátko s Bassogogem, ale následný centr byl hodně přetažený a nic nebezpečného z něho nevzniklo.
8'
Žlutou kartu dostává Gu Cao (Henan Jianye FC).
8'
Wei Zhen poslal k zemi Bořka Dočkala a píská se faul.
7'
Následně přiletěl centr před vápno, ale ke střele nedošlo. Poté míč vzal Hulk a byl zfaulovaný.
6'
Domácí budou mít rohový kop, který Dočkal rozehrál nakrátko.
5'
Nepřesná přihrávka hostů skončila rovněž za bránou a o odkop se postará Wu Yan.
4'
Centr z přímého kopu pouze proletěl vápnem až za bránu Yan Junlinga.
3'
Šanghaj zkoušela najít před vápnem svého hráče, ale obrana míč vystihla a založila nový útok, kdy se po pravé straně řítil Bassogog, ale neprošel. Následně Cai Huikang se dopustil faulu a Henan má přímý kop.
2'
Hosté mají v pořadí už druhý aut.
1'

Henan Jianye FC: Wu Yan – Lu Yao, Long Cheng, Gu Cao – Feng Gang, Feng Zhuoyi, B. Dočkal – Chen Hao, C. Bassogog, Wang Fei
Náhradníci: Wang Guoming – Zhang Ziru, Long Wei, Liu Heng, Luo Heng, Du Changjie, Chen Zijie

Šanghaj East Asia: Yan Junling – Wei Zhen, He Guan, Shi Ke, Wang Shenchao – Oscar, O. Akhmedov, Cai Huikang – Lu Wenjun, Hulk, Wu Lei
Náhradníci: Chen Wei – Li Shenglong, Lin Chuangyi, Zhang Yi, Yu Hai, Zheng Zhiyun, Wei Shihao

Rozhodčí: Zhenlu Shi.
Šanghaj East Asia:

Šanghaj se v tabulce nachází na druhém místě s padesáti pěti body a jistým postupem do kvalifikace AFC Ligy Mistrů. V letošní Lize Mistrů se dostali až do semifinále, kde narazili na Urawu. V domácí zápase remizovala 1:1, ale na půdě Urawy prohrála 0:1 a skončila před branami finále. V lize hrála poslední zápas doma s Guangzhou R&F. Už v 5. minutě ovšem prohrávala. Ve 24. minutě dostal Hulk velkou nabídku skórovat z penalty, ale neproměnil jí. Ve 49. minutě hosté přidali druhý gól. V 60. minutě už dál Hulk gól, ale to bylo vše co se v tomhle zápase stalo a Šanghaj prohrála 1:2. Nejlepším střelcem je Wu Lei s devatenácti góly. Hlavním trenérem je známý kouč André Villas-Boas.

Henan Jianye FC:

Henan se momentálně nachází na jedenáctém místě s třiceti body a záchranu už má jistou. V tomhle kádru můžeme najít i českého reprezentanta Bořka Dočkala, který si po dvaceti dvou zápasech připsal tři góly a tři asistence. Poslední zápas hrál Henan na půdě Yanbianu. Už v 6. minutě Henan vedl, když se prosadil Bassogog. Začátek druhého poločasu Henanu rovněž vyšel a opět to byl Bassogog. V 66. minutě domácí snížili, když se prosadil Steve. Do konce zápasu už gól nepadl a Henan si odvezl tři body. Nelepším střelcem je Christian Bassogog, který se prosadil už desetkrát. Hlavním trenérem je Guo Guangqi.

Posledních pět zápasů Henan Jianye FC:
Superliga: Yanbian 1:2 Henan
Superliga: Guangzhou RF 3:2 Henan
Superliga: Henan 2:1 Shandong Luneng
Superliga: Guizhou Zhicheng 2:1 Henan
Superliga: Shanghai Shenhua 1:2 Henan
V 29. kole čínské Superligy se proti sobě utkají týmy Henan Jianye FC a Šanghaj East Asia. V prvním utkání hrála doma Šanghaj. Už po prvním poločase vedle 1:0 po vlastním gólu. Do druhého poločasu rovněž vkročila pravou nohou a už v 51. minutě přidal gól Akhmedov. O deset minut později dal gól i Elkeson a o další čtyři minuty přidal už čtvrtý gól Wu Lei. Hosté pouze korigovali výsledek gólem Patina v 71. minutě. Hrát se bude na Zhengzhou Hanghai Stadium. Tento stadion nabídne kapacitu pro 29 860 diváků.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 08:00.