FORTUNA:LIGA - Základní část - 2. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Teplice : Dukla - 5. srpna 2017   17:00

Teplice
29' Ljevakovič (Fillo) • 31' Vaněček (Krob) • 60' Vaněček (Fillo)
3:1
(2:0)
Dukla
73' Milošević  (Podaný)

Grigar – Vondrášek, Šušnjar, Jeřábek, Krob – Ljevakovič (C), Kučera – Fillo (74. Trubač), Jan Rezek, Vošahlík – Vaněček (68. Červenka).
Chudý – Červenka, Trubač, Suchan, Král, Hyčka, Urma.
Zelinka – Pelikán, Pochylný
AGC Aréna Na Stínadlech, Teplice
4 251 diváků
F. Rada (C) – Kušnír, Jiránek, Ostojić, Podaný – Koreš (70. Milošević), Bezpalec – Daniel Tetour, Mustedanagić (78. Preisler), Schranz (62. Djuranović) – Holenda.
M. Hruška – Milošević, Brejcha, Brandner, Preisler, Djuranović, Kovaľ.

CELÝ SESTŘIH: Teplice – Dukla 3:1. Domácí táhl Vaněček, hosté jsou poslední

Teplice přehrály Duklu Praha po výsledku 3:1. K výhře domácí nakročili už v prvním poločase, v tom druhém je uklidnil třetí gól Vaněčka, který se dnes trefil hned dvakrát. Po snížení Miloševiče ještě Dukla ucítila šanci, ale po vyloučení Bezpalce bylo hotovo.
90+2'
90+1'
A záhy Djuranovič z hranice vápna poslal na Grigara tvrdou ránu, ten musel míč vyrazit.
90+1'
Jeřábek vyskočil na Djuranoviče, sudí píská faul.
90'
Sudí Zelinka nastavuje zápas o dvě minuty.
88'
Nyní Červenka přistižen v ofsajdu.
87'
Rezek vybídl na kraji vápna Červenku, ten při plánovaném centru uklouzl a míč mu utekl do zámezí.
86'
Faul Tetoura na Kučera ve středu pole znamená míč pro Teplice.
85'
Utkání se už vesměs v klidu dohrává...
84'
Centr Djuranoviče mířil přesně do rukavic Grigara.
83'
Žlutou kartu dostává Jan Vošahlík (FK Teplice).
82'
Z hranice vápna po přiťuknutí Červenky pálil vysoko nad branku Tomáš Kučera.
81'
Bezpalec žlutě na polovině hřiště fauloval Ljevakoviče a jelikož dostal druhou žlutou kartu v utkání, Dukla dohraje zápas v deseti.
81'
Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Michal Bezpalec (FK Dukla Praha).
79'
Dnešní utkání sleduje 4 251 diváků.
78'
Střídání v týmu FK Dukla Praha: ze hřiště odchází Zinedin Mustedanagić, přichází Dominik Preisler.
76'
Osmému rohovému kopu Teplic se Dukla ubránila.
75'
Červenka přetlačil obránce, dostal se do vápna a vybídl Trubače do zakončení, před ním ale odvrátil na roh hostující Kušnír.
74'
Střídání v týmu FK Teplice: ze hřiště odchází Martin Fillo, přichází Daniel Trubač.
73'
Dukla právě vstřelila branku!
Dukla umí také pěkně zakombinovat a tento gól patří do kategorie velmi pohledných. Rychlé přenesení hry do útoku, přihrávka do strany, nadýchaný centr Podaného na BRANISLAVA MILOŠEVIČE a střídající hráč hlavou snižuje – 3:1.
72'
Dukla se rohu ubránila a záhy Červenka fauloval na útočné polovině hřiště.
71'
Po obranném zákroku Podaného následuje další roh pro Teplice.
70'
Střídání v týmu FK Dukla Praha: ze hřiště odchází Štěpán Koreš, přichází Branislav Milošević.
69'
Fillo přenášel hru na Kroba po jehož tečované střele budou Teplice kopat roh.
68'
Střídání v týmu FK Teplice: ze hřiště odchází David Vaněček, přichází Marek Červenka.
66'
Teplice kontrolují hru, jasně míří k vítězství.
65'
Kušnír pálil ze druhé vlny a po jeho tečované střele bude Dukla kopat rohový kop!
64'
Po obloučku Filla mířil za hattrickem Vaněček, ale jeho hlavička skončila vedle branky.
63'
Rezek hraje jako zamlada, ve středu pole potáhl míč a donutil k faulu Bezpalce (DUK), který inkasuje žluté napomenutí.
62'
Střídání v týmu FK Dukla Praha: ze hřiště odchází Ivan Schranz, přichází Uroš Djuranović.
61'
A tohle měl být čtvrtý gól, po pěkném pasu Rezka trefil míč ideálně Kučera, leč míč nakonec skončil snad o centimetr vedle pravé tyče! Kučera má smůlu, už podobnou šanci měl před týdnem na Slavii.
60'
Teplice právě vstřelily branku!
To jsou zmatky v obraně Dukly! Teplice se natlačily do útoku, nejprve Fillo a pak Krob rvali míč do vápna, až mezi stopery propálil míč do sítě dnes podruhé DAVID VANĚČEK – 3:0.
57'
Fillo chtěl jít do brejku, ale následně se dopustil útočného faulu.
57'
Záhy se Dukla dožadovala penalty po ruce jednoho z domácích hráčů ve vápně, ale sudí ukazuje "u těla" a hraje se dál.
56'
Dukla mohla snížit, míč propadl do vápna na volného Mustedanagiće, jehož ránu vyrazil Grigar!
54'
Domácí podnikli protiakci, ale Vošahlík situaci zbrzdil a pak pálil nepřesně. Rada vykopává.
53'
Koreš se nedostal přes Vondráška, ale Dukla začíná být aktivnější.
52'
A střelu Bezpalce zablokovala domácí obrana.
51'
Další centr Dukly odvracel hlavou Vondrášek.
50'
Následně ze druhé vlny pálil nad branku Ondřej Kušnír.
49'
Dukla zahrozila, ale k zakončení se nedostala, takže Grigar nemusel zasahovat.
48'
S pozvolnou rozehrávkou ve vlastní obraně přichází Martin Jiránek.
47'
Teplice vstoupily do druhé půle aktivně, do zakončení se dral Vaněček, záhy do ohně centroval Fillo.
46'
Teplice byly v prvním poločase aktivnějším týmem a po zásluze se prosadily rovněž střelecky. Nejprve v 29. minutě Admir Ljevakovič a následně v 31. minutě David Vaněček. Zatím stav 2:0 odpovídá průběhu hry.
45+1'
45'
Sudí Zelinka nastavuje první poločas o jednu minutu.
44'
Hostující Holenda se přibližoval vápnu soupeře, ale v souboji upadl a o míč přišel.
43'
Dukla se po první inkasované brance rozpadla a v posledních minutách poměrně hoří.
42'
Po rohu Kroba hlavičkoval Martin Fillo do břevna!
41'
Rohový kop pro Teplice, hráči se postěhují do vápna.
40'
Žlutou kartu dostává Ivan Schranz (FK Dukla Praha).
38'
Vaněček šel do souboje jeden na jednoho ve vápně Dukly s Ostojičem, ještě mu nabíhal úplně volný Rezek, ale Vaněček v souboji upadl a řekl si o penaltu, což se nevyplatilo, protože sudí zůstal v klidu.
37'
Dukla se snaží, ale její akce většinou končí na polovině hřiště.
36'
Krob potáhl míč na hranici vápna a předložil jej Vošahlíkovi. Ten akci ukončil přízemním centrem jen do gólmana Rady.
34'
Teplice jsou při chuti a valí do vápna Dukly jeden centr za druhým.
33'
Martin Jiránek v běžeckém souboji sundal Martina Filla a může být rád, že to nemá za žlutou kartu.
31'
Diváci ještě nepřestali slavit a v síti Dukly je druhý gól! Po centru Kroba dostal pohotově míč hlavou do sítě DAVID VANĚČEK – 2:0.
30'
Žlutou kartu dostává Zinedin Mustedanagić (FK Dukla Praha).
29'
Krásná akce přináší úvodní gól Teplic! Domácí přitvrdili a dostali Duklu pod tlak, následně po pěkné kombinaci přiťukl míč do vápna Fillo úplně volnému ADMIRU LJEVAKOVIČOVI a ten už věděl, že z tak jasné pozice musí dát gól. Radu nechali spoluhráči ve štychu a nemohl míč zasáhnout – 1:0.
27'
Pěkná střela Filla z dálky, ale jen doprostřed branky, kde stál připravený Filip Rada.
26'
Další útočný faul domácích, tentokrát od Martina Filla.
25'
Ani tento Kučerův roh ale Duklu příliš neohrozil a vše skončilo domácím útočným faulem.
24'
Další rohový kop pro Teplice – ještě před ním ale následuje občerstvovací pauza.
23'
Dukla se pokusila o útok, Mustedanagiće podpořil dostatečný počet spoluhráčů, ten ale z dálky vypálil sám – a nepřesně.
22'
Teplice se snaží o aktivní hru, ale k úplnému ohrožení branky Filipa Rady se nedostávají.
21'
Na Vošahlíkův centr do vápna reagoval Rezek střelou vedle!
20'
Krob našel Vaněčka v ofsajdovém postavení, sudí přerušil hru.
19'
Žlutou kartu dostává Daniel Tetour (FK Dukla Praha).
17'
Holenda poškádlil Jeřábka a teatrálně upadl ve vápně, sudí Zelinka penaltu nepíská.
16'
Tohle už zavánělo gólem, Rezek vyvezl míč, našel na straně Vošahlíka, který mu nacentroval do vápna a z první Rezek napálil tyč!!
14'
Tetour si chtěl vymodlit faul, ale píšťalka sudího zůstala němá.
13'
Teplice držely míč ve středu pole, záhy se Dukla pokusila o protiakci, ale nevybojovala ani roh. Grigar vykopává.
12'
Nadále platí teplická aktivita, zatím bez gólových šancí. Naposledy se útočného faulu dopustil Tomáš Kučera.
11'
Další teplický centr před branku Dukly znamenal nebezpečí, ale k úplnému ohrožení branky nevedl.
10'
Po trestném kopu Dukly se míč dostal až k brankáři Grigarovi, který je lapil.
9'
Za faul na Tetoura za polovinou hřiště žlutou kartu dostává Aleksandar Šušnjar (FK Teplice).
8'
Třetí rohový kop pro Teplice v krátkém sledu!
7'
Teplice jsou v úvodu utkání aktivnější a snaží se svého soupeře zaskočit.
6'
Trestný kop Vondráška Dukla odvrátila k Fillovi, který míč vracel před branku, tam jej odrazil jeden z obránců Pražanů.
5'
A následuje druhý rohový kop pro Teplice.
4'
Domácí ale budou vhazovat a zůstávají tak s míčem na útočné polovině hřiště.
3'
První rohový kop Teplic Dukla ubránila.
2'
Hostující Holenda vysunul do vápna Schranze a domácí zadáci se měli co ohánět, aby hostující útočník nezakončil.
1'
Hned při první akci zápasu Teplice zahrozily, když centr Kroba usměrnil do boční sítě Tomáš Kučera!
1'
Těsně před zápasem převzal cenu teplický Martin Fillo, který byl vyhlášen nejlepším záložníkem sezóny 2016-2017.

FK Teplice: Grigar – Krob, Šušnjar, Jeřábek, Vondrášek – Ljevakovič (C), Kučera – Vošahlík, Jan Rezek, Fillo – Vaněček.
Náhradníci: Chudý – Červenka, Trubač, Suchan, Král, Hyčka, Urma.

FK Dukla Praha: F. Rada – Podaný, Jiránek, Ostojić, Kušnír – Daniel Tetour, Bezpalec – Mustedanagić – Schranz, Holenda, Koreš.
Náhradníci: M. Hruška – Milošević, Brejcha, Brandner, Preisler, Djuranović, Kovaľ.
Teplice v 2. kole HET ligy hostí Duklu Praha! Vítejte u přenosu z tohoto utkání, které začíná na teplických Stínadlech v 17 hodin.

FK TEPLICE

Teplice zahájily sezónu sympatickým výkonem v prvním ligovém kole na Slavii, kde však došlo k selhání sudího Orla, který proti Teplicím nesprávně nařídil penaltu a ještě nevyloučil Jasmina Sčuka, který měl inkasovat druhou žlutou kartu v utkání. Teplice tak podlehly Slavii 0:1 po penaltě Halila Altintopa z 9. minuty.

Proti Slavii nemohl nastoupit Daniel Trubač, protože právě z Edenu zamířil na sever Čech na hostování, proti Dukle by ale už měl být k dispozici.

Teplice mají Dukle co vracet, ve 30. kole minulé sezóny totiž doma s Pražany prohrály 0:1, což je stálo účast v předkole Evropské ligy.

„Dukle budeme chtít vrátit poslední prohru. Navíc jsme první kolo prohráli, teď hrajeme dvakrát doma, tak víme, že musíme před vlastními diváky vyhrávat,“ řekl na webu Teplic stoper Michal Jeřábek, který na Julisce působil téměř deset let.

FK DUKLA PRAHA

Dukla zahájila sezónu velmi bídně, na hřišti Plzně inkasovala debakl 0:4. Kouč Dukly Hynek je rovněž podle sázkařů v největším ohrožení, co se týče odvolání.

Proti Teplicím ale Dukla hraje většinou úporné a mnohdy úspěšné zápasy. Což rovněž doložilo poslední ligové sezóny uplynulého ročníku.

V první lize se oba celky potkaly desetkrát, lepší vzájemnou bilanci drží pražská Dukla, která zvítězila v polovině případů. Severočeši se radovali třikrát a ve dvou případech se oba soupeři rozešli smírně. Nejlépe v Dukle vzpomínají na rok 2015, ve kterém na domácí půdě zvítězili nad Teplicemi 5:1 a 4:0.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.