To je ode mě pro tuto chvíli vše, přeji krásný zbytek večera a u dalších online přenosů na počtenou.
Dnešní utkání nabídlo celkem 4 branky, které ale všechny padly už v prvním poločase. Skóre otevřel ve 14. minutě Ivan Tričkovski, na kterého navázal o 5 minut později Jesper Jorgensen. Hosté srovnali krok během dvou minut na konci první půle, když se trefili Anita a Shola Ameobi. Druhý poločas nabídl hodně šancí, dokonce i Cabayeho břevno, žádná branka už ale nepadla.
90+2
Jorgačević chtěl založit rychlý kontr, špatně ale míč vyhodil.
90+1
Rohový kop pro hosty.
90
V dnešním utkání se budou nastavovat 2 minuty.
88
Cabaye tvrdě sestřelil Lestienneho, poté si oba hráči ještě všechno důrazně vyříkávali z očí do očí, hostující záložník nakonec viděl žlutou kartu.
87
Rohový kop hostů.
86
Shola Ameobi se dopustil útočného faulu.
85
V závěru utkání se více dopředu ženou hráči Newcastlu.
83
Poslední střídání hosté, Sammyho Ameobiho nahrazuje Amalfitano.
81
Domácí podruhé střídají, ze hry odchází Odjidja Ofoe, kterého nahradí Lagroli.
78
Další pokus Odjidjy Ofoeho, který je hodně při chuti, tentokrát jeho střela skončila vedle branky.
77
Následuje rohový kop, který rozehraje právě Odjidja Ofoe.
77
Další skvělý zákrok Krula proti střele Odjidjy Ofoeho!
76
Cabaye si neporozuměl se Sholou Ameobim, míč tak v poklidu lapil Jorgačević.
75
Na druhé straně se reflexivním zákrokem prezentuje Krul!
74
Cabaye hned po příchodu na hřiště nastřelil z přímého kopu spojnici břevna a tyče, Jorgačević se jen ohlédl!
73
Hoefkens rukou srazil Sammyho Ameobiho a je tak dalším potrestaným hráčem žlutou kartou.
72
Druhé střídání hostů, Yohan Cabaye nahrazuje Bigirimanu.
71
Lestienne v ofsajdu.
69
Jorgensen zbytečně fauloval Collociniho, může být rád, že se jeho zákrok obešel bez napomenutí.
67
V posledních minutách hry se hraje hodně fyzicky.
65
Bacca v další šanci, tentokrát poslal svojí hlavičku vysoko nad.
64
Tavernier byl vyhnán až do zázemí.
63
Tioteho centr proletěl napříč pokutovým územím.
62
Další roh domácích rozehraje opět Lestienne.
61
Po dlouhém autu se do šance dostal Bacca, jehož střela propadla Krulovy mezi nohami, míč se ale vykutálel mimo branku!
60
Marveaux zkusil technickou střelu, která se ale nevešla mezi tři tyče.
59
Hosté střídají, ze hry odstupuje Williamson, kterého nahrazuje Taylor.
57
Odjidja Ofoe si špatně zpracoval míč, poté se chtěl ještě uvolnit, jeho střelu už ale hostující obránci zablokovali.
55
Závar v pokutovém území Brugg, vše ale končí pro domácí celek dobře.
53
Bude z toho ale kop od rohového praporku pro Newcastle.
52
Další šance Sholy Ameobiho, který přelstil Figuerase, technický pokus hostujícího útočníka ale lapil Jorgačević.
51
Nejvýše ze všech hráčů si naskočil Shola Ameobi, branku ovšem přestřelil.
51
Roh také na druhé straně.
50
Po rohovém kopu se k hlavičce dostal domácí kapitán Hoefkens, branku ale přestřelil.
50
Williamson odvrací na další roh.
49
Rohový kop domácích rozehraje Lestienne.
48
Slabá hlavička Ameobiho skončila v náruči Jorgačeviće.
47
Almeback vidí zkraje druhé půli žlutou kartu.
46
46
Domácí o půli vystřídali, ze hry byl stažen střelec první branky Ivan Tričkovski, kterého nahradil Mohamed Tchite.
Druhý poločas začne přibližně ve 20:00.
Sudí nakonec nastavil pouze necelých 20 vteřin. V prvním 45ti minutách jsme nicméně viděli celkem 4 branky! Skóre otevřel ve 14. minutě Ivan Tričkovski, na jeho branku navázal Jesper Jorgensen, který o pět minut později poslal domácí do dvoubrankového vedení. Závěr poločasu ale patřil hostům, v poslední pětiminutovce skórovali Anita a Shola Ameobi a skóre je tak 2:2!
45
Italský sudí Banti nastaví v prvním poločase 1 minutu.
43
Newcastle právě vstřelil branku!
A rázem je vše jinak, během dvou minut hosté srovnávají, Sammy Ameobi přesně našel SHOLU AMEOBIHO, který střelou na přední tyč překonal Jorgačeviće!
41
Tak to byl nádherný gól! Bigirimanův centr nenašel Obertana, míč se nicméně odrazil k VURNONU ANITOVI, který krásným volejem poslal míč ke vzdálenější tyči!
39
Domácí po delší době usazeni na útočné polovině.
37
Tiote zatáhl Tričkovskiho za dres, za což po zásluze vidí žlutou kartu.
36
Další pokus Ameobiho skončil hodně mimo tři tyče Jorgačevićovy branky.
34
Lestiennův centr z levé strany přelétl všechny nabíhající hráče.
33
Hosté přidali na svém tlaku.
32
Sammy Ameobi pouze lízl míč hlavou, následovat bude odkop od domácí branky.
30
Shola Ameobi hlavičkoval z těžké pozice, Jorgačević musel míč vytáhnout na roh!
28
Hosté rozjíždí další postupný útok.
26
Tavernier se provinil útočným faulem, míč tak získávají domácí.
24
Obertan hledal v pokutovém území Marveauxe, ten ale nedokázal míč usměrnit do branky.
23
Další pokus Baccy krotí Krul.
22
Hosté jsou výrazně opaření, nejspíše nečekali takový vývoj utkání.
19
Bruggy právě vstřelily branku!
Domácí jdou trochu překvapivě do brzkého dvoubrankového vedení! Tavernier odvrátil centr pouze na vápno, kde stál JESPER JORGENSEN, který trefil přesně k tyči!
19
Už se opět hraje.
18
Na trávníku zůstal tentokrát ležet Almeback.
17
Shola Ameobi se dral za míčem do pokutového území Newcastlu, míč nakonec sebral Jorgačević.
16
Ameobi v ofsajdu.
14
Třetí rychlý kontr domácích už končí brankou! Dlouhý pas za hostující obranu si skvěle zpracoval IVAN TRIČKOVSKI, zbavil se Collociniho a posléze prostřelil i Krula! Domácí se tak ujímají vedení!
12
Obertan se řítil z levé strany sám na Jorgačeviće, technická střela mu ale vůbec nevyšla.
11
Další slibný útok domácích skončil volejem Donka, střela ale šla mimo branku.
9
Krul pokazil rozehrávku, míč získal Bacca, který ale vše pokazil přihrávkou na Trickovskiho, domácí tak nedokázali vystřelit!
8
Na trávníku zůstal ležet Donk, po chvilce ale vstává.
7
Přihrávka na Trickovski byla příliš dlouhá, Krul sebral v klidu míč.
6
Bacca se probíjel do pokutového území Newcastlu, mezi dvěma obránci ale neuspěl.
4
Na druhé straně zkusil štěstí Bacca, balón se mu ale svezl po nártu a skončil hodně mimo tři tyče.
3
Obertanův pokus skončil na boční síti.
2
Newcastle v úvodu ještě nepůjčil domácím míč.
1

Club Brugge KV: Jorgačević - Figueras Montel, Almeback, Hoefkens, Hogli - Trickovski, Odjidja Ofoe, Donk, Lestienne - Jorgensen - Bacca

Newcastle United: Krul - Tavernier, Coloccini, Williamson, Anita - Tiote - Obertan, Bigirimana, Marveaux, Sa. Ameobi - Sh. Ameobi

Rozhodčí: Banti - Nicoletti, Di Fiore (vš. Itálie).
Newcastle je na tom poněkud lépe než belgický tým. Za 3 utkání ještě nedostal branku a se sedmi body vévodí tabulce skupiny D. Anglický celek začal remízou v portugalském Marítimu, poté roznesl Bordeaux 3:0 a v posledním utkání porazil i Bruggy 1:0. Branky Newcastlu stříleli Cissé, Ameobi, Obertan a jednu branku si Bordeaux vstřelilo samo.
Belgický celek má po 3 odehraných zápasech na svém kontě 3 body za vítězství 2:0 nad Marítimem, další dvě utkání ale Bruggy prohrály, a to 0:4 v Bordeaux a před 14 dny také 0:1 na půdě svého dnešního soupeře. K vítězství nad portugalským Marítimem přispěli svými brankami Bacca a Vleminckx.
Zdravím všechny fanoušky mezinárodního fotbalu, dnes jsou na programu 4. zápasy letošního ročníku Evropské ligy, v rámci skupiny D přivítá Club Brugge na svém stadionu Newcastle United.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.