To je ode mne pro dnešek vše a já se s vámi loučím.
Sudí Huseyin Gocek svým hvizdem stvrdil výhru domácího celku 3:1 nad italskou Neapolí. První poločas dominovali domácí a vytvořili si náskok, který dokázali ubránit ve druhém poločase. Když ve druhém poločase přišel na hřiště Edison Cavani, tak si oba týmy vyměnili role. Takřka celý druhý poločas byli domácí pod tlakem a bránili svůj náskok. Právě zmiňovaný Cavani dal v 75. minutě gól z penalty, kterou sám zařídil. To ale bylo z pohledu Neapole vše a Dněpropetrovsk se může radovat z výhry a zisku tří bodů.
90+3
Utkání se dohrává v klidu na polovině domácích.
90+1
Cavaniho střela po přímém kopu letěla těsně vedle Laštůvkovy branky.
90
Nastaveny jsou 4 minuty.
90
Volný kop proti brance domácích.
89
Edison Cavani vyskočil hodně vysoko na letící centr, který vyrazil gólman mimo branku.
89
Neapol diktuje tempo hry a přehrává soupeře.
88
Neapol se ubránila proti náporu soupeře a drží míč.
87
Rozhodčí Huseyin Gocek přerušuje hru. Do nadějné pozice se dostával Goran Pandev, byl mu však odpískán ofsajd.
86
Hra se přesouvá na druhou stranu, Neapol je pod tlakem.
85
Camilo Zuniga vystřelil, ale nepřesně.
84
Domácí jsou pod tlakem, Neapol drží míč.
81
Vitali Denisov nahradí střelce jednoho z dnešních gólů - Fedetskiyho.
80
Inler nahradí Gamberiniho.
80
Do konce základní hrací doby zbývá 10 minut.
79
Po volném kopu se nic nedělo a hra pokračuje dál.
79
Volný kop proti brance hostů.
78
Míč drží domácí po chybě v rozehře jejich soupeře.
78
Matheus je zpátky na hrací ploše.
77
Hra byla přerušena. Ošetřován je Matheus.
75
Neapol právě vstřelila branku!

Z penalty dává EDISON CAVANI gól!
74
Ondřej Mazuch dostává žlutou kartu.
74
Faul ve vápně na Cavaniho a následuje penalta.
73
Domácí jsou pod tlakem a musí se bránit.
72
Artem Fedetskiy se pokusil ohrozit branku soupeře. Jeho střela byla ale nepřesná.
71
Rohový kop bude zahrávat Neapol.
70
Ke střele se dostal Goran Pandev, k přímému ohrožení branky však nedošlo. Střelu zablokovala pozorná obrana.
70
Jaba Kankava dostává žlutou kartu.
69
Hosté se ujímají míče na polovině hřiště a budou rozehrávat volný kop.
67
Domácí jsou pod tlakem.
66
Do šance se dostal Goran Pandev, vystřelil, ale skóre se nemění.
65
Dněpropetrovsk právě vstřelil branku!

Propadnutý míč skončil na kopačce GIULIANA, který poslal míč za branku.
64
Nikola Kalinić obešel obránce následně i s gólmanem a trefil tyč!
62
Volný kop proti Dněpropetrovsku.
61
Hosté drží míč a kombinují kolem poloviny hřiště.
59
Střela z vápna jednoho z domácích hráčů zblokovaná obráncem.
58
Kalinić nahradí Seleznyova.
58
Edison Cavani se dostal do další šance, když se mu na hlavu snesl přesný centr, orazítkoval tyč!
57
Domácí jsou pod velkým tlakem.
56
Edinson Cavani vystřelil na branku, gól z toho ale nebyl.
55
Míč drží Neapol a obléhá branku soupeře.
54
Laštůvka si připisuje další zákrok.
54
Do zakončení se dostal Edinson Cavani, jeho střele však scházela přesnost.
51
Cavani nahradí Garvase.
51
Pandev nahradí Dossenu.
48
Dlouhý nákop z poloviny hřiště na Evhena Selznyova, který nedokázal prostřelit gólmana z velice slibné pozice.
46
Huseyin Gocek svým hvizdem ukončil první poločas, po němž mají určitě pozitivní náladu domácí, když přehráli soupeře a dokázali vstřelit 2 góly. Neapol se skoro celý první poločas bránila, ale také měla své šance. Dokázala také vstřelit gól, ale nebyl uznán pro ofsajd. Bylo k vidění zranění na straně domácích, když se ve 36. minutě zranil Roman Zozulya a byl odvážen z hrací plochy. Čeká nás zajímavý druhý poločas.
45+2
Federico Fernandez dostává žlutou kartu.
45
Nastaveny jsou 2 minuty.
45
Roh pro domácí.
45
Giuliano se dostal ke střele, která letěla mimo branku.
44
Eduardo Vargas přišel o výhodnou pozici, rozhodčí Huseyin Gocek přerušil hru pro ofsajd.
42

Po volném kopu a chybě gólmana procedil míč do branky MATHEUS.
38
Alessandro Gamberini se zapomněl za obránci a byl mu odpískán ofsajd ve chvíli, kdy dal gól.
37
Po krátkém přerušení hra opět pokračuje.
37
Jaba Kankava nahradí zraněného Romana Zozulya.
36
Roman Zozulya je odvážen z hrací plochy.
36
Hra je přerušena, jelikož Roman Zozulya potřebuje ošetřit.
35
Střela Ruslana Rotana z volného kopu šla těsně nad branku Neapole.
34
Volný kop pro Dněpropetrovsk z dobré pozice.
33
Neapol se nepřetržitě brání proti náporu Dněpropetrovsku.
32
Evhen Seleznyov se dostal ke střele po rohovém kopu, jeho pokus však letěl mimo.
31
Střela domácích byla zblokovaná a následuje roh.
30
Domácí diktují již několik minut tempo hry.
29
Volný kop proti brance Neapole.
28
Neapolský protiútok končí u pokutového území, o což se postarali obránci domácího celku.
26
Neapol se dostala k míči a vymýšlí další akci.
25
Neapol se brání proti akcím soupeře.
23
Ke střele se dostal dněpropetrovský Ivan Strinic, ale neměl srovnaná mířidla a branku soupeře minul.
22
Oba týmy se střídají v držení míče po chybných rozehrávkách.
20
Následuje roh pro Dněpropetrovsk, po zblokované střele.
20
Neapol se ubránila proti náporu soupeře a kombinuje kolem poloviny hřiště.
19
Další roh pro domácí.
19
Roh pro Dněpropetrovsk.
18
Laštůvka sebral letící centr z poloviny hřiště a vrací míč zpět do pole.
16
Dzemali vyslal centr, který letěl někam do neznáma. Následovat bude odkop od Laštůvkovy branky.
15
Camilo Zuniga uvízl v ofsajdové pasti.
15
Neapol drží míč na své polovině a vymýšlí další akci.
13
Dněpropetrovsk se usilovně brání.
14
Centr letící do vápna domácích byl odvrácen a žádná vážnější šance z toho není.
12
Neapolští hráči se vymanili z tlaku a přebírají roli v držení míče. Dněpropetrovsk je pod tlakem.
11
Dněpropetrovsk drží soupeře pod tlakem.
10
Do zakončení se dostal italský Lorenzo Insigne, ale jeho střela neměla potřebné parametry a do branky se nedostala.
9
Dněpropetrovsk rozjel akci, která byla pozastavena na polovině hřiště nedovoleným zákrokem.
8
Hosté se ubránili proti akci soupeře a vyváží míč směrem vpřed.
7
Domácí ztrácejí míč, kterého se ujímá jejich soupeř.
6
Po rohovém kopu gólman sebral v klidu míč a odkopl ho hodně daleko.
5
Další útočná akce domácích, která má dějství v rohu na polovině soupeře. Následuje první roh utkání.
4
Neapol drží míč a kombinuje na své polovině.
3
Protiútok Neapole zastaven faulem, provinil se Zuniga.
2

Po volném kopu se ke střele dostal ARTEM FEDETSKIY a posílá svůj tým do vedení!
1
1
Výkopem začnou na své straně domácí.
1
Utkání začíná v 21:05 a my vás k němu srdečně zveme.
Předpokládané sestavy:

FC Dněpr Dněpropetrovsk:

Laštůvka - Manzyuk, Odibe, Mazuch, Strinič - Konoplyanka, Rotan, Giuliano, Seleznyov, Aliyev – Kalinič

SSC Neapol:

Rosati - Cannavaro, Fernandez, Aronica - Mesto, Behrami, Donadel, Dzemaili, Dossena - Insigne
Sázková kancelář

Výhra domácích: 2.0
Výhra hostů: 3.45
Remíza: 3.4
SSC Neapol

Tento italský celek si hned na úvod Evropské ligy připsal snadnou výhru nad outsiderem skupiny - AIK Smolna (0:4) a po té prohru s PSV Eihoven, když na jeho půdě prohrál vysoko 3:0. Nyní obsazuje druhé místo ve skupině, o které se dělí s PSV. Pokud pomýšlí na postup, jako že určitě ano, musí dnes svého soupeře porazit. Pokud prohraje o mnoho si tím zkomplikuje cestu ze skupiny dál.
V italské Serii A obsazuje po osmém kole druhé místo za rozjetým Juventusem. Narozdíl od svého dnešního soupeře nebere tuto soutěž vážně a na hřiště nejspíše vyšle úplně jinou jedenáctku, než kterou poslal na hřiště proti Juventusu.
Dněpr Dněpropetrovsk

Dněpr si v Evropské lize vede zatím výborně. V prvním kole porazil doma favorizovaný PSV Eidhoven (2:0) a ve druhém kole dokázal udolat výhru nad AIK Solna (2:3). Ve své skupině,skupině F, zatím dominuje na prvním místě bez ztráty bodu a je jedním z horkých kandidátů na postup ze skupiny.
V ukrajinské Premier Lize si vede taktéž dobře. Po dvanáctém kole zasedá na druhé příčce za Šachtarem Doněck, který ukázal, že má formu, jelikož si v Lize mistrů poradil s favorizovanou Chelsea (2:1).
Příjemný dobrý podvečer, vítám Vás u dnešního zápasu třetího kola Evropské ligy, v němž se utká ukrajinský Dněpr Dněpropetrovsk s italskou Neapolí.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:05.