To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Dnešní utkání je u konce a z vítězství se raduje domácí favorit utkání, Inter Milán, který porazil svého soupeře v prvním utkání play off 2:0. Ve druhém poločase zvýšil náskok Interu po ukázkové kombinaci v 87. minutě svou druhou brankou v utkání Palacio, který tak stanovil konečnou podobu skóre. Kluži se nepodařilo vsítit alespoň jeden gól a v odvetě na svém stadionu to bude mít hodně těžké, bude-li chtít přes Inter Milán postoupit do osmifinále.
90+1
Rozhodčí nastaví dvě minuty.
90
Běží poslední minuta řádné hrací doby.
89
Za faul na polovině soupeře dostává Bjelanovič žlutou kartu.
88
Inter naposledy střídá, Kovačiće nahradí Jonathan.
87
Inter Milán právě vstřelil branku!
Nakonec se domácí fanoušci přece jenom druhé branky v síti Kluže dočkali, krásný nákop na "muže zápasu" RODRIGA PALACIA zužitkoval útočník Milána ještě hezčím lobem z levé strany a dává druhou branku.
86
Ale Kluž velmi rychle o míč přichází a je tu střela Guarína z levé strany, míč letí mimo bránu.
85
Hora rozehrává po drobném faulu Gargana na polovině hřiště.
84
Střídání v sestavě CFR Kluž, na hřiště přichází Saša Bjelanovič, odchází Rui Pedro.
83
Kluž připravuje střídání.
82
Muresan šel velmi neopatrně do souboje s Mateo Kovačićem, který, pokud by se nevyhnul, snad přišel o nohu! Sudí správně tento náznak faulu trestá žlutou kartou.
80
Inter hraje v pohodě, snaží se hlavně neztrácet míče a nedávat soupeři více prostoru k útočení.
78
Kluž střídá, přichází Adrian Ioan Hora, odchází Robert Maah.
77
Inter kombinuje na polovině Kluže.
75
Mezitím hosté rozehráli volný kop, ale nedostali se na delší dobu na polovinu soupeře.
74
Domácí střídají, Cassano odchází, nahradí ho Ricardo Álvarez.
73
Walter Gargano fauluje na polovině Kluže.
71
Camora zahrává nepřímý kop, ale obrana Interu odvrací.
70
Ještě předtím dostává Silvestre žlutou kartu, pravděpodobně za řeči.
69
A právě Gargano fauluje pronikajícího Rui Pedra, Kluž bude zahrávat z pravé strany v blízkosti půlící čáry.
68
Gargano "lapen" v ofsajdu, hosté spěchají dopředu.
67
Maah fauluje na polovině Interu, dostává žlutou kartu, ač je velmi znepokojen a doslova huláká na hlavního sudího.
66
Sepsi odhlavičkovává pryč ze šestnáctky, ani z tohoto rohu branka nepadne.
65
Další šance Palacia, ten z levé strany střílí, ale míč se odráží o záda bránícího hráče na roh.
63
Ve třech se nyní hosté vydali napadat rozehrávku Interu, ten ale překonal střed hřiště dlouhým nákopem.
62
Sepsi fauluje na polovině domácího Nagamota, Inter rozehrává.
60
Je za námi hodina hry, Inter stále vede "pouze" o jeden gól, ač je výrazně lepším týmem.
58
Kluž se opět pouze brání, nemá protizbraň na dobře hrající Inter.
57
Zahrává Cambiasso, tomu se ale tento kop vůbec nepovedl, končí hned na prvním obránci soupeře, zahozená šance.
56
Camora faluje na pravé straně v blízkosti vlastní šestnáctky pronikajícího Nagamota, to je zajímavá standartní situace pro Inter!
54
Domácí ale nepotrestali soupeře za faul Muresana, Gargano netrefuje bránu.
53
Inter bude zahrávat volný přímý kop ze vzdálenosti zhruba pětadvaceti metrů.
52
Pohotová střela Cassana z levé strany z hranice pokutového území, míč letí mimo bránu.
51
Hosté si s touto situací poradili.
50
Hosté faulují na vlastní polovině, Guarín bude zahrávat volný kop.
48
Rohový kop zahrává Camora, ale obrana Interu odvrací.
47
Hosté zahrávají rohový kop.
46
První poločas je za námi, zatím se z jednobrankového vedení radují domácí, kteří šli do vedení ve 20. minutě zásluhou přesné trefy Palacia. Od té doby se Inter dostával čím dál častěji do zakončení, teprve až v samém závěru poločasu se hosté dostávali více na polovinu domácího týmu, ale vyrovnat se jim již nepodařilo.
45+3
Běží poslední minuta nastaveného času, Kluž se v samém závěru dostává přece jenom častěji před šestnáctku Interu.
45+2
Rada zahrává přímý kop z pravé strany ze vzdálenosti zhruba pětadvaceti metrů, ale míč končí nad bránou Interu.
45+1
Rozhodčí nastaví tři minuty.
45
Běží poslední minuta řádné hrací doby prvního poločasu.
44
Cassano byl jen o zlomek vteřiny u míče později, než gólman Kluže, ten zachránil hosty od dalšího možného gólu.
43
Hosté těžko přechází přes půlku, domácí kontrolují hru.
41
Guarin vystřihl efektní "nůžky" v pokutovém území Kluže, míč ale končí mimo.
39
Hosté střídají, Godemeche odchází a místo něho nastupuje Vasile Maftei.
38
Antonio Cassano nyní doslova "zazdil" další dobrou šanci Interu, když na levé straně pokutového území Kluže nedokázal přejít přes Radu.
37
Opět se do zakončení dostává Rodrigo Palacio, tentokrát z levé strany, ale Camora mu zabránil v zakončení téměř na hranici malého vápna!
36
Muresan střílí z pravé strany ze vzdálenosti zhruba pětadvaceti metrů, míč končí mimo bránu Interu.
34
Na hřišti přiostřilo, zaznamenáváme již třináctý faul, tentokrát faulují hosté, Nagamoto bude rozehrávat v blízkosti středového kruhu.
32
Álvaro Pereira za skluz v blízkosti pokutového území Kluže dostává žlutou kartu.
31
Znovu odpískán ofsajd domácím, tentokrát v ofsajdu domácí Palacio.
30
Je za námi první půlhodina hry, domácí Inter kontroluje hru, navíc vede od 20. minuty 1:0.
29
Aktivní Maah znovu faulován na polovině Interu, hosté rozehrávají.
28
Robert Maah byl nyní stažen Nagatomem na polovině Interu, rozhodčí by mohl ocenit tento zákrok žlutou kartou, ale neděje se tak.
26
Cassanovi odpískán ofsajd, hrát mohou hosté.
25
Ionut Alin Rada nyní doslova zakopl o dvojici obránců Interu na hranici pokutového území domácích.
24
Interu "narostla křídla", nyní se čím dál častěji dostává před pokutové území soupeře.
22
Smutek ze zranění Milita tak u domácích fans může opadnout, právě Palacio ho totiž v jedenácté minutě vystřídal a právě Palacio dal vedoucí braku Interu!
20
Rychlý protiútok Interu na jehož konci je přesné zakončení RODRIGO PALACIA, který využil přesné přihrávky Guarina na pravou stranou, pak již stačilo "pouze" přehodit vyběhnuvšího Maria Felgueirase a Inter Milán jde do vedení!
19
Další útočná akce domácích, dobrá střela ze třiceti metrů Kovačiće, ale Mario Felgueiras chytá.
17
Cambiasso se snažil zakončit z pravé strany sám, místo toho, aby přihrál lépe postavenému Palaciovi, kterému se následně omlouvá. Míč letí mimo bránu.
15
Máme za sebou první čtvrthodinu dnešního utkání, zatím sledujeme velice opatrný fotbal s minimem šancí na obou stranách.
13
Kluž vybojovala rohový kop, ale ten obrana Interu odvrací.
12
Domácí rozehrávají volný kop, ale bez ohrožení Maria Felgueirase v bráně Kluže.
11
Avizované střídání je tady, zraněného Milita nahradí Rodrigo Palacio.
10
Cassano faulován na polovině Kluže, Rodrigo Palacio se již připravuje ke střídání.
9
Hosté kombinují na vlastní polovině, Inter zatím vyčkává.
8
Ano, je to tak a Milito již nebude moci pokračovat v utkání, připravuje se střídání.
7
Dlouhý nákop na levou stranu na Milita, ale míč získává čistým způsobem Godemeche. Milito zřejmě špatně došlápl a musí být ošetřován.
5
Cambiasso se z pravé strany, uvnitř pokutového území Kluže, snaží o zakončení, ale míč mu nesedl.
4
Ale střela Maaha ze střední vzdálenosti míří mimo bránu.
4
Faul na polovině Interu, hosté budou rozehrávat volný kop.
2
První střela utkání, na svědomí ji má Rui Pedro z CRF Kluž, Handanovič nemusel zasahovat, míč letěl mimo.
1

Internazionale Milano: Handanovič - Nagamoto, Silvestre, Ranocchia, Álvaro Pereira - Cambiasso, Kovačić, Gargano - Milito, Guarín, Cassano

CFR Kluž: Mario Felgueiras - Ivo Pinto, Cadu, Piccolo, Camora - Muresan, Godemeche, Rada, Sepsi - Maah, Rui Pedro

Rozhodčí: Koukoulakis - Sraidaris, Efthimiadis (všichni GRE).
Vítejte u dnešního on-line přenosu utkání 3. kola Evropské ligy mezi Interem Milán a CRF Kluž.
Inter Milán
Italský tým postoupil do vyřazovací fáze Evropské ligy ze druhého místa v základní skupině H, kde nasbíral ze šesti odehraných utkání jedenáct bodů za tři výhry a dvě remízy. Prohrál pouze jednou, a to na hřišti Rubinu Kazaň (0:3), který také celou skupinu vyhrál s tříbodovým náskokem před Interem. Je zřejmé, že domácí, kteří jsou favoritem dnešního utkání, budou chtít dnešní utkání vyhrát a vytvořit si dobrou pozici pro odvetu v Rumunsku.
CRF Kluž
Rumunský klub si postup do jarních bojů Evropské ligy zajistil svým účinkováním v základní skupině Ligy Mistrů, kde vybojoval třetí místo. K postupu do vyřazovací fáze milionářské soutěže Kluži nepomohla ani senzační výhra 1:0 na Old Trafford! Kluž jede k dnešnímu utkání s pokorou a jak se nechal slyšet i trenér Paulo Sergio, tento zápas bude mnohem těžší, než ten, který odehrála Kluž s Manchesterem United.