Z Evropské ligy je to pro dnešní večer ode mě všechno, pevně doufám, že se Vám zápasy líbily a u dalších onlajnů se budu těšit na shledanou.
Je za námi utkání mezi Levante a Hannoverem které po napínavém závěru skončilo remízou 2:2, Hosté sice po první půli vedli 0:2, jenže do druhého poločasu nastoupili domácí jako vyměnění a výsledkem tohoto zlepšení byly dva góly. Ten první padl chvíli po zahájení, ve 49. minutě se trefil Ángel a ve čtvrté minutě nastavení vyrovnal po rohovém kopu Iborra.

Výsledek 2:2 znamená, že skupinu L vyhrál Hannover o bod před Levante. Oba týmy se tak mohou těšit a připravovat na jarní boje v Evropské lize.
90+4
Levante právě vstřelilo branku!
Tak se to domácím přece jen podařilo a po drtivém tlaku se dočkali vyrovnávající branky. Barkero poslall do vápna skvělý centr a VICENTE IBORRA tvrdou hlavičkou skóruje! Na stadionu propuká obrovská radost.
90+4
Další roh.
90+3
Do pokutového území přiběhl i gólman Navas!
90+3
Jedna z posledních šancí na vyrovnání, další rohový kop.
90+1
Ještě jedna žlutá karta, potrestaným je hostující Adrian Nikci.
90
Nastavují se čtyři minuty.
90
Zieler špatně odhadl výběh na centrovaný míč, Rodas mohl střílet do poloodkryté brány, ale trefil pouze boční síť!
89
Poslední střídání Hannoveru, odešel Didier Ya Konan a zbývající vteřiny si zahraje norský reprezentant Mohammed Abdellaoue.
88
Barkerův centr byl přetažený, z téhle akce nic nebude.
88
Další rohový kop pro domácí, tlak vrcholí.
87
Hlavička Ángela jen o kousek minula šibenici Zielerovy branky, v hledišti to jen zahučelo a Ángel se drží za hlavu.
87
Rohový kop pro Levante, rozehraje ho Barkero.
86
Rauschův centr nenašel žádné hráče v bílém a hra je už na druhé straně, blízko vápna Hannoveru.
85
Z pravé strany přijde centr do šestnáctky Levante, po faulu na Schmiedebacha.
83
Levante se všemožně snaží o vyrovnání, ale gól mohli dát hosté. da Silva Pinto ovšem svůj pokus nenasměroval mezi tři tyče.
81
Další žlutá pro hráče Hannoveru, tentokrát ji vidí Mame Diouf.
79
Jak nám ubývá čas do konce, tak se hra stále přitvrzuje. Fauly přibývají na obou stranách.
77
Žlutou kartou za faul je potrestán hostující Christian Schulz.
74
Poslední střídání Levante. Odchází Papa Diop a na jeho místo nastupuje Miguel Pallardó.
73
Další stoprocentní Míchelova šance a další Zielerův výtečný zákrok! Míchel postupoval z pravé strany, pokusil je mírným obloučkem přehodit brankáře, ten opět ukázal rychlé ruce a míč vyrazil.
72
Obrovská šance na vyrovnání. Míchel unikl ofsajdové pasti, dokonce udělal kličku i gólmanovi, ten mu však dokázal sáhnout do střely a poslat míč pouze na rohový kop!
71
Hosté střídají, Szabolcs Huszti přenechal své místo Stevenu Cherundolovi.
70
Táhlá střela Pedra Lópeze, bohužel pro Levante nepřesná.
69
Karabelas (LVN) kroutil centr do vápna a Zieler musel bleskurychle ven, aby tygřím skokem vyboxoval!
67
Před Zielerem vznikla trma vrma, kterou ukončil rumunský rozhodčí - všiml si útočného faulu Rodase.
66
Rohový kop pro domácí celek a opět se to neobešlo bez teatrálních gest, tentokrát ze strany hostujících hráčů.
63
Hra se hodně přitvrdila a je až s podivem, že to rozhodčí poměrně v klidu přechází. Dokonce ani nějak důrazně viníkům nedomlouvá.
62
Po Ángelově faulu dopadl Rausch velice tvrdě na záda a není se čemu divit, že se mu nechce moc vstávat.
61
Ya Konan se marně natahoval po prudkém centru, nicméně je to alespoň rohový kop pro Hannover.
59
A vzápětí je tu i druhé střídání, když Rubéna Garcíu nahradil José Barkero.
59
Levante střídá. Odchází Nabil El Zhar a na plac nastupuje Juanlu Gómez.
58
Ángel opět v pokutovém území upadl, teď je ovšem díky podklouznutí.
57
Ángel se vzteká, že na něj nebyl odpískán faul, jenže to je už hra na druhé polovině. Rausch se uvolnil do střelecké příležitosti, byl však zblokován a je to roh.
55
Vypadá to, že oba hráči budou pokračovat.
53
Au, tohle muselo bolet. Domácí Diop a hannoverský Ya Konan se ve výskoku srazili hlavami a lékaři obou týmů okamžitě vystartovali na hrací plochu.
52
Přímý kop i na druhé straně, Husztiho centr našel Dioufa - jeho hlavička šla o asi dva metry vedle.
49
Domácí snižují a dávají zápasu nový náboj. Míchel nacentroval do šestnáctky, Iborra jen lehce přiťuknul na ÁNGELA a ten zblízka propálil Zielera.
49
Levante má k dispozici přímý kop.
47
Teprve teď si hostující Zieler připsal složitější zákrok a to po střele Rubéna Garcíi z asi 25 metrů.
46
Hannover může být s prozatímním průběhem utkání naprosto spokojen. První půlhodina patřila německému celku a rezultovaly z toho dvě branky. Nejprve ukázal svůj důraz Stindl a o pár minut později zase Ya Konan fotbalovou chytrost. Až k závěru poločasu se ke slovu dostali i domácí, jenže jejich snaha zhusta končila u hranice pokutového území.
45+1
Hannover by rád přidal třetí gól, z levé strany centroval Rausch, hledal Ya Konana, ten byl v šestnáctce velice těsně bráněn, hosté to viděli jako jasnou penaltu, ale pokračuje se ve hře.
45
Hlavní rozhodčí nastaví dvě minuty.
45
Z voleje pálil El Zhar, netrefil však ani malé vápno.
44
Domácí tým se v závěru poločasu zvedá, nyní rozehraje další rohový kop.
43
Uprostřed hřiště se dopustili hosté několika faulů a po skončení výhody pro Levante uděluje žlutou kartu Sergiovi da Silva Pintovi.
42
Další postavení mimo hru, tentokrát v podání Ángela a i když se diví, ofsajd to byl zcela jasný.
40
Míchel měl slušně našlápnuto k průniku, byl však o trochu rychlejší, než bylo potřeba a chytil se do ofsajdu.
38
Zraněný Lars Stindl nemůže pokračovat ve hře, takže ho nahradil Adrian Nikci.
36
Konečně došlo i na ten zmiňovaný přímý kop, hosté ho odvrátili na jinou standardku - roh. Po něm zblízka hlavičkoval Míchel a rozvlnil síť. Pro Levante bohužel pouze boční.
35
A Lars Stindl za to všechno vidí žlutou kartu...
35
Hra je přerušena pro ošetřování hostujícího Stindla, pro kterého nejprve přišli s nosítky, aby pak odkulhal po svých.
33
Domácí Diop už nabíral rychlost k úprku na branku Hannoveru, když ho srazil Diouf. Kartička se nekoná, přímý kop ano.
31
Ten rozehrál Huszti, k balonu se dostal Diouf a zblízka trefil břevno!
30
A už to mohlo být o tři branky. Huszti nacentroval na volného Ya Konana a jeho hlavičku vytěsnil Navas na poslední chvíli na rohový kop!
28
Levante je naprosto bezradné a dává Hannoveru zcela volné pole působnosti.
26
Hannover právě vstřelil branku!
Fotbalová nádhera v podání Hannoveru! Stindl měl skvělé vidění svých spoluhráčů, vyslal přesnou ulici a DIDIER YA KONAN, už věděl, jak sólo zakončit - přehodil vyběhnutého Navase a už je to o dva góly.
25
Stindlovi se centr vůbec nepodařil a založil spíš rychlý kontr Levante.
25
Rohový kop pro Hannover.
23
Ačkoliv se Konstantin Rausch diví, je za faul oceněn žlutou kartou.
22
Huszti (HAN) mohl zvýšit na 2:0, bohužel však stál v příliš ostrém úhlu a gólman Navas skvěle ovládá vykrývání těchto pozic.
20
Levante by rádo okamžitě odpovědělo, Rubén García to však přehnal s důrazem a po zásluze se mu píská útočný faul.
18
Hosté svou optickou převahu přetavili v gól! Pinto vysunul do brejku duo Ya Konan - LARS STINDL a druhý dokázal nepříliš povedený Ya Konanův pokus dotlačit do branky!
17
Rychlá akce Hannooveru, prudký centr z levého křídla našel v šestnáctce volného Schmiedebacha, jenže ten stál až příliš z úhlu a jeho rána končí o hodně vedle.
14
Domácí Nabil El Zhar si chtěl vymodlit u rozhodčího faul, jediné, čeho dosáhl, byla žlutá karta za filmování.
13
Ačkoliv byli zatím lepši hosté, první výrazná šance patří Levante. Z levé strany se do šance dostal Míchel, vystřelil prudce po zemi a Zieler musel okamžitě dolů, aby ránu vykopl!
11
Pěknou kličkovanou teď předvedl domácí El Zhar, následný centr už tak dobrý nebyl a skončil u brankáře Zielera.
10
Do vápna Levante létaly centry z obou stran, obrana v čele s gólmanem Navasem si zatím ví rady.
7
Konečně se dostalo i na domácí fotbalisty, po pravém křídle potáhl Pedro López, nedokázal se ale probít přes Rausche.
6
Úvod zatím patří zcela Hannoveru, domácí Levante zatím jen statuje.
3
Stindl poslal nákop na vápno, celá akce končí hvizdem sudího, Huszti stál v ofsajdu.
3
Hannover bude zahrávat přímý kop z uctivé vzdálenosti, dá se čekat centr na vápno.
1
Hosté v bílých dresech jsou v držení míče, zatím ovšem pouze na své vlastní polovině.
1

Levante UD: Navas - Pedro López, D. Navarro, Rodas, Karabelas - Iborra, Diop - El Zhar, Míchel, Rubén García - Ángel. Trenér: Juan Ignacio Martínez.

Hannover 96: Zieler - Sakai, Haggui, Schulz, Rausch - Stindl, Schmiedebach, da Silva Pinto, Huszti - Ya Konan, Diouf. Trenér: Mirko Slomka.

Rozhodčí: Alexandru Dan Tudor - Cristian Nica, Aurel Onita (všichni ROU).
Oba týmy jsou na trávníku, hraje znělka Evropské ligy, hráči se navzájem zdraví a probíhá los.
V druhé várce čtvrtečních utkání Evropské ligy se odehraje i zápas mezi Levante UD a Hannover 96. Oba týmy už mají postup do jarních bojů zajištěn, ale i tak bude o co hrát - o vítězství ve skupině.

Levante UD je v horší pozici, na druhém místě ztrácí jeden bod a pokud chce skupinu vyhrát, musí bezpodmínečně svého soupeře porazit. V prvním vzájemném utkání v Hannover Areně se jim to nepodařilo, tehdy Levante padlo 1:2, i když od 10. minuty vedlo po proměněné Míchelově penaltě. Jenže o jedenáct minut později se také z penalty trefil Huszti a rozhodnutí padlo ve 49. minutě po trefě Ya Konana.

Doma je však Levante zatím stoprocentní a bude asi spoléhat, že série nebude zrovna teď přerušena.

Jenže i Hannover 96, který zatím nasbíral 11 bodů, má svou sérii a to devět zápasů v Evropské lize bez porážky, což dává zápasu velice zajímavou zápletku.

Výkop je na Estadi Ciutat de Valéncia stanoven na 21:05 v roli hlavního rozhodčího se představí Alexandru Dan Tudor z Rumunska. Na pomezí budou Cristian Nica a Aurel Onita. Jako čtvrtý rozhodčí byl nominován Octavian Sovre a jako brankoví Ovidiu Alin Hategan a Cristian Balaj, taktéž z Rumunska.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:05.