To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
V dnešním utkání se domácí tým prezentoval ve velmi dobrém světle. Svého soupeře dokázal přehrávat ve všech činnostech, fotbalisté Hannoveru se v podstatě po celou dobu pouze usilovně bránil a to ještě Machačkala nevyužila nabídnutý pokutový kop! Sám hvězdný Samuel Eto´o poslal míč ze dvou kroků pouze do Zielera, který vystihl směr míče.
90+3
Běží poslední minuta nastaveného času.
90+1
Schulz fauluje na vlastní polovině, sudí jeho držení Eto´oa ocenil žlutou kartou.
90+1
Tři minuty nastaví hlavní sudí.
90
Běží poslední minuta řádné hrací doby.
89
Sergio Pinto fauluje na polovině, rozehrávat budou domácí.
88
Ješčenko se dostával do velké šance uvnitř pokutového území soupeře, ale skvělý zákrok předvedl Zieler!
86
Domácí střídají, Willian opouští hřiště a na poslední minuty přichází Mehdi Carcela-Gonzalez.
84
Ale i obrana domácího týmu si dokázala s touto situací poradit.
84
Rohový kop zahrávají hosté.
83
Dalekonosná střela míří přesně do postaveného Gabulova, ten "krotí" míč ve své náruči.
82
Obrana Hannoveru odvrací a hosté se okamžitě přesouvají do protiútoku.
81
Anži zahrává rohový kop z pravé strany.
80
Hosté znovu střídají, Pander nahradí Sébastiena Pocognoliho.
79
Gabulov vykopává míč až na polovinu soupeře.
78
Hosté před Gabulovem, nyní se jim několikrát podařilo překonat zahuštěný střed hřiště.
76
Mohammed Abdellaoue se na druhé straně dostává do zakončení z pravé strany, ale jeho střelu reflexivně vykopává mimo bránu Gabulov, skvělý zákrok!
74
Domácí posílají dlouhý míč do pokutového území Hannoveru, ale obrana soupeře odvrací. I přesto, že domácí vedou o dva góly, stále se snaží o útočnou hru.
73
Míč nyní létá více vzduchem, než aby se hrálo po zemi, tato hra více svědčí hostům.
71
Další střídání, Dioufa střídá Sobiech.
70
Míč před Zielerem, ale vhazovat budou z pravé strany fotbalisté Hannoveru.
68
Žlutou kartu dostává za faul na vlastní polovině domácí Žirkov.
67
Hosté střídají, Jan Schlaudraff odchází, přichází Mohammed Abdellaoue.
65
Machačkala právě vstřelila branku!
Je to tady! Třetí branka Machačkaly "přišla", když zaváhání v defenzivě Hannoveru potrestal MBARK BOUSSOUFA.
64
Ano, je to tak, Willian se vrací do hry.
63
Willian se těžce zvedá po zákroku Husztiho na polovině hřiště, kulhá za postranní čáru, ale zřejmě bude moci pokračovat v utkání.
62
Snaha domácích o další branku je ale evidentní, hosté v hluboké defenzivě.
60
Je za námi hodina hry, domácí sice vedou 2:1, ale náskok mohl být již dvoubrankový, nicméně hvězdný Eto´o nedal penaltu.
58
Ale sám Eto´o trefuje pouze Zielera, domácí nedávají penaltu!
57
Schulz se rozčiluje, rozhodčí píská faul na Eto ´oa uvnitř pokutového území Hannoveru, to je pokutový kop!
56
Obrana Machačkaly odvrací.
55
Rohový kop pro Hannover z levé strany.
53
Domácí útočí víceméně pouze ve dvou hráčích, přesto se jim, díky výborné podpoře zálohy, daří vytvářet zajímavé příležitosti před Zielerem.
52
Centr Hannoveru z levé strany "na nikoho", obrana domácích s tím neměla problémy.
51
Domácím se tedy povedl vstup do druhé půle na jedničku! Od úvodních vteřin byli aktivnější a tlačili svého soupeře.
48
ODIL ACHMEDOV se prosazuje střelou z voleje z místa pokutového kopu poté, co Boussoufa vrátil míč do vápna z levé strany a dává svou druhou branku v posledních třech zápasech Evropské ligy!
47
Domácí zatím nepůjčují míč ve druhém poločase svému soupeři.
46
Hráči obou týmů již nastupují na hrací plochu, druhý poločas začne za malý okamžik.
První poločas je za námi. Sledovali jsme výtečný fotbal, hlavně ze strany domácího týmu, který podnikal velmi nebezpečné protiútoky a i přesto, že hosté vedli od 22. minuty díky pěkné brance Husztiho, povedlo se domácím vyrovnat zásluhou Eto ´oa, který ve 35. minutě překonal obranu soupeře, včetně gólmana.
45+2
Hosté hrají hodně opatrně, nechávají stále hrát domácí a soustředí se zejména na kvalitní defenzivu.
45+1
Rozhodčí nastaví ještě dvě minuty nad rámec základní hrací doby.
45
Běží poslední minuta prvního poločasu.
44
Snad z toho nic nebude, Eto´o se již hlásí do hry.
43
Eto´o je odnášen ze hřiště na nosítkách po jednom ze soubojů na polovině Hannoveru, domácí nervózně sledují, copak je střelci jediné domácí branky.
42
Samuel Eto´o dělá svým pohybem velké starosti obraně soupeře.
40
Začíná poslední pětiminutovka první půle, ve které sledujeme výrobný fotbal!
38
Nakonec je z toho velká šance domácího Williana, ale ten přeloboval nejen vybýhajícího Zielera, ale i bránu Hannoveru!
37
Rohový kop budou zahrávat také domácí.
35
SAMUEL ETO´O se přece jenom dočkal, opět potvrdil, že má instinkt střelce. Naběhl si do pokutového území, počkal na přihrávku z pravé strany od Ješčenka a "hokejově" tečuje míč do brány!
34
Ofsajd odpískán i domácím na druhé straně, rozehrávat budou hosté.
32
Gabulov vyboxovává míč z pokutového území, následně je odpískán ofsajd hostům.
31
Rohový kop pro Hannover.
30
Je za námi první půlhodina hry, zatím se z jednobrankového vedení radují hosté, jinak ale sledujeme vyrovnanou partii.
28
Ješčenko nyní zápasnicky srazi k zemi hostujícího Konana, hosté budou rozehrávat v blízkosti středového kruhu.
27
Hidding je rozezlen, ale přiznám se, že nevím, proč tak u postranní čáry vyvádí, že ho musí krotit čtvrtý rozhodčí.
25
Didier Konan Ya se těžce zvedá z trávníku poté, co mu jeden z domácích hráčů dupl na nohu.
22
Hannover právě vstřelil branku!
Mame Biram Diouf výborně zpracoval v pokutovém území dlouhý nákop, lechce ho přiťukl na nabíhajícího SZABOLCZE HUSZTIHO, který přízemní střelou z hranice pokutového území překonává Gabulova v bráně Machačkaly a hosté vedou!
21
Machačkala drží mnohem déle míč na svých kopačkách.
20
Žirkov přihrává z levé strany do pokutového území nabíhajícímu Eto´ovi, toho dokázala obrana soupeře eliminovat.
19
Hostující Diouf byl nyní na polovině hřiště faulován, hosté budou moci rozehrávat.
18
Zachmuřelý Hidding na domácí lavičce zatím musí být spokojen s výkonem svých svěřenců.
17
Eto´o opět v obrovské šanci, ale nakonec se obraně soupeře podařilo ukopnout míč z nohy domácího ostrostřelce!
15
První čtvrthodina dnešního utkání je za námi, zatím sledujeme naprosto vyrovnanou bitvu, na první branku stále čekáme.
14
Žirkov "táhne" útok domácích po levé straně, ale míč získává obrana Hannoveru.
13
Ale nic z toho nevytěžili, hrají hosté.
12
Schulz fauluje na vlastní polovině Boussoufu, domácí budou rozehrávat z pravé strany z blízkosti půlící čáry.
11
Hannover se zatím nikam nežene, nechává hrát soupeře.
9
Domácí jsou zatím mírně aktivnější, hosté ale zatím drží střed hřiště.
7
A pozor, to vypadalo na pokutový kop pro hosty, ale rozhodčí nepíská, Ješčenko nefauloval.
5
Hosté centrují z pravé strany, ale míč letí mimo pokutové území.
3
Eto´o se dostal z pravé strany až před Zielera, ale posílá míč těsně vedle brány, to snad ani nešlo nedat! Obrovská šance domácích!
2
V první útočné akci hosté, ale obrana Anži odvrátila nebezpečí.
1
Oba týmy právě nastupují na hrací plochu, blíží se začátek dnešního utkání.

Anži Machačkala: Gabulov - Žirkov, Ewerton, João Carlos, Ješčenko - Achmedov, Jucilei, L. Diarra - Willian, Boussoufa, Eto´o

Hannover 96: Zieler - Chached, Djourou, Schulz, Pocognoli - Schlaudraff, Schmiedebach, da Silva Pinto, Huszti - Ya Konan, Diouf

Rozhodčí: Strahonja - Premuzaj, Pataki (všichni CHOR).
Vítejte u dnešního on-line přenosu utkání 3. kola Evropské ligy mezi Anži Machačkalou a Hannoverem 96.
Anži Machačkala
Ruský tým postoupil do další fáze soutěže ze druhého místa v základní skupině A, když v šesti odehraných zápasech dokázal třikrát zvítězit a jednou remizovat. Dvakrát odešli hráči Machačkaly ze hřiště poraženi. Přesto jim tato bilance stačila na druhé postupové místo, byť třetí tým základní části, BSC Young Boys, nasbíral také deset bodů. Pouze o jeden vstřelený gól ve vzájemném zápase v rámci posledního kola na hřišti Young Boys si nakonec postup zajistil právě ruský klub, na úkor Švýcarů.
Hannover 96
Německý klub si postup do jarních bojů Evropské ligy zajistil vítězstvím v základní skupině L, když ze šesti odehraných utkáních dokázal třikrát vyhrát a třikrát remizovat. Ve skupině, kde měl za soupeře dále španělské Levante, švédský Helsinborg a holandský Twente, ani jednou neprohrál! K výhře ve skupině mu stačilo nasbírat dvanáct bodů a před třetím, nepostupujícím Helsinborgem, měl Hannover náskok osmi bodů.