To je z dnešního on-line přenosu všechno, u toho dalšího se s vámi těším nashledanou.
Borussia Mönchengladbach tak vykročila za postupem ze základní skupiny Evropské ligy a poté, co známe výsledek souběžně hraného utkání v Marseille, které doma podlehlo suverénovi skupiny, týmu Fenerbahce, mohou na stadionu propuknout naplno postupvé oslavy Borussie Mönchengladbach do další fáze Evropské ligy!
Skončilo dnešní utkání, ve kterém se střelecky, ale hlavně herně, zaskvěl domácí Igor de Camargo, který po svém příchodu na hřiště v 73. minutě dokázal hned v 79. vstřelit první branku domácích a v nastaveném čase potvrdil vítězství přesnou hlavičkou.
90+3
Utkání se již dohrává, hosté přišli definitivně o možnost bodovat v dnešním utkání, de Camargo je dnes "sestřelil" dvěma pěknými góly a na Kypr se tak budou muset vracet s prázdnou.
90+2
Mönchengladbach právě vstřelil branku!

IGOR DE CAMARGO spasil domácí tým, i přesto, že je na hřišti necelých dvacet minut, dokázal vstřelit přesnou hlavičkou po přesném centru z pravé strany od Aranga druhý gól! Skvělé střídání.
90
Poslední minuta základní hrací doby, domácí drží míč na svých kopačkách, hlídají si jednobrankové vedení.
88
Rohový kop pro hosty, ohrožení domácí brány!
87
Mlapa se dokázal protlačit do zakončení, ale nakonec zakončuje nepřesně... škoda, to mohla být pojistka pro Borussii!
86
Ale i domácí chybují... nakonec se stejně k míči dostávají a Borussie tak může sbírat důležité vteřiny.
85
U míče domácí, po nepřesné kombinaci hostů.
84
Míč u gólmana AEL, ten rozehrává, hostům již moc času nezbývá na vstřelení branky.
82
A je to tady, jen za cenu faulu zastavuje domácí Wendt útok hostů v blízkosti šestnáctky a dostává žlutou kartu! Hosté zahrávají z nebezpečné blízkosti standartní situaci.
81
Vstřelený gól je vyústěním převahy domácích, která se v posledních minutách stupňovala. Nyní je ale nutné dávat pozor na kontry hostů, kteří vsadí vše na riziko!
79

Lucien Favre slaví! Povedlo se mu totiž střídání, když IGOR DE CAMARGO, který je na hřišti teprve nějakých šest minut, dokázal proměnit milimetrově přesnou kolmici za obranu a přesnou střelou z pravé strany pod nohy gólmana Degry dostává Borussii do vedení!
78
Přichází ale tlak domácích, kteří potřebují tři body k postupu ze základní skupiny Evropské ligy.
77
...ouu, míč posílá po zemi, ten ale někdo ve zdi tečuje mimo bránu Limassolu... hosté si mohou oddechnout.
77
Výborná příležitost pro domácí, Arango se připravuje na rozehrání...
75
Hostující Dédé fauluje. Patrik Herrmann se řítil sám na gólmana Degru, ale Dédé ho musel na hranici pokutového území faulovat... je z toho žlutá karta.
74
Je jasné, že domácí kouč chce posílit zatím málo produktivní útok, tak uvidíme, jak se střídání podepíší na herním projevu domácích.
73
A následně Igor de Camargo je posledním střídajícím hráčem v sestavě Borussie, který nahradí Hankeho. Jedná se tedy o výměnu útočníka za útočníka.
72
Granit Xhaka je dalším střídajícím hráčem v domácí sestavě. Hřiště opouští Marx. Jasné posílení ofenzivy Borussie.
72
Domácím se nyní kombinace vůbec nedaří.
70
Jantschke dostává za faul v blízkostí vlastní šestnáctky žlutou kartu.
70
První střídání v sestavě Limassolu, Chris Dickson nahradí Parpase.
68
Domínguez zahrává mimo, odkop od brány AEL.
68
U míče domácí, autové vhazování odvrací obrana Limassolu na roh.
67
Z rychlého kontru se málem "zrodila" penalta poté, co Parpas zahrál zřejmě při odvracení centru z pravé strany rukou, ale rozhodčí nepíská.
66
Hosté po delší době před ter Stegenem, ale obrana domácích pracuje na výbornou.
65
Roh z pravé strany odvrací obrana Limassolu.
65
Mpala centruje z levé strany, ale tam odvrací jeden z hráčů hostů na roh.
63
Mlapa se hned aktivně zapojuje do útočení, ale faul končí snahu domácích.
62
První střídání v utkání, ze hřiště odchází Ring, přichází Mlapa.
61
Domácí Martin Stranzl dostává za faul v blízkosti pokutového území hostů žlutou kartu.
61
Je za námi hodina hry a stále na první gól čekáme. Pomoci by mohlo střídání.
59
Odpískán faul Herrmannovi, rozehrávají hosté na polovině Borussie.
59
Hraje se na polovině, u míče domácí.
58
Snaha o rychlý kontr hostů, ale míč končí v autu.
57
Vzápětí dvě dobré šance domácích, ale míč končí v náruči Degry, který drží "akcie" Limassolu "nad vodou".
56
Nepřesné založení protiútoku, domácím se nedaří... publikum zaraženě sleduje marné počínání Borussie.
55
Dédé "zkosil" Jantschkeho na polovině hřiště... je z toho šance domácích, ale střela končí hodně vysoko nad bránou AEL.
54
Carlitos však vzápětí ztrácí míč a k němu se mohou opět dostat domácí.
53
Další pokus o rozehrávku končí napřesným nákopem domácích.
52
Domácí kombinují na vlastní polovině, ale Limassol nečeká na to, až je Borussie překvapí a snaží se o aktivní hru.
51
Šance domácích končí odpískaným ofsajdem, který však zaregistroval pouze asisntent na čáře...
50
Faul Herrmanna ve středovém kruhu, po němž se domácí hráč velice rozčiluje a říká si tak o žlutou kartu.
49
De Camargo s Mlapou se rozcvičují poblíž postranní čáry. Trenér Borussie Lucien Favre je zřejmě za pár minut "pošle" do hry.
48
Dédé faulován v hlavičkovém souboji, z trávníku se střídá těžce.
47
Výborný pokus Herrmanna, který jen lehce tečoval dobrý centr Aranga v pokutovém území, ale míč letí nad bránu.
44
Parpas dostává žlutou kartu za faul na polovině Borussie.
46
Oba týmy jsou již na hrací ploše, druhý poločas začne za pár vteřin.
Sledujte i dál náš on-line přenos, druhý poločas začně přibližně ve 22:05 hodin.
Právě skončených pětačtyřicet minut nenabídlo větší množství šancí, za zmínku snad stojí střela Ringa ze závěru poločasu.
Skončil první poločas, v němž jsme sice sledovali poměrně kvalitní utkání, bohužel, tomu zatím chybí to nejdůležitější - góly.
45
Rozhodčí nastaví jednu minutu.
44
Obrovská šance Ringa po skvělém centru Aranga! Ring pálil z místa uvnitř pokutového území, ale Degra reflexivně vyráží! Největší šance prvního poločasu.
42
Prvním hráčem, který dostává žlutou kartu, je hostující Carlitos, za faul na polovině.
41
Blíží se závěr prvního poločasu a na první branku si musíme ještě počkat.
40
Edmar zkouší pozornost ter Stegena v bárně Borussie, ale míč končí hodně mimo bránu.
39
Tentokrát Arango posílá míč nad bránu.
38
A vzápětí další faul, tentokrát Aranga fauluje Nikolaou... standartní situace ze třiceti metrů.
37
Arango nekope špatně, ale míč letí přímo do náruče gólmana AEL. Z této situace domácí nic nevytěžili.
36
Carlitos nastavil záda Hankemu, který se ho snažil obejít. Domácí mají výhodu zajímavé standartní situace ve vzdálenosti přibližně necelých pětadvaceti metrů!
35
Míč se dostává opět až ke gólmanovi ter Stegenovi...ten vykopává, ale nepřesně a míč končí v autu.
34
Čitelnou kombinaci Herrmanna a Hankeho nyní zvládla obrana AEL. Škoda, domácím se nabízela zajímavá situace.
33
Dédé střílí z dálky, míč letí hodně mimo levé tyče ter Stegenovi brány.
32
Ve hře "po zemi" se hosté domácím vyrovnají, zejména díky několika Brazilcům v sestavě.
31
Ale míč se dostává až ke gólmanovi, domácí musí útočit opět "do plných".
30
Domácí vhazují na polovině hostů.
29
A nakonec je z toho centr do pokutového území, na který si nejvýše naskočil Orlando Sá, který však byl zezadu "přikryt" gólmanem ter Stegenem, který míč sbírá ze vzduchu.
29
Totéž ale platí i pro domácí, kteří nepřesným odkopem darovali hostům další míč.
28
Hosté kombinují v blízkosti šestnáctky domácích, nakonec se ale vlastní nepřesností připravují o míč.
27
Luciano Bebê střílí ze vzdálenosti zhruba třiceti metrů, ale míč končí hodně vysoko "nad".
27
Ter Stegen nyní musel hodně vyčinit svým obráncům, kteří byli velice nedůslední před dobíhajícím Oralndem Sá, který se dostal ke střele! Míč však skončil mimo bránu.
26
Z hlediště se ozývá i pískot, ale je třeba počítat s tím, že AEL Limassol není žádným "nazdárkem"!
25
Hanke se dostal k míči v pokutovém území hostů, ale připravený Degra v bráně AEL chytá.
24
Klidnější pasáž hry, oba týmy se soustředí hlavně na to, neudělat chybu. U míče domácí.
22
Následuje nákop na levou stranu, ale míč je nepřesný, Borussia však stále u míče.
21
Domácí kombinují na vlastní polovině.
20
Ring postupoval z pravé strany směrem k šestnáctce, pálí... a míč letí nad bránu.
19
Míč častěji na kopačkách hráčů Borussie, ale domácí si musí dát na dobré kontry AEL!
17
Další dobrý centr Borussie, tentokrát Jantschkeho, ale ve vápně nebyl nikdo, kdo by na něho "dosáhl".
16
Alvaro Dominguez byl nepříjemně "sestřelen" Orlandem Sá v blízkosti středového kruhu... domácí hráč se těžce zvedá z trávníku.
15
Hanke pálí z hranice šestnáctky, ale míč končí vedle pravé tyče Degrovi brány.
14
Arango pálí z voleje po předchozím centru Herrmanna...ale míč zblokoval jeden z bránících hráčů AEL.
14
Melo Rodrigues Rui Miguel střílí z velké dálky, ter Stegen nemusí zasahovat.
13
Snaha o vysunutí Hankeho končí dobrým obranným zákrokem hostů.
11
Domácí nemají čas na rozehrávku, hráči AEL jsou velice pohybliví a dobře napadají domácí při rozehrávce.
10
U míče stále hosté, jejichž výkon je zatím více než sympatický.
9
Lacerda da Silva Edmar fauloval Håvarda Nordtveita, domácí rozehrávají, ale vzápětí nepřesnou přihrávkou přichází o míč.
8
ter Stegen vyboxovává nepříjemný centr z levé strany, vzápětí hosté faulují ve středovém kruhu.
8
Úvodní minuty utkání přináší zatím výborný fotbal!
7
Na druhé straně Arango pálí z velké dálky, ale míč letí nad bránu.
6
Hosté rozehrávají po faulu na polovině hřiště... a pozor, po střele z pravé strany Nikolaoua vykopává jeden z domácích hráčů z blízkosti brány, míč by však s největší pravděpodobností skončil mimo.
5
Teprve po pěti minutách utkání se domácím povedlo odrazit převahu hostů.
4
Do dobré šance se dostal Hanke, ale z úhlu vystřelil z pokutového území pouze mimo.
4
Lucien Favre nervózně pošlapuje na hranici vymezeného území pro trenéry, start Borussii vůbec nevyšel!
3
Ztráta míče Borussie, u míče opět hosté.
2
Hostům se úvod utkání zatím daří, kombinují na polovině domácích.
1
No, výborný náběh Luciana Bebê za obranu domácích, u míče byl ale o zlomek vteřiny dříve ter Stegen.
1
Borussia-Park je opět zaplněný, věřme, že nás čeká skvělý fotbalový večer!
Vítejte u dnešního on-line přenosu, oba týmy jsou již na hrací ploše, utkání začne každým okamžikem.

Borussia Mönchengladbach: ter Stegen - Wendt, Álvaro Domínguez, Stranzl, Jantschke - Marx, Nordtveit - Arango, Ring - Hanke, Herrmann

AEL Limassol: Degra - Marcos Airosa, Parpas, Dosa Júnior, Carlitos - Dédé - Rui Miguel, Luciano Bebê, Nikolaou, Edmar - Orlando Sá

Rozhodčí: Madden - Bee, Stevenson, Conquer.
Vítejte u dnešního on-line přenosu utkání pátého kola skupiny C Evropské ligy, mezi Borussií Mönchengladbach a AEL Limassol.
Borussia Mönchengladbach
Německý klub si v doposud odehraných čtyřech kolech základní skupiny C připsal pět bodů za jednu výhru a dvě remízy. stejný počet bodů má i druhý Olympique Marseille, který je právě největším soupeřem Borussie v boji o druhé postupové místo. První Fenerbahce by si již nemělo nechat ujít postup, když na oba týmy má na prvním místě náskok pěti bodů. Borussia tak potřebuje bezpodmínečně v dnešním utkání vyhrát. V prvním vzáejmném střetnutí v rámci 1. kola vybojovala Borussie na hřišti AEL bod za bezbrankovou remízu.
AEL Limassol
Kyperský klub zatím čeká v letošním ročníku Evropské ligy na výraznější úspěch a je otázka, zda se ho vůbec dočká. V doposud odehraných zápasech nasbíral Limassol pouze jeden bod za domácí bezbrankovou remízu právě s dnešním soupeřem Borussií. Pak přišel debakl na hřišti Marseille 1:5, prohra s Fenerbahce 0:1 a vzápětí na Fenerbahce 0:2 a je z toho beznadějně poslední místo v rámci základní skupiny Evropské ligy.