Děkuji za pozornost a rád bych Vás pozval ke sledování dalších přenosů z dnešního programu EL, které na onlajnech právě probíhají.
Kazaň nakonec přehrála oslabený Inter Milán jednoznačně 3:0 a zajistila si prvenství ve skupině H. Italský celek se sice pokusil ve druhé půli s utkáním něco udělat, Palacia dokonce dělila od vyrovnání pouze tyčka domácí brány, ale trefovali se opět jen fotbalisté Rubinu. Střídající Rondón nejprve v 86. minutě upravil na 2:0 a již v nastaveném čase uzavřel stejný hráč skóre utkání na 3:0.
90+2
Rubin Kazaň právě vstřelila branku!
Tak Rondón přišel na hřiště až v 59. minutě, ale stihl vstřelit dva góly. Carlos Eduardo chytře uvolnil Karadenize, který po pravé straně pronikl do šestnáctky a přesnou přihrávkou našel právě SALAMONA RONDÓNA, kterému stačilo zblízka jen lehce usměrnit míč směrem na branku.
90+4
Podle signalizace čtvrtého rozhodčího se nastaví ještě čtyři minuty.
90
Roman Šaronov předvedl obětavý obranný zákrok, ale zřejmě se u toho zranil a bude potřebovat ošetření.
89
Ansaldiho centr hledal opět Rondóna, ale tentokrát bylo pískáno. Zřejmě ofsajd.
88
Po rohovém kopu pálil mimo Coutinho,
86
Je hotovo! Dlouhý nákop propadl až k nabíhajícímu SALAMONU RONDÓNOVI, který si míč navedl před pokutové území a střelou, která prošla mezi nohama jednoho ze stoperů, pokořil hostujícího gólmana Belece. Míč zapadl přesně k jeho levé tyči.
84
Hráči Interu stále hledají cestičku k domácí bráně a snaží se alespoň o vyrovnání. Obrana Rubinu však pracuje dobře.
82
Ani teď se hosté neprosadili. Do nadějné pozice se dostával Palacio, těsně před brankářem ho však odzbrojil stoper Bocchetti.
80
Prostor ke střele si v šestnáctce dělal Coutinho. Pod nohy mu skočil domácí kapitán Šaronov a jeho pokus zblokoval.
79
Po rohu se míč odrazil k Töremu, který obešel protihráče a z hranice šestnáctky vystřelil. Bohužel pro domácí příliš vysoko.
78
Po akci Rondóna raději zakopl na roh Silvestre.
77
V postavení mimo hru tentokrát Álvaro Pereira.
76
Coutinho předvedl hezký průnik a dostal se i ke střele. Byl už ale v dost velkém úhlu a Ryžikov se nenechal překvapit.
75
Jonathan uvízl v ofsajdové pasti domácích.
73
Poslední střídání Interu. Isaac Donkor jde na trávník místo Ranocchii.
73
Natcho to také zkusil přímo, ale bránu Ineru tak o dva metry minul.
72
Silvestre navíc vidí žlutou kartu.
71
Krásná individuální akce Töreho skončila faulem Silvestreho. Domácí budou kopat ze vzdálenosti, ze které se už dá přímo ohrozit brána.
70
Pokus Jonathana z velké dálky se mezi tři tyče nevešel.
70
Rubin se už pouze brání sílícímu náporu Milánských.
68
S centrem Pereiry si tentokrát poradil Ryžikov, který si pro něj došel a stáhl ho ze vzduchu.
66
Domácí teď měli obrovské štěstí. Palacio si naběhl na krásnou přihrávku ze středu hrací plochy a měl před sebou jen vybíhajícího Ryžikova. Vystřelil podél něho, ale míč se odrazil od vnitřní strany tyče zpět do hry.
64
Ve druhém poločase pokračuje územní převaha Interu. Stále ale bez gólové příležitosti.
61
A Kasajev nemůže pokračovat. Nahradí jej Gökhan Töre.
60
Na trávníku zůstal s bolestivou grimasou sedět domácí Kasajev, sudí přerušil hru, aby mohl být ošetřen.
59
Domácí střídají. Djadjuna nahrazuje letní posila z Malagy - Salamon Rondón.
58
Jonathanův centr skončil v rukavicích domácího brankáře Ryžikova.
57
Z dálky to zkusil Coutinho. Bránu netrefil.
56
Carlos Eduardo udržel ve středu hřiště míč a rozjel protiútok, který ale skončil nepřesnou přihrávkou Kasajeva právě na něho.
55
Coutinho odlétl po souboji s Kuzminem. O faul se však ani náhodou nejednalo.
54
Na hráčích Interu je vidět zvýšená aktivita oproti prvnímu poločasu. Centr Jonathana však postrádal přesnost.
53
Djadjun se neprosadil proti dvojici bránících hráčů a ještě fauloval. K míči se vrací Inter.
52
Dobrá práce Kuzmina, který vysoký míč, jenž mířil do domácí šestnáctky, odhlavičkoval do autu.
50
Hostující Palacio se ocitl v ofsajdu, který byl odmáván i odpískán.
48
Z rohu šestnáctky to zkusil Palacio, mířil však hodně mimo.
46
A hned příležitost pro Inter. Z hranice šestnáctky vypálil Gargano a Ryžikov musel jeho střelu vyrážet na roh.
46
Trenér Interu Stramaccioni zřejmě nebyl vůbec spokojen s výkonem svých svěřenců v první půli a tak sáhl hned k dvojitému střídání. Livaja a Romanò jsou tak ze hry venku a na trávníku se již pohybují Palacio s veteránem Javierem Zanettim.
46
První poločas skončil. Viděli jsme v něm pouze jedinou gólovou šanci, kterou ale domácí Karadeniz již ve 2. minutě proměnil. Kazaň byla v úvodních minutách i nadále aktivnějším týmem, ovšem postupem času se obraz hry srovnal a akce na obou stranách byly zastavovány ještě před šestnáctkami.
45+1
Rozhodčí nastaví v prvním poločase minutu.
44
Ansaldi se dopustil na polovině soupeře nedovoleného zákroku. Inter tak bude v závěru poločasu v držení míče.
44
Coutinhnův průnik skončil až za brankovou čárou. Vykopávat bude Ryžikov.
43
Karadeniz se snažil vyvézt balón do bezpečné vzdálenosti od své brány. Byl přitom faulován Coutinhem, takže můžeme říci, že dosáhl svého.
42
Kuzmin výborným způsobem odzbrojil kličkujícího Álvara Pereiru.
40
Gargano přidržel Carlose Eduarda a vidí žlutou kartu.
40
Inter nyní drží míč poměrně často na svých kopačkách. Šanci si ale hosté prozatím žádnou nevytvořili.
39
Přihrávku Jonathana srazili domácí bránící hráči do autu.
37
V dobré střelecké pozici se sice ocitl hostující Romanò, ale míč mu na kopačku vůbec nesedl a poslal ho zcela mimo vysněný cíl.
35
Hostující Marco Livaja potrestán žlutou kartou.
34
Karadeniz si sice neporozuměl se svými spoluhráči, když posílal do křídla míč na někoho, kdo tam nenabíhal. Jeden z hráčů Interu ale jeho přihrávku tečoval a je z toho roh.
33
Jonathan nedokázal odcentrovat, ale vybojoval alespoň aut pro Inter.
33
Kasajev poslal k zemi Romana a hosté tak mohou pokračovat ve své kombinaci.
30
Centr Kasajeva už byl nebezpečný. Domácí křídlo našlo přesně Djadjuna, kterému však balón při zpracování uskočil a hostující obrana si již poradila.
29
Ansaldiho centr jen neškodně proletěl hostující šestnáctkou a skončil až v zámezí. Hosté budou vykopávat.
27
Po Karadenizově průniku míč prošel hostujícím vápnem bez toho, aby se k němu dostal někdo z domácích hráčů. Hosté balón nakonec odklidili daleko od své brány.
26
Po centru Šaronova se hosté ubránili.
26
Kasajev vybojoval pro Rubin slušnou standardní situaci.
24
Tak tohle Kuzminovi nezávidím. Jeden z hostujících hráčů ho zblízka napálil míčem do pro muže nejcitlivějších míst. To muselo bolet :-)
23
Livaja to přehnal se snahou vybojovat na útočné polovině míč a byl mu odpískán faul.
22
Pokus o založení rychlého kontru domácím zhatil dobrou poziční hrou Jonathan. Inter navíc bude vhazovat.
20
Hra se v posledních minutách přeci jen vyrovnala. Inter však dosud neohrozil brankáře Ryžikova.
19
Do pokutového území se tentokrát tlačil Gargano, ale přes přesilu protihráčů se nedostal do zakončení. Míč mu ukopl Ansaldi.
18
Hosté rozehráli nakrátko a vytěžili z toho jen autové vhazování.
18
Do šestnáctky domácích nyní pronikl Álvaro Pereira a po jeho sražené střele se bude kopat rohový kop.
16
Obranná trojice Interu si nesměle nahrává na vlastní polovině. Domácí teď vyčkávají na půlící čáře.
13
Další kombinace Kazaně skončila centrem Ansaldiho, který zastavila obrana Interu. Domácí jsou stále aktivnějším týmem.
12
Hráči Rubinu nyní zdlouhavě kombinují.
9
Po rohovém kopu se dostal k hlavičce dnešní kapitán Interu Ranocchia. Jeho pokus byl však hodně nepřesný.
8
Domácí museli nuceně střídat. Zraněného Jeremenka nahradil Carlos Eduardo.
6
Kasajev se ocitl v ofsajdu.
5
Hráči Kazaně zatím dominují. Improvizovaná sestava Interu se na hřišti hledá.
2
Tak to je rychlý úvod zápasu! Po centru Kasajeva z levé strany napálil dezorientovaný stoper Interu Juan tyč vlastní brány. Odražený balón si pak našel GÖKDENIZ KARADENIZ a pohodlně uklidil balón za záda bezmocného Belece.
2
V úvodních vteřinách zápasu zatím drží míč na svých kopačkách domácí.
1
Norský sudí Skjerven právě přivádí všechny účastníky tohoto zápasu na trávník.

FC Rubin Kazaň: Ryžikov - Kuzmin, Šaronov (C), Bocchetti, Ansaldi - Orbaiz, Natcho - Karadeniz, Jeremenko, Kasajev - Djadjun.

Internazionale Milano: Belec - Silvestre, Ranocchia (C), Juan - Benassi - Jonathan, Gargano, Romanò, Álvaro Pereira - Coutinho, Livaja.

Rozhodčí: Skjerven - Haglund, Wiken - Berntsen, Hafsås.
Celek Rubinu má v současné době dobrou formu. Kromě úspěšného tažení v EL se mu totiž daří i v domácí lize, kde vyhrál čtyři zápasy v řadě a v tabulce se posunul na čtvrtou příčku, která zaručuje účast v pohárové Evropě i pro příští rok.

Dobře si v italské lize vede také Inter, i když z posledních dvou zápasů vytěžil jediný bod. Předtím, ale dokázal vyhrát na půdě úřadujícího mistra Juventusu a ukončit tak jeho obdivuhodnou sérii zápasů bez porážky. V tabulce Serie A patří „Nerazzurri“ druhé místo se čtyř bodovou ztrátou právě na rivala z Turína.
První vzájemné utkání, které se hrálo na úvod skupiny na stadionu Giuseppe Meazzy, skončilo remízou 2:2. Hostující Rubin dokonce sahal po vítězství a ještě po uplynutí řádného času držel vedení 1:2. Vyrovnání zařídil až ve druhé minutě nastavení japonský reprezentant Nagatomo. Pro oba celky to byla prozatím jediná bodová ztráta ve skupině.
Ve výpravě Interu chybí například brankář Handanovič a dále fotbalisté jako Samuel, Nagatomo, Cambiasso, Milito nebo Cassano. Naopak do nominace se dostalo několik neznámých mladíků.
Ve čtvrtek je na programu 5. kolo základních skupin Evropské ligy. V rámci skupiny H se střetnou dva její suveréni, vždyť Rubin Kazaň i Inter Milán nasbírali shodně 10 bodů a mají v rukách jistotu postupu do jarní části soutěže. V Kazani se tak bude bojovat „jen“ o vítězství ve skupině. Dá se ale předpokládat, že větší motivaci bude mít proti italskému velkoklubu přeci jen ruský tým a kouč Interu Stramaccioni dá v utkání příležitost i členům širšího kádru.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.