Utkání dospělo ke svému konci, Razgrad se raduje. I dnes dokázal dotáhnout zápas do vítězného konce, velikou zásluhu na tom má brankář Stojanov, který vynikajícími zákroky podržel své mužstvo. Příjemný zbytek čtvrtka přeje Petr Dejnožka.
90+3
Riera chvíli před koncem vyfasoval za nějaké nepěkné slovo k rozhodčímu žlutou kartu.
90+2
Na centr si naskočil Anderson Mineiro, hlavičkoval však mimo.
90+2
Šanci dostane z dalšího rohového kopu.
90+1
Rozběhla se první ze tří nastavených minut, podaří se ukrajinskému mužstvu vyrovnat?
90
Zákroky brankáře Stojanova: 4
90
Zákroky brankáře Bezotosnyje: 1
89
Žlutou kartu za ostrý faul dostává domácí Diděnko.
88
Definitivní rozuzlení mohla přinést šance Misidjana, který zkusil přízemní křižnou střelu. Bezotosnyj udržel Oděsu stále ve hře!
87
A právě Fabio Espinho následně zastavil rodící se útok Oděsy, za což je oceněn žlutou kartou.
86
Po jednom takovém zakončoval střídající Espinho, který zkoušel zatočit míč na zadní tyč! Chybělo opravdu málo a mohlo být rozhodnuto!
85
Obrana zatím suverénního Razgradu nyní pracuje velmi svědomitě, v útoku hosté spoléhají na ojedinělé protiútoky.
84
Obléhání branky Ludogorce pokračuje, Oděsa se však v posledních okamžicích nemůže dostat k většímu ohrožení hostující branky.
83
Aktivní Diděnko se dostal s balonem až do šestnáctky, střela sice měla potřebnou razanci, ale mířila přesně do míst, kde byl postaven dnes skvělý Stojanov.
82
Poslední výměna Černomorce je zde. Prijomova vystřídá Leo Matos, který se pokusí v posledních minutách něco udělat s nepříznivým stavem z pohledu domácího celku.
81
Do odraženého míče se opřel zatím střelec jediného gólu Zlatinski, nyní mu střela z voleje vůbec nesedla. Míč se po zemi dokutálel do zámezí.
80
Právě střídající Michel kvalitně zapracoval u lajny, vybojoval rohový kop a všichni hlavičkáři Razgradu se již stěhují do pokutového území.
78
Rohový kop rozehráli nakrátko a nikam se neženou, za tohoto stavu je to ale pochopitelné.
77
Hosté se dostali na polovinu soupeře, po souboji u postranní čáry budou kopat roh.
76
Na straně Ludogorce končí Marcelinho, místo něj se na trávník podívá Michel.
74
Oděse čas utíká mnohem rychleji, hosté se snaží zuby nehty držet těsné vedení.
73
Další velkou šanci měl Riera, který se dostal k odraženému balonu a z voleje minul prostor mezi třemi tyčemi!
71
Fontanello dvakrát za sebou prověřil brankáře Stojanova, z bezprostřední blízkosti ale ani jednou hostujícího gólmana neprostřelil! Ludogorec je nyní pod drtivým tlakem!
70
Černomorec kopal dva rohové kopy za sebou, ani jeden však výraznější příležitost nepřinesl.
69
Fábio Espinho vymění na posledních dvacet minut Quixadu.
68
Na hřišti to začíná poměrně hodně jiskřit, do šestnáctce Ludogorce míří jeden centr za druhým.
67
Tlak Černomorce stoupá, Stojanov prudkou ranou mezi tři tyče zamířit nedokázal.
65
Diděnko si naskočil na centr a hlavičku z bezprostřední blízkosti nasměroval znovu přímo do rukavic Stojanova!
64
Kombinace Kovalčuka s Rierou skončila nepřesnou přihrávku prvně jmenovaného, z následné protiakce ale Razgrad nic neukázal.
63
Záložníka Stojanova vystřídal Dani Abalo.
61
Domácí se snaží o srovnání nepříznivého stavu, mají na to ještě zhruba půlhodiny hry.
59
Rázem mohlo být vyrovnáno! Střídající Dja DjéDjé se objevil za obranou, tvrdou střelu těsně přestřelil břevno Razgradu!
57
Domácí zkusili odpovědět prudkou kolmicí za obranu, míč nakonec doputoval až do náruče Stojanova.
56
Hosté mohli udeřit! Juninho Quixadá tvrdou ranou o centimetry minul pravou tyč branky Oděsy!
55
Ludogorec zahrával rohový kop, ten skončil přímo v rukavicích domácího gólmana.
53
Dnes zatím poměrně skrytý Quixada zkusil štěstí kousek za šestnáctkou, jeho rána ale nabrala vnější rotaci a skončila úplně mimo.
52
Hosté nyní kombinují na polovině soupeře, jejich defenzíva si může na chvíli odpočinout.
50
A mohlo být vyrovnáno! Střídající Diděnko měl stoprocentní příležitost, když po centru svého spoluhráče skluzem zakončoval z hranice malého vápna! K jeho smůle ale trefil skvěle postaveného Stojanova!
49
Razgrad se zatím k ničemu nedostal, v úporné defenzívě odvrací jeden útok Oděsy za druhým.
47
Domácí se zatím ve druhé půli rozhodně zlepšili a hned od úvodní minuty svého soka doslova drtí.
46
Černomorec připravil do druhého poločasu hned dvě změny. Odchází Antonov a Gaj, místo nich se s nepříznivým stavem pokusí něco udělat Dja Djédjé a Diděnko.
46
46
Rozhodčí v úvodním poločase nenastavil ani minutu, a tak hned po vstřeleném gólu mizí hráči do kabin. Vyrovnaný duel plný zajímavých příležitostí na obou stranách zatím přinesl gól pouze na straně Razgradu. Volný přímý kop totiž parádně trefil Zlatinski.
45
Ludogorets Razgrad právě vstřelil branku!
Tak to byla parádní tečka prvního poločasu! Po faulu Bergera zahrával HRISTO ZLATINSKI volný přímý kop, opřel se do balonu a nekompromisní ranou k tyči nedal brankáři Bezotosnyjovi žádnou šanci – 0:1!
44
Berger si nevybíravě počínal s jedním ze záložníků Razgradu a za tvrdý skluz je oceněn žlutou kartou.
42
Útočná akce Antonova je zastavena kvůli ofsajdu, hráč Černomorce tomu nechce uvěřit.
40
První půle se nám postupně chýlí ke svému konci, ani jednomu z týmů se zatím brankáře soupeře překonat nepodařilo.
39
Quixadu fauloval Fontanello, z následné standardní situace však k ohrožení domácí svatyně nedošlo.
37
Následný rohový kop odklidili stopeři Razgradu do bezpečných vod.
36
Vzápětí se Oděsa dostala do kvalitní šance, konkrétně se jednalo o Prijomova, který z levé strany protáhl brankáře Stojanova!
35
V pořadí již třetí žlutá karta pro Ludogorec. Za filmování kousek před šestnáctkou ji dostal Zlatinski.
33
Hosté jsou nyní aktivnější a kombinují na polovině soupeře se snahou dostat se blíže k šestnáctce soupeře.
32
Druhým karetně potrestaným hráčem je Moti.
30
O chvíli později se ke střele dostal Marcelinho, tvrdá rána z ostrého úhlu se otřela o boční síť a skončil za brankou.
28
Zlatinski vyslal střílený centr z levého rohu pokutového území, který nakonec těsně skončil nad břevnem.
27
Nadějný protiútok Ludogorce vypadal hodně nebezpečně, přízemní centr z pravé strany nakonec skončil u Bergera.
26
Útočník Antonov je zatím otloukánek dnešního duelu, po zákroku na něj Djakov dostává žlutou kartu. Znamená to, že v následujícím utkání nebude moci záložník Razgradu nastoupit.
25
Útočník Černomorce se dokázal včas oklepat a bude moci pokračovat v dnešním duelu.
24
Antonov dostal tvrdou ránu kousek od šestnáctky, sudí se nakonec nedovolený zákrok nerozhodl odpískat.
22
Do míče se opřel Zlatinski, jeho střela ale neměla gólové parametry. Bezotosnyj bude vykopávat.
21
Na druhé straně nás čeká volný přímý kop ze zajímavé pozice. Bude se blýskat v šestnáctce Oděsy?
20
Poslední minuty patří domácímu mužstvu, které si dokázalo vytvořit souvislý tlak. Stále však chybí přesnost v zakončení.
19
Jeho střela nakonec byla tečovaná, následovat bude rohový kop Oděsy.
18
Černomorec se začíná poměrně hodně osmělovat, do míče se opřel Antonov, jeho křižná střela ale skončila mimo.
16
První centr od rohového praporku sice obrana Ludogorce odvátila, následný nákop skončil ofsajdem Gaie.
15
Vzápětí nás čeká první rohový kop na straně Oděsy.
14
Prijomov se vrhl k pokutovému území, jeho výlet skončil střelou, která ale byla zblokována, a tak Stojanovovi nenadělala příliš velké problémy.
13
Hosté znovu přebírají aktivitu, Misidjan u rohového praporku na pravé straně proti dvěma soupeřům neuspěl.
11
Zlatinskiho centr obrana Černomorce bez větších problémů odvrátila.
10
Ludogorec dostane k dispozici první rohový kop dnešního duelu.
8
Zatím sledujeme pohledné utkání, Oděsa se již z úvodního tlaku oklepala a snaží se otevřít střelecký účet zápasu.
7
Oděsa se také nyní dostala na dostřel hostující svatyně a ihned z toho byla nadějná příležitost! Centr z pravé strany od Primojova dopadl na hlavu Antonova! Ukrajinský útočník ale míč ztečoval mimo tři tyče!
5
Před Quixadou znovu zaúřadovaly rukavice domácího brankáře, Oděsa se zatím k ničemu výraznějšímu nedostala.
4
První střelecký pokus si do svých statistik připsal Marcelinho, dalekonosná rána ale měla prachbídnou šanci na úspěch.
3
To již ale neplatí. Defenzíva Černomorce nyní silně zaspala, za obrannou linií si objevili Quixadá a Marcelinho. U míče byl ale dříve brankář Bezotosnyj.
2
Domácí jsou od úvodní rozehrávky pod silným tlakem, soupeř se ale do pokutového území nedostal.
1
Hned v první minutě přišla sympatické útočná akce Razgradu, vysoký centr Misidjana ale přeplachtil pokutové území a skončil v zámezí.
1
Oba týmy jsou již na hrací ploše, utkání nám každou chvílí odstartuje.

FC Černomorec Oděsa: Bezotosnyj (C) – Mineiro, Fontanello, Berger, Kutas – Bobko, K. Kovalčuk, Riera, Gaj, Prijomov – Antonov.
Náhradníci: Past – P. Kovalčuk, Leo, Zubejko, Valejev, Diděnko, Dja Djédjé.

FK Ludogorec 1947 Razgrad: V. Stojanov – Caiçara, Moti, Barthe, Minev – Zlatinski, Djakov (C), I. Stojanov, Marcelinho, Misidjan – Quixadá.
Náhradníci: Čvorović – Burgzorg, Choco, Espinho, Abalo, Bezjak, Michel.

Rozhodčí: Tudor – Onita, Nagy (všichni Rumunsko).
Oděsa je ve své skupině zatím na vcelku kvalitní, třetí pozici. Outsider v první utkání také zaskočil chorvatské Dinamo, když si z jeho hřiště odvezl nečekanou výhru 2:1. Zpět do reality Oděsa spadla doma s PSV, kterému podlehla 2.0. Ukrajinci nyní chtějí znovu na domácí půdě Razgrad potrápit a třeba si z duelu odnést nějaký ten bod, který by mohl být rozhodující v boji o postup do další fáze.
Právě Ludogorec zatím patří k největším překvapením Evropské ligy. V základní skupině ve dvou duelech proti silným celkům neztratil ani bod, navíc dokonce ani neinkasoval! Nejprve v Eindhovenu zvítězil 2:0, v minulém zápase na domácí půdě doslova deklasoval Dinamo Záhřeb 3:0 a jednoznačně vévodí skupině B.
Po dvou velmi zajímavých dnech v Lize mistrů přichází na řadu o něco méně prestižní Evropská liga. V dnešním třetím zápase se proti sobě postaví domácí Černomorec Oděsa a srbský Ludogorec Razgrad.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:05.