To je z mé strany vše, přeji hezký večer.
A je dobojováno. Sledovali jsme pohledný i zajímavý zápas, který přinesl mnoho šancí, ale pouze jednu branku. Tu vstřelil hostující Meilinger, který tak rozhodl o vítězství Salzburgu. Nutno ale dodat, že hostující celek byl dnes jasně lepší a mohl vyhrát i větším rozdílem. Domácí bojovali, ale na Salzburg to nestačilo.
90+3
Je konec, body putují do Rakouska.
90+3
Žlutou kartu ještě uviděl hostující Reyna.
90+2
Hraje se především uprostřed hrací plochy, což hostům vyhovuje.
90+1
Hlavní rozhodčí nastavil tři minutky.
90
Salzburg střídá. Odešel Berisha a zahraje si Reyna.
90
Claesson ale hlavičkuje nad branku Salzburgu.
90
Domácí se dostali k míči a po rychlé akci vybojovali roh.
89
Hosté stále drží míč a nikam nepospíchají, což je za současného stavu zcela pochopitelné.
87
Domácí se ještě snaží s nepříznivým výsledkem něco udělat, ale nedaří se jim to.
86
Do zakončení se natlačil domácí Mobaeck, ale hostující brankář byl pozorný a stav zápasu se nemění. Domácím se velmi rychle krátí čas.
85
Rohový kop pro domácí.
85
Dalším potrestaným hráčem je hostující Schwegler.
83
Salzburg střídá. Maného nahradil Alan.
82
Žlutou kartu uviděl domácí Ishizaki.
81
Z dálky to zkusil hostující Mané, ale jeho projektilu scházela hlavně přesnost a Hassan tak nemusel zasahovat.
80
Domácí střídají. Rohdén nahradil Claesson.
78
Ale ze standardní situace nakonec hosté nevytěžili vůbec nic.
77
Zajímavá standardní situace pro Salzburg, zhruba z dvaceti metrů od domácí branky.
76
Ale ani z jednoho rohu nic nebylo a Elfsborg stále prohrává o jednu branku.
75
A další roh pro tým ze Švédska.
75
Rohový kop pro domácí celek.
74
Po další kombinační akci byl zcela sám před domácí brankářem Nielsen, ale ani on neuspěl, protože branku Elfsborgu vůbec netrefil! To byla další tutovka!
72
Druhý gól měl na noze hostující Mané, který se zjevil zcela sám před Hassanem, ale ten ho skvěle vychytal a zachránil domácí celek!
71
Hosté střídají. Odešel Meilinger a zahraje si Teigl.
70
Ale ani z tohoto rohu nic nebylo a Salzburg tak stále vede nejtěsnějším možným rozdílem. Konec zápasu ale bude ještě hodně zajímavý.
69
Rohový kop pro Elfsborg.
68
Dopředu se hnal hostující Mané, ale zastavil ho opět pomezní rozhodčí, ofsajd.
67
Nyní je k vidění velké množství nepřesných přihrávek a hraje se především uprostřed hrací plochy.
66
Hostující hráči se nakonec vydali dopředu, ale vše skončilo pouze nepřesným centrem, po kterém míč sebral Hassan.
65
Salzburg v klidu kombinuje na své polovině a nikam nepospíchá.
63
Po dalším centru z levé strany skvěle zasáhl Gulácsi, který míč sebral a hodně tak pomohl svým spoluhráčům.
62
A vše nakonec skončilo u Hedlunda, který byl v ofsajdu.
61
A málem bylo vyrovnáno! Jönsson se dostal k hlavičce, ale po jeho výborném pokusu vykopl míč z brankové čáry jeden z hostujících zadáků!
60
59
Z rohu ale nic nebylo, protože hosté to nesehráli dobře a vše skončilo dalším ofsajdem.
58
Rohový kop pro Salzburg.
57
Už se opět hraje. Domácí se hnali dopředu, ale Ishizaki si pomohl útočným faulem.
56
Po souboji zůstal ležet na trávníku hostující brankář a rozhodčí hru raději přerušil.
55
Ke střele se dostal hostující Hinteregger, ale na střídajícího Hassana nevyzrál.
53
Následná akce Salzburgu skončila dalším ofsajdem.
52
Domácí střídají. Odešel S. Larsson a zahraje si Hedlund.
51
Hosté v klidu kombinují na své polovině a nikam nepospíchají.
50
Domácí borci se ve druhém poločase častěji tlačí dopředu, ale v útočné fázi se jim zatím příliš nedaří.
48
První útočná akce ve druhém poločase nevyšla ani hostům, protože Klein se prezentoval nepřesným centrem.
47
Domácí celek to hned zkusil po pravé straně, ale vše skončilo nepřesnou přihrávkou.
46
Domácí v poločase střídali. Odešel brankář Stuhr-Ellegaard a zahraje si Hassan.
46
Druhý poločas začne přibližně v 22:06.
První poločas je za námi. Sledujeme velmi zajímavé utkání, které nabídlo několik šancí, ale branka padla pouze jedna. Ve 39. minutě se trefil hostující Meilinger, který poslal Salzburg do vedení. Hostující celek byl aktivnější i nebezpečnější a vede zcela zaslouženě. Uvidíme, co hráči předvedou ve druhém poločase.
45
Hraje se poslední minuta prvního poločasu.
44
Další akce Salzburgu skončila nepřesnou přihrávkou.
43
Po další akci vystřelil domácí Larsson, ale jeho rána nebyla přesná a Gulácsi nemusel zasahovat.
41
A málem bylo vyrovnáno! Po bleskové akci se ocitl zcela sám na hranici penalty Ishizaki, ale branku Salzburgu přestřelil!
40
Do konce prvního poločasu zbývá posledních pět minutek. Uvidíme, zda domácí celek ještě něco vymyslí.
39
Salzburg právě vstřelil branku!
A hosté se konečně dočkali a jdou do vedení. Po hezké kombinační akci přišla přihrávka do vápna, kde byl MARCO MEILINGER, který technickou střelou překonal domácího brankáře.
38
První žlutou kartu v tomto utkání uviděl domácí Hult.
37
Elfsborg se vydal dopředu a vybojoval rohový kop.
36
Zápas se malinko vyrovnal, ale i nadále jsou aktivnější hostující fotbalisté.
35
Další ofsajd. Tentokrát v něm byl hostující Mané.
34
Nyní už opět kombinují hosté z Rakouska, kteří se ale zatím nedokázali prosadit.
32
Dopředu se dral Ishizaki, ale byl v ofsajdu a nic z toho tedy nebylo.
31
Domácí jsou po delší době u míče a snaží se něco vymyslet.
30
V obrovské šanci se objevil hostující Mané! Ten poslal míč do prázdné branky, ale trefil domácí hráče, který stal na lajně, poté se dostal k dorážce, ale branku Elfsborgu vůbec netrefil!
28
Po bleskové akci vystřelil Ilsanker, ale domácí brankář byl i tentokrát na svém místě.
27
Domácí se stále pouze brání, ale zatím úspěšně. Salzburg má ale velký tlak.
26
Ke střele se dostal hostující Ulmer, ale trefil domácího hráče a nic z toho tedy nebylo.
25
Hosté z rohu nic nevytěžili, ale stále jsou u míče a tlačí se dopředu.
25
24
Nyní se do zakončení dostal aktivní Klein, ale ani tentokrát nemířil přesně.
22
Hosté tlačí a stále se hraje na polovině Elfsborgu. Nyní se ke střele dostal Klein, ale pálil nad branku.
21
Dopředu se hnal hostující Berisha, ale zastavil ho pomezní rozhodčí, ofsajd.
20
K další střele se dostal hostující Nielsen, ale jeho rána byla nepřesná.
18
Vše ale skončilo nepřesným centrem a od své branky bude rozehrávat Stuhr-Ellegaard.
17
K míči se postavil Ilsanker, ale trefil pouze zeď od které se kulatý nesmysl odrazil na rohový kop.
16
Zajímavá standardní situace pro hosty, přesně z hranice velkého vápna!
16
Žlutou kartu uviděl domácí Jönsson.
15
Z hranice velkého vápna nakonec vystřelil Mané, ale domácí brankář si s jeho přízemní střelou poradil.
14
Salzburg kombinuje, ale zatím daleko od branky domácích.
13
Domácí se vůbec nemohou dostat do zápasu. Salzburg stále kombinuje a tlačí se dopředu.
12
Další akce hostujících hráčů skončila ofsajdem.
11
Hned po další akci zakončil Schwegler, ale domácí brankář byl pozorný a stav zápasu se nemění.
10
Hosté se nyní velmi dobře prokombinovali až do vápna Elfsborgu, ale ke střele se nakonec nedostali.
8
Rakouský celek je stále aktivnější a nebezpečnější. Domácí borci se zatím pouze brání.
7
Po centru z pravé strany hlavičkoval Hinteregger a kulatý nesmysl nakonec orazítkoval břevno domácí branky!
6
Hosté jsou opět u míče a kombinují na polovině domácích.
5
Na druhé straně se parádní dělovkou z dálky prezentoval Meilinger a domácí brankář se musel hodně natahovat, ale míč neskončil v síti! Parádní projektil, ale i parádní zákrok.
4
Domácí fotbalisté zatím velmi dobře napadají a hostující borci s tím mají velké problémy.
3
Ishizaki se dostal ke střele z dálky, ale míč poslal vysoko nad branku rakouského celku.
2
První útok hostujícím hráčům nevyšel a nyní kombinují hráči Elfsborgu.
1
Úvodní výkop obstarali hostující fotbalisté, kteří se hned tlačí dopředu.
1
Vše je připraveno. Jdeme na to...
Hráči jsou na trávníku a utkání začne za malý okamžik.

IF Elfsborg: Stuhr-Ellegaard – J. Larsson, Jönsson, Mobaeck, S. Larsson – Rohdén, Svensson (C), Ishizaki, Hauger, Hult – Keene.
Náhradníci: Hassan – Holmen, Klarström, Claesson, Hedlund, Nilsson, Beckmann.

FC Red Bull Salzburg: Gulácsi – Schwegler, Schiemer (C), Hinteregger, Ulmer – Meilinger, Ilsanker, Klein, Mané – Nielsen, Berisha.
Náhradníci: Walke – Švento, Leitgeb, Teigl, Reyna, Alan.

Rozhodčí: Tohver – Mutli, Vinogradov.
FC Red Bull Salzburg

Rakouský celek zatím předvádí velmi dobré výkony a už si zajistil postup do další fáze Evropské ligy. V prvním kole porazil Salzburg právě Elfsborg 4:0. Pak zajížděl rakouský celek na hřiště Esbjergu a vyhrál tam 2:1. V následujícím duelu porazil Salzburg 2:1 Lutych a v posledním utkání vyhrál Salzburg v Belgii, kde porazil Lutych 3:1.
IF Elfsborg

Domácí celek zatím vybojoval pouze jeden bod a do další fáze Evropské ligy už postoupit nemůže. V prvním zápase, který hrál Elfsborg v Salzburgu, vyfasoval švédský celek čtyři branky a nakonec prohrál vysoko 0:4. Ve druhém duelu hostil Elfsborg belgický Standard Lutych a zápas skončil nerozhodně 1:1. Pak doma Elfsborg nestačil na Esbjerg, se kterým prohrál 1:2. V posledním zápase hrál Elfsborg na hřišti Esbjergu, ale prohrál 0:1.
Skupina C

Do další fáze Evropské ligy postupují celky na prvních dvou místech, zbylé týmy v evropských pohárech končí.

Tabulka po čtyřech zápasech:
1. Salzburg 12 bodů
2. Esbjerg 9 bodů
3. St. Lutych 1 bod
4. Elfsborg 1 bod
Zdravím všechny příznivce kopané. Evropská liga má na programu další zápasy a my budeme sledovat duel mezi Elfsborgem a Salzburgem. Favoritem tohoto zápasu je celek z Rakouska.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:05.