Pro tuto chvíli je to ode mě z UEFA Europa League vše. U komentování dalšího fotbalového zápasu z evropské scény nebo domácích lig se s Vámi loučí komentátor Tomáš Reiner. Na shledanou.
Juventus poráží po velmi dobrém představí Trabzonspor, kterému na domácím Juventus Stadium nedal žádnou šanci. O výhru Staré dámy se postarali Pablo Osvaldo a střídající Paul Pogba, který pečetil vítězství Juve ve čtvrté minutě nastavení. Skvělý zápas odehrál také Carlos Tevez, který se sice přes několik střel nedokázal střelecky prosadit, ale připsal si dvě asistence. Konečný výsledek. Juventus 2 Trabzonspor 0.
90+6
Pirlo se ještě dostal ke střele z volného přímého kopu, jeho pokus ale skončil mimo.
90+5
Žlutou kartu dostává Mustafa Yumlu (Trabzonspor AŞ).
90+5
Yumlu fauloval Carlose Teveze.
90+4
Juventus právě vstřelil branku!
PAUL POGBA zvyšuje na 2:0 a rozhoduje o osudu dnešního utkánííí!! Carlos Tevez našel přesnou přihrávkou Paula Pogbu, který zamířil přesně k tyči a Kivrak byl podruhé v zápase překonán.
90+3
Giovinco vzápětí sám obstaral rohový kop, žádného ze svých spoluhráčů poté však nenašel.
90+3
Giovinco vyslal na hostující bránu nebezpečnou střelu, kterou Kivrak skvělým zákrokem vytěsnil na rohový kop.
90+2
Erdoganova střela skončila mimo a následný pokus o vyrovnání v podání Adina zastavil zdvižený praporek pomezního rozhodčího.
90+1
Vzápětí znovu Pogba, jeho pokus byl ale zablokován.
90
Pogbaaa! Juventus rozehrál rohový kop a následný pokus Pogby po Pirlově centru skončil těsně nad.
89
Colman se pokusil vyrovnat, jeho pokus ovšem skončil mimo.
88
Pogbovi byl odpíská nedovolený zákrok na Adina.
87
Zkušený Andrea Pirlo zkusil pojistit vedení Juventusu, jeho střela ale byla zablokována.
86
Erdogan rozehrál čtvrtý roh Trabzonsporu v zápase a Colmanovi byl vzápětí odpískán útočný faul na Pirla.
85
ROHOVÉ KOPY: Juventus 6 Trabzonspor 3
84
Na druhé straně předvedl dobrý blok Juventus a zastavil střelu obránce Bosingwy.
83
Giovinco rozehrál rohový kop, po kterém se dostal do zakončení Carlos Tevez. Střela argentinského útočníka ale byla zablokována.
82
Olcan Adin se pokusil vyrovnat, jeho střela ale postrádala přesnost a Buffon ji bez problému ukryl ve svých rukavicích.
81
Střídání v týmu Trabzonspor AŞ: ze hřiště odchází Özer Hurmacı, přichází Adrian Mierzejewski.
81
Trabzonspor využije prodlevu ve hře k poslednímu střídání.
81
Pirlo fauloval unikajícího Erdogana.
80
To mi přijde u týmu, jakým je Juventus, docela nízké procento. Většinu střel poslal vedle Carlos Tevez.
79
Přesně polovina střel Juventusu v dnešním zápasu směřovala na bránu, což znamená, že jich přesnost střel činí 50%.
79
STŘELY NA BRÁNU: Juventus 6 Trabzonspor 2
78
STŘELY CELKEM: Juventus 12 Trabzonspor 3
77
Trabzonspor se během posledních minut osmělil, vyrovnat se mu však zatím nepodařilo.
76
Střídání v týmu Juventus FC: ze hřiště odchází Claudio Marchisio, přichází Sebastian Giovinco.
76
Juventus připravuje poslední střídání.
75
Pirlo rozehrál volný přímý kop a jeho střela směřovala mezi tři tyče, v brance byl ale připravený Kirvak.
74
Zokora fauloval Teveze a za svůj zákrok uviděl žlutou kartu.
73
Marchisio se ocitl na druhé straně v ofsajdu.
72
Trabzonspor vyrovnávááá na 1:1!! Tak nakonec ne. Vzrušení bylo zbytečné. Gól tureckého celku nebyl uznán.
71
Trabzonspor se ubránil a nyní jsou to jeho hráči, kdo může vyrazit do útoku.
70
Pirlo vzápětí dostal možnost rozehrání rohového kopu, jeho centr ale opět nikoho v šestnáctce nenašel.
69
... domácí stále kombinují a obléhají šestnáctku soupeře.
68
Juve u míče...
67
Střídání v týmu Juventus FC: ze hřiště odchází Mauricio Isla, přichází Arturo Vidal.
67
Střídání v týmu Trabzonspor AŞ: ze hřiště odchází Alexandru Bourceanu, přichází Yusuf Erdoğan.
66
Střídání v týmu Juventus FC: ze hřiště odchází Pablo Osvaldo, přichází Fernando Llorente.
66
STŘELY NA BRÁNU: Juventus 5 Trabzonspor 2
66
STŘELY CELKEM: Juventus 11 Trabzonspor 3
65
Juve vyrazilo do rychlého protiútoku, do zakončení se ale nedostalo.
64
... jeho následný útok ale zastavil ofsajd, který neunikl zraku pomezního rozhodčího.
63
Trabzonspor v držení míče...
62
ROHOVÉ KOPY: Juventus 3 Trabzonspor 2
61
... následný Pirlův centr ale žádného z jeho spoluhráčů nenašel a Trabzonspor si konečně mohl oddechnout.
60
Juventus vybojoval rohový kop...
59
Vzápětí to ještě zkusil Peluso, jeho pokus byl ale nepřesný.
59
Carlos Tevez zkusil své střelecké štěstí, Kivrak si ale s jeho pokusem věděl rady.
58
Co na druhé straně vymyslí Juve?
57
Paulo Henrique se dostal okamžitě po svém příchodu na hřiště ke střele, Buffon s ní ale neměl žádný problém a připsal si další snadný zákrok.
56
Střídání v týmu Trabzonspor AŞ: ze hřiště odchází Emre Güral, přichází Paulo Henrique.
55
... a po přerušení hry dojde k prvnímu střídání, které připravili hosté.
54
Juventus u míče...
53
Ogbonna předvedl v blízkosti šestnáctky ostřejší zákrok, podle hlavního rozhodčího byl ale čistý a ve hře se pokračovalo bez přerušení dál.
52
Trabzonspor to bude mít proti Juventusu hodně složité. Na druhou stranu si myslím, že dnes a celkově v součtu obou zápasu může jen překvapit.
51
Osvaldooo! Lednová posila Juventusu mohla vstřelit druhý gól, Kirvrak ale dokázal jeho střelu z úhlu fantastickým zákrokem vyrazit. Dobrou přihrávkou se prezentoval Pirlo, který Osvalda našel parádním pasem.
51
Pogba fauloval u postranní čáry Zokoru.
50
Osvaldo přihrál Pogbovi, který se snažil zpoza šestnáctky zamířit přesně k levé tyči, jeho přízemní pokus ale skončil těsně mimo!
50
Pirlo byl faulován a poté v klidu rozehrál, i když na chvíli vypadal hodně zmateně a nevěděl, co rozhodčí odpískal.
49
Carlos Tevez byl v prvním poločase hodně vidět, ze čtyř jeho pokusů ale směřovala na bránu jediná střela, bylo z toho však velké nebezpečí.
48
Bourceanu byl penalizován za faul na Teveze.
47
Oba týmy vstoupily do druhého poločasu ve stejném složení, v jakém zápas zahájily.
46
Vracíme se zpět na Juventus Stadium, kde už je vše připraveno k zahájení druhého poločasu. Juventus zatím vede nad Trabzonsporem zásluhou přesného zápasu Pabla Osvalda 1:0.
Hlavní rozhodčí Aleksei Kulbakov ukončil první poločas, během něhož byl jasně lepší domácí Juventus, který se ujal vedení již po čtvrthodině hry zásluhou Pabla Osvalda. Čtyři šance měl na kopačce Carlos Tevez, na bránu ale směřovala jen jedna a Kirvrak si s ní dokázal poradit. Skóre po prvním poločase. Juventus 1 Trabzonspor 0.
45
45
V závěru poločasu se ještě dostal do zakončení Pelusu, jehož střelecký pokus ovšem zamířil mimo tři tyče.
44
Hurmaci vybojoval rohový kop, po jeho následném centru se ale žádný z jeho spoluhráčů do zakončení nedostal.
41
Nebýt dalšího zákroku Kivraka, Trabzonspor už mohl prohrávat rozdílem třídy.
40
Carlos Teveeez! Argentinský útočník mohl navýšit vedení Juventusu. Jeho čtvrtá střela v zápase tentokrát zamířila na bránu a hned z toho bylo velké nebezpečí, Kivrak ale dokázal jeho střelu vyrazit.
40
Juventus přešel na útočnou polovinu a vybojoval autové vhazování.
39
... ovšem ne na dlouho.
38
Hosté u míče...
37
Yumluvi byl navíc vzápětí odpískán faul na Osvalda.
37
... hráči Juve hosty ale do zakončení vzápětí nepustili.
36
Trabzonspor je v držení míče a může přejít do útoku...
35
Právě Colman je jediným mužem, který zatím zamířil na bránu Staré dámy.
35
Pirlo fauloval ve středu hřiště Colmana.
34
Trabzospor se zatím dostal k jedné střele, s níž si ale zkušený Buffon snadno poradil.
33
Průběh zápasu je zatím jasně v režii domácího Juve.
32
Vraťme se k začátku zápasu, o který jsme přišli vinou technických problémů. Věřte ale, že o nic důležitého jste nepřišli.Úvodních deset minut nepřineslo žádnou velkou šanci. Ke střele se dostal jako jediný v páté minutě Carlos Tevez, jeho pokus však zamířil mimo, stejně jako další dva, které už jsme mohli společně sledovat.
31
Je za námi půl hodině hry. Juventus potvrzuje roli favorita a nad Trabzonsporem vede zatím 1:0.
30
Pirlo rozehrál rohový kop a vzápětí se dostal ke třetí střele v zápase Carlos Tevez, ani tentokrát ale jeho pokus na bránu nezamířil.
29
Isla byl blízko vstřelení gólu! Kirvrak ho ale dokázal fantastickým zákrokem vychytat.
28
Emre se dostal ke střele, Buffon si ale s jeho střelou bez větších potíží poradil.
28
Ještě jednou se Vám omlouváme za vzniklé potíže, které už jsou zřejmě pryč a konečně se můžeme naplno věnovat fotbalu.
27
STŘELY NA BRÁNU: Juventus 1 Trabzonspor 0.
26
STŘELY CELKEM: Juventus 3 Trabzonspor 0
25
Carlos Tevez podruhé v zápase zkusil své štěstí, jeho následná střela ale opět zamířila mimo.
24
Olcan Adin rozehrál rohový kop, po kterém se dostal do zakončení Colman, jeho střela ale byla zablokována.
23
Hráči Trabzonsporu dvakrát vyprášili chrániče obránců Juventusu po rohovém kopu.
22
Buffon musel vyběhnout z brány až skoro k rohovému praporku a to jen, aby soupeř zahrávat autové vhazování místo rohového kopu.
17
Hned první střela Juventusu na bránu skončila gólem.
16
Z úplně nenápadné akce se vyklubala gólová situace pro Juventus. Tévez se snažil najít na pravé straně svého spoluhráče, ale svojí přihrávkou trefil pouze jednoho z obránců Trabzonsporu a přihrávka se dostala do běhu PABLU OSVALDOVI, který střelou kolem nohy hostujícího brankáře dokázal rozvlnit síť – 1:0!
Asistence: Carlos Tévez
10
Omlouváme se za zdržení s komentováním Onlajnu, ale měli jsme technické problémy.
1

Juventus FC: Buffon (C) – Ogbonna, Bonucci, Cáceres – Peluso, Marchisio, Pirlo, Pogba, Isla – Osvaldo, Tévez.
Náhradníci: Storari – Lichtsteiner, Padoin, Asamoah, Vidal, Giovinco, Llorente.
Trenér: Antonio Conte.

Trabzonspor AŞ: Kivrak (C) – Keleş, Demir, Yumlu, Bosingwa – Hurmacı, Colman, Bourceanu, Zokora, Adin – Güral.
Náhradníci: Ayvaz – Erdoğan, Yavru, Osmanpaşa, Mierzejewski, Henrique, Janko.
Trenér: Hami Mandirali.

Rozhodčí: Aleksei Kulbakov – Dmitri Zhuk, Andrei Getikov. Brankoví rozhodčí: Denis Scherbakov, Sergei Tsinkevich. Čtvrtý rozhodčí: Oleg Maslyanko (všichni BLR).
Trabzonspor prošel základní skupinou UEFA Europa League jako nůž máslem a nakonec skupinu J vyhrál. Turecký klub ani jednou proti trojici soupeřů Lazio, Limassol a Legia Varšava nezaváhal a po čtyřech výhrách a dvou remízách získal 14 bodů.
Juventus obsadil v základní skupině UEFA Champions League na třetím místě o bod za druhým Galatasarayem, který rozhodl o tom, že si italský klub zahraje na jaře UEFA Europa League. Skupinu B vyhrál favorizovaný Real Madrid.
Cesta do osmifinále
Juventus se kvalifikoval z milionářské a slavnější soutěže mezi 32 nejlepších týmů UEFA Europa League a ve čtvrtek večer se střetne na domácím hřišti s tureckým Trabzonsporem. Duelem z Juventus Stadium Vás bude provádět Tomáš Reiner.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.