Pro dnešek je to vše, příště opět na shledanou.
PAOK Soluň doma remizuje s AZ Alkmaarem 2:2. Za domácí se trefili Lucas a Pozoglou, za hosty Lam a Gorter. Oba soupeři zahrávali jeden pokutový kop, oba ho proměnili. Alkmaar působil odhodlaněji, v utkání dvakrát vedl. V 94. minutě ale domácí nečekaně srovnali, oba týmy si tak body rozdělí.
90+4
PAOK Soluň právě vstřelil branku!
Tak to je neuvěřitelné! Vůbec nic už nenasvědčovalo tomu, že by měl PAOK srovnat, to se nakonec ale povedlo v 94. minutě utkání! Nadýchaný centr z pravé strany posílá do branky hlavou STELIOS POZOGLOU!
90+3
Od branky bude ještě rozehrávat Glykos, domácí jsou ale k bodům daleko.
90+2
Žlutou kartu dostává Aron Jóhannsson (AZ Alkmaar).
90+1
Fotbalisté AZ ještě ale budou muset zabojovat. Nastavují se totiž 4 minuty.
90
Balon mají hosté a šetří čas.
89
Obrovská šance Paoku gólem nekončí! Výborný postřeh proti střele uvnitř vápna předvedl Yves a balon vyráží na roh!
89
Střídání v týmu AZ Alkmaar: ze hřiště odchází Ridgeciano Haps, přichází Joris van Overeem.
89
Žlutou kartu dostává Donny Gorter (AZ Alkmaar).
87
Fotbalisté Alkmaaru prokazují vyspělost, domácí tým do tlaku vůbec nepouští.
85
Yves přidává další spolehlivý zákrok, centr Lucase z levého křídla bezpečně stahuje.
84
Nevydařil se ani protiútok AZ. I tak ale míč kontrolují nadále hosté.
83
Nic z toho ale nebude.
82
Domácí budou zahrávat rohový kop...
81
Je před námi závěrečná desetiminutovka, hosté drží zasloužené vedení.
80
Nepovedený centr z pravé strany kryje připravený Glykos.
78
Hra přerušena, jeden z hostů leží zraněný na trávníku.
77
Od branky odkopává Yves.
75
Střídání v týmu PAOK Soluň: ze hřiště odchází Miroslav Stoch, přichází Stelios Pozoglou.
74
Střídání v týmu AZ Alkmaar: ze hřiště odchází Willie Overtoom, přichází Aron Jóhannsson.
73
Balon mají na kopačkách domácí, kteří se snaží o rychlou odpověď...
72
Alkmaar právě vstřelil branku!
DONNY GORTER proměňuje pokutový kop s chladnokrevností sobě vlastní, záložník Alkmaaru poslal míč levačkou do pravé strany branky.
70
Lazar zahrál rukou ve vápně, je to pokutový kop pro AZ!
69
Kitsiou vhazuje na obranné půli, balon drží domácí.
67
Centr po standardce PAOKU stahuje pozorný Yves.
66
Nyní ale musel zasáhnout Yves proti přízemní střele Lucase.
65
AZ je v posledních minutách lepším týmem a kvalitně kombinuje. Dočkáme se třetího gólu utkání?
64
Střídání v týmu PAOK Soluň: ze hřiště odchází Stefanos Athanasiadis, přichází Tomáš Necid.
63
Tak přeci jen se nyní dokázali fotbalisté AZ dostat do tlaku, Glykos a Yves své týmy ale zatím stále drží.
61
Do ostré rány z hranice vápna se opřel Gudmundsson, Glykos ale míč vyráží na roh!
59
Hra je v posledních minutách neurovnaná, ani jeden tým není schopen vyvinout soustavný tlak.
58
PAOK zahrával rohový kop, balon v pohodě stáhl Yves.
57
Velkou šanci měli hosté, stav se ale nemění. Berghuis se prokličkoval až ke tvrdé přízemní ráně, Glykos ale vyráží!
57
Střídání v týmu PAOK Soluň: ze hřiště odchází Konstantinidis, přichází Giannis Skondras.
56
Útočným faulem zastavuje akci AZ Gorter.
55
Střídání v týmu AZ Alkmaar: ze hřiště odchází Filip Lewis, přichází Jóhann Gudmundsson.
54
Lucas vystřelil přes obránce, balon jde ale hodně mimo.
52
Pěknou individuální akcí se blýskl Gudelj, balon ale následně ztrácí na půli hřiště.
51
Hraje se nahoru dolů, oběma soupeřům ale schází přesnost ve finální fázi kombinací.
50
Po nepřesné střele Tziolise bude od branky odkopávat Yves.
49
Do postupného protiútoku přecházejí fotbalisté PAOKU.
48
Obrana AZ standardní situaci ale zvládla, od branky bude rozehrávat Yves.
48
46
Vyrovnaný první poločas končí remízou 1:1. Hosté vedli po brance Lama, z pokutového kopu ale srovnal Lucas. Zajímavý fotbal bude pokračovat po pauze, boj o vítěze skupiny L je zatím nerozhodný...
Druhý poločas začne cca ve 22:09.
45+2
Balon kontrolují hosté, poločas pomalu směřuje ke svému konci.
45+1
Nastavují se 3 minuty.
44
Snadný zákrok si nyní připisuje Yves.
43
Dlouhý nákop za obranu AZ nevyšel, balon získali hosté.
41
Obraz hry se po srovnání rychle otočil, nyní jsou v tlaku hráči Paoku...
39
Konec poločasu se blíží, boj o vítěze skupiny L je zatím nerozhodný...
38
Tak to bylo nečekané srovnání, hosté se zbytečným faulem ve vlastním vápně připravili o vedení.
37
A domácí pokutový kop proměňují. Levačka LUCASE PÉREZE zamířila do dolního pravého rohu branky. Je srovnáno.
37
Lewis fauluje ve vápně, je z toho pokutový kop.
37
Domácí budou zahrávat pokutový kop!
36
Žlutou kartu dostává Nemanja Gudelj (AZ Alkmaar).
36
Hraje se před vápnem hostů, Yves zatím moc práce ale nemá.
35
Gudelj fauluje Athanasiadise, balon pro domácí.
33
Hostující celek z Nizozemska vstřelená branka logicky nabudila, PAOK je pod tlakem.
31
Hosté jdou do vedení! A je to THOMAS LAM, který se ve vápně prosadil proti Athanasiadisovi a střelou křižmo odrazil balon od pravé tyče do branky!
30
Berghuis ale trefil jen zeď.
29
Hosté budou zahrávat velmi nebezpečný přímý kop z velké blízkosti.
28
Vítor vhazuje na své obranné půli.
26
PAOK se pokouší o přesunutí své kombinace na útočnou půli, zatím marně.
25
Vše je už ale v pořádku, ve stejném složení se pokračuje ve hře.
24
Stále čekáme na pokračování ve hře...
23
Hra je přerušena, ošetřován je jeden z domácích.
22
Haps ukradl míč soupeři u levé postranní čáry a vyráží do brejku.
21
Poslední minuty utkání patří spíše hostům, kteří poklidně kombinují.
20
Centr z rohového kopu vyráží domácí gólman.
19
Pro Glykose hodně nepříjemný moment, střela Berghuise (AZ) byla lehce tečovaná, balon šel těsně vedle pravé tyče. Je z toho roh.
16
Do rozvážné kombinace středem se pouští hosté.
15
Ani jeden z týmů zatím nemá výraznější převahu, zatím se spíše taktizuje.
13
Po pěkné kombinaci domácích bude od branky odkopávat Yves.
11
Domácí rozehráli nakrátko a nadále obléhají branku AZ.
10
Roh pro PAOK...
9
Na větší šance zatím čekáme, balon mají nyní domácí.
8
Od branky bude odkopávat Glykos.
6
Hosté uklidňují hru postupnou kombinací.
5
Stoch prověřil Yvese dalekonosnou střelou, gólman AZ ale balon vyrazil.
4
Roh domácích zahraje Lucas...
3
Gorter fauluje Lucase, balon získávají domácí.
1

PAOK Soluň: Glykos – Kitsiou, Katsouranis, Vítor, Lino – Tziolis, Konstantinidis, Lazăr – Lucas, Athanasiadis, Stoch.
Náhradníci: Giakoumis – Skondras, Katsikas, Georgiadis, Vukić, Necid.

AZ Alkmaar: Yves – Reijnen, Lam, Hoedt, Haps – Overtoom, Gudelj, Gorter, Lewis, Berghuis – Avdić.
Náhradníci: Esteban – Wuytens, van Overeem, Gudmundsson, Jóhannsson.

Rozhodčí: Oliver – Burt, England.
Dnešní duel začíná ve 21:05. Půjde o vítěze skupiny, nenechte si tedy ujít podrobnou onlajn reportáž.
AZ Alkmaar

AZ Alkmaar bodoval ve skupině úplně stejně, jako domácí PAOK. Porazil dvakrát Macabi Haifu, jednou Šachtar. V domácí lize se ale Alkmaaru příliš nedaří, především aktuální forma týmu není dobrá. Poslední dva zápasy = dvě prohry. Venku s Nijmegenem 2:3, naposledy i doma s Enschede 1:2.
PAOK Soluň

Jak Soluň tak Alkmaar už mají postup ze skupiny L jistý, dnes se však bude bojovat o vítěze skupiny a tedy o něco výhodnější pozici při losu 3. kola. Prozatím je první AZ Alkmaar. Soluň střídá v Evropské lize výhry s remízami. Po výhře doma nad Šachtarem 2:1 přišla remíza v Alkmaaru 1:1. Tým poté doma zdolal Macabi Haifu 3:2, následovala remíza se stejným soupeřem venku 0:0. Posledním výsledkem PAOKu je venkovní výhra 2:0 nad Šachtarem. Domácí dnes budou mírným favoritem.
Příjemný večer s fotbalem, Evropská liga nabízí další souboje v rámci skupinové fáze. Dnes se budeme věnovat střetnutí Soluně s Alkmaarem.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:05.