To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
V městské derby se radují z překvapivého vítězství 2:0 fotbalisté Betisu, kteří dokázali na hřišti svého rivala odehrát povedenou taktickou partii. Domácí měli téměř po celou dobu jasnou převahu, kterou však nedokázali vyjádřit gólově a do odvety tak jdou s velmi nevýhodným výsledkem. Naopak, Real Betis, který se v domácí soutěži "krčí" u samého dna, je již jednou "nohou" ve čtvrtfinále!
Zákroky brankáře Adána (Real Betis) – 4.
Zákroky brankáře Beta (Sevilla) – 2.
90+6
Žlutou kartu dostává Diogo Figueiras (Sevilla FC).
90+4
Reyes nepřesně centruje, Adán nebude spěchat s odkopem od vlastní branky.
90+4
Ani Gameiro, ani Marin se k míči před vápnem soupeře nedostali, přesto domácí zůstávají u míče na půli Betisu.
90+2
Bacca se zkouší prosadit v útočném pásmu, ale centr Marina již mířil do ofsajdu, správně odpískáno.
90+1
Rozhodčí Çakιr se rozhodl nastavit ještě šest minut nad rámec základní hrací doby, domácí mají ještě čas alespoň na zkorigování nepříznivého skóre.
90
Poslední minuta řádné hrací doby, emoce domácích fotbalistů jsou patrné i z útoku na vozík záchranářů, kteří vjeli na hřiště k ošetření jednoho z hostujících hráčů.
87
Pro míč si došel gólman Adán, byť to rozhodně nebyl jednoduchý zákrok.
87
Dídac Vilá fauluje Reyese, volný kop pro domácí tým.
85
Iborra centruje do vápna, ale nepřesně, obránce Betisu odhlavičkovává do bezpečí.
84
Reyes znovu nepřesně přihrává, čímž končí celé útočné snažení domácího týmu.
82
Marin se nedostal na hranici pokutového území Betisu k míči a domácí musí spěchat na svou polovinu, hrozí rychlý brejk soupeře.
81
Reyes faulován na polovině Betisu, domácí spěchají s rozehrávkou volného kopu.
80
Střídání v týmu Real Betis: ze hřiště odchází Lorenzo Reyes, přichází Antonio Amaya.
78
Tak to je hodně nepříjemné z pohledu postupových šancí Sevilly! Betis vede 2:0 a zatím soupeře dokonale "školí" ze střelecké produktivity.
77
Real Betis právě vstřelil branku!
SALVA SEVILLA se na hranici pokutového území soupeře dokázal zbavit obránce, kolem kterého se obtočil a nakonec mezi třemi bránícími hráči Sevilly vyslal přesnou střelu k tyči, po které se Beto natahuje marně.
76
Reyes však posílá dlouhý pas na Gameira, který nestihne míč na hrací ploše, odkop od branky Betisu.
76
Autové vhazování domácích na půli Betisu.
74
Střídání v týmu Real Betis: ze hřiště odchází Cedrick, přichází Álvaro Vadillo.
73
Míč je již ve hře, domácí znovu spěchají do útoku.
72
Za zdržování dostává žlutou kartu Antonio Adán (Real Betis).
72
Na centr z levé strany si v malém vápně naskakuje Gameiro, který nedokázal trefit odkrytou branku Betisu!
72
Ani z něho se však domácí neprosazují.
71
Reyes dokázal najít ve vápně, na pravé straně, Marina, který dokázal vybojovat rohový kop.
70
Baptistão ztrácí míč na půli Sevilly, naštěstí ho jeho spoluhráči téměř vzápětí získávají zpět.
69
Moreno nedokázal odcentrovat z levé strany, tím celá útočná akce Sevilly končí.
69
Sevilla fauluje na útočné polovině Figueirase, domácí rozehrávají.
68
Rakitić rozehrává volný kop na půli soupeře, obrana Betisu odvrací do autu.
67
Střídání v týmu Real Betis: ze hřiště odchází Rubén Castro, přichází Salva Sevilla.
66
Střídání v týmu Sevilla FC: ze hřiště odchází Vitolo, přichází Marko Marin.
65
Fazio vyslal pas na Baccu do ofsajdu.
64
Jeden míč za druhým létají nyní k pokutovému území Betisu, ale zdá se, že tímto stylem hry se Sevilla prosadit nedokáže.
63
Z pravé strany rozehrál rohový kop Rakitić, ve vápně se snaží hlavičkovat Fazio, který ale poslal míč daleko vedle branky.
62
Pohledná kombinace domácích po levém křídle, nakonec bude mít Sevilla k dispozici rohový kop.
60
Ani po hodině hry se domácím nepodařilo vyrovnat, byť si šance vytváří i ve druhém poločase. Hosté brání své těsné vedení a spoléhají se na rychlé protiútoky.
59
Před pokutovým územím Sevilly "operuje" osamocený Rubén Castro, který to má s přesilou bránících hráčů soupeře hodně těžké.
58
Gameiro si počínal nedovoleně v souboji s bránícím N'Diayem a rozhodčí pískají faul.
57
Baptistão fauluje Fernanda Navarra na polovině soupeře, Sevilla získává míč.
56
A střela Gemeira prolétla těsně vedle branky Betisu!
56
Juanfran rozehrál rohový kop z pravé strany, domácí však získávají míč a spěchají do rychlého protiútoku.
55
No vida! A Betis mohl vést 2:0, nebýt skvělého zákroku Beta, který reflexivně vyráží střelu Baptistãa z pravé strany!
55
Gameiro hluboko v ofsajdu, útočná akce Sevilly končí.
54
Hosté opět vyčkávají na vlastní polovině, domácí se těžko probíjí k pokutovému území.
52
I v úvodu druhého poločasu platí, že Sevilla má mírnou převahu.
52
Z následného volného kopu se domácí neprosadili.
51
Žlutou kartu dostává Jordi Figueras (Real Betis), který skluzem zezadu nedovoleně atakoval Vitola.
50
Reyes centruje z levé strany a míč se snaží na hranici pokutového území usměrnit Bacca, ale pozorný Adán chytá.
50
Iborra centruje z pravé strany, ale je to přetažený centr, odkop od branky Betisu.
49
Série nepřesností na obou stranách, míč mají přesto domácí.
48
Míč se vrací k Betovi, který rozehrává z pozice "falešného" libera.
47
Světlice odstraněna z vápna domácího týmu a můžeme pokračovat.
47
Před branku domácího týmu přilétla světlice, utkání se na okamžik přerušuje.
46
46
Střídání v týmu Sevilla FC: ze hřiště odchází Sebastián Cristóforo, přichází Kévin Gameiro.
46
Střídání v týmu Sevilla FC: ze hřiště odchází Coke, přichází Diogo Figueiras.
Sledujte i dál náš onlajn přenos, druhý poločas začne přibližně ve 22:05 hodin.
V prvním poločase jsme sledovali strhující fotbalovou podívanou. Jedinou branku vstřelili hosté, když se v 15. minutě trefil Baptistão. Sevilla si pak vytvořila místy drtivý tlak, který ale k vyrovnání nevedl, a tak do druhé půle půjdou hosté s překvapivým vedením!
45
45
Poslední minuta prvního poločasu, domácí zatím marně buší do defenzivy soupeře.
43
Rakitić centruje do vápna z pravé strany, ale tam se nikdo v bílém k hlavičce nedostal.
42
N'Diaye fauluje Iborru, domácí získávají míč na vlastní půli.
41
Reyes rozehrává rohový kop z levé strany, ale celou akci přerušuje hvizd rozhodčího, Iborra fauluje ve vápně.
40
Poslední pětiminutovka první půle, hosté stále drží jednobrankový náskok, domácí ale již mohli několikrát vyrovnat, schází zatím i trochu štěstí v koncovce.
39
Čistá gólová šance, Reyes se z levé strany dostal sám před Adána, kterého zkouší překonat přízemní střelou, ale gólman Betisu famózně vyráží levou nohou!
39
Stejně tak i pro branku Betisu, kdy z levé strany nepřesně centruje Rakitić.
38
Hosté před pokutovým územím soupeře, Juanfran centruje z pravé strany, ale žádné ohrožení pro branku domácích.
37
Juanfran spěchá za míčem do vápna soupeře, ale dříve je u míče gólman Beto.
35
Škoda, Bacca se již dostával do velmi slibné šance, ale nakonec ho zastavil odpískaný ofsajd.
34
Reyes posílá centr do vápna, kde hlavičkuje z místa pokutového kopu Fazio, ale míč letí nad branku Betisu.
34
Rohový kop pro domácí, kteří rozehrají z levé strany.
33
Sledujeme fantastické utkání, ve skvělé atmosféře, co víc si přát?
32
A z rychlého protiútoku se dostává ke střele Vitolo, který uvnitř vápna Betisu posílá míč pouze vedle branky.
32
Betis na půli soupeře, centr z pravé strany na vzdálenější tyč, kde hlavičkuje Cedrick, Beto chytá.
31
Z pravé strany rozehrává Rakitić, míč končí v náruči Adána.
30
Volný kop domácích na půli soupeře.
27
Další žlutou kartu dostává José Caro (Real Betis), který nedovoleně zastavuje Reyese v blízkosti vlastní šestnáctky.
27
Jordi (Betis) rozehrál volný kop, míč končí v náruči Beta, který bude rozehrávat.
26
Žlutou kartu dostává Vicente Iborra (Sevilla FC), který ostrým skluzem na vlastní polovině zastavuje pronikajícího Baptistãa.
25
Hosté nyní vyčkávají na půlící čáře, domácí mají rozehrávku hodně ulehčenou.
24
Alberto Moreno se dokázal dostat do vápna z levé strany a levačkou vystrašil Adána v brance Betisu, míč prosvištěl těsně nad břevnem.
24
Hosté jsou v posledních minutách pod velkým tlakem!
23
Další ošemetná situace před branou Betisu, naštěstí pro hosty, míč má ve své moci gólman Adán.
22
Vitolo vybojoval rohový kop pro Sevillu.
22
Cristóforo hledá nákopem Rakitiće, chtělo to více přesnosti.
21
Reyes rozehrál z levé strany, ale domácí branku soupeře neohrozili.
20
Sevilla má k dispozici rohový kop.
20
Rakitić centruje z pravé strany, ve vápně hlavičkuje Bacca, Adán chytá, to byla gólová šance domácích!
19
Nepřesný nákop domácích, míč má ve své moci Adán, který vykopává.
18
Hosté z toho ale nic nevytěžili, odkop od branky.
17
Baptistão faulován na půli soupeře, Juanfran rozehraje volný kop.
15
Gólem již ale končí akce hostů, na centr Juanfrana si na hranici malého vápna naskočil LÉO BAPTISTÃO, který hlavičkuje přesně a Real Betis vede 1:0!
15
A skvělá fotbalová podívaná pokračuje, na druhé straně se do zakončení dostává Bacca a poté Reyes, ale ani jedna střela nekončí gólem.
14
Juangran rozehrál volný kop, ale střela byla zablokována.
13
Žlutou kartu dostává Cedrick (Real Betis).
13
Coke fauloval v blízkosti vlastní šestnáctky, když stáhl k zemi pronikajícího Baptistãa.
12
Odkop od branky hostů.
11
Reyes rozehrává, Rakitićův pokus míří vedle branky.
11
Rakitić vybojoval rohový kop pro Sevillu. Domácí rozehrají z levé strany.
10
Hlavičkový souboj ve středu hřiště, úspěšnější domácí.
8
Bacca v ofsajdu, rozhodčí píská a bude to odkop od branky hostů.
7
Ale domácí branku soupeře neohrozili.
6
N'Diaye fauluje ve středu hřiště, Rakitić rozehraje volný kop.
6
Hned v úvodu zápasu musí sudí Çakιr krotit vášně.
3
Z pravé strany rozehrává Juanfran, ale obrana hostů odvrací.
2
Real Betis bude rozehrávat rohový kop z pravé strany.
1
Oba týmy právě nastupují na hrací plochu.

Sevilla FC: Beto – Fazio, F. Navarro, A. Moreno, Coke – Cristóforo, Rakitić (C), Iborra, J. Reyes – Vitolo, Bacca.
Náhradníci: Varas – Figueiras, Marin, Trochowski, Gameiro, Luisimi Sánchez, Luna.

Real Betis: Adán – Vilà, Perquis (C), Figueras, Caro – Moreno Juanfran, N'Diaye, L. Reyes, Cedrick – Baptistão, R. Castro.
Náhradníci: Sara – Paulão, Amaya, Vadillo, Sevilla, Rodríguez, Molina.

Rozhodčí: Çakιr – Duran, Ongun (TUR).
Vítejte u dnešního onlajn přenosu 1. utkání osmifinále Evropské ligy mezi SEVILLOU FC a REALEM BETIS. Utkání se odehraje na Estadio Ramón Sánchez Pizjuán v Seville a provede jím trojice tureckých rozhodčích, hlavní Cuneyt Çakιr, asistenti Bahattin Duran a Tarik Ongun.
Sevilla FC
Sevilla prochází zatím letošním ročníkem Evropské ligy bez jediné porážky. Základní skupinu vyhrála s bilancí tří výher a tří remíz (před druhým postupujícím Libercem) a i v šestnáctifinále nezaváhala, když v prvním utkání remizovala na hřišti Mariboru 2:2, aby v odvetě stvrdila svůj postup vítězstvím 2:1. V Primera Division se Sevilla drží na sedmém místě s dvoubodovou ztrátou na šestý Real Socieadad, který zatím drží poslední postupové místo do pohárové Evropy.
Real Betis
Betis postoupil ze základní skupiny z druhého místa, když s bilancí dvou výher, tří remíz a jedné prohry nestačil na vítězný Olympique Lyon. V šestnáctifinále pak nastoupil proti ruské Kazani, která suverénně ovládla základní skupinu a byla pasována do role favorita. V prvním utkání ve Španělsku uhrála Kazaň přijatelnou remízu 1:1, nicméně v odvetě Betis dokonale Rubin zaskočil a po výhře 2:0 postoupil do osmifinále. V Primera Divison je Real jasně poslední a je tak skoro jistý sestupující.
19.09.2013 / Real Betis – Olympique Lyon 0:0
03.10.2013 / NK Rijeka – Real Betis 1:1
24.10.2013 / Real Betis – Vitória SC Guimarães 1:0
07.11.2013 / Vitória SC Guimarães – Real Betis 0:1
28.11.2013 / Olympique Lyon – Real Betis 1:0
12.12.2013 / Real Betis – NK Rijeka 0:0
20.02.2014 / 16F 1.z / Real Betis – Rubin Kazaň 1:1
27.02.2014 / 16F 2.z / Rubin Kazaň – Real Betis 0:2
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:05.