Vzápětí sudí zápas ukončil. Po nevýrazném prvním poločase se dvakrát prosadil St. Gallen a nakonec zaslouženě zvítězil 2:0. Krasnodar toho ve Švýcarsku kromě povedené kombinační hry ve středu pole předvedl málo. A když k tomu připočteme jedinou přímou střelu na gólmana, body se zísávají těžko.
90+3
V posledních sekundách utkání obdržel Kaboré druhou žlutou kartu v zápase a byl tedy vyloučen!
90+2
Krasnodar vrhá všechny síly do útoku, na zvrat je už ale pozdě.
90
Tlisov pálil z větší vzdálenosti mimo tyče.
89
Nuši to zkusil přízemní střelou k tyči, na gólmana ale nevyzrál.
87
Domácí fanoušci jsou ve víru oslav, protože tři body jejich týmu Krasnodar už stěží sebere.
86
Poslední střídání domácích, kanonýra Karanoviče nahradil Keita.
85
Krasnodar se snaží p útočnou hru. Což o to, míč na soupeřově polovině drží, ale k vytvoření pořádné šance má daleko.
82
Střídání St. Gallenu, místo Vitkievieze si zahraje Nater.
79
Vitkieviez (SGA) dostal žlutou kartu.
76
St. Gallen právě vstřelil branku! Levá strana Krasnodaru dnes hoří, což se projevilo při druhé gólové akci domácích! Centr z levé strany Bělenov nezachytil, a tak zblíza doklepával do sítě MARCO MATHYS.
74
Krasnodar nyní zatlačil domácí a výsledkem byl pořádný závar ve vápně St. Gallenu! Tlisov si narazil míč se Cissém, tomu ale balon nakonec uskočil a domácí míč dopravili do autu.
73
Střídání Švýcarů, Rodrigueze nahradil Nuši.
72
Karanovič (SGA) obdržel žlutou kartu.
72
Kaboré (KUK) při své defenzivní práci fauloval a za svůj zákrok uviděl žlutou kartu.
68
Hosté naposledy vystřídali, Corajeva nahradil Mustafajev.
65
Po rohu Corajeva střílel ve vápně Kozlov, jenže do jeho střely vložil nohu jeden z obránců, a tak jeho pokus nemířil na branku.
63
Hosté z Kavkazu podruhé střídali, Popova nahradil Baldé.
60
Lenjani z rohu hlavičkoval mimo branku!
59
St. Gallen zůstává aktivní, nyní bude kopat rohový kop.
56
St. Gallen právě vstřelil branku!
Rodriguez potáhl míč po levé straně a trefil Bělenova, který ale balon vyrazil pouze k GORANU KARANOVIČOVI, který otevřel skóre!
55
Úvod druhého poločasu je celkem živý, oba celky jsou aktinější oproti prvnímu poločasu.
53
Míč poskakoval kolem vápna, nakonec se jej zmocnil domácí Montandon, který z první pálil mimo.
51
Na druhé straně hřiště přijal Corajev míč za obranou a přinutil Lopara k důležitému zákroku!
49
Bělenov musel zasahovat po ráně Karanoviče z otočky.
46
V prvním poločase branka nepadla a nutno říci, že nesledujeme nijak zajímavé utkání. Střel i šancí minimum, ze středu hřiště budou oba celky dávat branky jen stěží.

Střely: 3:3
Střely na branku: 2:0
45+1
Popov vystřelil, ale jeho pokus byl zablokován, takže Lopar zasahovat nemusel.
44
V závěru prvního poločasu St. Gallen drží míč a tvoří hru, ale do šancí se nedostává.
41
Corajev zahrával rohový kop, k míči se posléze dostal Popov, ale nacházel se v ofsajdové pozici.
39
St. Gallen podnikl útočnou akci zakončenou zajímavým centrem, ke koncovce to ale nevedlo.
37
Po několika faulech v řadě se hra rozkouskovala...
34
Kozlov (KUK) za svůj ostrý skluz vyfasoval žlutou kartu!
29
Sledujeme nadále vyrovnaný fotbal bez vážnějších šancí.
26
Karanovič to zkusil ze slušné pozice, gólman Bělenov si připsal první zákrok v utkání!
23
Zatím sledujeme spíše defenzivní hru, St. Gallen nyní nepouští hosty do kombinace, i ti ale hrají ze zabezpečené obrany.
21
Střídání na straně Krasnodaru. Zraněného Ureňu nahradil Tlisov.
21
Přestože je St. Gallen domácí, nebezečnější celkem jsou hosté z Krasnodaru. Švýcaři zatím nevymysleli zhola nic v dosavadním průběhu utkání.
18
St. Gallen vybojoval roh, hráči se stěhují do vápna.
14
Domácí nyní vysunuli svůj presink a dostali rozehrávku Krasnodaru pod tlak.
11
Po první desetiminutovce zatím nemusel zasahovat ani jeden z brankářů.
9
Zaplněný stadion v St. Gallenu zatím sleduje ofenzivní hru ruského celku.
6
Krasnodar je v úvodu utkání aktivní, nyní pronikal po pravé straně Bucur a vybojoval nakonec rohový kop.
3
Po faulu Matyse se k míči dostal Bucur.
2
Domácí Jankovič fauloval Kaborého, rozehrávat bude Krasnodar.
1

FC St. Gallen: Lopar – Montandon (C), Besle, Lenjani, Vitkieviez – Mutsch, Mathys, Janjatovic, Rodriguez, Wüthrich – Karanović.
Náhradníci: Herzog – Stocklasa, Lüchinger, Russo, Nuši, Nater, Keita.

FK Kubaň Krasnodar: Bělenov (C) – Xandão, Dealbert, Kozlov, Bugajev – Corajev, Kaboré, Popov, Ureña, Bucur – Cissé.
Náhradníci: Karujkin – Armas, Fidler, Tlisov, Baldé.
Po Lize Mistrů startují základní skupiny i druhé nejprestižnější fotbalové klubové soutěže – Evropské ligy UEFA.

Podrobně se zaměříme na souboj ve skpině A, která by se klidně dala označit za skupinu "smrti". Však považte, v "áčku" startuje nadupaná Valencia, která již dvakrát dokázala vyhrát Pohár UEFA, předchůdce Evropské ligy. V závěsu pokračuje Swansea v čele s kanonýrem Bony Wilfriedem a následně čeká silný Krasnodar s nevyzpytatelným St. Gallenem.

Dnešní soupeři nepatří mezi úplné favority na postup, ten se očekává především od Valencie se Swansea.

Ale i se švýcarským a ruským klubem se musí počítat. St. Gallen se po odehraných sedmi kolech nachází na 4. pozice ve švýcarské lize za Bernem, Grasshopersem a Basilejí. I v letošním ročníku své soutěže se tak uchází o postup do evropských pohárů.

Kubaň Krasnodar je na tom v ruské lize hůře, klub z Kavkazu je po osmi kolech s deseti body na desáté příčce a na největší ruské giganty se tak dívá s odstupem.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.