To je z tohoto utkání vše, ale Evropská liga pokračuje druhým sledem utkání, zůstaňte tedy s námi!
Držení míče: 34 % : 66 %.
Střely na branku: 1:4. Střely mimo: 9:6.
Rohy: 6:5. Fauly: 11:10
Utkání končí a Tottenham si připisuje další tři body a stále drží čisté konto. Druhá půle už tak zajímavá nebyla, ale i v ní jsme se dočkali alespoň jedné branky. Ze střední vzdálenosti se trefil Defoe a dal tak svému týmu jistotu. Domácí se sice snažili, ale na Tottenham prostě neměli. Navíc je limitovala zbrklost v zakončení.
90+3
Eriksenovi odskočil míč od kopaček, když se snažil zpracovat vysokou svíci.
Za obranu si nabíhal Paireli, jenže byl příliš rychlý – byl z toho ofsajd.
90+1
Chadliho faul, domácí spěchají, rádi by se pokusili alespoň o snížení.
90
Budou to tři minuty.
90
Tottenham si v poklidu přihrává, všichni čekají, kolik se bude nastavovat.
88
Poslední střídání Šeriffu. Ismail Isa jde dolů, zbývající vteřiny odkope Vadim Paireli.
88
Fernandova rána byla spíše pozdravem pro tribunu, než ohrožením Llorisovy branky.
87
Naughton odkulhal z hrací plochy, uvidíme, zda se ještě vrátí ho hry. Tottenham už však vyčerpal všechny možnosti střídání.
86
Chadliho faul přerušuje hru, jenže přímý kop pro domácí je z velké vzdálenosti.
85
Už se pouze dohrává, o vítězi je s největší pravděpodobností jasno.
84
Střídání Tiraspolu a to v brazilských barvách. Fernando nahradil Cadúa.
83
Úplnou definitivu mohl dát na výsledek Defoe, jenže jeho prudká rána se zastavila o Tomiće a navíc stál v ofsajdu.
81
Tiraspol byl blízko snížení, Isa se sám řítil na Llorise, chtěl ho podstřelit, ale o metr minul jeho levou tyč!
80
Snaha Šeriffu o alespoň korekci skóre naráží už na půlce na dobře rozestavěné hráče Tottenhamu. Je to teď taková bitva ve středu hřiště.
79
Dawson hledal Eriksena, jeho přihrávka se ale dostala pouze k brankáři Tomićovi.
77
Druhá branka hosty definitivně uklidnila a mohou tak kombinovat a šetřit čas.
76
Poslední změna hostů. Dnes dohrál Sandro a zbývající minuty budou patřit Lewisi Holtbymu.
75
Tottenham právě vstřelil branku!
A je to 0:2! Hosté zůstali poblíž vápna, Chadli přiklepl míč a JERMAIN DEFOE i s pomocí jemné teče jednoho z domácích obránců trefil naprosto přesně!
74
Odvážný Naughtonův průnik skončil nedaleko pokutového území, přesto zůstává míč na hostujících kopačkách.
73
Nakonec střílel Chiricheş, ovšem zcela mimo.
73
Hosté kombinují ve středu hřiště, přitom Lennon na ně mává, že je na pravé straně zcela volný...
71
Ten rozehrál Cadú, bohužel pro domácí bez úspěchu.
71
Velká šance pro Tiraspol. Po centru a přihrávce do druhé vlny střílel Ricardinho, Lloris by na míč asi nedosáhl, naštěstí pro něj Dawson srazil míč na rohový kop!
70
Střídání domácích, odešel Koby Moyal, jeho místo zaujme Valentin Furdui. Stal se tak jediným moldavským fotbalistou na trávníku!
68
Po obranném odkopu následoval další roh, ale ani Eriksen nedokázal vymyslet povedený centr.
67
Nemělo to však dlouhého trvání, Lennon ze střední vzdálenosti vyslal nenápadnou střelu, na kterou ale Tomić nedosáhl a byl rád, že trefila pouze tyč!
67
Chadliho provedení kopu od rohového praporku se nevyvedlo, opředu mohou domácí.
66
Chadli se propletl mezi třemi protihráči, jeho pokus o centr byl sražen na rohový kop.
65
Hra je teď trochu rozháraná, trpí větším množstvím faulů a nepřesnými přihrávkami.
63
Chadli se ihned zapojil do útočení a ukázal, že má slušnou páru. Lehkým pohybem rukou srazil jednoho z protihráčů.
62
Naughtonův centr se stal snadnou kořistí domácího Payeho, ten okamžitě vyváží.
61
Hosté střídají, odešel Erik Lamela a do hry se podívá Nacer Chadli.
60
Následný faul domácího Kobyho Moyala byl ohodnocen žlutou kartou.
60
Tohle bylo velice ošemetné, po rychlém průniku a střele Cadúa se k odraženému míči chtěl dostat Isa, ale byl zezadu tvrdě složen Sandrem. Rozhodčí ukazuje, ať se pokračuje ve hře.
59
Sudí vše vyřešil míčem rozhodčího.
59
Další domácí hráč na zemi, po souboji s Lamelou se za obličej chytil Paye.
57
Tohle se moc nepovedlo. Po rozehrávce nakrátko poslal míč do ohně Eriksen, jenže místo nebezpečného centru z toho vznikla jednoduchý padáček pro Tomiće.
56
Ještě předtím ale ošetření Cadúa, který zblokoval Sandrovu bombu a neobešlo se to bez újmy.
56
Eriksen signálem posunul na Sandra, jeho tvrdá rána byla sražena na roh.
55
Faul na Defoa, je tu standardní situace pro hosty. Na přímou střelu je to ovšem příliš daleko.
54
Akce Šeriffu ale pokračovala, z dálky pálil Stanojević, ale vysoko nad.
53
Z pravé strany centroval Balima, hledal Henriqueho, svůj centr však předimenzoval.
52
Pěkná a hlavně rychlá akce Tottenhamu. Tahounem byl opět Eriksen, z nabíhajících spoluhráčů si vybral Defoa, jeho přízemní ránu musel krotit Tomić.
51
Konečně přišel Cadúv centr, ovšem pouze do Llorisových rukavic.
51
Rozehrávka rohu se zdržuje, hlavní rozhodčí má řeč k několika dvojicím, bojujících o postavení v pokutovém území.
50
Tiraspol má k dispozici rohový kop.
49
Z protiútoku už hrozil Cadú, vystavil se však do ofsajdu...
49
Eriksen vysouval Lamelu, ten mohl klidně střílet z první, rozhodl se však o zasekávačku, celou akci tím zabrzdil a nakonec i přišel o míč.
47
Hosté pokračují ve stejné hře, jako v první půli, i nadále je to velké množství přihrávek a pomalý posun.
46
Eriksenův úmysl o vysunutí Defoa sice vypadal hezky, přes hradbu těl ale přihrávka neprošla.

Fauly: 7:7
Skončil první poločas a hosté zatím vedou 1:0. O jedinou branku se ve 12. minutě postaral Vertonghen, když si ideálně vyskočil na Eriksenův roh. Skóre se ale mohlo vyvíjet dobŕe i pro domácí tým, Šheriff totiž hraje velice dobře, dokáže se dostat do šancí, ale vázne zakončení. Největší šanci spálil Henrique, ten obešel i Llorise, toho ale na brankové čáře zastoupil Naughton. Doufejme, že i ve druhé půli uvidíme podobně dobrý fotbal.
45+1
Teď už to faul na Henriqueho byl a Vlad Chiricheş obdržel žlutou kartu.
45+1
Henrique měl pocit, že byl při svém průniku faulován, rozhodčí je ale jiného názoru a dává mu najevo, aby urychleně vstal.
45
Rozhodčí nastaví jednu minutu.
45
Domácí Isa se neustále pohybuje na hranici ofsajdu a zatím nedokáže odhadnou ten správný okamžik pro vyběhnutí. Opět tedy ofsajd.
44
Vyvrátit se to snažil Defoe po Eriksenově přihrávce za obranu, jenže mu odskočil míč od kopačky a skončil v zámezí.
43
Tottenham se stále snaží o otoky po zemi, bohužel to však nevychází podle představ. Obrana Šeriffu pracuje opravdu velice plasticky.
41
Ofsajdy na obou stranách, nejprve se v nedovoleném postavení ocitl Lamela, poté na druhé straně Henrique.
40
Lamelova rána z hranice pokutového území skončila na tělech domácích obránců.
39
Přímý kop hostů, Z velké dálky to zkusil Eriksen, jenže našel pouze Tomićovu náruč.
38
Domácí po rychlém brejku a mírném faulu Tottenhamu dostali výhodu a tu využil Henrique k nebezpečné střele z otočky, Lloris se sice natahoval, ale nedosáhl. Nakonec byl rád, že střela šla těsně nad.
38
Z momentu překvapení se stala velice pozvolná akce, Tiraspol je už dávno zpátky a připraven na všechny výpady.
37
S trochou problémů, ale přece, se do útoku dostávali hosté.
36
Z hranice vápna vystřelil z místa Defoe, jeho rána levačkou skončila vysoko nad.
36
Hosté přitvrdili, což po Dawsonově faulu pocítil Isa.
35
Domáći jsou při chuti, jsou opět v útoku.
34
V jednom ze soubojů se zranil hostující Ezekiel Fryers a musí střídat. Místo něj nastoupil Michael Dawson.
33
Domácím divákům se ale takové představení líbí a stadionem tak obíhá mexická vlna.
32
Tentokrát bylo vše v pořádku, Isa vyběhl tak akorát, dostal se za obranu, byl však příliš z úhlu a jeho křížná rána tak minula Llorisovu bránu.
30
Domácí se radují, míč je v Llorisově síti, ale gól neplatí! Cadú byl totiž chycen do ofsajdové pasti a tak jeho krásná rána pod břevno přišla vniveč.
29
Pokračuje pozemní obléhání pokutového území Tiraspolu, obránci zatím zvládají vše odvracet.
28
Domácí trenér koučuje tak vehementně, že i v nepříliš teplém počasí svlékl kabát a je jen ve svetru a slušivé šále.
27
Eriksenův centr hledal Vertonghena, ten ovšem ve výskoku fauloval...
27
Rohový kop pro Tottenham.
26
Lamela se snažil vysunout Dembélého za obranu, jeho příhra ale byla příliš prudká a skončila u Tomiće.
25
Lennon měl hodně času i prostoru na pravé straně hřiště, jenže jeho centr neměl odpovídající parametry a Chiricheşe zahnal až skoro k autové čáře.
23
Domácí zatím hodně využívají taktiku nakopávaných míčů, Lloris je zvládá sbírat, hodně mu v tom pomáhá i obrana.
22
Centr Henriqueho nenašel nikoho v pokutovém území, Sandro razantně odkopl.
21
Trocha zmatků v obraně Tiraspolu, Lamela se už dostával do zakončení, když na poslední chvíli zachraňoval skluzem Samardžić.
20
Hra se okamžitě přesunula na druhou stranu, Lennon se dokázal odpoutat od obrany, stál proti Tomićovi, mířil na vzdálenější tyč, ale domácí gólman zvládl prudkou ránu vykopnout!
20
Šeriff v útoku. Po několika přihrávkách na levé straně pálil ze střední vzdálenosti Moyal, branku minul o asi dva metry.
19
Kombinace Defoa a Eriksena vypadala dobře, zhatila ji až poslední, příliš slabá přihrávka.
18
Lamela se snažil projít středem, jenže tam bylo přehuštěno a proti přesile neměl šanci.
17
Hosté se snaží trochu uklidnit hru, poslední minuty ukázaly, že soupeř se jen tak lehce nevzdá.
16
Z následného rohu už domácí nic nevymysleli.
15
Obrovská šance Šeriffu. Henrique se hnal sám na Llorise, udělal mu kličku, střílel už do odkryté branky, ale gólmana dokonale zastoupil Naughton a míč vykopl z brankové čáry!
15
Tentokrát se v útoku ukázal Isa, ale zakončení bylo zbytečné, byl totiž v ofsajdu.
14
Střelu Cadúa si Lloris pohlídal.
13
A hosté opět v útoku. Vstřelený gól jim zajisté pomůže, co se psychiky týká.
12
Poprvé se hosté dostali pŕed branku a hned je z toho gól. Roh rozehráli nakrátko, Eriksen našel hlavu JANA VERTONGHENA a ten zamířil přesně k tyči. Tomić se mohl jen zoufale ohlédnout.
11
Rohový kop tentokrát pro barvy Tottenhamu.
10
Snaha Tottenhamu stále naráží na domácí obranu, Tomić zatím nemusel vůbec ukázat, co v něm je.
9
Ricardinho se snažil vyvézt míč, posunul jej na Balimu, toho fauloval Lamela.
8
Cadú nacentroval na bližší tyč, tuto přihrávku hosté odkopli, následující vysoký míč si už pohlídal Lloris.
8
Další rohový kop pro Tiraspol.
7
Tentokrát to byl Isa, kdo byl faulován, provinil se Dembélé. Domácí mají přímý kop od půlící čáry.
6
Chiricheş se musel velice rychle vracet, aby uhlídal Isu, nakonec se domácí útočník dopustil útočného faulu.
5
Metoua skvěle ubránil Lamelu, bude se pouze rozehrávat od Tomićovy branky.
5
Hosté se pozvolna dostávají kupředu, Šeriff zatím perfektně brání.
3
Tenhle už tak povedený nebyl, hostující gólman zahajuje další akci Tottenhamu.
3
Po ostrém centru to byl opět Vertonghen, který odvracel na další roh.
2
Samardžić se snažil projít přes Vertonghena, ten odvrátil na roh.
2
Tottenham pozvolna rozehrává na vlastní polovině, zatím si oťukává podmínky.
1
Ihned po výkopu se domácí pokusili vysunout Isu, ten byl ale bobře krytý a Lloris si v poklidu vyběhl na míč a bude rozehrávat.
1
Výkop měli hráči Tiraspolu.
1

FC Šeriff Tiraspol: Tomić – Balima, Metoua, Samardžić (C), Paye – Ricardinho, Moyal, Cadu, Stanojević, Henrique – Isa.
Náhradníci: Stajila – Scripcenco, Celestinho, Furdui, Fernando, Paşcenco, Paireli.

Tottenham Hotspur: Lloris – Naughton, Chiricheş, Vertonghen (C), Fryers – Lamela, Dembélé, Eriksen, Sandro, Lennon – Defoe.
Náhradníci: Friedel – Dawson, Holtby, Chadli, Sigurdsson, Soldado, Adebayor.

Rozhodčí: Liran Liany – Shabtai Nahmias, Daid Elias Biton (všichni ISR).
Hráči jsou již na hrací ploše, začátek utkání je otázkou okamžiků.
Určitě si udělejte čas a sledujte v našem onlajnu, zda se Tottenhamu podaří prodloužit úspěšnou sérii, nebo zda bude Tiraspolem přerušena. Jste zváni.
Místo konání a čas výkopu

Utkání se odehraje na stánku Stadionul Sheriff v Tiraspolu a začátek je naplánován na první vlnu utkání, tedy 19 hodin.

Řídit tento zápas byli pověřeni rozhodčí z Izraele, jako hlavní se představí Liran Liany, kterému budou na pomezí pomáhat Shabtai Nahmias a David Elias Biton. Jako čtvrtý sudí bude připraven Oren Borneshtain a u branek budou číhat Menashe Masiah a Daniel Bar Natan.
Tottenham Hotspur

Anglický tým je ve slušné pohodě. Skupinou Evropské ligy zatím prochází s lehkostí a má plný počet bodů a navíc ještě neinkasoval. Naposledy sílu "Kohoutů" poznala Anži Machačkala, která doma podlehla 0:2. Obě branky padly už v první půli, kdy se prosadili Defoe a Chadli. Bude se Tottenham radovat i do třetice?

Odehrané zápasy v Evropské lize

Tottenham – Tromsø 3:0
Machačkala – Tottenham 0:2
FC Šeriff Tiraspol

Moldavský celek je po dvou utkáních na druhém místě se dvěma body za dvě remízy. V minulém utkání se Šeriff představil na půdě norského Tromsø a zachraňoval remízu těsně před koncem. Tromsø vedlo od 65. minuty, kdy se trefil Ondrášek a když už to vypadalo, že body zůstanou doma, vyrovnal v 87. minutě Ricardinho. Jak se Tiraspolu povede proti proti velkému favoritovi skupiny?

Šeriff – Machačkala 0:0
Tromsø – Šeriff 1:1
Dobrý podvečer u dalšího kola Evropské ligy. Tohle má pořadové číslo tři a v rámci skupiny K se střetnou týmy FC Šeriff Tiraspol a Tottenham Hotspur, což bude i zápas, který budeme společně sledovat.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.