Domácí se tlačí do zakončení, už toho ale moc asi nestihnou.
Druhý poločas bude nastaven o tři minuty.
Hraje se stále ve velkém tempu, zápas spěje ke svému konci.
Zpoza vápna vystřelil Frei, gólman Ryan si připsal dobrý zákrok.
87
Střídání v týmu Club Brugge KV: ze hřiště odchází Tom De Sutter, přichází Tuur Dierckx.
86
Čas se rychle krátí a do konce normální hrací doby chybí něco málo přes pět minut.
85
Oularé to nyní přehnal s agresivitou při skluzu a dostal žlutou kartu.
84
Zpoza vápna vypálil Töre, jeho ránu v pohodě lapil brankář Ryan.
84
Hosté chtějí hrát přeci jen obezřetněji. Nechtějí dostat další gól, který by byl v tuto chvíli hodně nepříjemný.
83
Střídání v týmu Besiktas Istanbul: ze hřiště odchází Olcay Şahan, přichází Mustafa Pektemek.
83
Přímo do nosu dostal míčem nyní pomezní rozhodčí Connor, bude ale v pořádku a může se pokračovat ve hře.
82
Ani hosté nehrají ale žádného zanďoura a nadále sledujeme zajímavou podívanou.
80
Do konce zápasu chybí deset minut, domácí budou zkoušet samozřejmě nadále útočit. Jejich situace je nyní sice lepší, avšak stále stav 2:1 není pro odvetu nejlepší.
79
Bruggy právě vstřelily branku!
LIOR REFAELOV poslal penaltu ze svého pohledu k pravé tyči, a přestože Gönen vystihl směr střely, na míč zasáhnout nedokázal.
77
Střídající Gedoz nyní šikovně upadl ve vápně a je z toho penalta pro domácí!
76
K dalšímu zakončení se dostal Refaelov, jeho rána byla ale nepřesná.
75
K nebezpečnému zakončení se dostal De Bock, zasahovat musel brankář Cenk Gönen.
75
Zvýšilo se nejen tempo, ale také agresivita obou týmů. Sledujeme zajímavou podívanou.
73
Střídání v týmu Besiktas Istanbul: ze hřiště odchází Oğuzhan Özyakup, přichází Kerim Frei.
71
Po následném přímém kopu se domácí k nebezpečnému zakončení již nedostali.
69
Pod tlak se dostal i brankář Cenk Gönen, který byl na výletě mimo vápno a fauloval.
68
Domácí mají nyní doslova drtivý tlak. Vápnem hostujícího celku létá jeden nebezpečný centr za druhým.
67
Centr do vápna nasměřoval téměř do vlastní brány Arslan, nakonec míč prolétl těsně mimo.
66
Po faulu Şahana tu bude přímý kop pro domácí. Je to na centr do vápna.
65
Domácí jsou jako polití živou vodou. Na hřišti doslova létají a hosté mají nyní velké problémy.
63
Na trávníku zůstal ležet po jednom ze soubojů Töre. Nakonec nebyl ale ani ošetřovaný a za pomoci rozhodčího Thomsona se zvedá na nohy.
62
Domácím se podařilo srovnat stav zápasu. Střídající Gedoz vypálil zpoza vápna a na penaltě číhající TOM DE SUTTER lehkou tečí překonal brankáře Gönena!
61
Střídání v týmu Club Brugge KV: ze hřiště odchází Davy de Fauw, přichází Obbi Oularé.
61
Druhý poločas se zatím hraje ve vyšším tempu než ten první. I díky gólu z úvodu sledujeme zajímavou podívanou.
60
Dvakrát se do zakončení dostal Ba. Jednou byl ale jeho pokus zblokovaný a podruhé zamířil mimo.
58
Opare je již zpět na trávníku a oba týmy jsou v plném počtu.
57
Hostující Opare dostal míčem přímo do hlavy a zůstal následně ležet na trávníku. Po chvilce byla hra přerušena a Opare musí být ošetřovaný.
56
De Sutter si podle hostů počínal až příliš důrazně, faul ale pískaný nebyl.
55
Fotbalisté Besiktase spoléhají na rychlé protiútoky. Vypadá to, že rychlé útočné akce budou domácím dělat problémy.
54
Domácí přidali a tlačí se do útoku, zatím se ale do zakončení nemohou dostat.
52
Oğuzhan Özyakup kopal další rohový kop hostujícího celku, zakončení jsme se ale nedočkali.
50
Střídající Felipe Gedoz fauloval a míč tak budou mít hosté.
49
Z dálky zkoušel zakončit Simons, jeho rána byla ale nepřesná a mířila vysoko nad.
48
Nyní tedy musí zabrat domácí fotbalisté. Inkasovat doma gól je v pohárové matematice vždy nepříjemné.
46
Besiktas Istanbul právě vstřelil branku!
A je hned v úvodu druhé půle zaděláno na zajímavou zápletku. GÖKHAN TÖRE získal balon, individuálně se prosadil až do zakončení a na jeho ránu na přední tyč neměl domácí gólman nárok – 0:1!
46
Střídání v týmu Club Brugge KV: ze hřiště odchází Boli Bolingoli-Mbombo, přichází Felipe Gedoz.
46
Je tu konec prvního poločasu zápasu mezi Club Bruggy a Besiktasem Istanbul. Branku jsme neviděli a oba celky tak do kabin odcházejí za stavu 0:0. Snad druhý poločas přinese zajímavější podívanou.
45+2
45+1
Po faulu na Bolingoli-Mbomba budou přímý kop zahrávat ještě domácí.
45+1
Nastavovat se bude obligátní jedna minuta.
45
Již se hraje poslední minuta, něco málo se pravděpodobně kvůli poruše zavlažovacího systému nastaví.
44
Pomalu se blíží konec prvního poločasu. Stav je stále stejný jako v úvodu zápasu, tedy 0:0.
42
Po faulu Necip Uysaly se dlouho hrálo kvůli výhodě domácího celku. Už to vypadalo, že hostující stoper ujde trestu, nakonec ale dostal žlutou kartu.
40
Domácí kopali De Bockem rohový kop, bránu soupeře ale opět neohrozili.
39
Tolgay Arslan fauloval Vormera a za svůj přečin dostává žlutou kartu.
38
Ve snaze získat balon fauloval De Sutter, rozehrávat budou hosté.
36
K míči se ve vápně dostal De Sutter. Ten zkoušel okamžitě zakončit efektně přes hlavu, jenže míč špatně trefil a zamířil mimo.
35
Deset minut před koncem poločasu se hraje opět ve středu pole. Nikdo se nikam moc nežene.
33
Přímý kop do vápna soupeře posílal De Bock, k odraženému míči se dostal De Fauw, jenže míč z jeho kopačky šel mimo.
33
Obraz hry se příliš nemění. Sledujeme velký boj, ale na šance stále čekáme.
31
Teď trochu iniciativu převzali hosté, zatím ale drží balon hlavně ve středu pole.
29
Další rohový kop Besiktase kopal opět Özyakup, znovu z toho ohrožení brány soupeře nebylo.
27
Domácí mají s přibývajícím časem více ze hry. Hraje se hlavně na polovině hostujícího celku.
26
Po centru do vápna byl faulovaný Kurtuluş a balon tak budou mít hosté.
25
Po faulu Arslana budou domácí kopat další přímý kop, je to ale hodně daleko na přímé ohrožení brány.
23
Stále sledujeme hlavně velký boj. Ani jedno z mužstev se do velké šance zatím nedostalo.
21
Další roh hostů zahrával opět Özyakup, tentokrát se ale Istanbulští k zakončení nedostali.
19
Po centru do vápna se v ofsajdu objevil De Sutter. Odkopávat bude Gönen.
18
Tolgay Arslan zastavil nyní nedovoleně Vormera a je z toho zajímavý přímý kop pro domácí.
17
De Sutter o pár chvil později opět fauloval, určitě to ale nebyl faul na druhou žlutou kartu v zápase.
16
De Sutter skluzem zezadu přejel Gülüma dostává žlutou kartu.
14
Centr v podání Oğuzhana Özyakupa byl z přední tyče prodloužený na zadní tyč, kde byl v dobré pozici Uysal. Ten byl ale tísněný a míč poslal nad bránu.
13
Nyní tu bude pro změnu rohový kop na druhé straně.
12
Po rohovém kopu De Bock dokázal De Sutter hlavou dopravit míč do brány. Jenže gól kvůli faulu domácího útočníka neplatí.
12
První roh v zápase si vyzkoušejí také domácí.
11
Hra je nyní plná nepřesností. Hraje se spíše na polovině hostujícího celku.
10
Ani jedno z mužstev nikam nespěchá. Zápas se přesto hraje před velmi bouřlivou diváckou kulisou.
9
Již se pokračuje opět ve hře. U míče jsou domácí.
8
Komická situace. V jednom z rohů hřiště se spustil zavlažovací systém, což pocítili hlavně jeden z pomezních rozhodčích a jeden brankový rozhodčí.
8
Zatím se nehraje v žádném velkém tempu. Hra je plná nepřesností.
7
Hosté rozehráli rohový kop nakrátko, Özyakup ale nic nevymyslel a míč získali opět domácí.
6
Rodící se šanci hostů přerušil odehráním míče na roh domácí kapitán SImons.
5
Na centr na hranici vápna si nabíhal Bolingoli-Mbombo, až do zakončení se ale nedostal.
4
Také první útočná akce domácího celku zakončení nepřinesla. U míče jsou opět hosté.
2
V úvodu jsou u míče více hosté, zatím se hraje ve středu hřiště.
1
Hned v úvodu zápasu fauloval Simons, míč tak budou mít hosté.
1
Vše je již připraveno k úvodnímu výkopu, zápas může začít.
Hráči obou mužstev právě nastupují na hrací plochu. Za chvilku začne první osmifinálový souboj mezi Club Brugge a Besiktas Istanbul.

Club Brugge KV: Ryan – Meunier, Mechele, Duarte, De Bock – Simons – Vormer, de Fauw, Bolingoli-Mbombo – De Sutter, Refaelov.
Náhradníci: Kujović – F. Silva, Gedoz, Reuten, Dierckx, Storm, Oularé.

Besiktas Istanbul: Gönen – Kurtuluş, Uysal, Gülüm, Opare – Kavlak – Töre, Arslan, Özyakup, Şahan – Ba.
Náhradníci: Zengin – Franco, Motta, Nukan, Frei, Pektemek, Tosun.

Rozhodčí: Thomson – Connor, McGeachie.
Dnešní první zápas slibuje pravděpodobně vyrovnanou podívanou. Oba celky jsou podle papírových odhadů přibližně stejně silné a ve prospěch Club Brugge bude hovořit především domácí prostředí.
Hezký čtvrteční podvečer všem fanouškům fotbalu při sledování online reportáže z prvního zápasu osmifinále Evropské ligy mezi domácím týmem Club Brugge KV a hostujícím Besiktasem Istanbul.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.