Dnešní utkání je u konce! Club Brugge KV dnes remízoval s FC Dněpr Dněpropetrovskem 0:0!

První poločas bohužel žádnou branku nenabídl. Nudný fotbal se na Jan Breydel Stadionu ale opravdu nehrál! Od úvodních minut byl aktivnější Dněpr, byli to však domácí, kteří se dostali do první příležitosti, jmenovitě Izquierdo. Jeho střela z hranice vápna ale branku minula. Ve 27. minutě jsme viděli největší šanci dosavadního průběhu, kdy se Izquierdo řítil na Bojka. Ukrajinský gólman proti jeho střele ale vytáhl výborný zákrok. Za zmínku určitě stojí také dalekonosná střela Refaelova, ani ta v brance neskončila.

Druhý poločas začal stoprocentní šanci De Fauwa, který hlavičkoval těsně mimo! Následně se hra hodně vyrovnala a příliš šancí jsme neviděli. V závěru jasně vyčníval Jevhen Konoplajnka, ktery byl zkrátka všude, ale dnes výborného Ryana se mu překonat nepodařilo!

Těžko říci, kdo má lepší pozici do odvety. Bruggy doma neinkasovali, což je pro ně dobrá zpárva. Naopak ani neskórovali. Dněpropetrovsk může mrzet, že jednu z šancí nedovedl do úspěšného konce. Odjíždět s výhrou 1:0 by dávalo více naději do odvety. Odveta na Ukrajině je tak otevřená a určitě nás čeká skvělý zápas!

To je z mé strany vše a u dalších (nejen) fotbalových přenosů se těším brzy nashledanou!
90+3
90+3
Domácí jsou nastěhováni na útočné polovině. Těsně před vápnem se na zemi ocitl Silva po kontaktu s Konopljankou. Skomina ale faul neodpískal.
90+2
Na druhé straně ale pláchl Konopljanka, který našel na hranici Selezňova, ten mu míč vrátil a Konopljanka se dostal i ke střele. Ryan ale svůj tým podržel!
90+1
Domácí Bruggy zahrávaly rohový kop, jmenovitě Vázquez. Jeho centr ale hostující obrana odvrátila. Bruggy ale pokračují v kombinaci.
90
Nastavují se tři minuty nad rámec základní hrací doby!
89
I domácí Brugge provádějí poslední střídání! Nejlepší střelec Refaelov jde střídat a na hřitšě jde Coopman.
89
Hostující tým provádí poslední změnu v tomto utkání! Ze hřiště jde dnešní exekutor rohových kopů Rotaň a na posledních pár minut se na hřiště podívá Bezus.
88
Rotaň rozehrál i další rohový kop. Na jeho centr si naskakoval Douglas. Ryan šel do vzduchu a míč lapil!
87
Po levé straně pláchl de Fauwovi opět Konopljanka, který poslal do vápna centr, který směřoval na Selezňova. Těsně před ním ale odehrál míč na roh De Bock.
86
Rozehrávky rohového kopu se ujal Rotaň. Jeho centr ale domácí obrana odvrátila a Bruggy mohou zaútočit.
85
Na druhé straně opět zahrozil Konopljanka! Ukrajinský reprezentant si navedl míč do středu a vystřelil na vzdálenější tyč! Jeho ránu ale Ryan vyškrábl na rohový kop!
84
Domácí zahrávali volný přímý kop, který rozehrál Vázquez na Refaelova, který postupoval do vápna. Tam si na něj počkal Bruno Gama, který Izraelce poslal k zemi. Sudí Skomina ale penaltu neodpískal, nutno říci, že pravděpodobně správně!
82
Na levé straně si opět udělal prostor Konopljanka, který poslal do vápna ostrý centr. Domácí Silva si míč srazil na vlastní branku. Ryan byl ale v pohotovosti a míč lapil!
81
Střídající Selezňov hned v úvodu svého představení ukázal, že umí být důrazný. Ve vzdušném souboji to pocítil mladý stoper Mechele.
80
Do třetice přichází druhé střídání Dněpru! Ze hřiště jde Ukrajinec Lučkevič, který již odehrál jistě lepší zápasy. Na hřiště míří Bruno Gama.
79
Druhé střídání provádí domácí kouč! Ze hřiště jde velmi aktivní Izquierdo, který je nahrazen Belgičanek Dierckxem.
78
Poprvé střídá i hostující Dněpropetrovsk! Ze hřiště jde chorvatský útočník Kalinič, kterého na zeleném pažitu nahrazuje Ukrajinec Selezňov.
78
Bruggy se teď dostali k lehkému tlaku na útočné polovině. Vše zakončil Izquierdo dalekonosnou střelou. Ta ale mířila hodně mimo!
77
Velmi rychlou akci teď předvedl Dněpr. Po levé straně se dostal do vápna Leo, který poslal nadýchaný centr do vápna. K hlavičce se dostal Rotaň. Ryan byl ale na místě!
76
Brazilec Douglas se pokoušel oživit hru a posílal dlouhý míč na Kaliniče. Chorvat je ale ve druhém poločase prakticky neviditelný!
75
Ve středu hřiště udělal velmi lacinou chybu obránce De Bock a nabídl tak míč Dněpru, který se dostává na útočné polovině ke kombinaci.
74
Izquiredo teď dokázal udržet míč na levé straně a přenesl hru na pravou stranu k Refaelovi, který si navedl míč do středu a vystřelil. Bojko byl však na místě!
72
To co jsme avizoval, právě příchází. Ze hřiště jde útočník Oularé, který podal velmi dobrý výkon. Na "plac" jde Belgičan Tom De Sutter.
71
Domácí kouč již chystá první změnu. U postranní čáry je již připraven Tom De Sutter!
70
Ve vápně byl při pokusu o odhlavičkování míče faulován De Fauw. Provinil se obránce Leo, který už jednu žlutou má!
69
Necelých sedmdesát minut nebyl vidět a poté se nám prezentoval střeleckým pokusem. Řeč je o Kankavovi, který to zkoušel z dobrých 30 metrů. Ryan ale zasahovat nemusel, neboť střela mířila mimo.
68
Dněpropetrovsk je teď usazen na polovině svého soupeře a postuponou kombinací hledá uličky v obraně Brugg.
66
Douglas teď hodně tvrdým způsobem poslal k zemi Oularého. Sudí Skomina samozřejmě odpískal nedovolený zákrok, nicméně kartu hostujícímu hráči neudělil, čímž rozzlobil domácí fandy.
65
Ve vápně se teď pokoušel o akrobatické zakončení Fedeckij. Přitom ale svou nohou ohrozil stopera Mecheleho, kterému se ale vzápětí omluvil. Rozhodčí samozřejmě odpískal nedovolený zákrok.
64
Dněpropetrovsk vybojoval po delší době rohový kop. Rozehrávky se ujal Rotaň, hned na přední tyči ale míč odhlavičkoval Mechele.
62
K rozehrávce se postavil Rotaň, který poslal míč na malé vápno. Nejvyše ale vyskočil Ryan, který míč vyboxoval. Ve vzduchu byl navíc fauloval Douglasem!
61
Teď se na Jan Breydel Stadionu začalo opravdu "žlutit"! Další žlutou kartu dostává domácí De Bock za faul na Lučkeviče! Dněpr má navíc k dispozici standardní situaci.
60
Máme tu další žlutou kartu! Domácí Vormer zastavil nedovoleným způsobem unikajícího Konopljanku a vidí po právu žlutou kartu!
59
Poprvé jsme při práci s míčem viděli Kankavu. Tento hráč byl v prvním poločase zcela neviditelný. Teď navíc poslal nepřesnou přihrávku na Kaliniče.
58
K rozehrávce standardní situace se nakonec postavil Refaelov, který to zkusil přímo a střela mu nevyšla. Míč šel pár metrů nad břevnem a Bojko mohl zůstat v klidu!
57
Další žlutá karta pro hostujícího hráče! Čeberjačko před vápnem poslal nemilosrdně k zemi Refaelova a vidí žlutou! Bruggy mají navíc k dispozici standardní situaci!
56
Ve středu pole teď Leo zcela zbytečně zajel do Vormera a vidí po právu žlutou kartu!
55
Před vápnem se k míč dostal Rotaň, který pohotově vypálil. Do jeho střely ale obětavě lehnul Mechele!
54
Vázquez ztratil u postranní čáry míč a Fedorčuk vysunul Konopljanku. Ukrajince ale zcela záměrně fauloval právě Vázquez a opravdu nechápu, proč domácí hráč nedostal žlutou kartu!
53
A na sudího Skominu se píská i teď. Slovinec totiž přisoudil autové vhazování Dněpru po nepřehledném souboji Reflaeova s Leem.
52
Na pravé straně postupoval s míčem vpřed Izquierdo. Toho ale lehce popostrčil Čeberjačko a domácí hráč spadl. Hlavní arbitr ale faul neodpískal, čímž si vysloužil pískot domácích fandů.
50
Mechele dostal Ryana opět pod tlak, neboť poslal velmi pomalou přihrávku. Naštěstí pro domácí nešel Kalinič napadat naplno a Ryan měl čas na odkop.
49
Ke střele z levé strany se dostal aktivní Konopljanka. Jeho střela ale Ryana neohrozila, neboť šla nad branku.
48
Chorvatsko-ukrajinská spolupráce pokračuje i ve druhém poločase. Kalinič vyslal na levou stranu Konopljanku, který mu následně míč vracet. Chorvat to ale měl na dlouhou nohu.
47
Rohového kopu se ujal Vázquez, který ve vápně našel volného De Fauwa, jehož hlavička mířila těsně mimo! Teď měl Dněpr veliké štěstí.
47
Z pravé strany teď přilétl do vápna centr od De fauwa, který hledal Oularého. Těsně před ním ale zahrál míč na rohový kop Douglas.
46
Brazilec Douglas se pokoušel vysunout dlouhým míčem Kaliniče. Chorvat byl však schován za stoperem a míč doputoval do rukavic Ryana.
46
Druhý poločas začal zatím bez personálních změn a úvodní výkop měli fotbalisté Dněpropetrovsku.
46
První poločas bohužel žádnou branku nenabídl. Nudný fotbal se na Jan Breydel Stadionu ale opravdu nehraje! Od úvodních minut byl aktivnější Dněpr, byli to však domácí, kteří se dostali do první příležitosti, jmenovitě Izquierdo. Jeho střela z hranice vápna ale branku minula. Ve 27. minutě jsme viděli největší šanci dosavadního průběhu, kdy se Izquierdo řítil na Bojka. Ukrajinský gólman proti jeho střele ale vytáhl výborný zákrok. Za zmínku určitě stojí také dalekonosná střela Refaelova, ani ta v brance neskončila.

Druhý poločas začne na Jan Breydel Stadionu přibližně v 22:07.
45+2
45+1
První Konopljankovo centr byl na přední tyči sražen a ukrajinský reprezentant si mohl rohový kop zopakovat. Jeho druhý pokus už vypadal nadějněji a k hlavičce se dostal Kalinič. Ani on ale nemířil přesně.
45
Nastvují se dvě minuty nad rámec základní hrací doby!
45
Rozehrávka Bruggy byla ale nepřesná a do protiútoku se dostal Dněpr. Po levé straně postupoval Konopljanka, toho však křižoval Silva a míč se nakonec dostal do zámezí. Rozhodčí však ukázal na rohový praporek, což nepotěšilo domácí fandy.
44
Domácí jsou opět u míče a opět kombinují na útočné polovině. Dněpr se závěrem poločasu lehce zatáhl.
43
Z levé strany poslal do vápna velmi pěkný centr Leo, na který si naběhl Lukčevič. Jeho nenapadná hlavička letěla sice mimo, ale domácí fandy hodně vyděsila!
42
Míč putoval na levou stranu, kde se nacházel De Bock. Centr belgického obránce našel ve vápně Oularého. Jeho hlavička ale mířila vysoko nad branku.
42
Bruggy se postupnou kombinací dostávají na útočnou polovinu. Jejich kombinace ale zatím k žádné střele nevedla.
40
Domácí fotbalisté aktivní hrou vybojovali rohový kop. Rozehrávky se ujal tradiční exekutor Vázquez, který hledal ve vápně hlavu Mecheleho. Hostující obrana ale centr odvrátila.
39
Ve středu pole sklepl Vázquez míč na nohu Refaelova, který si připravil míč a parádně vypálil. Jeho táhlá rána mířila těsně nad branku Bojka!
38
Chybnou rozehrávku vystihl právě Konopljanka, který si navedl míč na střed a vypálil. Po mokrém terénu ale lehce podklouzl a jeho střele chyběla razance.
37
Konopljanka teď našel dlouhým centrem ve vápně Lučkeviče. Jeho střela ale byla hodně z nouze a Ryan si připsal jednoduchý zákrok!
36
Z pravé strany vyslal tentokrát centr Lučkevič. Ve vápně měl v úmyslu Simons poslat míč Ryanovi hlavičkou, tuto myšlenku také provedl. Nebezpečně blízko byl ale Kalinič, který se málem dostal k míči!
35
První žlutou kartu dostává hostující Fedorčuk za velmi ostrý zákrok na Vormera. Fedorčuk již byl v karetním ohrožení a odvetu na Ukrajině vynechá!
34
Refaelov si zpracoval míč na hranici vápna a postupoval na pravou stranu. Následně hledal na malém vápně Oularého, ten ale myšlenku špatně pochopil a míč propadl na levou stranu, kde stál Izquierdo. Jeho centr ale odhlavičkoval Leo.
33
Na pravé straně je zatím hodně aktivní Fecekij. Ukrajinský reprezentant poslal do vápna další centr. Kalinič byl ale schován za hráčem a Mechele míč odhlavičkoval.
31
Ve vzdušném souboji se teď nepříjemně střetli Fedeckij a domácí Oularé. Oba museli být oštření, ale vypadá to, že ani jeden nebude muset střídat.
30
I třetí rohový kop rozehrál Rotaň, tentokrát ale jeho centr nebyl natolik přesný a domácí obrana míč odvrátila.
29
Již druhý rohový kop Dněpru rozehrál Rotaň, jehož centr již na přední tyči odkopl De Bock. Za vápnem se dostal k míči Oularé, který byl ale atakován Fedorčukem. Faul odpískán nebyl a hosté se následně dostali k dalšímu rohu!
28
Dněpr se opět velmi rychle přesunul na útočnou polovinu a míč se dostal postupnou kombinací až na pravou stranu, kde stál Fedeckij. Jeho centr byl ale sražen na rohový kop.
27
Tak to byla první pořádná příležitosti tohoto utkání! Ve středu pole se dokázal uvolnit Oularé, který vysunul Izquierda, který si ale vylámal zuby na Bojkovi!
26
Domácí kapitán Simons špatně odhlavičkoval míč a musel se velmi rychle vracet, neboť si na míč dělal zálusk Kalinič.
25
Rozehrávka rohového kopu se Refaelovi příliš nepovedla a do rychlého protiútoku se dostal Dněpr. Po levé straně velmi rychle postpoval Konopljanka, který se dostal až do vápna. Zde k němu přistoupil Izquierdo, který Ukrajince rozhodil, a ten vystřelil mimo.
25
Před vápnem se dostal k míči Oularé, který si udržel na zádech Douglase a odcentroval na Izquierda. Těsně před ním ale míč odehrál na roh Leo.
24
Obránce Leo teď velmi ostře zajel do Liora Refaelo a může být rád, že neuviděl žlutou kartu. Domácí mají k dispozici volný přímý kop.
23
Z dobrých 25 metrů se pokoušel ohrozil Ryana Konopljanka. Jeho přízemní rána ale letěla hodně mimo.
22
Teď opět zafungovalo vysoké napadání Dněpru, které vedlo k zisku míče. Kalinič dostal Ryana při výkopu pod tlak, a ten odevzal míč přímo Douglasovi.
20
Dněpropetrovsk se rozhodl zklidnit hru a momentálně kombinuje na vlastní polovině. Čeberjačko se ale zničehonic rozhodl, že vysune Fedorčuka. Na toho byl však míč příliš dlouhý.
19
Na druhé straně hledal Fedorčuk dlouhým míčem ve vápně Fedeckije. Ukrajinský obránce ale svůj náběh špatně načasoval a u míče byl dříve gólman Ryan.
18
Na druhé straně si naběhl na dlouhý míč De Bocka Oularé, který udělal dva tři rychlé kroky a ocitl se před Čeberjačkem. Domácí borec následně odcentroval, míč však doputoval pouze do rukavic Bojka.
16
Na druhé straně dostal míč opět Konopljanka, který se rozhodl vystřelit. Do jeho rány ale obětavě skočil Simons.
15
Následný rohový kop rozehrál Vázquez. Hostující obrana si ale s jeho centrem hravě poradila.
14
Izquierdo si zpracoval míč na levé straně a poté předvedl krásné sólo, kdy přešel přes trojici protihráčů a následně vystřelil. Jeho rána byla sražená na rohový kop!
13
Rozehrávky rohového kopu se ujala právě tato dvojice. Vázquez se ale neodhodlal odcentrovat a předal míč Refaelovi, ten se však zapomněl v ofsajdu.
12
Vázquez s Refaelovem kombinovali na pravé straně. Přihrávku prvně jmenované srazil na rohový kop Leo!
11
Leo teď zaváhal při práci s míčem a velmi pohotově u něj byl Rafaelov, který se dostal k míči. Dle názoru hlavního arbitra si ale pomohl nedovoleným zákrokem.
10
Po pravé straně zatáhl míč do vápna Fedeckij, který si počkal na náběh hostujícího kapitána Rotaňa. Ukrajincovi ale rána vůbec nesedla a míč letěl hodně vysoko nad Ryanovou brankou.
9
Oularé dostal pěknou přihrávku do vápna, vyhnul se Čeberjačkovi a posílal míč na "desítku". Zde se nacházel Izquierdo, ten se však ke střele nedostal.
8
Bruggy mají zatím velký problém udržet míč na svých kopačkách po delší dobu. Hráči Dněpru velmi rychle přistupují a to domácím dělá velké potíže.
7
Konopljanka se pokoušel vysunout pasem za obranu Kaliniče. Chorvatský útočník se ale dle názoru pomezního nacházel v ofsajdu, což potvrdily i opakované záběry.
6
Od prvních minut je zatím jednoznačně aktivnější hostující Dněpr. Z pravé strany posílal centr do vápna Fedeckij, pro ten si však došel gólman Ryan.
5
Konopljankovi první rohový kop zápasu nevyšel. Na přední tyči jeho míč odvrátil Mechele a domácí mohou podniknout rychlý protiútoku.
5
Hra je ale přerušena, neboť gólman Brugg Ryan vyvinul všechno úsílí, aby míč nedošel na roh. Při tomto pohybu si zřejmě udělal něco s ramenem. Po zásahu lékařů je ale Ryan schopen pokračovat ve hře.
4
Jevhen Konopljanka nám předvedl první vpád do vápna! Proti sobě měl ale hned dvojici protihráčů. Ukrajinský štírek se ale dokázal probojovat k rohovému kopu.
3
Potlesk domácích fandů si vysloužil na levé straně Vázquez, který se vyhnul Lučkevičovi, následně otřel míč o Kankavu a vhazovat budou Bruggy.
2
Dněpropetrovsk zvolil hned od prvních minut velmi vysoké napadání. Stoper Simons tak neměl na rozehrávky příliš mnoho času, neboť poblíž se nacházel Konopljanka. Právě od ukrajinského reprezentanta se míč odrazil do zámezí.
1
Ve vápně se dostal k míči Konopljanka, který se elegantně vyhnul De Bockovi a posílal míč před branku. Na jeho pas si nabíhal Kalinič, těsně před chorvatským kanonýrem ale míč odkopl Mechele.
1
Úvodní výkop měli k dispozici domácí fotbalisté. Stoper Simons se snažil pohotově najít dlouhým míčem na levé straně Izquierda, ten byl však obsazen!
1

Club Brugge KV: Ryan – De Bock, Mechele, Simons, de Fauw – Vázquez, F. Silva, Vormer – Izquierdo, Oularé, Refaelov.
Náhradníci: Kujović – De Sutter, Coopman, Reuten, Dierckx, Van den Buijs.

FC Dněpr Dněpropetrovsk: Bojko – Leo, Čeberjačko, Douglas, Fedeckij – Konopljanka, Fedorčuk, Kankava, Lučkevič – Rotaň – Kalinič.
Náhradníci: Laštůvka – Gama, Bezus, Selezňov, Svatok, Alexandru, Blyznyčenko.

Rozhodčí: Skomina – Praprotnik, Vukan (vš. SLO).
Příjemný čtvrteční večer všem fotbalovým fanouškům a fanynkám! Evropská liga dospěla již do své čtvrtfinálové fáze a my se zaměříme na utkání dvou překvapivých čtvrtfinalistů. Belgický Club Bruggy vyzve v prvním utkání na domácím hřišti ukrajinský FC Dněpr Dněpropetrovsk. Úvodní výkop je naplánován na 21:05 a u textového onlajnu se na vás bude těšit Jan Havlovic.
CLUB BRUGGE KV
Belgický klub je velmi překvapivým týmem v čtvrtfinále EL. Svěřenci Michela Preud'homma by mohli navázat na slavné tažení tohoto týmu v sezóně 1975/76, kdy v tehdejším "Poháru UEFA" postoupily Bruggy až do finále. Zde narazily na Liverpool a prohrály po zápase 2:3 a 1:1. Zopakovaní tohoto umístění jsou modročerní velmi blízko, neboť ve čtvrtfinále dostali velmi přijatelného soupeře v podobě FC Dněpru Dněpropetrovsku. V osudí totiž byly daleko těžší váhy!

Bruggy musely v 1. kole vyřazovací části zdolat dánský Aalborg, což se jim podařilo. Za postupem vykročily již v prvním zápase v Dánsku, kde vyhrály 3:1. Domácí utkání poté skončilo 3:0 a Bruggy se mohly radovat z postupu do osmifinále.

V osmifinále narazil tým ze severní Belgie na přemožitele slavného Liverpoolu – Besiktas Istanbul. První utkání se odehrálo na půdě outsidera z Belgie. Domácí ale dokázali utkání vyhrát v poměru 2:1. Tento výsledek dával ale více šancí spíš Turkům. V Istanbulu ale Bruggy vyhrály 3:1 a rozhodly o velmi překvapivém postupu do čtvrtfinále!

Tahounem domácího KV je jednoznačně chlapík z Izraele Lior Refaelov. Tento hráč působí v Bruggách již čtvrtou sezónu a v letošním ročníku EL dokázal nasázet už šest branek a v pořadí střelcům mu schází dva zásahy na dvojici Alan – Lukaku!

Club Brugge v domácí lize "šlape" a ve skupině "o titul" je zatím na vedoucí pozici se ziskem 34 bodů a druhý Gent ztrácí dva body. Poslední utkání na půdě Kortrijku ale Bruggy prohrály. Kouč Michel Preud´homma šetřil některé opory a je vidět, jaký důraz klade dnešnímu zápasu. Pro Bruggy čtvrtfinále vůbec nemusí být konečnou zastávkou. Velmi důležitý však bude první zápas, pokud se Bruggy dokážou dnes střelecky prosadit a žádnou brankou neobdrží, cestovalo by se na ukrajinskou půdu o poznání lépe!
FC DNĚPR DNĚPROPETROVSK
Pro ukrajinský klub je čtvrtfinále také pořádným úspěchem, vždyť v předchozích letech většinou Dněpr končil již v prvním kole vyřazovací fáze. Sveřenci Myrona Markeviče by ale rádi i do dalšího kola a los jim velice přál, neboť v osudí byly daleko zvučnější týmy.

Dněpr odstartoval svou pouť vyřazovací fází soubojem s Olympiakosem Pireus. První utkání se odehrálo na Ukrajině a domácí zvládli utkání lépe a zvítězili 2:0. V odvetě šli Řekové velmi rychle do vedení. Na branku Mitrogloua, ale odpověděl Fedeckij a bylo jasné, že Olympiakos by musel vstřelit tři branky, aby mohl pomýšlet na postup. Dněpru usnadnil situaci Milvojevic, který dostal červenou kartu. V 90. minutě se z penalty prosadil domácí Dominguez. Za hosty ale ještě zkorigoval Kalinic a Dněpropetrovsk postupil do osmifinále!

V osmifinále ale "Dniprjany" dostaly silný Ajax! První utkání ale ovládl Dněpr po brance Zozulji 1:0 a cestoval tak do Nizozemska v lepším psychickém rozpoložení. Utkání v Amsterdamu skončilo po devadesáti minutách 1:0 pro Ajax a šlo se do prodloužení. "Zlatý" gól z pohledu Ukrajinců vstřelil v 97. minutě Konopljanka! V závěru prodloužení ještě snížil van der Hoorn, ale to už nic nezměnilo na překvapivém postupu Dněpropetrovsku do čtvrtfinále!

Pro Dněpr je klíčkovým hráčem Ukrajinec Jevhen Konopljanka, který se stará především o ofenzivu a zjevně to nedělá špatně. O tohoto hráče se zajímají takové kluby jako Liverpool, či Tottenham! Obrana Brugg si bude muset dát pozor i na chorvatského střelce Nikolu Kaliniće, který se prosadil v EL už třikrát a své konto bude chtít dnes jistě obohatit o další "kousek"!

Samozřejmě ani Dněpr neche v této fázi skončit a udělá vše pro to, aby postupil. Důležité bude, zda-li se svěřenci Myrona Markeviče dokáží na Jan Breydel Stadionu prosadit.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:05.