To je ode mě z tohoto zápasu vše. Přeji Vám příjemný zbytek večera.
Zápas je u konce. Dlouho to vypadalo, že se gólu nedočkáme, ale v samotném závěru zápasu udeřilo na obou stranách a oba týmy nakonec získávají bod za remízu 1:1. Vzhledem k obrazu hry mohou být s remízou spokojenější hosté, kteří však mohou zároveň cítit zklamání z toho, že se jim nepodařilo udržet vedení, kterého dosáhli v 89. minutě.
90+5
90+5
Gedoz trefuje pouze zeď a v zápase se už nic dalšího nestane.
90+5
Ještě jedna nebezpečná standardka pro domácí tým.
90+2
Bruggy právě vstřelily branku!
Domácí odpovídají v nastaveném čase! VÍCTOR VÁZQUEZ převzal na pravé straně přihrávku Gedoze a přízemní střelou na vzdálenější tyč překonal Andersena.
89
Kodaň právě vstřelila branku!
Tak to je šok pro domácí! Z přímáku ještě hosté neudeřili, ale po následném rohovém kopu se do odraženého míče opřel před vápnem DANIEL AMARTEY a jeho parádní rána zapadla do šibenice Ryanovy brány.
88
Mechele teď srazil Gíslasona těsně před vápnem a bude z toho nebezpečná standardka pro Kodaň.
87
Teď se hosté vymanili z tlaku a zaútočili po levé straně, odkud přišel centr do šestnáctky, kde se ale k míči dostala domácí obrana.
86
V posledních minutách se hraje výhradně na polovině Kodaně, která je teď opravdu hodně zatažená.
84
Tohle se však domácím vůbec nepovedlo. Vázquez rozehrál standardku přízemní přihrávkou na Refaelova, který byl v jasném ofsajdu, což neuniklo pozornosti rozhodčího.
83
Vázquez rozehraje standardní situaci přibližně ze třiceti metrů od hostující brány.
81
Střídání v týmu FC Kodaň: ze hřiště odchází Danny Amankwaa, přichází Claudemir.
81
A opět v akci De Sutter. Střídající hráč domácího týmu si na hranice vápna hrudí zpracoval dlouhou přihrávku a zkusil vypálit na bližší tyč, ale i tentokrát minul bránu.
80
Gedoz dobře odcentroval z levé strany do vápna na De Suttera, ale ten hlavičkou minul Andersenovu bránu.
79
Střídání v týmu Club Brugge KV: ze hřiště odchází Francisco Silva, přichází José Izquierdo.
78
Nebezpečný centr na zadní tyč nakonec ve vlastním vápně odklidil na rohový kop hostující Cornelius.
77
Vázquez našel přihrávkou na levou stranu vápna Gedoze, který si však míč při zpracování předkopl až do zámezí.
76
Začíná poslední čtvrthodina zápasu. Tempo hry v posledních minutách spíše opadá, takže těžko říct, zda se vůbec nějakého gólu dočkáme.
74
Mechele (BGY) schytal nejspíše v souboji nějaký úder a zůstal chvíli ležet na trávníku. Zdá se ale, že se domácí hráč bude moci vrátit do hry.
72
A rychle uháněl i míč, který teď na čáře trochu neposlechl domácího De Suttera a utekl mu do zámezí.
71
Převaha domácího týmu v posledních minutách trochu opadla a do hry se dostávají i hosté. V zápase však zatím stále marně čekáme na úvodní gól a čas rychle utíká.
69
Střídání v týmu Club Brugge KV: ze hřiště odchází Nicolas Castillo, přichází Tom De Sutter.
68
Střídání v týmu FC Kodaň: ze hřiště odchází Nicolai Jørgensen, přichází Steve de Ridder.
67
Castillo dostal parádní balón za obranu a ocitl se přímo před brankářem, jenže rozhodčí mu dnes již podruhé odpískali v takové situaci postavení mimo hru.
66
Žlutou kartu dostává Thomas Delaney (FC Kodaň).
64
Střídání v týmu FC Kodaň: ze hřiště odchází Alexander Kacaniklic, přichází Rúrik Gíslason.
63
Jeden z domácích teď vypálil z voleje hodně nad bránu a odkopávat bude Andersen.
61
Následný rohový kop odvrátila hostující obrana mimo vápno. Bruggy jsou v druhém poločase zatím jasně lepší.
60
Gedoz dostal přihrávku před vápno a okamžitě vypálil povedenou ránu, kterou musel Andersen přizvednout nad břevno!
57
Silva (BGY) parádně nacentroval před bránu na úplně volného Castilla, který namísto zakončení ještě hlavičkou nejspíše hledal Refaela, ale jeho přihrávka byla nepřesná a míč končí v zámezí.
56
Střídání v týmu Club Brugge KV: ze hřiště odchází Waldemar Sobota, přichází Lior Refaelov.
55
Hosté si teď dávali přednost v útoku a nakonec kvůli tomu přišli o zajímavou útočnou akci.
52
Prudká přihrávka do hostujícího vápna nakonec končí až u Andersena. Domácí jsou v úvodu druhého poločasu jednoznačně aktivnějším týmem.
50
Po Amarteyově faulu rozehrával standardní situaci Castillo, který se rozhodl o přímou střelu a jeho povedená rána se nakonec otřela o břevno Andersenovy brány!
49
Žlutou kartu dostává Daniel Amartey (FC Kodaň).
47
Castillo (BGY) přebíral vysokou přihrávku v ofsajdovém postavení a k míči se dostane Kodaň.
46
V prvním poločase jsme nakonec branku neviděli a oba týmy po herně vyrovnané pětačtyřicetiminutovce odchází do šaten za bezbrankového stavu. Druhá půle začne přibližně ve 22:09.
45+1
45+1
Na Gedozův centr si vyskočil Simons, jehož hlavičku musel zneškodnit Andersen. Bruggy poté měli zahrávat rohový kop, ale nastavený čas již dávno vypršel a rozhodčí i přes nelibost domácích ukončil první poločas.
45+1
Domácí ještě rozehrají jednu standardní situaci v blízkosti vápna.
45+1
Nastavuje se jedna minuta nad rámec prvního poločasu.
45
Castillo (BGY) dostal kolmici mezi dva obránce a vydal se s míčem sám na brankáře, jenže pomezní rozhodčí správně odmával osfajd a celou akci zastavil.
42
Castillo (BGY) si nevšiml nabíhajícího spoluhráče a nakonec byl před vápnem připraven o míč.
41
Sobota (BGY) dostal přihrávku do vápna, kde chtěl z otočky vypálit na přední tyč, ale trefil jen před sebou stojícího obránce. Následuje roh pro domácí tým.
40
Čeká nás posledních pět minut prvního poločasu, který prozatím spěje k bezbrankovému konci.
38
Žlutou kartu dostává Francisco Silva (Club Brugge KV).
37
Pierre Bengtsson (KOD) zahrával standardní situaci, kterou však bez potíží zvládla domácí obrana ubránit.
34
Oba týmy se snaží o rychlé přechody do útoky, které však často překazí nepřesná přihrávka.
30
Přetažený centr z pravé strany nakonec nenašel nikoho z hráčů Kodaně.
29
Hra je dost vyrovnaná a přesouvá se z jedné strany na druhou. Oba týmy zatím měli jednu solidní šanci, ale stav je dosud bezbrankový.
26
Útočným faulem se nyní na polovině soupeře provinil hostující Cornelius a míč připadává domácím.
23
Na druhé straně však nyní po standardní situaci zahrozili hosté, když si Mikael Antonsson naběhl hlavou na centrovaný míč a jeho zakončení dobrým zákrokem zneškodnil Ryan!
21
Rohový kop pro domácí tým.
17
Kacaniklic (KOD) přihrával z pravé strany do vápna, kde však míč nenašel nikoho ze spoluhráčů.
14
Gedoz (BGY) si ve vápně zasekl balón a vypálil na přední tyč, kde musel zakročit Andersen, který vyrazil míč na rohový kop.
13
Castillo Mora (BGY) dostával z pravé strany pěkný centr do šestnáctky, kde byl však upadl při kontaktu s obráncem a následně se marně dožadoval penalty.
11
Míč teď doletěl až k Andersenovi, který ho sbírá ve vlastní vápně a chystá se odkopávat. Úvod zápasu je zatím od obou týmů celkem nesmělý.
8
Domácí teď dostali trochu prostoru a Vazquez hledal přihrávkou nabíhajícího Gedoze, ale míč vystihl jeden z obránců Kodaně.
6
Oba týmy se snaží o postupný útok pomocí přízemní kombinace, ale zatím z toho příliš zajímavého nevzešlo.
4
Jørgensen centroval z pravé strany před domácí bránu, kde míč odvrátil hlavou jeden z obránců.
2
Domácí měli hned na začátku k dispozici rohový kop, ze kterého však nedokázali ohrozit Andersenovu bránu.
1

Club Brugge KV: Ryan – de Fauw, Mechele, Duarte, De Bock – F. Silva, Simons (C), Vázquez – Gedoz, Castillo, Sobota.
Náhradníci: Dioudis – Meunier, Refaelov, Vormer, Fernando, De Sutter, Izquierdo.

FC Kodaň: Andersen – Høgli, Jørgensen, Antonsson, Bengtsson – Kacaniklic, Amankwaa, Amartey, Delaney (C) – Cornelius, Jørgensen.
Náhradníci: Wiland – Lindbjerg, Claudemir, Gíslason, de Ridder, Olsen, Toutouh..
Zdravím všechny fotbalové příznivce! Ve skupině B Evropské ligy dnes přivítá belgický Club Brugge KV na svém hřišti dánskou FC Kodaň. Belgický celek má po dvou zápasech na svém kontě čtyři body, ještě neinkasoval branku, a je v čele tabulky o skóre před FC Turínem. Hosté z Kodaně mají o bod méně, jelikož nejprve porazili doma 2:0 HJK Helsinky, ale následně si odvezli porážku 0:1 ze hřiště Turína. Zajímavou konfrontaci belgického a dánského fotbalu můžete sledovat od 21:05 prostřednictvím našeho textového online přenosu.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:05.