Utkání je u konce. Hosté nakonec ve druhém poločase vstřelili tři další branky během pouhých šesti minut, o góly se postarali Martínez, Darmián a Silva. Zajistili si tak postup ze skupiny B z druhého místa a mohou se těšit na jarní část Evropské ligy. Ode mě je to pro tento zápas vše, přeji pěkný zbytek večera a zase někdy u onlajnů, nashledanou.
Zákroky brankáře Padelliho – 3.
Zákroky brankáře Andersena – 2.
90+2
90+2
Domácí se dostávali do nadějné situace, Olson ale nepřihrál přesně a hrát mohou hosté.
90+1
Další dobré uvolnění Amankway, tentokrát ho poslal faulem k zemi Gazzi.
90+1
Nastavují se 2 minuty.
90
Domácí tým se snaží dohrát utkání co nejdůstojněji, průnik Amankway zastavil trochu zbytečným faulem Graziano.
89
Delaney dobře zabojoval v souboji s Amaurim a získal míč pro svůj tým.
88
Míč se po Amauriho sražené ráně odrazil ke Quagliarellovi, jeho pohotovou ránu chytá Andersen.
87
Poslední střídání domácích, de Riddera nahrazuje Olsen. I pro něj je to první start v Evropské lize.
86
Silva se snažil dostat do vápna samostatně, dobrým zákrokem ho ale zastavil De Ridder.
85
Hráči Turína sehráli zajímavý signál, míč ale dobře vybojoval Toutouh, který byl následně faulován.
84
Hosté vybojovali přímý kop zhruba 30 metrů od Andersenovy brány.
84
Střídání domácích, N. Jørgensena nahrazuje Felfel.
83
Další ofsajd hostů, tentokrát odmáván Quagliarellovi. Opakovaný záběr však ukázal, že italský útočník si své postavení pohlídal.
82
Quaglierella dostal přesný dlouhý pas, míč si ale špatně zpracoval a obral ho o něj Amartey.
81
Delaney dobře podržel míč a domácím se dařilo kombinovat na polovině soupeře, do šance se ale dostat nedokázali.
80
Graziano hledal dlouhým míčem Darmiana, kterému byl odmáván těsný ofsajd.
78
Tentokrát si došel pro míč Andersen a vyboxoval ho za velké vápno, kde si zpracoval míč rukou Graziano, rozehrávat tak budou domácí.
78
Bovův centr od rohového praporku odvrátili domácí na další roh.
77
Střídání domácích, Claudemira nahrazuje Lindbjerg, pro kterého je to první start v Evropské lize.
76
Další centr aktivního Silvy, míč uklidil na roh Amartey.
75
Další Silvův krásný centr proletěl až k Darmianovi, který vrátil míč do vápna a našel Amauriho, jehož akrobatické zakončení nedopadlo podle jeho představ.
74
Silva se snažil prosadit na levé straně, dobře ale zasáhl Amankwaa, u míče však zůstávají hosté.
72
De Ridder vybojoval přímý kop u postranní čáry na útočné polovině, hosté se ale rozhodli rozehrát jej nakrátko a zkusit podržet míč.
71
Silvův střílený centr proletěl vápnem domácích bez jediné teče, odkop od domácí brány.
70
Nejspíš první akce domácích ve druhém poločase, střelu N. Jørgensena s přehledem chytá Padelli.
69
Quagliarella se uvolnil ve vápně po přihrávce od Bova, střela mu ale vůbec nesedla.
68
Silvův centr tentokrát odvrátil dobře postavený Amartey.
67
Další z dlouhých pasů na Amauriho, pro míč si dobře došel Andersen.
66
Poslední střídání hostů, El Kaddouriho nahrazuje mladík Graziano.
66
Do dobré šance se po nakrátko sehraném rohovém kopu dostával El Kaddouri, byl mu ale odmáván ofsajd.
65
Domácí se i s trochou štěstí ubránili, bude to ale další roh.
64
Hosté vybojovali rohový kop po akci Silvy.
63
Hosté přinutili výborném presinkem k chybě domácího gólmana Andersena.
62
Hosté nepouštějí hráče Kodaně příliš k míči a sami v klidu kombinují na útočné polovině.
60
Další strřídání Turína, Maksimoviće nahrazuje Jansson.
59
Quagliarella se zapojil do první akce, byl mu ale odmáván ofsajd.
58
Střídání hostů, Martíneze nahrazuje Quagliarella.
58
Do velké šance se dostával Amauri, sudí ale odpískal útočný faul hostů.
57
Na další přihrávku od El Kaddouriho si nabíhal Martínez, Andersen byl ale tentokrát u míče dřív.
55
Domácí se snaží trochu podržet míč a zklidnit hru, mají to však velmi těžké.
53
FC Turín právě vstřelil branku!
Centr z pravé strany prodloužil na zadní tyč El Kaddouri a zcela volný GASTÓN SILVA prostřelil Andersena! Hosté dávají třetí gól během šesti minut a vedou už 5:1!
52
Silva našel povedeným centrem Martíneze, který měl obrovskou šanci na dokončení hattricku, hlavičkoval ale mimo!
51
Domácí nedokáží udržet míč na svých kopačkách a hráči Turína v klidu kombinují.
49
Josef Martínez dostal další přihrávku do vápna, Andersen zasáhl výborně, míč se ale dostal k Silvovi, který našel svým centrem na zadní tyči MATTEA DARMIANA, který parádní dělovkou nedal domácímu gólmanovi šanci!
47
El Kaddouri našel povedenou průnikovou přihrávku zcela volného JOSEFA MARTÍNEZE, který přeloboval Andersena a zvyšuje na 3:1!
46
První poločas je u konce. Domácí Kodaň v něm byla lepším týmem a také se dostala do vedení díky brance Amarteye. Za hosty však vyrovnal Martínez a domácí následně srazily na kolena dvě červené karty, které dostali během deseti minut oba stopeři, Antonsson a M. Jørgensen. V závěru poločasu otočil výsledek ve prospěch Turína proměněnou penaltou Amauri. Jak se domácí s nepříznivou situací poperou uvidíme ve druhém poločase, který začne zhruba v 20:01.
45
45
Na další průnikovou přihrávku si nabíhal Martínez, byl mu ale odmáván offside. Nutno dodat, že útočník Turína v offsidu nebyl.
44
Darmian poslal do vápna centr z pravé strany, nenašel ale nikoho ze svých spouhráčů.
43
Tohle je velká rána pro domácí Kodaň která prohrává 1:2 a kromě toho přišla o oba střední obránce.
42
K míči se postavil AMAURI a přesnou ranou nedal Andersenovi šanci!
40
Amauri se dostával do pokutového území, k zemi ho ale srazil M. Jørgensen a rozhodčí ukazuje dalšímu domácímu hráči červenou kartu! Hosté budou kromě toho zahrávat pokutový kop.
39
Na pravé straně se snažil projít Maksimović, k zemi ho srazil De Ridder a hosté budou zahrávat přímý kop.
39
Pro míč od rohového praporku si došel Padelli a hned nastartoval rychlý protiútok, El Kaddouri se ale neprosadil.
38
Høgliho centr zablokoval Darmian na rohový kop pro domácí.
37
Domácí jsou ale nadále velmi aktivní, nyní byl u velkého vápna sražen k zemi Toutouh, faul se však nepíská.
35
Darmian se dostával do protiútoku, zápasnickým chvatem ho ale poslal k zemi Høgli.
34
Červená karta je pro domácí mužstvo vekou ránou, do teď byli lepším mužstvem, v deseti mužích to ale budou mít proti Turínu, který bojuje o postup ze skupiny, značně ztížené.
33
Na Bovův rohový kop si na přední tyči naskočil Martínez, netrefil však bránu.
32
Hosté rozehráli nakrátko, následný El Kaddouriho centr srazila na další roh domácí obrana.
32
K přímému kopu se postavil Bovo, domácí zeď srazila míč na rohový kop.
30
Po pěkné kombinaci hostů se dostával do samostatného úniku domácích Martínez, skluzem ho poslal k zemi domácí stoper Antonsson a sudí Bezborodov ho posílá pod sprchy!
29
Hosté zatím spoléhají na rychlé brejky a dlouhé míče za obranu, jeden z nich teď hledal Martíneze, ten se ale proti Antonssonovi neprosadil.
28
Amankwaa se snažil dostat do vápna samostatnou akcí, proti přesile ale ztratil míč.
28
De Ridder se dostal k míči na hranici pokutového území a byl stažen k zemi, penalta se nepíská.
27
Darmian hledal dlouhým míčem Martíneze, pro míč si ale s přehledem došel Andersen.
26
Claudemir znovu chyboval v rozehrávce, následný protiútok hostů přerušil faulem Delaney.
25
Jørgensen se pokusil o střelu z 25 metrů, míč ale končí nad Padelliho bránou.
24
Znovu to byl Martínez, kdo se dostával do obrovské šance ale byl mu opět odmáván i odpískán offside.
23
El Kaddouri našel svou přihrávkou Martíneze, ten byl ale v offsidu a může být rád, že za své zakončení po odpískání neviděl žlutou kartu.
22
Claudemir chyboval v rozehrávce a k míči se dostal Silva, jeho centr ale nebyl přesný a bude se tak kopat od domácí brány.
21
Hosté se rohovému kopu ubránili, po následném centru Amankwaay musel na zadní tyči vyboxovat míč brankář Padelli.
20
Høgli se z levé strany dostal do vápna, jeho pěknou ránu vyrazil na další roh Padelli.
19
Silva našel svým centrem ve vápně Amauriho, ten ve složité pozici nedokázal zakončit.
18
Kodaň je i po obrdžené brance aktivnějším mužstvem, Toutouh se ale nyní znovu provinil nedovoleným zákrokem.
17
Útočným faulem se provinil Toutouh, rozehrávat bude Turín.
16
Domácí se hned vrhli zpět do útoku a vybojovali rohový kop.
15
Maksimović našel krásným dlouhým míčem za domácí obranou JOSEFA MARTÍNEZE, ten se s míčem otočil kolem Jørgensena a parádní ranou z 20 metrů překonal Andersena!
14
El Kaddouri se dopustil útočného faulu, rozehrávat tak budou domácí.
13
Martínez napadal Andersena při rozehrávce a nakonec se nebál jít i do skluzu, Andersen míč dobře odkopl.
12
Claudemirova přihrávka na Amarteye byla příliš prudká a Padelli bude kopat od vlastní brány.
11
Po pěkné akci domácích centroval Høgli, přehnal to ale s razancí a nenašel nikoho ze svých spoluhráčů. Domácí však míč rychle vybojovali zpět.
9
Za obranu domácích si zabíhal Amauri, byl mu ale poprávu odmáván offside.
8
Domácí nadále pokračují v aktivitě a kombinují na polovině soupeře.
6
Kodaň právě vstřelila branku!
Moretti udělal velkou chybu v rozehrávce, Glik se pokusil míč odkopnout, skluzem ale jeho odkop zablokoval DANIEL AMARTEY a míč k překvapení všech přeloboval Padelliho a skončil v bráně!
5
Z levé strany centroval na druhé straně Silva, hlavička Amauriho ale skončila mimo.
3
Domácí vstoupili do utkání aktivně, nyní se na levé straně nakonec neprosadil Høgli.
2
Antonsson se dostal k zakončení na přední tyči, Padelli bez problémů chytá.
2
De Ridder zabojoval a domácí budou po jeho dobré práci zahrávat rohový kop.
1
Domácí obstarali úvodní výkop jejich posledního utkání v letošním ročníku Evropské ligy, jejich první útočná akce skončila nepřesnou přihrávkou Jørgensena.
1
-4
Hráči nastupují na hrací plochu, utkání začne za pár minut.

FC Kodaň: Andersen – Amartey, Antonsson, Jørgensen, Høgli – Amankwaa, Delaney (C), Claudemir, Toutouh – Jørgensen, de Ridder.
Náhradníci: Christensen – Olsen, Lindbjerg, Bay, Felfel.

Turín FC: D. Padelli – Darmian, Glik (C), Moretti – Maksimović, Bovo, Gazzi, El Kaddouri, S. Gastón – Martínez, Amauri.
Náhradníci: J-F. Gillet – P. Jansson, Quagliarella, Graziano, Caronte, Rosso..
První vzájemný zápas ve skupině rozhodl v 94. minutě z pokutového kopu Fabio Quagliarella a vybojoval tak pro Turín důležité vítězství 1:0.
To hostující Turín se v tabulce skupiny B nachází na postupovém, druhém místě. HJK Helsinki na něj však ztrácí pouhé dva body. Pro příznivé skóre by ale hostům měla z dnešního utkání stačit i bod za remízu. Hosté z posledních pěti utkání pouze dvakrát remizovali, zbylé tři utkání prohráli. Oproti svému soupeři tak nemají příliš dobrou formu.
Domácí Kodaň nevstoupila do letošní sezóny podle svých představ, v dánské lize ztrácí osm bodů na vedoucí Midtjylland a s Evropskou ligou se rozloučí po dnešním utkání, protože ztrátu čtyř bodů na druhé místo, na kterém je jeho dnešní soupeř, již nemůže dohnat. Kodaň dokázala svoje poslední čtyři soutěžní utkání vyhrát, uvidíme tedy, jestli svou formu potvrdí v dnešním zápase, i přes nulovou šanci na postup.
Dobrý den, v dnešním utkání posledního kole skupinové fáze se utká domácí FC Kodaň proti hostujícímu FC Turínu. Textovým přenosem Vás bude provázet Jan Číhal.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.