Dnes je to ode mě vše, přeji příjemný zbytek čtvrtečního večera, u dalších onlajnů, na shledanou!

Střely na branku: 7 – 4
Rohové kopy: 7 – 2
Ofsajdy: 3 – 2
Fauly: 19 – 8
Dnešní utkání Evropské ligy mezi FK Lokomotiv Moskva a Skënderbeu Korca je minulostí. Domácí potvrdili roli favorita a zvítězili 2:0. Gólový účet zápasu otevřel v pětatřicáté minutě Omar Niasse, když se parádní hlavičkou trefil do pravého rohu branky. Na druhou trefu jsme čekali až do druhého poločasu, přesněji až do čtyřiasedmdesáté minuty, když se po nepřehledné situaci pro obranu a brankáře hostů s lehkostí do prázdné brány střelou z voleje prosadil Alexandr Samedov. FK Lokomotiv Moskva si tak připisuje další tři body do tabulky skupiny H, a stále tak zůstává na prvním místě!
90+3
90+2
Progni se dožadoval odpískání faulu po zákroku Tarasova. Rozhodčí je však jiného názoru a hru nepřerušuje.
90+1
N'Dinga se dostal k zakončení z pokutového území, jeho pomalá střela však Shehio vůbec neohrozila.
90
Čtvrtý rozhodčí nastavuje 3 minuty nad rámec základní hrací doby.
90
Hosté budou vhazovat po jedné z nepřesností domácích.
89
Domácí hráči už kontrolují závěr zápasu a nahrávají si s míčem na své polovině hřiště.
88
I trenér Skënderbeu využívá poslední možnosti ke střídání. Na hřiště přichází Gerhard Progni a odchází Oladeji Olayinka.
87
Lilaj se dostal ke střele za hranici pokutového území, ta však míjí branku o několik metrů.
87
Hosté se snaží s nepříznivým výsledkem ještě něco udělat, domácí obrana teď však brání velice dobře a každý jejich míč odvrací.
86
Odkop od Guilhermeho branky.
85
Domácí hráči si přihrávají balón na své polovině a nikam se už neženou.
84
Ihned po příchodu na hřiště Škuletić zkusil vystřelit na bránu, jeho pokus byl však poněkud slabý. Jeho střela postrádala jak přesnost, tak rychlost.
82
Poslední možnost ke střídaní domácí trenér využívá právě teď. Ze hřiště odchází střelec Omar Baye Niasse a nahradí ho Petar Škuletić.
81
Shkëmbi přichází po útočném faulu o míč. Domácí budou rozehrávat na své polovině.
80
Vcelku nepovedený centr, který sbírá ze vzduchu Shehi vyslal do vápna nový hráč na hřišti N'Dinga.
79
Olayinka se snažil ve svém průniku vyzrát na dva obránce domácích, to se mu však nepodařilo, a o míč tak přišel.
78
Hosté budou vhazovat.
77
Na hřiště se podívá Renato Arapi, hosté tak využívají druhou možnost ke střídání. Hrací plochu opouští Abazi.
76
Niasse se opět dostal k zakončení, jeho rána však mířila přesně do míst, kde se pohyboval Shehi.
74
Lokomotiv právě vstřelil branku!
Domácí navyšují svoje vedení na 2:0! Po nepřehledné situaci, kterou vůbec dobře nevyřešil jeden z obránců Skënderbeu se k míči jednoduše dostal ALEXANDR SAMEDOV a vyběhnutého Shehi lehce překonává!
73
Po parádním centru od svého spoluhráče se dostal k hlavičce Samedov, tu však krásným zákrokem vyráží brankář Shehi!
72
První střídaní střídaní na straně hostů, ze hřiště odchází Latifi a přichází čerstvý Shkëmbi.
71
Arsenij Logašov vidí po ostrém zákroku zezadu od sudího žlutou kartu.
70
Hosté se lehce dostávají k míči po pokažené přihrávce na Niasseho.
68
Po jednom ze soubojů zůstává Nimaga ležet na trávníku a nechává se ošetřovat.
67
Hosté si nahrávají balón ve středu hřiště.
66
Domácí využívají druhou možnost střídaní. Ze hřiště odchází Kolomejcev a nahradí ho N'Dinga.
65
I druhý pokus Radase z volného přímého kopu neohrozil Guilhermeho svatyni.
64
Hosté budou zahrávat další standardní situaci po faulu Samedova na Salihiho. K míči se opět staví Radas.
62
Radas zkusil vypálit, jeho pokus však končí jen na boční tyči.
61
Korca bude mít k dispozici volný přímý kop z velie dobré pozice, po faulu Kolomejceva. Míč si rovná Radas.
60
Obrana hostů raději zakopli míč za postranní čáru. Vhazovat tak budou domácí.
59
Salihi byl blízko k vyrovnání! Po nejistém zákroku skluzem brankáře Guilherme se dostal jako první k míči, ihned vypálil na bránu, ale tam svůj prohřešek Guilherme napravuje bravůrním zákrokem!
57
Niasse našel v náběhu Samedova chytrou přihrávkou ze středu hřiště, ten ale následně nedokázal míč odcentrovat, tak jak si představoval.
56
K odvrácenému míči se dostal Berisha, který zkusil vypálit a jeho střela nebyla vůbec špatná, bohužel pro něj však proletěla jen těsně vedle pravé tyče!
55
Hosté měli k dispozici také rohový kop, domácí obrana ho však odvrací až za hranici pokutového území.
54
Maicon se nedokázal prosadit v souboji jeden na jednoho proti Vangjelimu. Následně ho fauloval.
53
Domácí z rohového kopu nic nevytěžili.
53
Po zblokovaném centru budou domácí zahrávat rohový kop.
52
Hosté se po delší době dostali k míči a moc dlouho si ho neužili. Po nepřesném centru míč opět ztrácejí.
50
Domácí si přihrávají na malém prostoru a snaží se najít nějakou skulinku, kterou by mohli proklouznout do pokutového území soupeře.
49
Domácí delší dobu kombinovali s kulatým nesmyslem ve středu hřiště, po jedné nepřesné přihrávce však o míč přicházejí.
48
Hráči Lokomotiv Moskva vstoupili do druhé části velice aktivně. Uvidíme, jak na jejich aktivitu bude reagovat jejich albánský soupeř.
47
Jashanica předvedl pěkný obranný zákrok proti Niassemu, domácí budou vhazovat.
46
Trenér domácího týmu připravil do druhého poločasu jednu změnu, do druhé půle už nenastoupí Fernandes, kterého nahradí Alexej Mirančuk.
46
První půle zápasu mezi FK Lokomotiv Moskva a Skënderbeu Korca je za námi. Domácí se podle očekávání dostali do vedení hned v prvním poločase díky brance, kterou se podařilo vstřelit Niassemu v 35. minutě. Prvních patnáct minut hosté pouze bránili, ale po pár rychlých brejcích zjistili, že soupeřova obrana není nedobytná, a také si připsaly tři nebezpečné situace. Druhá část utkání tak může být ještě velice zajímavá!

45
Čtvrtý rozhodčí nastaví nad rámec řádné hrací doby 1 minutu.
45
Hosté odvrací i toto nebezpečí v podobě rohového kopu.
45
Po pěkném centru Fernandese do šestnáctky, který obrana Skënderbeu dokázala odvrátit, budou domácí zahrávat další rohový kop.
44
Za svůj nešetrný zákrok vídí Bernard Berisha od sudího žlutou kartu.
43
Hosté si delší dobu vyměňovali přihrávky ve středu hřiště a vyčkávali, jestli se jim objeví nějaký prostor k přihrávce, který by směrovala blíže k pokutovému území. Nakonec se ale domácí díky dobrému zákroku Maicona dostávají opět k míči.
41
Nepovedený centr Lilaje sbírá Niasse.
40
Nyní jsme mohli vidět několik nepřesností od obou týmu v podobě nepovedených přihrávek.
39
A další ofsajd, pro změnu na druhé straně, Samedov si uvědomuje, že vyběhl dříve než měl a omlouvá se svým spoluhráčům.
38
Po úvodním gólu zápasu se hra odehrává spíše v blízkosti středového kruhu. Míč mají v držení domácí.
36
Ofsajd, ve kterém byl chycen Salihi.
35
Domácí se ujímají vedení! Renat JANBAJEV naservíroval přesný centr z pravé strany hřiště přímo na OMARA NIASSEHO, který ještě přesnější hlavičkou do pravé části branky překonává bezmocného Shehiho!
34
Po jednom z tvrdších soubojů v pokutovém území, zůstává Lagašov ležet na trávníku.
33
Fernandes se díky své rychlosti zbavil tři protihráčů, jeho následná přihrávka, kterou hledal Niasseho se mu však vůbec nepodařila. Míč mají tak hosté.
31
Po nešetrném faulu Nimagy budou domácí rozehrávat kousek za středovým kruhem.
30
Výborný zákrok předvedl brankář Guilherme, když Latifimu sebral míč přímo z kopaček a zmarnil mu jeho nebezpečnou příležitost.
28
Po třetím rohovém kopu se dostal ke střele Kolomejcev, ta však míří vysoko nad.
27
Ve velké příležitosti se objevil Samedov, v šestnáctce si naběhl na pěknou přihrávku a z první vystřelil, jeho střelu však zblokoval jeden z hostujících obránců.
25
Korca bude vhazovat přibližně v polovině hřiště.
24
Z rohového kopu se domácím nepodařilo ohrozit Shehiho svatyni.
23
Po delší kombinaci domácích hráčů na hranici pokutového území se k míči dostal Janbajev, který vypálil parádní střelu do pravého rohu branku, Shehi však proti jeho střele vytáhl ještě lepší zákrok!
21
Kousek za středovým kruhem sestřelil Salihi domácího hráče Fernandesa, domácí budou tedy rozehrávat volný přímý kop.
20
Po rozehrání rohového kopu se dostal jeden z domácích hráčů k zakončení, jeho pokus však končí až někde mezi diváky.
19
Další rohový kop budou mít k dispozici domácí. Samedov si už chystá míč u rohového praporku.
18
Salihi byl blízko ke vstřelení branky po rozehrání rohového kopu! Jako první se dostal k míči, vypálil na branku, avšak Guilherme vytáhl fenomenální zákrok svoji pravou rukou a míč vyrazil! Následnou dorážku nedokázal Salihi usměrnit mezi tři tyče.
17
Po pěkné Berishově střele ze střední vzdálenosti, budou hosté rozehrávat rohový kop.
16
Niasse přichází v blízkosti pokutového území o balón po pěkné a především chytré přihrávce od Fernandese.
15
Jak se dalo očekávat, domácí jsou v první čtvrthodince zápasu aktivnějším a lepším týmem. Uvidíme, jak dlouho dokáží hosté jejich tlaku odolávat.
13
Po faulu Latifiho budou rozehrávat domácí, přibližně ve středu hřiště.
12
Abazi se snažil svým sprintem proniknout do blízkosti šestnáctky soupeře, Logašov však svým dobrým obranným zákrokem odpaluje míč do zámezí.
10
Domácí si nahrávají míč ve středu hřiště.
9
Po hlavičce Salihiho se do hry poprvé zapojil i brankář Guilherme, tento pokus ale s ledovým klidem chytá a následně rychle rozehrává.
8
Pejčinovič se pokoušel najít svým dlouhým centrem své spoluhráče v útoku, to se mu však nepovedlo a jeho nepovedenou přihrávku sbírají hráči Korcy.
7
Po faulu jednoho z obránců budou domácí rozehrávat standartní situaci z nebezpečné vzdálenosti.
5
Vhazovat budou přibližně ve středu hřiště domácí.
4
Po rozehrání rohového kopu se dostal k nebezpečné hlavičce Maicon, po parádní přihrávce jednoho z jeho spoluhráčů, ale Shehi chytře vyběhl a tento pokus chytá do svých rukavic!
4
Lokomotiv bude zahrávat rohový kop.
3
Hosté z volného přímého kopu nic kloudného nevymysleli, naopak hráči v zeleném se dostali k míči a pomalu ale jistě dostávají albánský celek pod tlak.
2
Hráči Skënderbeu budou rozehrávat volný přímý kop přibližně ve středu hřiště, po menším faulu jednoho z domácích záložníků.
1
Úvodní výkop měli mít k dispozici hosté, kteří dnes nastupují v červenobílé kombinaci dresů, jejich soupeř domácí Lokomotiv Moskva zvolil kombinaci dresů zelenou.
1

FK Lokomotiv Moskva: Guilherme – Logašov, Ćorluka, Pejčinović, Janbajev – Samedov, Kolomejcev, Tarasov, Maicón – Fernandes – Niasse.
Náhradníci: Abajev – Grigorjev, Michalik, Škuletić, Šiškin, Alexej Mirančuk, N'Dinga.

Skënderbeu Korca: Shehi – Vangjeli, Radaš, Jashanica, Abazi – Latifi, Lilaj, Nimaga, B. Berisha – Olayinka – Salihi.
Náhradníci: Llapanji – Arapi, Progni, Shkëmbi, Christov, Osmani, Esquerdinha.

Rozhodčí: Grinfeeld – Krasikow, Davidy (všichni Izrael).
Tabulka skupiny H:
1. Lokomotiv Moskva – 1 zápas, výhra, skóre 3:1 – 3 body
2. Besiktas – 1 zápas, výhra, skóre 1:0 – 3 body
3. Skënderbeu – 1 zápas, prohra, skóre 0:1 – 0 bodů
4. Sporting – 1 zápas, prohra, skóre 1:3 – 0 bodů
FK Lokomotiv Moskva

Ruský tým Lokomotiv Moskva odehrál první skupinové kolo na půdě portugalského Sportingu, kde mimo jiné odehrál famózní výsledek. Moskva gólově ovládla oba poločasy, a podařilo se ji tak zvítězit 3:1, po dvou brankách Semedova a jedné trefě Niasseho. Co se týče ruské Premier ligy, zde jim patří skvělé druhé místo, například i před týmem jako je Zenit Petrohrad, který je třetí a ztrácí na Lokomotiv 3 body. Skóre v domácí soutěži 17:8.

Poslední utkání v Evropské lize:
Sporting – FK Lokomotiv Moskva 1:3 (0:1, 1:2)

Poslední utkání v ruské Premier lize:
CSKA Moskva – FK Lokomotiv Moskva 1:1 (1:1, 0:0)
Skënderbeu Korca

Korca v úvodním utkání skupinové části Evropské ligy vyzvala na svém hřišti turecký Besiktas. Bohužel pro ně, první poločas tohoto zápasu se jim zcela nevyvedl, a také díky němu prohráli 1:0, po trefě Sosy. Na druhou stranu, v albánské lize jsou bezkonkurenční. Dokazuje to i jejich neporazitelnost po pěti prvních kolech a s jejich vynikajícím skórem 10:2.

Skënderbeu Korca – Besiktas 0:1 (0:1, 0:0)

Poslední utkání v albánské Super League:
Bylis – Skënderbeu Korca 1:4 (0:1, 1:3)
Krásný dobrý večer přeji všem fotbalovým fanouškům a fanynkám! Dovolte mi vás přivítat u druhého kola skupinové fáze Evropské ligy. Dnes je na programu dalších 24 zápasu. My budeme společně blíže sledovat zápas mezi ruským týmem FK Lokomotiv Moskva a albánským Skënderbeu Korca. Zápasem, jehož výkop je plánován na 19:00, vás provede David Augustin.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.