To je ode mě pro dnešek vše. Na shledanou u nějakého dalšího online přenosu.
Molde poráží Celtic 3:1 a zůstává v čele skupiny A! Norský celek zůstává v základní skupině Evropské ligy nadále neporažen a na svém kontě má již sedm bodů. Naopak Celtic ani napotřetí nedokázal vyhrát a po dvou remízách si dokonce nepřipsal tentokrát ani bod. Domácí předvedli velmi sympatický výkon, za nějž si tři body rozhodně zaslouží. Hra Celticu byla velice statická a naprosto bez nápadu.
90+4
90+4
Opět byl v akci Bitton, který tentokrát pálil hodně nad, což domácí fanoušci radostně kvitovali.
90+3
Domácí se dobře brání a do konce zápasu už zbývá méně než dvě minuty.
90+1
Bitton to opět zkusil zpoza šestnáctky, ale tentokrát z toho byla přízemní střela, kterou Horvath bez potíží zastavil.
90
Nastavovat se budou čtyři minuty nad rámec normální hrací doby.
88
Bitton se odhodlal ke střele z přibližně dvaceti metrů a jeho rána skončila na břevně domácí brány!
87
Domácí se teď brání na vlastní polovině za hlasité podpory fanoušků na stadionu.
84
Střídání v týmu Molde FK: ze hřiště odchází Mohamed Elyounoussi, přichází Mushaga Bakenga.
84
Gordon teď musel zasahovat proti střele jednoho z domácích hráčů a bude z toho rohový kop pro Molde.
83
Na přímý kop si ve vápně naběhl Forren, který trefil balón jen temenem hlavy a míč letěl hodně mimo bránu.
82
Žlutou kartu dostává Efe Ambrose (Celtic Glasgow).
81
Začíná poslední desetiminutovka normální hrací doby a Molde má stále k dispozici dvougólový náskok. Domácí navíc přistupují k této fázi zápasu velmi sympaticky a hrají stále aktivně směrem dopředu.
78
Hussain podržel míč na levé straně vápna a nakonec se rozhodl pro prudkou přihrávku před bránu, kde však nestál nikdo ze spoluhráčů a míč mezi bránícími hráči jen neškodně proletěl hostující šestnáctkou.
76
Střídání v týmu Celtic Glasgow: ze hřiště odchází Kris Commons, přichází Nadir Çiftçi.
74
Střídání v týmu Celtic Glasgow: ze hřiště odchází Stuart Armstrong, přichází Gary Mackay-Steven.
74
Střídání v týmu Molde FK: ze hřiště odchází Ola Kamara, přichází Eirik Hestad.
73
Další protiútok domácích! Tentokrát však v rozhodující okamžik jeden z hráčů Molde upadl a Gordon nakonec odkopl míč do autu.
71
Zničehonic se za obranou Celticu ocitl Kamara, který si naběhl na vysoký balón a šel sám na bránu! Domácí forward se snažil překonat Gordona přízemní střelou na zadní tyč, ale balón nakonec proletěl těsně vedle.
68
S dvěma rohovými kopy Celticu si domácí obrana poradila a dopředu teď může Molde.
67
Celtic se v posledních minutách drží u míče a domácí se teď trochu zatáhli. Uvidíme, zda se jedná jen o chvilkovou záležitost, nebo zda si hosté vytvoří trvalejší tlak.
65
Commonsova tečovaná střela prolétla jen těsně vedle tyče!
62
Kamara si naběhl do vápna na výborný centr z pravé strany, ale hlavička mu vůbec nesedla a balón poslal hodně mimo bránu.
60
Hodina hry je za námi a Molde je blízko dalšímu překvapivému úspěchu v základní skupině EL.
56
Molde právě vstřelilo branku!
Uběhla ani ne minuta a Molde opět vede o dvě branky! MOHAMED ELYOUNOUSSI si naběhl na skvělý centr Moströma a střelou k bližší tyči překonal Gordona, který sice trefil míč nohou, ale gólu tím nezabránil.
55
Celtic právě vstřelil branku!
Hosté se přibližují na rozdíl jedné branky! KRIS COMMONS využil velké chyby domácí obrany, po níž se ocitl s míčem přímo před bránou, počkal si, až půjde Horvath na zem, a poté obloučkem rozvlnil síť.
53
Střídání v týmu Molde FK: ze hřiště odchází Knut Olav Rindarøy, přichází Per Egil Flo.
51
Rindarøy je odnášen na nosítkách a hra je přerušena. Za postranní čarou se již připravuje Per-Egil Flo.
49
Bitton se dostal ke střele z podobné pozice jako před chvílí a výsledek byl rovněž naprosto stejný.
48
Nebezpečný míč odklidil v hostující šestnáctce na rohový kop Ambrose.
47
Bitton potáhl míč středem hřiště, kde dostal hodně prostoru, ale jeho následná střela z přibližně dvaceti metrů byla hodně nepřesná.
46
Celtic držel míč 66% prvního poločasu, ale na bránu nevystřelil ani jednou. Naopak domácí jsou každým svým útokem nebezpeční a předvedli výbornou produktivitu, když se z prvních dvou útočných akcí dvakrát prosadili. Molde vede od 18. minuty 2:0 a v celém zbytku poločasu se nedělo nic, co by nasvědčovalo, že by norský celek měl o své vedení přijít. Uvidíme, zda se Celtic zmátoří ve druhém poločase, který začne přibližně ve 22:07.
45
45
Celtic zdlouhavě kombinoval na útočné polovině a domácí se dostali k míči, ale následný brejk byl rychle zastaven.
43
Elyounoussi se snažil o centr do šestnáctky, ale míč se nakonec stočil na bránu a Gordon ho musel přizvednout na roh.
42
Z rohu vzešel pouze brejk domácího týmu, jenž byl zastaven Gordonem, který poslal míč do autu.
41
Commons se napřáhl ke střele a balón hodně změnil směr po odrazu od Toivia. Naštěstí pro domácí skončil míč jen v zámezí a následovat bude roh Celticu.
39
Celtic ztratil míč při postupném útoku a domácí se snažil přejít do rychlého brejku, který byl zmařen kvůli ofsajdovému postavení Kamary.
37
Vedení 2:0 dodává domácímu týmu sebevědomí a Molde se snaží o pohledné kombinace na útočné polovině.
36
Elyounoussi postupoval s míčem na útočné polovině, ale poté přihrál jen přímo na kopačky soupeře.
34
Hra se teď drží ve středu hřiště. Celticu se momentálně nedaří vytvořit si herní převahu.
32
Armstrong měl během chvíle k dispozici dva rohové kopy, ale ani jedním z nich nezpůsobil žádný větší poprask v domácí šestnáctce.
29
Griffits zkusil vystřelit zpoza šestnáctky, ale střela to byla spíše ze zoufalosti a podle toho také dopadla.
28
Molde působí hodně uvolněně, čemuž zajisté napomáhá průběžný výsledek. Domácí hráči dobře napadají a v posledních minutách se častěji pouštějí do útočných výletů.
26
Elyounoussi zkusil vystřelit z dálky, ale Gordon nemusel zasahovat, jelikož balón mířil nad bránu.
24
Centr z levé strany mířil do vápna na Hussaina, který mohl zkusit pálit z voleje, ale místo toho se rozhodl balón zpracovat, což se mu však příliš nepodařilo.
21
Molde zatím uděluje Celticu lekci z produktivity a po dvaceti minutách vede 2:0, přestože míč mají na svých kopačkách po většinu času hráči v zeleném.
18
A nakonec je z toho druhá branka domácích! Toivio dokázal odcentrovat od zadní čáry a ve vápně se do míče opřel z voleje VEGARD FORREN, jehož střela se odrazila od země a krásně zapadla ke vzdálenější tyči Gordonovy brány.
18
Toivio odcentroval jen k Brownovi, který odvrátil míč zpátky k domácímu fotbalistovi a Molde pokračuje v útoku.
18
Molde získalo k dispozici svůj první rohový kop.
17
Armstrong zkusil vypálit zpoza šestnáctky, ale střílel v mírném záklonu a míč prolétl neškodně nad břevnem Horvathovy brány.
15
Izaguirreho nepřesný centr končí v zámezí a odkopávat bude domácí gólman.
13
Celtic se opět snaží o postupný útok a vzhledem ke stavu utkání se dá očekávat, že Molde bude hodně zatažené. Domácí budou nejspíš nadále spoléhat na rychlé brejky.
11
První útočná akce Molde končí gólem! Domácí se dostali do brejku a Elyounoussi v pravý čas posunul míč na pravou stranu, kam si naběhl OLA KAMARA, který přesnou přízemní střelou k přední tyči překonal Gordona.
6
Domácím se zatím nedaří podržet balón. Celtic snadno získává míč a většinu času tráví v útoku.
4
Celtic je v úvodu aktivnější a Griffiths se teď dostal do první šance, jenže míč ho ve vápně úplně neposlechl, čehož využil Horvath, který se zmocnil balónu.
1

Molde FK: Horvath – Linnes, Toivio, Forren, Rindarøy – D. Hestad (C), Singh, Hussain – Moström, Kamara, M. Elyounoussi.
Náhradníci: Neydson Da Silva – Bakenga, Berge, Flo, E. Hestad, Høiland, Svendsen.

Celtic Glasgow: C. Gordon – Izaguirre, Ambrose, Boyata, Lustig – Brown (C), Bitton – Commons, Johansen, Armstrong – Griffiths.
Náhradníci: Bailly – Blackett, Çiftçi, Mackay-Steven, C. McGregor, Rogic, Tierney.

Rozhodčí: V. Bezborodov – N. Golubev M. Gavrilin.
Zdravím všechny fotbalové fanoušky! Skotský Celtic Glasgow zavítá v rámci Evropské ligy na půdu překvapivého lídra skupiny A – norského Molde FK. Sedmý tým letošního ročníku norské ligy vstoupil do skupinové fáze výhrou 3:1 na hřišti Fenerbahce a poté uhrál doma remízu 1:1 s Ajaxem, takže vede tabulku se čtyřmi body, jelikož žádný jiný tým ještě v této skupině nedokázal vyhrát. Celtic totiž oba svoje zápasy remizoval, a to shodně 2:2, nejprve na Ajaxu a následně doma s Fenerbahce. Dočkáme se ve skupině plné remíz dalšího nerozhodného výsledku? Udrží se Molde i po tomto kole v čele skupiny A? Odpovědi na tyto otázky nám přinese zápas, který začne ve 21:05.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:05.