Ode mne je to pro dnešek vše. Já Vám přeji příjemný zbytek večera a někdy příště opět na shledanou.
Zákroky brankáře: Andrij Dikan – 3
Zákroky brankáře: Andrij Popovič – 4
Dnešní utkání je za námi. Hosté dnes byli jasně lepším týmem a zaslouženě tak zvítězili 0:3. Na první branku dnešního utkání jsme si museli počkat do 26. minuty, když se dokázal hlavou prosadit Sigurðsson. Na 0:2 poté zvyšoval ve 40. minutě Pereyra. Domácí nezlepšili svou hru ani ve druhém poločase a domácí tak stále přehrávali. Třetí branku do sítě domácích vstřelil v 75. minutě Wánderson. Další branky v tomto utkání už nepadli a hosté si tak připsali do tabulky další tři body a ze skupiny C postupují z první příčky.

Držení míče: 42% – 58%
Střely celkem: 11 – 16
Střely na branku: 3 – 7
90+4
90+4
Mamajev se dostal ke střele z hranice vápna, jeho střelu mířenou do pravé šibenice dokázal Popovič skvělým zákrokem vyrazit do zámezí.
90+3
Hra se nyní pohybuje spíše ve středu hřiště a oba týmy tak zápas už jen dohrávají.
90+2
Dodo se nyní skvěle dostal s míčem do vápna, následně po jednom ze soubojů upadl, ale rozhodčí pokutový kop neodpískal.
90+1
Rozhodčí nastavuje ještě 4 minuty.
90
Právě se nám rozeběhla poslední minutka zápasu.
88
Smolov poslal na branku jedovatou střelu z velké dálky, Popovič s ní měl co dělat, nakonec však míč dokázal vyrazit mimo tři tyče.
87
Dodo byl nyní faulován zhruba třicet metrů od branky soupeře a domácí tak budou zahrávat zajímavý přímý kop.
86
Antonov napřáhl ke střele poblíž hranice vápna, jeho jedovatou střelu dokázal Dikan skvěle vyrazit nad branku!
85
Gazinskij napřáhl ke střele poblíž hranice vápna, jeho pokus však dokázal zablokovat jeden z obránců.
84
Ricardinho poslal do vápna centr z levé strany, míč se však dostal ve vápně pouze na hlavu jednoho z obránců, a ten ho následně poslal mimo vápno.
83
Hosté nyní kombinují s míčem na vlastní polovině, ale dopředu se příliš neženou.
81
Domácí nyní drží míč na svých kopačkách a snaží se vymyslet něco směrem dopředu.
79
Hra se nyní pohybuje spíše ve středu hřiště.
77
Domácí i hosté střídají. Za domácí hřiště opouští Oleksij Gaj a místo něj nastupuje Rasad Sadygov. Za hosty hřiště opouští Wánderson a místo něj nastupuje Fedor Smolov.
77
75
Krasnodar právě vstřelil branku!
Hosté vedou už o tři branky! Laborde se dostal s míčem po levé straně hřiště až do vápna, následně míč poslal na vzdálenější tyč k úplně volnému WÁNDERSONOVI, a ten už se střelou do odkryté branky nemýlil.
74
Dodo už je zpět na nohou a hodlá pokračovat dále.
73
Dodo má nyní nějaké zdravotní potíže a bude tak muset být ošetřen.
72
Gazinskij se nyní dopustil faulu zhruba na polovině hřiště a hrát tak můžou domácí.
71
Domácí nyní zahrávali přímý kop zhruba z pětatřiceti metrů, Zec se však ve vápně dopustil útočného faulu, a tak z tohoto přímého kopu nic nevznikne.
69
Hosté střídají. Ze hřiště odchází Mauricio Pereyra a místo něj nastupuje Jurij Gazinskij.
68
Dodo napřáhl ke střele poblíž hranice vápna, jeho povedenou střelu však dokázal Dikan skvěle vyrazit mimo vápno.
66
Dikan už je schopen pokračovat dále.
66
Dikan je nyní ošetřován na hrací ploše, zřejmě má něco s kolenem.
65
Hosté střídají. Ze hřiště odchází Vitalij Kalešin a místo něj nastupuje Ricardo Laborde.
64
Míč se však ocitl od rohového praporku pouze v rukavicích brankáře Popoviče.
63
Hosté budou zahrávat rohový kop.
62
Domácí nyní drží míč na svých kopačkách.
61
Domácí střídají. Ze hřiště odchází Facundo Pereyra a místo něj nastupuje Ermin Zec.
61
Z následného rohového kopu nevzniklo ve vápně domácích nějaké větší nebezpečí.
60
Mamajev nyní poslal do vápna centr z pravé strany, míč se však ve vápně dostal pouze k jednomu z obránců, a ten ho následně poslal do zámezí.
59
Wánderson nyní dostal skvělou přihrávku do vápna, jeho následný střelecký pokus však končí vysoko nad brankou.
57
Domácí střídají. Ze hřiště odchází Sergej Zenjov a místo něj nastupuje Samir Zargarov.
56
Achmedov napřáhl ke střele poblíž hranice vápna, jeho slabá střela však nenadělala Popovičovi nějaké větší potíže.
54
Dodo nyní dostal skvělý centr do vápna na zadní tyč, následně se ještě snažil vrátit míč do vápna k někomu ze svých spoluhráčů, přihrávka se mu však nepovedla a míč tak končí pouze u jednoho z obránců.
53
Wánderson nyní ztratil míč na polovině soupeře a domácí se tak dostávají do protiútoku.
52
Hosté nyní kombinují s míčem na polovině soupeře.
50
Dodo se nyní dopustil útočného faulu a hrát tak můžou hosté.
49
Mamajev nyní dostal skvělý pas za obránce, v momentě přihrávky se však nacházel v ofsajdu, a tak nemohl dále pokračovat ve hře.
47
Hosté si nyní nerozuměli mezi sebou na polovině soupeře a o míč tak přišli.
46
Domácí rozehráli druhý poločas a ihned se ženou směrem dopředu.
46
První poločas je za námi. Hosté jsou zatím lepším týmem a zaslouženě tak vedou 0:2. První branku vstřelil ve 26. minutě Sigurðsson, následně se trefil ve 40. minutě Pereyra. Domácí tak budou muset ve druhém poločase ještě hodně zabrat, jestli chtějí s tímto výsledkem něco udělat. V prvním poločase se prakticky nedostali do větší šance.

45
Právě se nám rozeběhla poslední minutka prvního poločasu.
44
42
Hosté nyní drží míč na svých kopačkách.
40
Hosté se dostávají do dvoubrankového vedení! MAURICIO PEREYRA napřáhl ke střele zhruba ze třiceti metrů, jeho příliš nepovedená střela mířící doprostřed branky však skončila za zády překvapeného Popoviče.
39
F. Pereyra však poslal míč z tohoto přímého kopu pouze do rukavic brankáře Dikana.
39
Dodo byl nyní faulován zhruba pětatřicet metrů od branky soupeře a domácí tak budou zahrávat zajímavý přímý kop.
38
Z tohoto rohového kopu nevzniklo ve vápně hostujícího celku nějaké větší nebezpečí a míč tak končí pouze na opačné straně hřiště v zámezí.
38
Domácí budou zahrávat rohový kop.
37
Kalesin se nyní dopustil útočného faulu a k míči se tak dostávají domácí.
36
M. Pereyra byl nyní faulován zhruba na polovině hřiště a k míči se tak dostávají opět hosté.
35
Mamajev napřáhl ke střele z hranice vápna, jeho střelu mířící doprostřed branky dokázal Popovič v pohodě chytit.
34
Hra se nyní přesouvá z jedné strany na druhou, ani jeden z týmů se tak nyní nemůže dostat do nějaké šance.
33
32
Joaozinho nyní dostal skvělou přihrávku do vápna od Mamajeva, ten se však následně ještě snažil poslat míč lépe postavenému spoluhráči, míč se však k němu nedostal a nakonec ho tak získávají domácí.
30
Dodo nyní dostal skvělý centr do vápna z pravé strany, jeho následný hlavičkový pokus však končí nad brankou.
29
26
Hosté se dostávají do vedení! Hosté zahrávali přímý kop zhruba z pětatřiceti metrů, M. Pereyra poslal míč do vápna přímo na hlavu RAGNARA SIGURÐSSONA, a ten se hlavičkou mířenou k pravé tyči nemýlil.
24
Dodô se nyní dopustil nevybíravého faulu zhruba na polovině hřiště a rozhodčí mu za tento faul uděluje žlutou kartu.
23
Mamajev nyní napřáhl ke střele poblíž hranice vápna, jeho povedená střela skončila jen těsně vedle pravé tyče.
21
Hosté nyní drží míč na svých kopačkách a kombinují s ním na vlastní polovině.
20
Antonov nyní dostal skvělou přihrávku do vápna, jeho následný střelecký pokus však končí daleko vedle levé tyče.
19
Zenjov se nyní odhodlal ke střele poblíž hranice vápna, střela mu však vůbec nesedla a Dikan tak s touto střelou neměl větší potíže.
18
Mamajev si nyní nerozuměl poblíž hranice vápna soupeře s jedním ze svých spoluhráčů a míč tak od něj končí v zámezí.
16
Antonov nyní dostal skvělý pas za obránce, než si však míč zpracoval, tak se u něj objevil jeden z obránců, a ten mu nedovolil vystřelit na branku.
15
Petrov nyní dostal příliš dlouhý pas do úniku po levé straně hřiště a míč tak končí v zámezí.
15
Hosté nyní drží míč na svých kopačkách a kombinují s ním na polovině soupeře.
14
F. Pereyra se nyní snažil projít poblíž hranice vápna soupeře mezi dvěma obránci, to se mu však nepovedlo a o míč tak přišel.
13
12
Míč se od rohového praporku dostal ve vápně na hlavu Zenjova, ten ho však následně poslal daleko vedle pravé tyče.
12
Antonov nyní vybojoval na levé straně hřiště roh pro svůj tým.
11
Petrov napřáhl ke střele z velké dálky, jeho pokus však končí vysoko nad brankou.
10
10
Wánderson nyní dostal skvělou přihrávku do vápna, následně ještě přihrávkou hledal na hranici malého vápna Achmedova, toho sice našel, ale jeho následný pokus dokázal jeden z obránců ztečovat nad branku.
9
Kaboré se nyní dopustil faulu zhruba na polovině hřiště a rozhodčí mu za tento faul uděluje žlutou kartu.
8
Hosté si nyní nerozuměli mezi sebou poblíž hranice vápna soupeře a míč tak končí pouze u jednoho z obránců.
7
F. Pereyra nyní ztratil míč na polovině soupeře, ihned poté se však k němu domácí opět dostali.
6
Ani jeden z týmů se zatím příliš dopředu nežene, hraje se tak zatím velmi v klidu.
5
Míč od rohového praporku pouze prosvištěl vápnem a nakonec skončil na opačné straně hřiště u jednoho z hostujících hráčů.
5
4
3
Kaboré poslal do vápna centr z levé strany, míč se však ve vápně dostal pouze k jednomu z obránců.
2
Domácí si nyní nerozuměli mezi sebou na polovině soupeře a o míč tak přicházejí.
1
Dodo nyní vybojoval míč na polovině soupeře a následně se dostal ke střele z hranice vápna, jeho tvrdou ránu však dokázal jeden z obránců zablokovat.
1
Hosté rozehráli první poločas a nyní s míčem kombinují na vlastní polovině.
1
Oba týmy jsou již na hrací ploše. Domácí dnes nastupují v červených dresech, hosté dnes oblékli bílé dresy.

FK Qäbälä: Popovič – Dašdemirov, Stanković, Rafael, Ricardinho – Meza, Gaj – Dodô (C), Pereyra, Zenjov – Antonov.
Náhradníci: Pietrzkiewicz – Abbasov, Camalov, R.A. Sadygov, Vernydub, Zargarov, Zec.

FK Krasnodar: Dikan – V. Kalešin, R. Sigurðsson, Granqvist (C), Petrov – Pereyra, Kaboré, Achmedov – Mamajev, Wánderson, Joãozinho.
Náhradníci: Kočenkov – Baťutin, Gazinskij, Laborde, Smolov, S. Strandberg, Komličenko.

Rozhodčí: Kovacs – Nagy, Marinescu – Artene (všichni Rumunsko).
Poslední vzájemný zápas

Krasnodar – Qäbälä 2:1
FK Krasnodar

Krasnodar se momentálně nachází v tabulce skupiny C na první příčce s deseti body jen o skóre před Dortmundem. Po pěti odehraných zápasech mají na svém kontě 3 výhry, 1 remízu a 1 porážku. Na venkovní půdě zatím odehráli dva zápasy, ze kterých 1x remizovali a 1x prohráli. Krasnodar už má postup ze skupiny jistý, teď už jen záleží jestli z první příčky nebo ze druhé příčky.

FK Qäbälä

Qäbälä se momentálně nachází v tabulce skupiny C na poslední čtvrté příčce s pouhými dvěma body. Po pěti odehraných zápasech mají na svém kontě 2 remízy a 3 porážky. Na domácí půdě zatím odehráli dva zápasy, ze kterých 1x remizovali a 1x prohráli. Qäbälä už nemůže postoupit ze skupiny a dnešní zápas tak hrají už jen prakticky z povinnosti.

Khazar Lenkoran – Qäbälä 0:1
Qäbälä – Mil-Mugan 7:0 (POHÁR)
Qäbälä – Ravan 1:1
PAOK – Qäbälä 0:0 (EL)
SumQayit – Qäbälä 2:2
Zdravím všechny fotbalové fanynky a fanoušky. Vítejte u dnešního zápasu Evropské ligy mezi FK Qäbälä a FK Krasnodar.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.