Pro tuto chvíli je to z mé strany všechno. Přeji hezký zbytek večera a u dalších on-line přenosů na shledanou.
Právě skončilo utkání mezi RSC Anderlecht a 1. FSV Mohuč 05. Domácí si z atraktivní první půle přinesli vedení 2:1, které nakonec dokázali několikanásobně navýšit. V 63. minutě zvyšoval na 3:1 Youri Tielemans. Na další branky si diváci museli počkat až na poslední minuty. A že se bylo na co koukat! V 89. minutě proměnil centr Capela ve čtvrtý gól Łukasz Teodorczyk. Nastavený čas přinesl ještě další dva přesné zásahy. Nejprve v 92. minutě přidal pátý zářez střídající Massimo Bruno a o dvě minuty poté z nařízené penalty upravil na konečných 6:1 znovu Łukasz Teodorczyk. Brusel si tak připisuje další tři body do tabulky skupiny C.
90+5
90+4
Anderlecht právě vstřelil branku!
Tak nakonec je zde i šestý gól a tohle je velký debakl pro Mohuč! K penaltě se postavil ŁUKASZ TEODORCZYK, který jí chladnokrevně proměňuje. Brankář hostů zvolil opačnou stranu než střelec, a tak nemohl brance v žádném případě zabránit.
90+4
Byla nařízena penalta pro Anderlecht.
90+2
V nastaveném čase hosté dostávají neblaze pověstného bůra! Centr z pravé strany našel na malém vápně Hanniho, který ve stoprocentní šanci trefil pouze hostujícího brankáře. Poté však stačil mí přistrčit k MASSIMO BRUNOVI, jenž neměl problém trefit odkrytou bránu hostů.
90
Rozhodčí nastavuje 3 minuty.
89
Domácí se přeci jen ještě jednou prosazují a navyšují svůj náskok! Centr od rohového praporku našel přesně hlavu ŁUKASZE TEODORCZYKA, který z hranice malého vápna nedal Lösslovi žádnou šanci.
89
Střídání v týmu RSC Anderlecht: ze hřiště odchází Youri Tielemans, přichází Massimo Bruno.
88
A ten div, že neskončil vlastním gólem! Centr hostů se snášel na přední tyč, kde míč za záda Roefa málem dopravil jeden z domácích hráčů. Balón však letěl těsně vedle tyčky.
87
Následuje rohový kop pro Mohuč.
86
Další špatná příhra stojí domácí balón. Mohuč už však moc času nemá, a tak musí velmi pospíchat.
84
Córdobovi dnes není přáno. V další šanci si míč sice krásně zpracoval, ale poté jej poslal vysoko nad bránu Roefa.
83
Centr z pravé strany Bruselští odvrátili a mohou založit útočnou akci.
82
Domácí se nyní dožadovali odpískání ruky u pravé lajny, ale sudí byl jiného názoru.
81
Domácí se již nikam neženou a kombinují i se svým brankářem. Ten však pod tlakem zakopl míč do zámezí.
79
Střídání v týmu 1. FSV Mohuč 05: ze hřiště odchází Giulio Donati, přichází Levin Öztunali.
79
Rohový kop obrana Mainzu odvrátila na hranice šestnáctky, odkud jeden z hráčů Bruselu svou střelou míjí bránu hostů.
78
Obrovská hrubice Mohuče neskončila čtvrtým gólem Bruselu. Bell si zbytečně hrál s míčem z pozice posledního hráče a o míč přišel. Teodorczyk poté postupoval sám na Lössla, který jeho střelu vyrazil na rohový kop.
77
Zbytečného faulu u lajny se dopustil Brosinski, který se sice hodně diví, ale o nedovolený zákrok se jednoznačně jednalo.
76
Nepřesnost od Teilemanse a míč putuje za brankovou čáru. Odkop od brány Mainzu.
75
Malli s De Blasisem zakombinovali na pravé straně. Následně však první jmenovaný míč nezpracoval, čímž zhatil velmi slibnou akci Mohuče.
74
Onisiwo si zkoušel vymodlit svým pádem pokutový kop, ale hlavní sudí mu na lep neskočil.
73
Žlutou kartu dostává Stefan Bell (1. FSV Mohuč 05).
71
Něco neuvěřitelného nyní neproměnili hosté! Na levé straně se krásně uvolnil jeden z hráčů Mohuče a poté servíroval míč do malého vápna na Córdobu, na kterého zívala odkrytá brána. Forvard Mainzu však nepochopitelně trefuje brankáře Roefa, který celou situaci tygřím skokem zachránil.
70
De Blasis prostrčil míč na Malliho, který z otočky z voleje pálí opět nad bránu Anderlechtu.
69
Přetažený centr Mohuče přeletěl celé pokutového území a míče se poté zmocnili domácí.
68
Žlutou kartu dostává Frank Acheampong (RSC Anderlecht).
68
Malli placírkou střílel z hranice velkého vápna, avšak svým pokusem přestřelil bruselskou bránu.
67
Střídání v týmu 1. FSV Mohuč 05: ze hřiště odchází Suat Serdar, přichází Samperio Bustara Jairo.
67
Střídání v týmu RSC Anderlecht: ze hřiště odchází Nicolae Stanciu, přichází Stéphane Badji.
66
Hosté sice dostali centr do pokutového území. Tam se ale hráči Mohuče dopustili útočného faulu, a tak sudí přisuzuje míč domácím.
64
Autor třetí branky Anderlechtu nyní fauloval na půlce hřiště. Přímý volný kop pro Mohuč.
62
Brusel přidává třetí gól a odskakuje do dvoubrankového vedení! Centr Stanciua odvrátila obrana Mohuče na střed hřiště přímo na kopačky YOURI TIELEMANSE. Ten si míč posunul a poté krásnou technickou střelou trefuje přesně prostor u pravé tyče hostující brány.
62
Domácí dobrým napadáním vytlačili svého soupeře až na polovinu hřiště.
60
Na polovině hřiště se nyní hra trochu přiostřila, ale hlavní sudí se rozhodl tuto situaci posoudit jako povolenou.
59
Hanni směřoval svou přihrávku na Teodorczyka. Tu však zastavila domácí obrana a následně se hostující hráči dopustili útočného faulu.
58
Ten se domácím podařilo odvrátit a míč dostali do bezpečné vzdálenosti od své branky.
58
Míč už byl za čárou a Mohuč bude rozehrávat rohový kop.
57
Centr De Blasise sice našel Córdobu, ale ten nedokázal zakončit.
56
Střídání v týmu RSC Anderlecht: ze hřiště odchází Alexandru Chipciu, přichází Diego Capel.
55
Velmi rychle musel z brány Roef, který míč vyboxovoval před dotírajícím hráčem Mohuče.
54
Útočník Bruselu nyní nečekal, že se k němu míč vůbec dostane a nebyl na tuto situaci vůbec připravený. Míč se tak od něj odrazil do zámezí.
53
Výborná defenzivní práce Acheamponga, který dostihl svého soupeře a poté jej čistě oddělil od míče.
52
V první gólovce druhého poločasu se ocitl De Blasis! Ten si míč v pokutovém území zpracoval, ale jeho zakončení zneškodnil dobře vybíhající gólman Anderlechtu.
51
Teodorczyk šikovně udržel míč a poté hru přenáší na levou stranu. Vzápětí však jeho spoluhráči míč ztrácejí.
50
Žlutou kartu dostává Giulio Donati (1. FSV Mohuč 05).
50
Chipciu na pravé straně uháněl do pokutového území, ale Lössl jeho tvrdou ránu vyrazil do autu.
49
Stanciu nepřihrál přesně a Brusel o míč přišel. Mainz tedy může zkusit něco vymyslet.
47
Nyní se míč dostal až ke gólmanovi Bruselu, který posílá míč dlouhým nákopem kupředu.
46
Anderlecht se ihned hnal dopředu, ale dobrý obranný zákrok mohučského stopera jejich snahy zhatil.
46
Druhý poločas začne přibližně v 20:02.
Je za námi první poločas, který nabídl dostatek fotbalové podívané. Přes množství neproměněných šancí viděli diváci v Bruselu hned tři branky. Nejprve Nikolae Stanciu poslal svůj tým do vedení po nepovedeném centru, který si však Lössl srazil do vlastní brány. V 15. minutě už bylo vyrovnáno. O to se svou brankou zasloužil Pablo De Blasis. Poslední slovo v první půli však měl Anderlecht. a opět to byl Nicolae Stanciu, kdo vstřelil další gól Bruselu. Domácí si tak odnáší do kabin vedení 2:1.
45+1
45+1
Dalekonosná rána Mohuče byla velmi nepřesná. Vypadá to, že se v prvním poločase už nic nestane.
45
Rozhodčí nastavuje 1 minutu.
44
Z toho mohli hosté vytěžit více. Ačkoliv byli v pokutovém území v převaze, situace šla vyřešit daleko lépe než, jak to předvedli hráči Mohuče. Přihrávka pod sebe byla příliš čitelná, a tak jí Anderlecht neměl problém zneškodnit.
43
Faul zastavuje útok Mohuče. Brusel bude rozehrávat přímý volný kop z poloviny hřiště.
41
Pohledná akce Bruselu končí druhým gólem! Na pravé straně dobře přečetl hru Sowah. Míč poté posunul dopředu na Chipciua, který svou přihrávkou našel na šestnáctce NICOLAE STANCIUA, jenž si balón prvním dotykem zpracoval a druhým jej poslal nechytatelně na vzdálenější tyč.
39
Córdoba znovu v akci. Tentokrát se na chvíli zbavil svého strážce, ale poté vystřelil nepříliš prudce ani přesně. Následuje odkop od brány Anderlechtu.
38
Córdoba míč sice velmi dobře udržel, ale poté kulatý nesmysl špatným centrem odevzdal svému soupeři.
37
Onisiwo zkoušel své štěstí po pravé straně, ale byl odzbrojen domácími obránci, kteří vybojovali míč pro své barvy.
36
Córdoba po souboji v pokutovém území upadl a hosté se dožadovali penalty. Píšťalka sudího však zůstala němá.
36
Ten byl domácí obranou odvrácen do autu. Mohuč pokračuje v útoku autovým vhazováním.
35
Následovat bude rohový kop po dobré práci De Blasise.
34
Už to vypadalo, že se Malli dostane do šance. Vše však ukončil zdvižený praporek pomezního sudího, který signalizuje ofsajd.
33
Malli sice vyhnal De Blasise až k brankové čáře. ten však dokázal míč pro své barvy udržet, a tak může kombinace Mohuče pokračovat.
32
Malli ještě stihl míč na hrací ploše. Ve skluzu dokázal odvrátit míč do autu.
30
Na hrací ploše nyní zůstává ležet Brosinski, který se drží za obličej. Vypadá to však, že to nebude nic vážného a ve hře bude po krátkém ošetření pokračovat.
29
Mainz s útokem ale nikam nespěchá a snaží se rozvážnou kombinací svého soupeře ukolébat.
28
Nepřesná přihrávka nyní připravila o míč i Anderlecht. Mohuč proto může v poklidu zahájit vlastní přechod do útoku.
27
Teodorczyk byl zahnán přihrávkou od svého spoluhráče až do rohu pokutového území a následný centr se mu vůbec nepovedl.
26
Špatné zpracování jednoho z hráčů ve fialovém připravilo jeho tým o velmi nadějnou příležitost.
25
Nepřesnost se nyní vloudila do rozehrávky Mohuče. Vhazovat budou domácí fotbalisté.
24
Malli táhl protiútok po pravé straně. Ovšem byl velmi rychle dostihnut vracejícími se hráči, kteří ho o míč připravili.
23
Stanciu střílel z dobré pozice na středu hřiště. Protože byl však v záklonu, tak jeho projektil letěl vysoko nad.
22
Mainz vysoko napadal a donutil k nepřesnému odkopu domácího brankáře. Hosté však míč záhy zase ztratili.
20
Onisiwo se s tím příliš nepáral a na hranici šestnáctky se opřel do míče. Jeho volej ovšem proskákal pár metrů vedle domácí brány.
18
Bell si nyní hodně vyšlápl na Teodorczyka. Sudí tedy hráči Mohuče velmi důrazně domlouvá.
17
Prozatím sledujeme velmi pohledný fotbal, který se musí fanouškům líbit. K vidění bylo již několik gólových šancí a dva góly.
15
Mainz právě vstřelil branku!
Nyní se to však již hostům podařilo a je to 1:1! Dlouhý aut do pokutového území prodloužil nešťastně hlavou Sowah přímo na kopačky PABLA DE BLASISISE, který z hranice penaltového puntíku prostřeluje Roefa v bráně Anderlechtu.
14
Další útok hostů odvrátili domácí do autu. V ofenzívě tak bude pokračovat Mohuč
12
A mohlo být vyrovnáno! Nedorozumění domácích zadáků mohl využít Córdoba. Ten se po nešikovném prodloužení Mbodjiho řítil sám na Roefa, ale bránu trestuhodně přestřelil.
11
Další střela Anderlechtu míří nad. Domácí jsou evidentně při chuti a snaží se o vstřelení další branky.
9
Tato akce už však skončila gólem a Brusel jde do poměrně rychlého vedení. NICOLAE STANCIU dostal hodně prostoru na pravé straně, odkud vyslal nejspíš centr do pokutového území. Míč však z kopaček domácího hráče směřoval přímo na bránu, kam si jej srazil hostující brankář.
8
Na velké šance máme srovnáno! Córdoba si naskočil na centr od rohového praporku a svou hlavičkou z ideální pozice míří jen těsně vedle bruselské branky.
7
Kara s těžké pozici odvrací míč na rohový kop.
6
Pomezní sudí má praporek nahoře, čímž přerušuje slibně rozvíjející se akci Mohuče.
5
Mohuč se také snažila zahrozit centrem z pravé strany, ovšem z následného závaru nevzniklo žádné nebezpečí pro Roefa.
4
Stanciu skvělou prihrávkou vybídl do sprintu Chipciua, který se řítil z boku sám na Lössla. Domácí hráč však poté trefuje pouze boční síť hostující brány.
3
Nákop na Córdobu neprošel a protiútok mohou podniknout domácí.
2
Serdar se dopustil útočného faulu a míč tak mohou v poklidu rozehrát hráči Bruselu.
2
U míče jsou už však nyní hosté, kteří si pozvolna posílají míč na vlastní polovině.
1
Domácí se ihned dlouhým nákopem dostali dopředu, kde získali území a pokoušejí se o kombinaci.
1
Výkop bude mít RSC Anderlecht.
Domácí hráči nastoupí ve fialových dresech a hosté budou hrát ve žluté kombinaci.
Rozhodčí právě přivedli aktéry dnešního utkání na hrací plochu.

RSC Anderlecht: Roef – Acheampong, Deschacht, Mbodji, Sowah – Hanni (C), Tielemans, Dendoncker, Chipciu – Stanciu – Teodorczyk.
Náhradníci: Boeckx – Badji, Bruno, Nuytinck, Capel, Obradović, Kabasele.

1. FSV Mohuč 05: Lössl – Donati, Balogun, Bell (C), Brosinski – Serdar, Mallı, Gbamin – De Blasis, Onisiwo, Córdoba.
Náhradníci: Huth – Öztunali, Jairo, Ramalho, Bussmann, Bungert, Hack.

Poslední vzájemné utkání

Naposledy se tyto celky střetly před dvěma týdny v rámci skupiny C Evropské ligy. Němci šli před svými fanoušky do vedení již v desáté minutě brankou Malliho z pokutového kopu. V minutě pětašedesáté ovšem vyrovnal Teodorczyk a střetnutí tedy skončilo nerozhodným výsledkem 1:1.
1. FSV Mohuč 05

Mainz se v německé Bundeslize pohybuje ve středu tabulky, avšak od pohárových příček ho dělí pouze dva body, což je po devíti odehraných utkáních zcela zanedbatelná ztráta.
To v Evropské lize by mu jakékoliv zaváhání mohlo zkomplikovat boj za postupem. Ve své skupině mu s pěti body prozatím patří nepostupová třetí pozice, ale pouze vinou horšího skóre.
Stejně jako Anderlecht a St. Etienne má Mohuč na svém kontě jednu výhru a dvě remízy. Vítězství si německý celek odvezl z půdy Gabaly a v domácích zápasech se zbylými týmy skupiny se rozešel smírně.

Dosavadní utkání v Evropské lize

15.9.2016 Mohuč – St. Etienne 1:1
29.9.2016 Gabala – Mohuč 2:3
20.10.2016 Mohuč – Anderlecht 1:1
RSC Anderlecht

Přestože Brusel prohrál dva z posledních tří zápasů v belgické lize,drží se stále na jejím druhém místě s tříbodovou ztrátou Waregem a stejně jako v Evropské lize bojuje o první místo.
V tabulce skupiny C sice Anderlechtu patří první příčka se ziskem pěti bodů, ovšem postup do dalších bojů nemá vůbec jistý. Pouze o skóre nechává za sebou St. Etienne a svého dnešního soupeře Mohuč.
Belgičané sice vstoupili do soutěže vítězně, když poměrně přesvědčivě porazili celek Gabaly. Poté však přišly dvě remízy proti St. Etienne a Mainzu. Nutno ovšem podotknout, že oba tyto duely odehráli na půdě soupeře a bod je tedy pro ně velmi cenný.

15.9.2016 Anderlecht – Gabala 3:1
29.9.20016 St. Etienne – Mohuč 1.1
Zdravím všechny fotbalové fanynky a fanoušky. Skupinová fáze Evropské ligy pokračuje čtvrtými svými zápasy. V našem on-line přenosu se společně zaměříme na duel skupiny C, ve kterém RSC Anderlecht přivítá 1. FSV Mohuč 05. Utkání začíná v 19:00 a u jeho sledování Vám přeji příjemnou zábavu.