To je ode mne pro dnešek vše, na počtenou.
Držení míče: 51 % : 49 %.
Střely na branku: 5:2. Střely mimo: 8:4. Rohy: 4:4. Ofsajdy: 0:3. Fauly: 18:18.
Je konec, hosté nedokázali využít nabídnuté šance, když hráli proti oslabenému soupeři. Poté ve druhé půli v 54. minutě uviděl svou druhou žlutou kartu a následně také červenou Skubič, což počet hráčů na hřišti vyrovnalo. Ani jednomu celku se v druhé půli nedařilo prosadit, nakonec až v sedmé minutě nastavení pečetil vítězství domácích trefou do odkryté branky Horta.
90+7
90+7
Braga právě vstřelila branku!
Domácí pečetí své vítězství, když získali u vlastní branky míč a s ním se vydal RICARDO HORTA směrem k prázdné brance Konyasporu, ani rychle vracející se obránce už mu nestihl zabránit v zakončení a on poslal míč do odkryté branky. Asistence: Pedro Tiba.
90+6
Na rohový kop hostů vybíhá do pokutového území soupeře i gólman Kirintili.
90+6
Žlutou kartu dostává Pedro Tiba (SC Braga).
90+5
Dorážka domácích z malého vápna na branku neprošla.
90+5
Horta vystihl přihrávku Konyasporu a vyráží do rychlého útoku po levé straně.
90+4
Braga kombinovala na útočné polovině, poté z pravé strany zbytečně ale odevzdala velice nepřesnou nahrávkou míč.
90+3
Střelecký pokus domácích z levé strany končí mimo branku, Kirintili rychle posílá míč výkopem až na polovinu hrací plochy.
90+2
S šancemi Konyasporu na vyrovnání to nevypadá dobře, domácí si stále vedení hlídají.
90+1
Po dlouhém nákopu budou z pravé strany vhazovat hosté.
90
Probíhá poslední minuta základní hrací doby a u míče je Braga, nastavovat se bude nastavovat pět minut nad rámec.
89
Z velkého vápna se ke střele z první dostal Milošević, ale drží se za hlavu, jelikož přestřelil branku.
88
Centr z levé strany v podání Konyasporu odvrací domácí do autu.
87
Zápas míří do samotného závěru, u balónu je Braga, která si zatím hlídá své těsné vedení.
86
Po rohovém kopu se ke střele dostal Findikli, ale ta nedoputovala až na branku, jelikož byla sražena.
85
Nyní poslal na druhé straně míč do hry od levého rohového praporku Meha a svou rozehrávku si zopakuje.
84
Rohový kop z levé strany rozehrál Santos, poté se dostal do zakončení Tiba, jeho pokus byl včas zblokován.
83
Po útoku po levé straně dostal přihrávku do malého vápna si nabíhající Santos, jeho zakončení z první bylo sraženo na roh.
82
Braga nikam nespěchá a zatím jen kombinuje u půlící čáry.
81
Ali Camdali (Konyaspor) dostává žlutou kartu po faulu na polovině hřiště.
79
Je tu zřejmě další zranění, Sahiner se nikým neatakovaný poroučel na trávník, rozhodčí raději přerušil hru a Sahiner po malé chvíli odchází za postranní čáru.
78
Dlouhý centr do pokutového území v podání hostů neslavil příliš velký úspěch a Braga se vydává do rychlé protiakce.
77
Konyaspor se zmocnil míče a zkouší to útokem po pravé straně.
77
Hosté dokázali alespoň přerušit akci Bragy hned v jejím zárodku.
76
Střídání v týmu Konyaspor: ze hřiště odchází Dimitar Rangelov, přichází Riad Bajić.
74
Rangelov po hlavičkovém souboji ve vápně soupeře spadl na trávník a nevypadá to s ním zatím příliš dobře, přibíhají k němu zdravotníci s nosítky.
73
Střídání v týmu SC Braga: ze hřiště odchází Emiliano Velázquez, přichází Alan.
71
Velázquez si po jednom z lehkých soubojů nejspíše natáhl sval a signalizuje, že bude muset střídat.
70
Střídání v týmu SC Braga: ze hřiště odchází Wilson Eduardo, přichází Pedro Santos.
68
Tiba se provinil zákrokem zezadu na protihráče na polovině hřiště, rozehrávka pro Konyaspor.
67
Eduardo dostal dlouhou přihrávku na pravou stranu, poté si zasekl míč do středu hřiště, ale svou levačkou pálil po zemi mimo.
66
Držení míče je nyní vyrovnaně a to 48% – 52%.
65
Až nyní se dostává k balónu Braga, odkopávat od branky bude Magalhães.
64
Hosté jsou již delší dobu u míče, jenže stále se jim nedaří projít přes obrannou hráz soupeře.
63
Braga dobře brání a nepouští kombinující Konyaspor blíže ke své brance.
62
Ani jednomu z celků se nyní nedaří dostat se na dostřel branky.
61
Hassan byl faulován na polovině hrací plochy při hlavičkovém souboji, rozehrávat tak budou domácí.
59
U míče je Braga, která s ním kombinuje a nikam se nežene.
58
Uslu změnil směr přihrávky domácích, nasměřoval míč na rohový kop.
57
Nyní se vývíjí utkání o něco lépe pro Bragu, když se počet hráčů na hřišti srovnal a ona drží jednobrankové vedení.
56
Horta zkusil vypálit z poměrně velké vzdálenosti a minul bránu.
54
Počet hráčů na hřišti se rázem vyrovná! Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Nejc Skubič (Konyaspor), poté co stáhl k zemi Vukčeviće, kterému se vůbec nechce zvedat z trávníku.
53
Dimitar Rangelov (Konyaspor) se ochotně ve vápně soupeře poroučel k zemi a vidí za to žlutý kartonek.
52
Magalhães už se zdá být v pořádku a posílá dlouhým výkopem míč za půlící čáru.
51
Rangelov dostal velice přesný pas a podařilo se mu i vypálit, míč jen těsně minul branku, jenže ihned po střele se střetl s brankářem soupeře a oba se těžce zvedají z trávníku. Navíc Magalhães je ošetřován.
50
Findikli zakončoval velice nepřesně, od své branky bude odkopávat Magalhães.
49
Konyaspor zatím jen kombinuje na útočné polovině, do střelecké pozice se ještě nedokázal dostat.
47
Dlouhý centr z pravé strany do vápna Braga odvrátila a pokouší se založit protiútok.
47
Goiano pálil z první z velké dálky, střela mu vůbec nesedla a končí vysoko nad brankou.
46
Domácí se ujali rozehrávky a vydávají se po pravé straně do útoku.
46
Střídání v týmu Konyaspor: ze hřiště odchází Ali Turan, přichází Ali Camdali.
46
Střídání v týmu Konyaspor: ze hřiště odchází Amir Hadžiahmetović, přichází Ömer Ali Sahiner.
46
Konyaspor se sice po půlhodině hry ujal vedení, ale domácím se o čtyři minuty později podařilo vyrovnat. Velká komplikace pro Bragu přišla ve 38. minutě, když viděl druhou žlutou kartu Mauro a musel předčasně do kabin. I přesto se domácím podařilo otočit vývoj utkání, když po velké chybě hostujícího gólmana pálil přesně po nařízeném trestném kopu Eduardo.
45+3
45+2
Serkan Kirintili (Konyaspor) si pustil pusu na špacír, to se rozhodčímu vůbec nelíbílo a dává mu za to žlutou kartu.
45+1
Horta pouze přiťukl míč WILSONU EDUARDOVI, který se ranou z levé strany na vzdálenější tyč nemýlil a nedal gólmanovi sebemenší šanci k zakročení. Asistence: Ricardo Horta.
45
Turan nahrál vlastnímu brankáři, Kirintili následně chytil míč do ruky, což sudí odpískal a bude z toho velice zajímavá šance pro domácí na skórování.
43
Střídání v týmu SC Braga: ze hřiště odchází Rui Fonte, přichází Pedro Tiba.
42
Do slibné šance se dostal Eduardo, který ale pálil jen do gólmana Kirintiliho.
41
Amir Hadžiahmetović (Konyaspor) se velice ochotně poroučel na trávník po velice malém kontaktu s brankářem Magalhãesem a vidí žlutou kartu za přifilmovaný pád..
41
Konyaspor dlouhým nákopem pouze odevzdal míč brankáři soupeře.
40
Braga se i přes početní oslabení snaží kombinovat a dostat se blíže k brance.
38
To je ale veliká komplikace pro domácí mužstvo, Mauro (SC Braga) si mírně přidržel protihráče, rozhodčí vytáhl žlutou kartu, která už pro něj byla druhá, takže následně viděl červený kartonek a míří předčastně do kabin!
37
Hassanovi se hlavička vůbec nepovedla, následně bude od své branky odkopávat Kirintili.
36
Braga je v posledních minutách více na míči a zdá se, že vstřelený gól ji nakopl.
34
A je vyrovnáno! Eduardo poslal míč z rohového kopu z pravé strany do vápna, kde si na něj naskočil EMILIANO VELÁZQUEZ a hlavou ho uklidil přesně k pravé tyčce. Asistence: Wilson Eduardo.
33
Domácí po inkasované brance zařadili směrem do útoku na vyšší obrátky a snaží se vyrovnat.
32
Hassan se dostal do zajímavé šance, jeho následná střela byla sražena nad branku a bude z toho roh.
30
Konyaspor právě vstřelil branku! Přesně po půlhodině hry je tu první branka, Miloševićovu přihrávku za obranu sice dokázal nejprve domácí obránce ukořistit, jenže poté si ho tělem odstavil DIMITAR RANGELOV, zasekl z pravé strany do střelu hřiště a poté levačkou zakončoval přesně mezi tři tyče. Asistence: Deni Milošević.
30
Turanovi dlouhé přenesení hry na pravou stranu nevyšlo, míč skončil pouze v autu.
29
Mauro (SC Braga) přifilmoval pád, za což vidí od hlavního arbitra první žlutou kartu v zápase.
28
Braga se provinila útočným faulem při snaze získat míč, rozehrávat bude gólman Kirintili.
27
K Baianově centru se ve vápně žádný z jeho spoluhráčů nedostal, ale následně se ujali domácí zpět míče a pokračují v útočení.
27
Akce hostů končí ještě před zakončením a Braga se vydává do rychlého protiútoku.
26
Horta zkusil vystřelit z levé strany, jenže neměl přiliš seřízená mířidla a vůbec netrefil branku.
25
Maurův centr z pravé strany do pokutového území si gólman Konyasporu pohlídal a chytil míč do své náruče.
24
Mírnou převahu v držení míče má zatím Braga a to 57% ku 43%.
23
Dlouhý aut z pravé strany mířící na kraj vápna hosté v pohodě odhlavičkovali.
21
Už to vypadalo, že by se Braga mohla dostat do první vážnější šance, jenže finální přihrávka před střelou jim nevyšla, tu vystihl Bardakci a odkopl míč.
20
I po dvaceti minutách hry jsme ještě neviděli ani jednu vážnější šanci, ani jednomu z celků se nedaří dostat se do delší kombinace poblíž branky.
19
Po Eduardově přetaženém centru zamířil míč do zámezí a vykopávat od vlastní brány už se chystá Kirintili.
18
Sklepnutí nákopu hostům příliš nevyšlo a u vlastního pokutového území se ho zmocnila Braga.
17
Rangelov byl poslán na trávník při zpracovávání míče, rozhodčí přerušuje hru a píská faul.
17
Magalhães chytil balón do svých rukou a dlouhým výhozem na pravou stranu rozehrává.
16
Centr z levé strany dokázala obrana odvrátit a poté se při snaze získat míč zpět provinila útočným faulem Braga.
15
Velázquez zcela zbytečně vypálil z velké dálky, jeho pokus zamířil jen do autu.
14
Braga získala míč na polovině a vydává se do útoku.
13
Konyaspor se přiblížil s balónem blíže k brance, ale z pravé strany se mu nedaří dostat na dostřel.
12
Hosté poslali míč do hry z levé strany na středu hřiště a začínají s ním kombinovat.
11
K ráně ze střední vzdálenosti se odhodlal Hadžiahmetović, jeho razantní pokus jen těsně minul břevno branky.
9
Eduerdo poslal míč vzduchem do pokutového území z rozehrávky volného kopu, pro balón si ve vápně ale došel Kirintili a ihned rozehrává.
8
Zatím je k vidění poměrně vyrovnané utkání, ale bez výrazných šancí, ani jednomu celku se nedaří dostat se do vážnějšího zakončení.
7
Nepřesnou ránu z levé strany z první vyslal Findikli, bude se odkopávat od domácí branky.
5
Centr z levé strany odvrací Turan ze vzduchu do bezpečné vzdálenosti.
4
Dlouhý nákop Kirintiliho žádného z jeho spoluhráčů nenašel a k balónu se dostává až gólman na druhé straně hřiště.
3
Domácím příliš nevyšla rozehrávka a Konyaspor poslal míč do autu.
2
Po hlavičkové souboji ve vlastním vápně se jen těžce zvedá z trávníku Skubič.
1

SC Braga: Magalhães – Goiano, Velázquez, Rosić, Baiano – R. Horta, Mauro (C), N. Vukčević – Fonte, Ah. Hassan, W. Eduardo.
Náhradníci: Marafona – Alan, Ó. Benítez, Tiba, Santos, Stoiljković, Djavan.

Konyaspor: Kirintili – Skubič, Ali Turan (C), Bardakci, Uslu – Meha, Findikli, Jønsson, Hadžiahmetović – Rangelov, Milošević.
Náhradníci: Tarakci – Ay, Sahiner, Camdali, Bajić, Sönmez, Hora.

Rozhodčí: Tudor – Marinescu, Urzica.
Poslední zápas:

Branky: 10. Milošević (Sahiner) – 55. Ah. Hassan (Goiano)
Karty: 57. Meha (KOY), 59. Ali Turan (KOY) – 81. Fonte (BRG)

Konyaspor: Kirintili – Douglas, Vuković, Ali Turan, Skubič – Hadžiahmetović (82. Sönmez), Camdali, Findikli, Sahiner (46. Meha) – Bajić, Milošević.
Náhradníci: Tarakci – Jønsson, Dere, Meha, Bardakci, Uslu, Sönmez.

SC Braga: Magalhães – Baiano, Velázquez, Rosić, Goiano – Alan (75. Fonte), N. Vukčević, Mauro – W. Eduardo (67. R. Horta), Ah. Hassan (75. Stoiljković), Santos.
Náhradníci: Marafona – Bakić, Djavan, Fonte, Stoiljković, R. Horta, A. Jorge.
Konyaspor
Hostující celek nemá příliš dobrou poslední bilanci na hřištích soupeře, z posledních čtyř zápasu tři prohrál a jednou remizoval. Je možné, že kvůli zranění nenastoupí Vedat Bora a Jagos Vukovič.
SC Braga
Domácí fotbalisté jsou favoritem dnešního duelu, již pět zápasů neprohráli a poslední dva vyhrály za tři body. Jako jediný zraněný by jim měl chybět obránce Andre Pinto.
Příjemný fotbalový večer, dnes se v rámci Evropské ligy potkají dva celky, které ještě v této fázi nevyhrály a jsou v druhé polovině tabulky. SC Braga přivítá na svém stadionu Konyaspor, který je s jedním bodem na úplném chvostu skupiny. Oba týmy už se potkaly 20.10. a to skončilo utkání nerozhodným výsledkem 1:1, dnes je tedy čeká odveta.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:05.