To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Střely mimo: 5:3.
Rohy: 8:4.
Ofsajdy: 2:1.
Fauly: 15:14.
Utkání končí vítězstvím Lyonu, který ve druhém poločase přetlačil svého soupeře, kterému nakonec nasázel tři góly. Kdo by to byl řekl po první půli, která patřila italskému soupeři...? Ve druhém poločase ale hrálo AS hodně defenzivní fotbal, dopředu se v podstatě nedostávalo, úplně ze hry byl například Edin Džeko a nakonec se hosté vrací z Lyonu s porážkou 2:4.
90+4
90+3
Zákroky brankáře AS Řím Alissona – 7.
90+3
Zákroky brankáře Lyonu Lopese – 7.
90+3
Střídání v týmu AS Řím: ze hřiště odchází Edin Džeko, přichází Stephan El Shaarawy.
90+2
Lyon právě vstřelil branku!
Bouře nadšení v hledišti! ALEXANDRE LACAZETTE dostal od Valbueny míč před vápnem soupeře, napřáhl a jeho dělovka zaplula k tyči.
90+2
Parádní zákrok Alissona, po střele Fekira, který byl blízko svému druhému gólu!
90+1
Nastavují se čtyři minuty, hosté tak čas alespoň na vyrovnání stále mají.
89
Akci Lyonu končí střelou vedle branky Corentin Tolisso, Alisson vykopává od branky AS.
88
Mathieu Valbuena rozehrál z pravé strany, hosté odvrací, u míče ale zůstávají domácí fotbalisté, kteří se rychle vrací zpět na polovinu AS.
87
Mathieu Valbuena (Lyon) rozehrál, ale znovu trefil jen hráče ve zdi, tentokrát je z toho roh pro Lyon.
86
Lyon ale zůstává u míče a domácí nakonec vybojovali volný kop, což trochu s obavami sleduje v hledišti i legenda AS Francesco Totti.
86
Lyon měl nyní dobře rozehranou akci, kterou ale nezvládl Lacazette, který sice udělal kličku Alissonovi, ale míč si příliš předkopl.
85
Střídání v týmu AS Řím: ze hřiště odchází Radja Nainggolan, přichází Diego Perotti.
84
Valbuena s míčem na levé straně, vykličkoval Perese, poté ale poslal míč do míst, kde nestál nikdo v bílém.
83
Hosté rozehrávali rohový kop, ale ten domácí s přehledem ubránili a sami jdou nyní do útoku.
82
Střídání v týmu AS Řím: ze hřiště odchází Daniele De Rossi, přichází Leandro Daniel Paredes.
80
Je tu poslední desetimiuntovka, se střelou Lacazetteho neměl nyní Alisson starosti.
78
Bruno Peres (AS Řím) nyní obelstil bránícího Diakhabyho a vystřelil ve vápně Lyonu, ale znovu byl Lopes tam, kde být měl a míč lapil.
77
Radja Nainggolan (AS Řím) centruje z pravé strany, ale míč končí v náruči Anthony Lopese.
77
Je to druhý domácí gól ve druhém poločase a AS je nyní poprvé v situaci, kdy v zápase prohrává!
75
Střídání v týmu Olympique Lyon: ze hřiště odchází Rachid Ghezzal, přichází Maxwel Cornet.
74
Po třech minutách na trávníku dává NABIL FÉKIR vedoucí gól Lyonu! S míčem ve vápně nezazmatkoval, nakonec se přece jenom dokázal uvolnit a dostat míč na levou nohu, která vyslala nechytatelnou střelu k tyči!
73
Lyon opět na útočné polovině, pas do vápna na Lacazetteho nevyšel.
71
Střídání v týmu Olympique Lyon: ze hřiště odchází Emanuel Mammana, přichází Nabil Fékir.
70
A další šance domácích, tentokrát to zkusil z levé strany, uvnitř vápna, Valbuena, ale Alisson vytěsnil špičkami prstů nad branku!
69
Ale to neplatí nyní, kdy se Alexandre Lacazette odhodlal ke střele a byl to parádní pokus, který Alisson s námahou vyráží na roh!
69
Rachid Ghezzal (Lyon) rozehrál z levé strany, ale domácí neohrozili branku soupeře.
68
Federico Fazio (AS Řím) odkopává míč na roh, před dotírajícím Lacazettem.
67
Za pískotu diváků se nyní hosté snaží něco vymyslet na útočné polovině, Bruno Peres vypálil z pravé strany, ale branku netrefil.
66
Žlutou kartu dostává Konstantinos Manolas (AS Řím).
65
Pěkná střela Gonalonse, která byla tečována, Alisson byl ale pozorný.
63
Rachid Ghezzal (Lyon) s míčem u vápna soupeře, zkouší střelecké štěstí mezi dvojicí bránících hráčů AS, ale jeho pokus nenadělal starosti Alissonovi.
62
Žlutou kartu dostává Lucas Tousart (Olympique Lyon).
61
Mathieu Valbuena přenechal Morelovi, který vybojoval roh z levé strany.
61
Domácí získávají míč u půlící čáry a mohou zaútočit, Valbuena na levém křídle.
60
Hodina hry za námi, Lyonu pomohl rychlý vyrovnávací gól v úvodu druhé půle, nyní se hraje vyrovnaný fotbal.
59
Nákop Strootmana míří na Salaha, ale před ním dokázal míč odehrát Christophe Jallet, z této akce AS nic nebude.
58
Alexandre Lacazette (Lyon) se efektně obtočil kolem obránce AS, poté vystřelil, ale Federico Fazio mu vše oplatil parádním blokem.
57
Domácí rozehráli z pravé strany, ale Rachid Ghezzal se provinil útočným faulem, míč pro AS, Alisson rozehrává od své branky.
56
Rachid Ghezzal (Lyon) neprošel s míčem do zakončení, ale povedlo se mu vybojovat rohový kop.
55
Anthony Lopes (Lyon) musí do souboje před vlastní brankou, nakonec je, po centru Salaha, úspěšný.
54
Daniele De Rossi (AS Řím) rozehrál rohový kop z levé strany, ale tentokrát se hosté nedokázali prosadit.
53
Edin Džeko (AS Řím) se již chystal k hlavičce před brankou Lyonu, ale bránící Gonalons poslal míč na roh.
52
AS získává volný kop na útočné polovině, ze střední vzdálenosti rozehrává Daniele De Rossi.
51
Mathieu Valbuena odcentroval z levé strany, poté ale Rachid Ghezzal ztrácí míč v šestnáctce AS, míč pro hosty.
50
Zahrozili ale hosté, střela Strootmana byla také povedená, Anthony Lopes s námahou vyrazil!
49
Brzký gól Lyonu by mohl zamíchat kartami osudu druhého poločasu!
47
Ano, tato akce Lyonu se povedla! Zejména spolupráce Lacazetteho s CORENTINEM TOLISSEM byla parádní, neméně pak i střele Tolissa zpoza vápna, na níž Alisson nedosáhl.
46
Střídání v týmu Olympique Lyon: ze hřiště odchází Rafael, přichází Christophe Jallet.
46
Druhý poločas začne přibližně v 22:08.
Po prvním poločase vedou hosté 2:1 a je to vedení zasloužené. Lyon sice šel jako první do vedení, ale bylo to v okamžiku, kdy měli více ze hry hosté. Ti také zanedlouho vyrovnali a dál pokračovali v dobré hře. Domácí se nezmohli na víc, než na urputné bránění, ale ani to nezabránilo druhému inkasovanému gólu. Teprve poté, tedy zhruba v poslední čtvrt hodině prvního poločasu, se jako by Lyon osmělil a začal být více aktivnější. Domácím patřil závěr poločasu, ale na vyrovnání to nestačilo.
45+2
45+1
Čtvrtý sudí signalizuje, že se budou nastavovat dvě minuty nad rámec hrací doby prvního poločasu, Lyon opět na útočné polovině.
45
Mathieu Valbuena rozehrál, zkusil to přímo na branku, ale pouze do míst, které si pohlídal gólman AS.
44
Další volný kop pro Lyon, domácí rozehrají opět z pravé strany, tentokrát blíže k pokutovému území soupeře, rozehrávat bude opět Mathieu Valbuena.
43
Proti dobře postavenému obrannému bloku to nyní měli domácí těžké, tak to Maxime Gonalons zkusil z nějakých pětadvaceti metrů, Alisson (AS Řím) v pohodě chytá.
42
Mathieu Valbuena (Lyon) rozehrál volný kop z pravé strany, poslal míč do malého vápna, kde ale obránce Konstantinos Manolas odhlavičkoval míč ven z vápna.
41
Emerson (AS Řím) nyní ostře zastavil Gonalonse a vypadá to na kartu, je to tak, Brazilec dostává první žlutou kartu v zápase.
40
Posledních pět minut prvního poločasu, domácí se nyní častěji drží na útočné polovině, ale zatím to k vyrovnání nevede.
38
Rohový kop Lyonu, z levé strany kvapem rozehrává Mathieu Valbuena, ale možná to chtělo pomaleji a více přesnosti.
37
Nepřesnost k vidění na obou stranách, domácí se nyní dostávají více do hry.
36
Lyon rozehrává z vlastní polovině, dostává se po levé straně na polovinu AS.
35
Kruté pro Lyon, ale zasloužené potom, co vidíme na trávníku. AS Řím je jasně lepší, aktivnější.
33
AS Řím právě vstřelil branku!
A hosté jdou, zaslouženě, do vedení! Po rohovém kopu, z pravé strany, se míč opět dostal k De Rossimu, který tak odcentroval a míč si našel ve vápně FEDERICO FAZIO, jež dokázal hlavou přelstít Anthony Lopese.
33
Po zabokované střele Nainggolana následuje další roh AS, tentokrát z pravé strany.
32
Kevin Strootman (AS Řím) se dostal z levé strany do vápna, vypálil, ale parádně mu jeho pokus zablokoval obránce, je z toho roh pro AS.
31
Daniele De Rossi (AS Řím) rozehrál z levé strany, poslal ale míč do míst, kde nikdo nebyl a v poklidu si pro něho došel Anthony Lopes.
31
Rafael musí ze hřiště, kulhá při tom na levou nohu, poté budou hosté rozehrávat volný kop.
31
Rafael (Lyon) nyní v péči lékařů před vlastní šestnáctkou.
30
Je za námi první půl hodina hry, stav je vyrovnaný, ale fotbalověji působí rozhodně hosté, kteří paradoxně až do 20. minuty prohrávali.
28
Akce domácích končí další ztrátou míče, Ghezzal nedokázal přihrát.
27
Poslední dvojice bránících hráčů AS nyní musí odehrát míč před nabíhajícím Lacazettem, což se jim povedlo.
26
Rachid Ghezzal (Lyon) to vzal na sebe, ovšem nepřelstil bránící hráče ve zdi.
25
To se nyní změní, po faulu na Ghezzala získává Lyon docela zajímavou standardku v blízkosti šestnáctky soupeře!
25
Lyonu to zatím směrem dopředu, až na gólovou situaci, moc nejde. Domácí se těžko dostávají i do blízkosti pokutového území AS.
24
Pohledná akce AS na jeden dotek, na konci všeho je Edin Džeko, který, dle názoru sudího, stál v ofsajdu – to musel být opravdu doslova milimetrový ofsajd!
23
Hosté na útočné polovině, ale špatnou přihrávkou se sami připravují o možnost zaútočit.
21
Lyon měl k dispozici volný kop z pravé strany, ale domácí se prosadit nedokázali.
20
Mouctar Diakhaby (Lyon) udělal chybu v rozehrávce, nějak podivně zaklopýtal, čehož využil MOHAMED SALAH, jež se dostal k míči, nasprintoval před branku Lyonu, kde překonal Lopese střelou mezi nohy.
20
Kevin Strootman (AS Řím) spíše centruje z pravé strany do vápna soupeře, ale i tak si pro míč došel Anthony Lopes.
19
Edin Džeko (AS Řím) ztratil míč na útočné polovině, domácí zkusili rychlý brejk, který ale skončil odpískaným ofsajdem.
17
Hraje se ve středu hřiště, hosté s míčem, domácí jim nechávají poměrně dost prostoru ke kombinaci.
16
Edin Džeko (AS Řím) hlavičkuje ve vápně Lyonu, po parádním centru Salaha, ale míč končí nad brankou.
15
Emerson (AS Řím) pálí z levé strany, z nějakých třiceti metrů od branky Lyonu, ale jeho pokus je zablokován.
14
Po střele Bruna Perese vypadl Anthony Lopesovi míč, ale nebylo to nic dramatického, domácí gólman ho vzápětí dokázal přikrýt vlastním tělem.
13
Rafael (Lyon) vhazuje z pravé strany, na útočné polovině, míč ale získávají hosté.
12
Alexandre Lacazette vyzval ve vápně AS ke střele Valbuenu, jemuž ale dokázal pokus zablokovat obránce hostů.
11
Stadion rázem ožil, nyní jsou fanoušci Lyonu hodně slyšet a vytváří zápasu parádní atmosféru!
10
Hosté s míčem na své polovině, po dobrém úvodu je pro ně inkasovaný gól studenou sprchou.
8
Domácí rozehrávají volný kop z pravé strany, míč hlavou lehce lízl Rafael, ten poté směřoval na zadní tyč, kde stál připravený MOUCTAR DIAKHABY, jemuž stačilo jen nastavit nohu a poslat míč do branky.
7
Mohamed Salah (AS Řím) dostal přihrávku do vápna, z levé strany, zkusil to z první, ale branku vysoko přestřelil.
7
Odkop od branky Lyonu, hlavičkový souboj ale vyhrávají hosté a mohou tak znovu zaútočit.
6
Hosté s míčem u půlící čáry, Federico Fazio posílá pas na levou stranu, odkud pálí Radja Nainggolan, jenže tomu střela nesedla.
5
První velká šance zápasu, pohotová střela zpoza vápna, jejímž autorem byl Radja Nainggolan (AS Řím), dokonale prověřila Anthony Lopese v brance Lyonu!
4
Od Alexandre Lacazetteho (Lyon) se míč odráží do autu, hosté vhazují.
2
Anthony Lopes (Lyon) vykopává od své branky, míč směřuje na polovinu AS.
1
První útočná akce domácích končí faulem, na pravém křídle se provinil Corentin Tolisso.