Máme u konce velmi zajímavý druhý poločas, který přinesl hned čtyři branky! V 57. minutě z pokutového kopu vyrovnal Qurbanov, domácí hráč Zenjov o pět minut později otočil skore utkání ve prospěch domácího celku. Poté za úřadoval trenér Mohuče, který svými žolíky otočil stav utkání na stranu hostí. Nejprve v 68. minutě vyrovnal Córdoba a v minutě 77. vítěznou branku vstřelil Öztunali. Německá Mohuč poráčí tedy domácí celek FK Qäbälä 3:2. Já Vám děkuji za pozornost a u dalšího přenosu na počtenou!
90+4
90+4
Domácí se snaží dostat do tlaku, ale zrazuje je finální přihrávka.
90+3
Dle domácích hráčů Serdar zahrál rukou při zpracování míče, Sudí nechává pokračovat ve hře.
90+2
Malli se snaží držet míč na svých kopačkách a nikomu ho nepůjčovat.
90+2
Nastavují se 4 minuty nad rámec hrací doby.
90+1
Za slovní nadávky k sudímu vidí Vojislav Stankovič žlutou kartu.
90+1
Přímý kop domácích v podání Stankoviče zlikvidoval Hack!
90
Dle hlavního arbitra se Bussmann dopustil nedovoleného zákroku.
89
Domácí obranu se snažil přelstít Córdoba, ale Stankovič získal míč pro svůj celek.
88
Levin Öztunali vidí za zdržování hry žlutou kartu.
87
Co nejdál od své branky poslal míč Hack.
86
Střídání v týmu FK Qäbälä: ze hřiště odchází Vitalij Vernydub, přichází Elvin Camalov.
85
Zpoza vápna to zkoušel Mall, brnku netrefil.
84
Malli krásným pasem za obranu poslal do samostatné šance Córdobu! Bezotosnyj vytěsnil tvrdou ránu na tyč!
83
Střídání v týmu 1. FSV Mainz 05: ze hřiště odchází Jošinori Muto, přichází Suat Serdar.
82
Strana mince se otáčí, na trávníku odpočívá Muto. Po chvilce za pomocí maséra míří za postranní čáru.
81
Střídání v týmu FK Qäbälä: ze hřiště odchází Ruslan Qurbanov, přichází Petar Franjić.
79
Po centru z levé strany se k míči tlačil Muto, branku však v tísni netrefil.
77
Mainz právě vstřelil branku!
Další vynikající tah trenéra Mohuče! Frei z protiútoku našel volného novice na kolbišti LEVINA ÖZTUNALI, který si pohrál s domácí obranou a prostřelil domácího brankáře! Díky tomu otáčí německý celek skore dnešního zápasu!
76
Obranným zákrokem se blýskl De Blasis a započal útočnou akci hostí.
75
Chytrý pas se snažil vymyslet Sadygov, ale žádný spoluhráč se ve vymezeném prostoru pro míč neukázal.
74
Na středu hřiště fauloval De Blasis, míč pro domácí hráče.
73
V ofsajdu načapán Muto.
72
Po vyrovnávací brance se hra uklidnila, míč se pohybuje okolo středového kruhu.
70
Další roh pro Mohuč nepřinesl žádnou gólovou radost jako ten minulý.
69
Střídání v týmu 1. FSV Mainz 05: ze hřiště odchází Christian Clemens, přichází Levin Öztunali.
68
Jako vynikající žolík se předvedl JHON CÓRDOBA! Malli našel volného muže na hřišti a ten vyrovnal stav utkání!
67
Střídání v týmu 1. FSV Mainz 05: ze hřiště odchází José Rodríguez, přichází Jhon Córdoba.
66
Sudí přerušuje hru až po konci akce Mohuče, Muto mohl vyrovnat, branku netrefil. Mezitím na trávníku leží Vernydub, po chvilce vstává, ale musí za brankovou čáru.
65
Po lehkém postrčení se teatrálně poroučel k zemi Sadyqov, sudí nechává pokračovat ve hře.
64
Malli zahrával rohový kop na zadní tyč, ale Ricardinho si s míčem poradil.
62
Qäbälä právě vstřelila branku!
Ihned z protiútoku se k míči od obránců dostal Dabo, ze středu naservíroval míč SERGEJI ZENJOVOVY, který propálil bezmocného Lössla!
61
Na druhé straně získali možnost zahrávat rohový kop hosté, ale nic nevykouzlili.
60
Domácí získávají další rohový kop! Dabo se tlačil do zakončení, ale Lössl vyrazil míč za brankovou čáru.
59
Roh zahrával Mirzabekov, míč se dostal k Sadyqovi, který netrefil branku!
58
Domácím narostla křídla! Po akci Ozobiče mají domácí možnost rohového kopu.
57
RUSLAN QURBANOV proměňuje pokutový kop s chladnou hlavou!
56
Jonas Lössl vidí za svůj faul žlutou kartu!
56
Lössl fauloval ve vápně Ozobiče! Nařízen pokutový kop!
55
Pokus o centr v podání Vernyduba moc nevyšel, míč skončil v rukavicích Lössla.
54
V postavení mimo hru se ocitl Malli.
53
Centr z levé strany poslal Bussmann, našel sice hlavu Muta, ale ten s míčem nic nevykouzlil.
52
De Blasis poslal míč na Rodriguéze, ale ten zazmatkoval a vrátil kulatý nesmysl za brankovou čáru.
51
Druhý rohový kop v rychlém sledu zahrával Malli, z velké dálky se pokusil Clemens o střelu, míč skončil u rohového praporku.
50
Sám na domácího brankáře se řítil Malli, ale Bezotosnyj krásným zákrokem vyrazil míč!
49
Moc dlouhý pas na Freie vyslal Bussmann, míč však doputoval za brankovou čáru.
48
Filip Ozobič za úder loktem do obličeje Bussmanna vidí žlutou kartu.
47
Dlouhý aut zahrával Clemens, De Blasis na míč nedosáhl.
46
Druhý poločas započal svým výkopem Malli, obě družstva do něj nastoupila ve stejném složení jako do toho prvního.
46
Sudí nenastavil ani vteřinu a ukončil vyrovnanou první půli. Oba týmy si vytvořily několik šancí, avšak ve 42. minutě protrhl síť jen jeden z nich. Muto levačkou stanovil výsledek první půle na 1:0 pro Mohuč.
45
44
Zpoza vápna poslal propagační střelu Vernydub.
42
Domácí se tlačí do útoku a snaží se ještě před odchodem do šaten vyrovnat. Jejich přihrávky jsou velmi nepřesné, ta poslední končí v zámezí.
41
Bussmann českou uličkou našel YOSHINORIHO MUTA, která levačkou prostřeluje ležícího Bezotosnyja a otevírá skore dnešního zápasu.
39
Malli rozehrával rohový kop, našel ve vápně volného Bussmanna, který míč poslal hlavou doprostřed branky.
38
De Blasis si sice zakřičel o přihrávku od Freie, ale ten míč poslal nepřesně, autové vhazování pro domácí celek.
37
Tvrdě zajel Ozobič do Bussmanna, sudí domácímu hráči domlouvá jen ústně.
36
Před dotírajícím Mallim odkopl míč do zámezí Mirzabekov.
35
Zpoza vápna vyzkoušel střelu Clemens, brankáře Bezotosnyje však neohrozil.
34
Máme tu další faul. Na středu hřiště se provinil hostující Frei.
33
Míč poslal přes zeď do vápna Malli, avšak domácí obrana si s tím poradila.
32
Při souboji s Mutem si Stankovič pomohl rukama. Hosté budou zahrávat přímý volný kop.
31
De Blasis nečekal, že mu Clemens míč nepřipraví a nechtěně tak spoluhráče kopl. Prvně jmenovaný viditelně kulhá.
30
Frei se snažil dostat do vápna na vlastní triko, ale Stankovič mu nastavil nohu a o míč ho připravil.
29
Opět tu máme spolupráci Bussmann-Malli, nyní se míč ke správnému hráči nedostal.
28
Bussmann narazil míč Mallimu, ale ten z okamžité střely branku netrefil.
27
Po chvilce odpočívání na měkkém pažitu se José Rodriguéz zvedá. Následný přímý kop Mohuč zahrála na krátko, ale žádný užitek z toho nebyl.
25
Po souboji s Vernydubem se na trávníku ocitl José Rodriguéz. Z trávníku se mu moc nechce.
24
Po střele Duba, se bude vykopávat od brnky Mohuče.
23
Krásný centr poslal Mirzabekov, našel hlavu Ricardinha, který natrefil tyčku! Po sléze dorážel Zerjov, který branku přestřelil!
22
Útočného faulu na Hacka se dopustil Zenjov.
20
Tvrdým, skluzem vybojoval míč Sadygov, snažil se najít ještě Vernyduba, ale poslal míč do autu.
19
Po pasu Clemense to zkoušel z první De Blasis, branky minul o hodně metrů.
18
U postranní čáry nastavil Frei nohu Ozobičovi, volný přímý kop pro hosty.
17
Domácí se snaží dostat do útoku po stranách, Qurbanov však poslal míč přihrávkou do autu.
16
Krásným pasem našel Clemensen Malliho, ale bohužel pro hosty míč končí daleko od branky díky odkopu Stankoviče.
15
Dvakrát za sebou se snažil Muto přihrát svému spoluhráči do vápna, ani jednou však míč nenašel svého adresáta.
14
Následný přímý volný kop končí chycením míče do rukavic Lösslem.
13
Po faulu na Qurbanova vidí žlutou kartu Alexander Hack.
12
Centr z pravé strany v podání Clemense skončil na kopačce Ricardinha.
11
Na středu hřiště José Rodriguéz získal míč od protihráče, okamžitě ho vyslal na Malliho. Útočník Mohuče přeposlal balon na Bussmann, jeho následný centr přelétl vápno a skončil v zámezí.
10
Z levé strany na pravou poslal míč Mirzabekov, avšak Rafael špatně zpracoval pro sebe míč.
9
Po narážečkách před vápnem domácího celku se o pas pokusil Malli, ale jeho myšlence nikdo neporozuměl, a tak míč získala domácí strana.
8
Malli sám tuto situaci zahrával, avšak míč zakroutil jen na hlavu Stankoviče.
7
Po samostatné útočné akci získal Malli pro Mohuč první rohový kop utkání.
6
Mohuč kombinuje u pravého praporku hřiště, Clemens však neměl prostor na finální centr, a proto poslal míč na Bella, který stál na půlce.
5
Okamžitě po získání míče zahájil rychlý kontr Stankovič, ale jeho spoluhráč Ozobič získal alespoň autové vhazování, když mu míč odkopl Clemens.
4
Dlouhý pas za obranu zkoušel Hack, ale Malli se k míči nedostal.
3
Další zajímavá akci domácího celku, sám do vápna se dral Dabo, avšak Lössl jeho pokus zlikvidoval.
2
Po pase Zenjova se k míči málem dostal Qurbanov, ale ten v souboji prohrál s Bellem.
1
Domácí Dabo měl tu čest zahájit dnešní utkání.
1

FK Qäbälä: Bezotosnyj – Mirzabekov, Stanković, Rafael, Ricardinho – Vernydub – Qurbanov, R.A. Sadygov, Ozobić, Zenjov – Dabo.
Náhradníci: Pietrzkiewicz – Camalov, Mammadov, Musajev, Husejnov, Franjić, Abbasov.

1. FSV Mainz 05: Lössl – Bussmann, Bell (C), Hack, Clemens – Brosinski, Frei, José Rodríguez – Mallı, De Blasis, Muto.

Rozhodčí: G. Mažeika – V. Šimkus, V. Kazlauskas (vš. LIT).
Skupina C

Další zápas skupiny C se odehraje mezi Saint-Etienne a Anderlechtem, jako hostujícím celkem. Zápas má výkop v 21:05.
1. FSV Mainz 05

Celek z Mohuče vydoloval z prvního zápasu bod, když na svém hřišti remizoval se Saint-Etienne 1:1, vyrovnávající branku střelil Bungert.

Mohuč v tabulce okupuje osmou příčku se sedmi body, na vedoucí Bayern ztrácí bodů osm.

V posledním kole Bundesligy se hrálo na hřišti Mohuče, kam zavítal Bayer Leverkusen. Hráči Mohuče prohráli 2:3, o branky se postarali Malli a Bell.
FK Qäbälä

Domácí tým v prvním zápase prohrál na hřišti Anderlechtu 1:3. O jedinou branku se postaral Dabo.

Ázerbájdžánský tým vede ve své vlasti po šesti kolech tabulku, na druhé místo má náskok dvou bodů.

O víkendu hráči zavítali na hřiště Ziry a odvezli si výhru 2:0. Obě branky vsítil Weeks.
Přeji krásný čtvrteční podvečer a vítám Vás u druhého kola skupinové fáze Evropské ligy. Dnes se na domácím kolbišti představí ázerbájdžánský KF Qäbälä, jako soupeř se představí 1. FSV Mainz 05. Zápas má úvodní výkop v 17:00
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.