To je z mé strany vše, hezký večer.
Držení míče: 51 % : 49 %.
Střely na branku: 4:6. Střely mimo: 0:2. Rohy: 4:2. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 16:18.
Je dobojováno. Sledovali jsme duel, ve kterém vedli domácí po poločase 2:0 a kráčeli za vítězstvím. Ve druhém dějství Sassuolo kontrolovalo své vedení, ale v 86. minutě hosté snížili a v poslední minutě dokonce vyrovnali na konečných 2:2! Rapid tedy vybojoval důležitý bod, naopak domácí body ztratili.
90+4
90+3
Žlutou kartu dostává Giorgi Kvilitaja (SK Rapid Vídeň).
90+2
Nyní už je to hodně opatrné a ani jeden celek nechce udělat zbytečnou chybu, což je pochopitelné.
90+1
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Grégoire Defrel, přichází Simone Franchini.
90
Rapid právě vstřelil branku!
Domácí měli vše pod kontrolou, vedli 2:0 a kráčeli za vítězstvím, ale to už neplatí, protože střídající GIORGI KVILITAJA vyrovnává na 2:2! Hostující hráč se dostal k míči, který po střele vyrazil Andrea Consigli a ve skluzu ho poslal do branky!
90
Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.
88
Hosté samozřejmě ožili a stále se tlačí dopředu. No, domácí si to poměrně a zbytečně zkomplikovali.
86
Tak to bude ještě hodně zajímavé, protože Rapid snižuje na rozdíl jedné branky. Po centru se míč ocitl na zadní tyči, kde se nejrychleji zorientoval MATEJ JELIĆ, který ho pohotově poslal za Consigliho.
85
Střídání v týmu SK Rapid Vídeň: ze hřiště odchází Ivan Močinič, přichází Tamás Szántó.
85
Žlutou kartu dostává Federico Peluso (US Sassuolo Calcio).
84
Ale ani ze svého čtvrtého rohu domácí fotbalisté nic nevytěžili a stav utkání se tedy nemění.
83
Rohový kop pro Sassuolo.
83
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Antonino Ragusa, přichází Federico Ricci.
81
Je před námi posledních deset minutek. Troufám si tvrdit, že Sassuolo to zvládne a dnes vybojuje cenné tři body.
79
Ve druhém poločase sledujeme o poznání opatrnější hru, než v tom prvním. Je to ale pochopitelné, protože domácí se už soustředí hlavně na obranu.
77
Hosté opět zvolili dlouhý nákop, ale ani z něho nic nebylo, protože pro míč si došel pozorný Andrea Consigli.
76
Po delší době se dopředu vydali i hráči Sassuola, ale nakonec z toho byl nepřesná přihrávka a na tahu je tak opět Rapid, kterému se velmi rychle krátí čas.
74
Po dalším centru musel zasahovat Andrea Consigli, ale zvládl to a centrovaný míč vyboxoval daleko od své branky.
73
Rakouský celek přidal a je to znát. Hosté se stále tlačí dopředu, ale domácí dnes opravdu velmi dobře brání.
71
Ani z tohoto rohu se nic neurodilo. Je před námi posledních dvacet minutek, tak uvidíme, čeho se ještě dočkáme.
70
Je tu další rohový kop, tentokrát ale pro domácí mužstvo.
69
Ale i tentokrát se Sassuolo v pohodě ubránilo a i nadále tedy vede o dvě branky.
68
Hosté přidali a po další akci budou zahrávat další rohový kop.
67
Ze svého vůbec prvního rohu ale hosté nic nevytěžili. Do zakončení se dostal Thurnwald, ale branku netrefil.
66
Rohový kop pro Rapid.
65
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Alessandro Matri, přichází Matteo Politano.
63
Střídání v týmu SK Rapid Vídeň: ze hřiště odchází Joelinton, přichází Giorgi Kvilitaja.
62
Střídání v týmu SK Rapid Vídeň: ze hřiště odchází Thomas Murg, přichází Matej Jelić.
61
Je před námi posledních třicet minutek. Zatím to na nějaký velký obrat rozhodně nevypadá, protože domácí v pohodě kontrolují své vedení.
59
Žlutou kartu dostává Ivan Močinič (SK Rapid Vídeň).
57
Nyní se na trávníku nic zajímavého neděje. Domácí kontrolují své vedení a dopředu se už příliš netlačí.
55
Ale ani ze druhého rohu nic nebylo a stav se nemění. Sassuolo tedy stále vede o dvě branky.
54
Rohový kop pro domácí celek.
52
Po zajímavé standardní situaci musel zasahovat Richard Strebinger, který to ale zvládl a míč letící přesně k tyči s vypětím všech sil vyrazil!
51
Ale ani hosté neuspěli, protože Joelinton byl tak důrazný, až mu rozhodčí odpískal útočný faul.
49
Nakonec to italský celek zkusil po levé straně, ale vše skončilo další nepřesnou přihrávkou.
48
Po faulu jsou u míče domácí fotbalisté, kteří trpělivě kombinují na své polovině a nikam nepospíchají.
46
Druhý poločas začne přibližně v 20:05.
První poločas je za námi. Sledujeme vyrovnaný zápas, který zatím nabídl dvě branky. Prosadili se Grégoire Defrel a Lorenzo Pellegrini, takže Sassuolo vede nad Rapidem 2:0. Ve druhém dějství to ale bude ještě hodně zajímavé a máme se tak na co těšit.
45+3
45+3
Sassuolo právě vstřelilo branku!
Tak domácí ještě jednou udeřili a v samém závěru prvního poločasu jdou do vedení 2:0! Po faulu zahrávali domácí standardní situaci téměř z hranice velkého. K míči se postavil LORENZO PELLEGRINI, který s pomocí teče dostal míč za brankáře.
45+2
Žlutou kartu dostává Mario Sonnleitner (SK Rapid Vídeň).
45+1
Rozhodčí přidal dvě minuty.
45
Hraje se poslední minuta prvního poločasu.
43
Nakonec se italský celek přeci jen vydal dopředu, ale opět z toho byla pouze nepřesná přihrávka.
42
Domácí drží míč a nikam nepospíchají, což je za současného stavu a v této minutě zcela pochopitelné.
40
Žlutou kartu dostává Louis Schaub (SK Rapid Vídeň).
38
Po další akci měl práci Andrea Consigli, který to ale zvládl skvěle a centrovaný míč sebral a pomohl tak svým zadákům.
36
Rakouský celek se okamžitě vydal dopředu, dlouho kombinoval, ale nakonec nic nevymyslel a stále tak prohrává o jednu branku.
34
A máme tu úvodní branku tohoto zápasu a do vedení jde Sassuolo. Biondini poslal míč do vápna, kde se k němu dostal GRÉGOIRE DEFREL, který z úhlu skvěle překonal brankáře Strebingera!
33
Jenže hosté o míč rychle přišli. Domácí to vyzkoušeli dlouhým nákopem, ale ten se neujal, protože hlavičkový souboj vyhrál Thomas Schrammel.
32
Alessandro Matri to vzal na sebe, ale přes obránce nakonec neprošel a u míče jsou tedy hostující fotbalisté.
31
Sassuolo je stále o něco aktivnější, ale zatím nic kloudného nevymyslelo, takže s Rapidem hraje stále bez branek.
29
V úvodu utkání rozhodčí hráče napomínal, ale nyní už vše řeší žlutým napomenutím. Nutno ale dodat, že faulů je k vidění opravdu hodně.
28
Žlutou kartu dostává Alessandro Matri (US Sassuolo Calcio).
26
Žlutou kartu dostává Marcello Gazzola (US Sassuolo Calcio).
24
Alessandro Matri dostal přihrávku, ale nakonec ho zastavil pomezní rozhodčí, protože podle něj byl domácí útočník v ofsajdu.
22
Nyní to domácí vyzkoušeli po levé straně, ale dlouhý nákop přesný nebyl a míč doputoval až do zámezí.
21
Dvacet minut je za námi a branku jsme zatím neviděli. Myslím si, že se ale rozhodně nenudíme a čeká nás hodně zajímavý zápas.
19
Nyní se hraje hlavně uprostřed hrací plochy a k vidění je pouze řada nepřesných přihrávek. Míč tedy létá ze strany na stranu.
17
Ale ani tentokrát z toho nic nebylo. Nutno dodat, že oba celky velmi dobře brání a i proto stále čekáme na úvodní střelu na branku.
16
Nyní na trávníku dominují domácí fotbalisté, kteří se usadili na polovině Rapidu a trpělivě kombinují.
14
Z úvodního rohu ale italský celek nevytěžil nic a na první branku v tomto zápase tedy stále čekáme. Rozhodně se ale nenudíme.
13
Po sražené střele je tu rohový kop pro domácí celek.
12
Po centru z pravé strany hlavičkoval hostující Joelinton, který byl zcela sám na zadní tyči, ale branku z dobré pozice netrefil a stav se nemění!
11
Dobrá pasáž hostujícího celku, který skvěle kombinoval a tlačil se dopředu, ale nakonec z toho nebylo vůbec nic, tedy kromě nepovedeného centru.
9
Hráči se zatím ale vůbec nešetří. V úvodu utkání už bylo k vidění mnoho tvrdých zákroků a rozhodčí hráče už důrazně napomínal, zatím ale bez žluté karty.
7
Ale nakonec z toho byla pouze ztráta míče, jenže stejně dopadli i hosté. Po nepřesné přihrávce skončil míč v zámezí a rozehrávat tak bude Andrea Consigli.
6
Hráči Sassuola jsou opět u míče a kombinují, ale zatím daleko od branky, kterou střeží Richard Strebinger.
5
Domácí jsou stále aktivnější a diktují tempo hry. Rapid zatím směrem dopředu nevymyslel vůbec nic.
4
Po další akci domácích se prosadil Alessandro Matri, ale jeho branka nakonec kvůli ofsajdu neplatí, takže stav zůstává stále bezbrankový.
2
Nakonec celé snažení domácích skončilo útočným faulem, takže na tahu je poprvé v tomto utkání celek z Rakouska.
1
Domácí vstoupili do utkání a hned se tlačí dopředu. Zatím se tedy hraje hlavně na polovině Rapidu.
1
Úvodní výkop obstarali hostující fotbalisté, kteří hrají v červených dresech. Domácí jsou v zeleném.
1
Vše je připraveno, jdeme na to
Hráči obou celků jsou na trávníku, takže duel mezi Sassuolem a Rapidem začne za malý okamžik.

US Sassuolo Calcio: Consigli – Lirola, Gazzola, Acerbi, Peluso, Adjapong – Biondini, Pellegrini, Ragusa – Defrel, Matri.
Náhradníci: Pegolo, Pomini – Franchini, Caputo, Ricci, Politano, Cannavaro.

SK Rapid Vídeň: Strebinger – Thurnwald, Sonnleitner, M. Hofmann, Schrammel – Grahovać, Močinič – Schaub, Murg, Traustason – Joelinton.
Náhradníci: Novota – Malicsek, Wöber, Jelić, Schösswendter, Szántó, Kvilitaja.

Rozhodčí: Pawson – Beswick, Nunn.
Čeká nás zajímavé utkání o velmi důležité body. Duel začne v 19:00 hodin a myslím si, že se máme na co těšit, tak si nenechte zápas ujít.
US Sassuolo Calcio má zatím na svém kotě čtyři body a při skóre 5:4 se nachází na druhé, tedy postupové pozici. V prvním zápase porazil italský celek Bilbao 3:0, pak ale prohrál v Genku 1:3 a naposledy hrál právě na hřišti Rapidu, kde uhrál cennou remízu 1:1.

SK Rapid Vídeň má také čtyři, skóre 4:4 a v tabulce mu tedy patří třetí příčka. Rakouský celek v prvním zápase přehrál 3:2 Genk, poté ale prohrál ve Španělsku, kde padl 0:1 s Bilbaem a naposledy hrál právě se Sassuolem, a to 1:1.
Skupina F

1. Genk 7:4 6 bodů
2. Sassuolo 5:4 4 body
----------------------------------
3. Rapid 4:4 4 body
4. Bilbao 1:5 3 body
Zdravím všechny fotbalové fanoušky. Evropská liga má na programu další zápasy a my budeme sledovat duel mezi italským Sassuolem a rakouským Rapidem Vídeň. Mírným favoritem je domácí celek.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.