To je z mé strany vše, hezký večer či dobrou noc.
Držení míče: 59 % : 41 %.
Střely na branku: 5:1. Střely mimo: 6:2. Rohy: 7:1. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 8:12.
Je dobojováno. Sledovali jsme nakonec hodně zajímavý duel, který skončil nerozhodně 1:1. Do vedení se dvanáct minutek před koncem dostali hosté, kteří tak postupovali. Ve druhé minutě nastavení se ale prosadil Virgil van Dijk, který tak dal domácím naději. Další branka už ale nepadla a dál jde celek z Izraele, protože oba celky mají stejný počet bodů, ale rozhodla branka na hřišti soupeře, protože úvodní vzájemné utkání skončilo nerozhodně 0:0.
90+4
90+3
Ale ani z tohoto rohu nic nebylo a víc se už nestane.
90+3
Hosté ještě vybojovali rohový kop.
90+2
Southampton právě vstřelil branku!
Tak domácí se přeci jen dočkali, vyrovnali a ještě to bude zajímavé! Na hranici penalty si míč zpracoval VIRGIL VAN DIJK, který poté se štěstím překonal brankáře! Southampton ale potřebuje ještě jednu branku.
90+1
Rozhodčí přidal tři minuty.
90
Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.
88
Žlutou kartu dostává Yuval Shabtai (Hapoel Be'er Sheva FC).
87
Ale domácím se nedaří. Hosté urputně brání a drží těsné vedení, které jim stačí k postupu do další fáze Evropské ligy.
85
Střídání v týmu Southampton FC: ze hřiště odchází Pierre-Emile Højbjerg, přichází James Ward-Prowse.
83
Domácí samozřejmě vše sází na útočnou kartu, protože potřebují alespoň vyrovnat, tak uvidíme, zda něco vymyslí.
81
Žlutou kartu dostává David Goresh (Hapoel Be'er Sheva FC).
79
Hapoel Sheva právě vstřelil branku!
Tak to je velká rána pro domácí celek, protože MAOR BUZAGLO napřáhl z hranice velkého vápna a míč nakonec zapadl za Forstera, který byl bezmocný. V tuto chvíli tedy dále postupuje izraelské mužstvo a Southampton v Evropské lize končí!
78
Střídání v týmu Hapoel Be'er Sheva FC: ze hřiště odchází Mihály Korhut, přichází Yuval Shabtai.
78
Ale nic z toho nebylo a na tahu je izraelský celek, který zatím ale nikam příliš nepospíchá.
76
Domácí kombinují, ale zatím daleko od branky, kterou střeží David Goresh. Nutno dodat, že dnes příliš práce neměl.
74
Oba celky se tlačí dopředu, ale na trávníku se zatím nic neděje. Domácím stačí remíza a hostům se v útočné fázi příliš nedaří.
72
Domácí jsou nyní jasně lepší a stále se tlačí dopředu, ale na úvodní branku stále čekáme. Oba celky se dobře brání.
70
Střídání v týmu Hapoel Be'er Sheva FC: ze hřiště odchází Ben Sahar, přichází Lúcio Maranhao.
68
Po rohovém kopu se do zakončení dostal Van Dijk, ale po souboji s brankářem nedokázal míč usměrnit do branky.
67
Po zblokované střele je tu rohový kop pro domácí celek.
65
Hosté se snaží a více útočí, ale zatím se jim ve finální fázi příliš nedaří.
63
Žlutou kartu dostává Shir Tzedek (Hapoel Be'er Sheva FC).
61
Hosté mají třicet minutek na to, aby vstřelili branku, vyhráli a postoupili do další fáze. Domácím stačí i remíza. No, bude to ještě hodně zajímavé.
59
Střídání v týmu Southampton FC: ze hřiště odchází Joshua Sims, přichází Dušan Tadić.
57
Ale ani z tohoto rohu nic nebylo a stav se tedy stále nemění. U míče jsou stále domácí, kteří trpělivě kombinují.
56
Je tu další roh pro domácí.
56
Střídání v týmu Hapoel Be'er Sheva FC: ze hřiště odchází Ovidiu Hoban, přichází Mohammad Ghadir.
55
Jen připomínám, že za současného stavu postupuje domácí celek. Oba týmy mají nyní na svém kontě osm bodů, první zápas skončil 0:0, ale anglické mužstvo má lepší skóre.
53
Rohový kop rozehrál Nathan Redmond, ale žádný z jeho spoluhráčů se do zakončení nedostal.
52
Na druhé straně vybojoval Southampton rohový kop.
50
Hosté nyní dobře kombinovali na polovině anglického celku, ale vše ukončil Maharan Radi, který nezvládl přihrávku.
49
Žlutou kartu dostává Ryan Bertrand (Southampton FC).
48
Sims hledal ve vápně Davise, ale ten se nakonec k míči nedostal a míč tak doputoval až do zámezí.
46
Vše je připraveno, jdeme na druhé dějství.
Hráči se vrací zpět na trávník, takže druhý poločas začne za malý okamžik.
Druhý poločas začne přibližně v 22:10.
První poločas je za námi. Sledujeme duel, ve kterém jsou o něco aktivnější domácí fotbalisté, ale neprosadili se. Hosté spoléhají hlavně na brejky, ale zatím jim žádný nevyšel a stav je tedy stále 0:0. Ve druhém dějství to bude ještě hodně zajímavé.
45+2
45+2
Hosty zastavil ofsajd a v prvním poločase se už nic nestane.
45+2
Žlutou kartu dostává Miguel Vítor (Hapoel Be'er Sheva FC).
45+1
Rozhodčí přidal dvě minuty.
45
Hraje se poslední minuta prvního poločasu.
44
Domácí drží míč a nikam nepospíchají, takže to vypadá, že v prvním poločase se už branky nedočkáme.
42
Žlutou kartu dostává John Ogu (Hapoel Be'er Sheva FC).
40
Střídání v týmu Southampton FC: ze hřiště odchází Charlie Austin, přichází Shane Long.
38
Z rohu ale nic nebylo. Jeden z domácích hráčů poté zůstal ležet na trávníku a rozhodčí hru přerušil, bude se ošetřovat.
37
Aktivní Nathan Redmond to vyzkoušel z dálky, ale David Goresh skvělým zákrokem míč vyrazil! Rohový kop pro Southampton.
35
Opět se hraje na polovině izraelského celku. Zatím ale domácí kombinují daleko od branky, ve které stojí David Goresh.
33
Za dlouhým míčem se hnal Ben Sahar, ale nakonec ho na hrací ploše nezachytil a od své branky bude rozehrávat Fraser Forster.
31
Úvodních třicet minut branku nenabídlo, ale zatím se rozhodně nenudíme. Aktivnější jsou jednoznačně domácí, hosté hrozí hlavně z brejků.
29
Izraelský celek nevymyslel vůbec nic a u míče jsou tedy opět domácí, kteří se stále tlačí dopředu, ale ve finální fázi se jim zatím nedaří podle představ.
27
Nyní z levé strany odcentroval Ryan Bertrand, ale přihrávku nezvládl a míč skončil v zámezí. Rozehrávat tak bude David Goresh.
26
Anglický celek v posledních minutách přidal a je jasně lepší, ale zatím se nedokázal prosadit a s celkem Hapoel Be'er Sheva hraje bez branek.
24
Na konci celé kombinace byl Charlie Austin, ale zastavil ho pomezní rozhodčí, ofsajd.
23
Domácí se opět usadili na polovině svého soupeře a snaží se něco vymyslet. Hosté ale zatím výborně napadají.
21
A po další akci se na zadní tyči ocitl Maor Buzaglo, který si zpracoval míč, ale poté ho napálil vysoko nad branku, kterou střeží Fraser Forster.
19
Před branku domácího celku tlačil míč Anthony Nwakaeme, ale žádného spoluhráče nenašel a Cédric Soares odkopl míč do zámezí.
17
Po centru z pravé strany se k hlavičce dostal Steven Davis, ale byl zády k brance a s jeho pokusem tak neměl David Goresh příliš problémů.
15
Domácí fotbalisté dobré dvě minutky kombinovali na polovině soupeře, ale hosté dobře napadali a nakonec se v pohodě ubránili.
13
Nyní se na trávníku nic zajímavého neděje a hraje se hlavně okolo středového kruhu. Na první větší šanci tedy stále čekáme.
11
Po další akci hostů odcentroval z levé strany Maharan Radi, ale přihrávku vůbec nezvládl a míč poslal do zámezí. Hodně nepovedený pokus.
9
Izraelský celek se nakonec dopředu vydal, ale kombinaci hostů zastavil pomezní rozhodčí, ofsajd.
8
Ale ani z tohoto rohu nic nebylo. Hosté se opět ubránili a jsou u míče, tak uvidíme, zda něco kloudného vymyslí.
7
Je tu další rohový kop pro Southampton.
5
Domácí vstoupili do utkání velmi aktivně a stále se tlačí dopředu. Izraelský celek se zatím pouze brání.
3
Po centru Redmonda se k hlavičce dostal Charlie Austin, ale poslal míč jen doprostřed branky, kde byl připravený David Goresh.
2
Po další akci vybojovali domácí fotbalisté první rohový kop.
2
Hosté ale o míč velmi rychle přišli a domácí šli do přečíslení, ale to skončilo velmi nepřesnou přihrávkou.
1
Úvodní výkop obstarali hostující fotbalisté, kteří hrají v bílých dresech. Domácí hrají v tradičních černých dresech.
1
Vše je připraveno, jdeme na to.
Hráči jsou na trávníku, takže duel začne za malý okamžik.

Southampton FC: Forster – Soares, van Dijk (C), Jošida, Bertrand – Romeu – S. Davis, Højbjerg – Sims, Austin, Redmond.
Náhradníci: Lewis – Clasie, Fonte, Tadić, Ward-Prowse, McQueen, S. Long.

Hapoel Be'er Sheva FC: Goresh – B. Bitton, Vítor, Tzedek (C), Korhut – Radi, Ogu, Hoban – Buzaglo, Sahar, A. Nwakaeme.
Náhradníci: Haimov – Turjman, Ohayon, Ghadir, Shabtai, Maranhao, Taha.

Rozhodčí: Tagliavento – Passeri, Costanzo.
Poslední vzájemný zápas

Hapoel Be'er Sheva – Southampton 1:1
Southampton FC má na svém kontě sedm bodů a při skóre 5:3 se nachází zatím na třetí pozici ve skupině K. Domácí mají stejně bodů, jako právě Hapoel Be'er Sheva, takže se hraje o přímý postup do další fáze. Hostům stačí k postupu i remíza, ale když vyhraje Southampton, tak jde dále.

Hapoel Be'er Sheva FC má tedy také sedm bodů, ale lepší skóre, a to 5:5. První zápas v Izraeli skončil nerozhodně 0:0, takže pokud dnes hosté uhrají znovu nerozhodný výsledek, budou se radovat z trochu překvapivého postupu do další fáze.
Zdravím všechny fotbalové fanoušky. Evropská liga má na programu poslední zápasy základních skupin a my budeme sledovat duel mezi Southamptonem a Hapoel Be'er Sheva.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:05.