Je konec! Druhý poločas nám nenabídl příliš pohledný fotbal, ale i přesto jsme viděli jeden gól, kterým Trigueros rozhodl o postupu domácích hráčů. Nutno říct, že Steaua hrála s dnešním favoritem utkání zcela vyrovnaně a ze souboje může určitě odcházet se vztyčenou hlavou.
90+5
90+4
Soriano vyslal střelu mimo tři tyče!
90+2
Hráči Villarrealu mohli potvrdit své vítězství, ale to by si Bruno musel míč lépe zpracovat.
90+1
Je nastaveno pět minut a závěr tohoto klání bude ještě velmi napínavý!
88
Villarreal právě vstřelil branku!
A opravdu! MANUEL TRIGUEROS dostal přihrávku a skvělým obloučkem nejspíš rozhoduje o postupu Žluté ponorky!
87
Ve hře se teď nachází opravdu dost nepřesností a pokud některý z týmu chce zvrátit skóre na svou stranu musí přidat.
85
Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Cédric Bakambu, přichází Rodrigo Hernández.
83
Poměrně překvapivě s blížícím se koncem zápasu se do útoku nehrne Villarreal, ale Bukurešť. Zatím však její snažení nikam nevede.
82
Momcilovic napřáhl a jeho střela nakonec končí v náruči Asenja.
80
Ze hřiště odchází Sansone a přichází Borré.
78
Tamas zatáhl za dres Soriana a vidí druhou žlutou kartu!
78
Tosca zůstává po souboji s Bakambem ležet na zemi a do akce se dostává i doktor Steaui.
77
Bakambu si poradil s Mokem a skvěle nahrával na nabíhajícího Sansoneho. Ten, ale zamířil pouze vedle tyče!
75
Villarreal měl dobře rozehranou akci. Bakambu byl, ale v tísni a narychlo zakončil pouze do připraveného Niță.
72
Bruno Soriano postrčil míč na Santose, nicméně celá akce končí odkopem brankáře Bukurešti.
71
Hra se hodně kouskuje a to hlavně díky četným faulům na obou stranách. Momentální stav by pro oba týmy nic neřešil.
69
Asenjo skvěle podržel svůj tým proti střele Williama. Ten si naběhl s míčem, až doprostřed šestncátky, ale Asenjo se sklouzl po zemi a rukou míč vytěsnil.
67
Žlutou kartu dostává Jonathan dos Santos (Villarreal CF).
67
Bakambu se zkusil doběhnout pro přihrávku od Triguerose. Obránce Steaui Tosca, ale pasu zabránil.
66
Momcilovic zabránil přihrávce a pro svůj tým ukořistil balón.
65
Bakambu si naběhl na centr Santose, ale netrefil bránu i díky drobné teči obránce Steaui – rohový kop pro Villarreal.
63
Po vyrovnávacím góle se nadechuje Villarreal k náporu. Během osmi minut od onoho gólu na 1:1 téměř domácí nepouští Bukurešť k míči.
62
Mario Gaspar nyní hlavičkoval přesně do náruče Niță. Snahou se hostující gólman přetrhnout nemusel.
61
Na druhé straně se střelou přímo do Asenji prezentoval Popa.
60
Villarreal nyní uzamkl Steau! A znovu to mohl být Bakambu, který mohl zvyšovat skóre! Skvěle obral hostujícího obránce o míč a poradil si i s Niță. Jenže s ostrého úhlu trefil pouze tyč a míč končí za bránou!
55
Steaua Bukurešť právě vstřelila branku!
Střídající VLAD ACHIM se prosazuje přesnou hlavou! Tamas nacentroval do pokutového území, přesně na hlavu Achima, který se z bezprostřední blízkosti nemýlil. Nutno říct, že svou aktivitou si o vyrovnání Villarreal říkal.
54
Pintilii zkoušel nafintit přihrávku za obranu, jenže útočníci Steaui s tím nepočítali a míč jen tak proplul šestnáctkou.
53
Williamův centr končí hluboko za pokutovým územím domácích.
52
Nyní fauloval Bakambu a na začátku druhého poločasu vidíme poměrně dost faulů. Nic nenasvědčuje tomu, že by se měl obrázek druhého poločasu od toho prvního nějak lišit.
51
Santos poslal pas na Triguerose, který z úhlu pálí pouze vedle tyče.
49
Dos Santos si nepokryl míč ideálně a Bourceanu ho vytlačil i s míčem, až za čáru.
48
Moke fauloval u postranní čáry a diskutuje s rozhodčím.
46
Zatím má na kopačkách míč Steaua, která se saží prokombinovat do pokutového území svého soupeře.
46
První poločas skončil lépe pro Villarreal, když se již v šestnácté minutě trefil Sansone. Od té chvíle se nám příliš šancí nenaskytlo a hra se spíše kouskovala, čemuž svědčí i tři žluté karty. Na konci poločasu mohl zvýšit Bakambu, ale pod nohy mu skočil Tamas a brance zabránil. Uvidíme pro koho vyzní druhý poločas, který napoví hodně o tom, kdo z této zamotané skupiny nakonec postoupí.
45+1
45+1
Bakambu mohl dát gól na 2:0! Zývala na něj prázdná brána, jenže Tamas mu na poslední chvíli skočil pod nohy a gólu zabránil! Neskutečný zákrok Tamase!
45
Nastavuje se jedna minuta.
44
Mario Gaspar se provinil špatným vhazováním. Míče se tedy ujme Bukurešť.
43
Popa nyní zkazil přihrávku, ale i přesto se ke střele dostal Boldrin. S jeho střelou neměl Asenjo problém, neboť šla mimo branku.
41
Na balónu se dží Steaua, ale Villarreal híří dobrým pohybem a zamezuje, tak vážnější šanci hostů.
39
Vynucené střídání v týmu domácích. Ze hřiště odešel Musacchio a přišel González.
37
Dos Santon po souboji Bourceanem zůstal ležet na zemi, ale nic vážnějšího to zřejmě nebude.
36
Steaua kombinuje za půlicí čárou, ale Žlutá ponorka zatím skvěle brání.
34
Enache nepřebral přihrávku a obrana Villarrealu odklízí míč do bezpečí.
32
Tamas stáhl k zemi Triguerose a po právu vidí žlutou kartu.
32
Bakambu selhal v obrovské šanci! Mario Gaspar ho skvěle našel před bránou, jenže Bakambu hlavou zamířil pouze nad svatyni Niță.
30
Bukurešť zasypala domácí obranu centry. Až Ruiz dokázal míč odklidit a následně se řítil Sansone na Niță. Ten jeho střelu ustál a míč lapil!
28
Další faul, tentokrát Maria Gaspara. Žlutit se, ale nebude.
25
Žlutou kartu dostává Cédric Bakambu (Villarreal CF).
Žlutou kartu dostává Gabriel Enache (FC Steaua Bukurešť).
25
26
Tamas zastavuje Soriana u postranní čáry a bude se opět vhazovat.
25
O pár okamžiků později vybojoval Sansone rohový kop, který ukryl ve své náruči Niță rozehrál, ale příliš rychle a až za outovou čáru. Domácí fotbalisté tedy mají míč ve své moci.
23
Sorianova přihrávka byla nepřesná. Rozehrávky se tedy ujme Niță.
23
Asenjo ukryl míč v rukavicích bez větší obtíží. Následuje offside hostujících hráčů.
22
Costa perfektně zakročil a zastavil, tak rozvíjející se akci Steaui.
20
Žlutá ponorka kontroluje hru a drží míč.
18
Bukurešť nyní zatlačila domácí fotbalisty, jenže Popa svou střelou trefil pouze spoluhráče, který se nacházel, až za domácími obránci.
16
A domácí jdou do vedení! Mario Gaspar parádně a hlavně přesně nacentroval přímo na nohu Nicola Sansoneho, ten z první vystřelil pouze do hostujícího gólmana, ale z dorážky se už nemýlil!
14
Rohový kop Villarrealu odklidili hráči Steaui do bezpečí.
12
Bourceanu nedovoleně atakoval Truguerose a Žlutá ponorka se dostane opět k míči.
11
Bukurešť se ocitla před šestnáctkou domácích, ale nepřesnou přihrávkou celou akci skončil Pintilii.
9
Teď Niță před dotírajícím Sansonem odkopl míč, až mezi diváky.
8
Trigueros to nemyslel špatně, jenže centr mířený před branku končí v náruči gólmana Steaui.
7
Soriano byl faulován v blízkosti pokutového území a domácím se naskýtá zajímavá standartní situace.
5
Enache poslal jen takovou propagační střelu. Niță si s ní poradil bez větších obtíží.
4
Villarreal zakládal útok, až od stoperské dvojic. Následně přišel dlouhý nákop, který Steaua uklidila do outu. Villarreal bude útočné snažení opakovat.
2
Nechybělo mnoho, aby Sansone stihl míč, dříve než hostující brankář.
1
Na začátek zápasu si připsal Popa první faul.
1
Minutou ticha uctily oba týmy oběti letecké nehody brazilského klubu Chapecoense.
Oba týmy nastupují na hrací plochu a zápas za pár okamžiků začne.
Villarreal CF
Přes nepříznivé výsledky v poslední době je Villarreal favoritem toho klání a bude chtít urvat všechny tři body a na poslední chvíli si zajistit play-off Evropské ligy. V minulém ligovém zápase tradiční španělský celek překvapivě remizoval s Leganes 0:0. Pří posledním vzájemném zápase Villarrealu a Steaui se fanoušci dočkali také remízy, která by ovšem pro oba soupeře dnes nic neznamenala. V Evropské lize má Villarreal stejný počet výher, remíz a proher jako jeho dnešní soupeř z Bukurešti. Bude tedy zajímavé sledovat, kdo se z této velmi zajímavé skupiny do play-off nakonec podívá.
FC Steaua Bukurešť
Rumunský celek opanuje čelo tamní fotbalové ligy a dá se říct, že hraje v dobré formě. Minulý ligový zápas Steaua vyhrála na domácím hřišti 3:1 a potvrdila své postavení v tabulce. V Evropské lize si Bukurešť připsala jedno vítězství, tři remízy a jednu prohru. Výhru si připsala hned v úvodním kole proti Osmanlisporu a prohru taktéž proti tomuto tureckému týmu, konkrétně 0:2. V tomto čtvrtečním utkání je jasný outsider zápasu a bude to mít hodně těžké, ale do karet by Bukurešti mohla hrát nepříliš dobrá forma jejího španělského soupeře.
Skupina L
Ve velmi zamotané skupině se Steaua pohybuje se šesti body na průběžném druhém místě. Ale šest bodů má i třetí Curych a také čtvrtý Villarreal. Tabulku po pěti zápasech překvapivě vede s osmi body turecký Osmanlispor. Postupová matematika je jasně daná, chce-li Villarreal jako jasný favorit skupiny postoupit, měl by zvítězit za všechny tři body. To samé platí také pro ostatní tři týmy.
Všechny celky hrající skupinu L mají tedy šanci na postup a budou hrát o všechno.
Dobrý den vítám vás u sledování zápasu mezi domácím Villarrealem a Steauou Bukurešť. V tomto utkání zmíněným celkům půjde úplně o všechno!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.