Evropská liga - 4. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Apollon Limassol : Atalanta - 2. listopadu 2017   19:00

Apollon Limassol
90+4' Zelaya
1:1
(0:1)
Atalanta
Atalanta
35' Iličić
Vale – Pedro, Yuste, dos Santos Saldanha, Vasiliou (C) – Sachetti, Afonso da Silva (76. Maglica), Allan – Sardinero (64. Schembri), Zelaya, Papoulis (58. Jakoliš).
Kissas – N. Martínez, Angeli, Schembri, Stylianou, Jakoliš, Maglica.
Treimanis – Gudermanis, Spasjonnikovs
GSP, Nicosia
Atalanta
Beriša – A. Masiello (C), Caldara, Palomino – Hateboer, Cristante (82. de Roon), Freuler, Spinazzola – Iličić (54. Orsolini), Petagna, Kurtić (71. Gosens).
Gollini – Tolói, Orsolini, Gosens, de Roon, Vido, Castagne.

To je z mé strany vše, hezký večer.
Držení míče: 57 % : 43 %.
Střely na branku: 4:2. Střely mimo: 2:4. Rohy: 1:7. Ofsajdy: 4:4. Fauly: 10:18.
Je dobojováno. Bergamo dlouho na hřišti Apollonu vedlo 1:0, ale v poslední sekundě se k hlavičce dostal Emilio Zelaya a ten nakonec vyrovnal na konečných 1:1. Nutno dodat, že remíza je dle mého spravedlivá.
90+5'
90+4'
Apollon právě vstřelil branku!
Tak domácím se to přeci jen povedlo, protože z poslední akce v tomto utkání vyrovnávají. Po centru se do hlavičky položil EMILIO ZELAYA a Beriša byl bez šance – 1:1!
90+3'
Etrit Beriša tak dlouho otálel s odkopem, až vyfasoval žlutou kartu za zdržování.
90+2'
Domácí drží míč, ale hrají daleko od branky, kterou střeží Etrit Beriša. Hosté zvládají konec utkání na jedničku.
90+1'
Rozhodčí přidal čtyři minutky.
90'
Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.
88'
Z rohu nic nebylo, ale hosté znovu drží míč a šetří cenné vteřinky na polovině soupeře.
87'
Po střele z hranice velkého vápna musel zasahovat Bruno Vale, ale poradil si a míč vyrazil na rohový kop.
86'
Další akci Apollonu ukončila velmi nepřesná přihrávka a od své branky bude rozehrávat Etrit Beriša, který vůbec nikam nepospíchá.
84'
Domácím nelze upřít snahu, ale zatím se jim nedaří něco kloudného vymyslet. Bergamo kontroluje své vedení a kráčí za postupem ze skupiny.
82'
Střídání v týmu Atalanta Bergamasca Calcio: ze hřiště odchází Bryan Cristante, přichází Marten de Roon.
81'
Na druhé straně dostal dobrou přihrávku do vápna Antonio Jakoliš, ale zakončení vůbec nezvládl a s jeho hlavičkovým pokusem si Etrit Beriša lehce poradil.
80'
Do velké šance se dostával Hans Hateboer, ale nakonec ho na poslední chvíli výborným skluzem zastavil Georgios Vasiliou.
78'
Na druhé straně poslal míč před branku Remo Freuler, ale dobře zasáhl Bruno Vale, který míč sebral.
76'
Střídání v týmu Apollon Limassol FC: ze hřiště odchází Alexandre Afonso da Silva, přichází Anton Maglica.
76'
Domácí to zkusili dlouhým nákopem, ale ani z něho nic nebylo.
75'
Na trávníku se nyní nic zajímavého neděje. Domácí se snaží něco vymyslet, ale nedaří se jim to. Bergamo se v pohodě brání.
73'
Žlutou kartu dostává Alexandre Afonso da Silva (Apollon Limassol FC).
73'
Po menší strkanici měl rozhodčí plné ruce práce, nakonec to vyřešil jednou žlutou kartou. Domácím už ale pochodují nervy.
72'
Žlutou kartu dostává Hans Hateboer (Atalanta Bergamasca Calcio).
71'
Střídání v týmu Atalanta Bergamasca Calcio: ze hřiště odchází Jasmin Kurtić, přichází Robin Gosens.
70'
Domácím zbývá posledních dvacet minut na to, aby něco udělali s nepříznivým výsledkem. Zatím to ale na nějaký obrat nevypadá.
68'
Domácí drží míč a kombinují, ale zatím daleko od branky, kterou střeží Etrit Beriša.
66'
Hostující hráči šetří čas, jak se dá. To se nelíbí hlavně domácím fanouškům, kteří to dávají hlasitě najevo.
64'
Střídání v týmu Apollon Limassol FC: ze hřiště odchází Adrián Sardinero, přichází André Schembri.
63'
Z velké dálky to znovu zkoušel Alexandre Afonso da Silva, ale tentokrát nebyl jeho pokus tak povedený a Etrit Beriša si v pohodě poradil.
61'
Je před námi posledních třicet minut. Bergamo stále vede pouze o jednu branku, takže je jasné, že konec utkání bude ještě velmi zajímavý.
59'
Po delší době se dopředu vydali i domácí, ale jejich akce skončila nepovedenou přihrávkou do vápna a u míče už jsou znovu hosté z Itálie.
58'
Střídání v týmu Apollon Limassol FC: ze hřiště odchází Fotis Papoulis, přichází Antonio Jakoliš.
57'
Bergamo se znovu vydalo dopředu, ale ani tentokrát z toho nic nebylo. Domácí Apollon dnes brání na jedničku, ale ke třem bodům má blíže Bergamo.
55'
Po rohovém kopu hlavičkoval jeden z hostujících hráčů do tyče, ale nakonec bylo vše zbytečné, protože rozhodčí odpískal nejspíše útočný faul.
54'
Střídání v týmu Atalanta Bergamasca Calcio: ze hřiště odchází Josip Iličić, přichází Riccardo Orsolini.
54'
K míči se nakonec postavil Josip Iličić, ale z této standardní situace nic nebylo a Bergamo tak i nadále vede 1:0.
53'
Po faulu je tu velmi zajímvá standardní situace pro hosty, téměř z hranice velkého vápna.
52'
Také začátek tohoto poločasu je plný nepřesných přihrávek a zatím se hraje hlavně okolo středového kruhu.
50'
Ještě doplním, že ani jeden celek v poločase nestřídal a hraje se tak ve stejném složení, jako na začátku duelu.
48'
Druhý poločas začal pořádně zostra a po několik ostrých zákrocích vyfasoval Josip Iličić žlutou kartu.
47'
Žlutou kartu dostává Josip Iličić (Atalanta Bergamasca Calcio).
46'
Druhý poločas začne přibližně v 20:00 hodin.
První poločas je za námi. Začátek prvního poločasu patřil domácím, ale branky se nedočkali. Poté Bergamo přidalo a nakonec se i dočkalo úvodní branky, když se z přísně nařízené penalty trefil Josip Iličić. Druhý poločas tak bude ješte velmi zajímavý.
45+1'
45'
Hraje se poslední minuta prvního poločasu.
43'
Begramo to vyzkoušelo znovu dlouhým nákopem, ale i tentokrát byl velmi nepřesný a míč sebrali zadáci Apollonu.
41'
Do konce prvního poločasu zbývá pět minutek, tak uvidíme, zda se ještě něčeho dočkáme.
39'
Žlutou kartu dostává Esteban Sachetti (Apollon Limassol FC).
39'
Z kombinace nic nebylo a u míče jsou hosté, kteří zatím trpělivě kombinují na své polovině a nikam nepospíchají.
37'
Domácí se snaží rychle odpovedet a tlačí se dopředu, ale zatím kombinují daleko od branky, kterou střeží Etrit Beriša.
35'
Bergamo právě vstřelilo branku!
K míči se postavil JOSIP ILIČIĆ, který ho poslal přesně k levé tyči a Bruno Vale byl bez šance, takže Bergamo jde do vedení 1:0.
35'
Žlutou kartu dostává Georgios Vasiliou (Apollon Limassol FC).
34'
Po faulu na Iličiče je tu pokutový kop pro Bergamo!
32'
A další ofsajd hostujícího celku. Domácí obrana zatím funguje na jedničku a italskému favoritovi vůbec nic nedovolila.
30'
Do odraženého míče se opřel Josip Iličić a dělovka to byla pořádná, ovšem také velmi nepřesná. Od své branky tak bude rozehrávat Bruno Vale.
29'
Po zblokované střele je tu rohový kop pro Bergamo.
28'
Domácí stoper nyní chyboval, ale vše za něj vyřešil José Palomino, který nic nevymýšlel a míč poslal do zámezí.
26'
Ve vápně domácích se k míči dostal Andrea Petagna, ale byl velmi dobře bráněn a nakonec se nedokázal dostat do zakončení.
24'
Italský celek přidal a v posledních minutách je to znát. Nyní je Bergamo lepším celkem a Apollon se pouze brání.
22'
Hned dvojice domácích hráčů napadala hostujícího brankáře při rozehrávce, ale ten to zvládl a ješte výborně rozehrál na svého spoluhráče.
21'
Další snažení hostů zastavil pomezní rozhodčí, ofsajd.
19'
Po rohu se na zadní tyči objevil kapitán Andrea Masiello, který byl v úhlu a nedokázal propasírovat míč do branky!
18'
Hosté ale získali míč a vydali se dopředu. Nakonec Bergamo vybojovalo vůbec první rohový kop.
17'
Po faulu jsou u míče znovu domácí fotbalisté, kteří jsou zatím aktivnější a směrem dopředu nebezpečnější. Nutno ale dodat, že žádná ofenzivní show to rozhodně není.
15'
Ani tentokrát to hostům nevyšlo. U míče je brankář Bruno Vale, který nikam vůbec nepospíchá.
14'
Bergamo je favoritem tohoto utkání, ale zatím se mu směrem dopředu vůbec nedaří. Italský celek zatím branku Apollonu neohrozil.
12'
Aktivní Alexandre Afonso da Silva se znovu natlačil do zakončení, ale nyní hradbu těl nepropálil a Etrit Beriša byl bez práce.
10'
Z velké dálky nyní napřáhl domácí Alexandre Afonso da Silva a jeho skákavá střela nebyla vůbec špatná, ale nakonec míč skončil vedle pravé tyče!
9'
Bergamo to vyzkoušelo po levé straně, ale vše skončilo jen nepřesným centrem a míč sebral pozorný Bruno Vale.
8'
Je za námi úvodních osm minut a zatím jsme nic zajímavého neviděli. I nadále čekáme na první střelu.
6'
Ani hostům se nezadařilo, protože jejich snažení skončilo útočným faulem.
5'
Domácí to nyní zkusili dlouhým nákopem, ale domácí hráč byl v ofsajdu a celá akce tedy velmi rychle skončila.
4'
Ale začátek duelu je plný nepřesností a ani jeden celek nechce udelat zbytečnou chybu, která by mohla mít fatální následky. Hraje se tak hlavně kolem středového kruhu.
2'
Z první akce italského celku ale nic nebylo, tedy pouze nepřesná přihrávka a na tahu je tak poprvé domácí muužstvo.
1'
Úvodní výkop obstarali hostující fotbalisté.
1'
Vše je připraveno, jdeme na to.
Hráči obou celků jsou na trávníku, takže duel mezi Apollonem a Bergamem začne za malý okamžik.

Apollon Limassol FC: Vale – Pedro, Yuste, dos Santos Saldanha, Vasiliou (C) – Sachetti, Afonso da Silva, Allan – Sardinero, Zelaya, Papoulis.
Náhradníci: Kissas – N. Martínez, Angeli, Schembri, Stylianou, Jakoliš, Maglica.

Atalanta Bergamasca Calcio: Beriša – A. Masiello (C), Caldara, Palomino – Hateboer, Cristante, Freuler, Spinazzola – Iličić, Petagna, Kurtić.
Náhradníci: Gollini – Tolói, Orsolini, Gosens, de Roon, Vido, Castagne.

Rozhodčí: Treimanis – Gudermanis, Spasjonnikovs.
Duel mezi Apollenem a Bergamem začíná v 19:00 hodin a my budeme samozřejme u toho, tak si nenechte tento zápas ujít. Myslím si, že se máme na co tešit.
Atalanta Bergamasca Calcio je na tom o neco lépe. Hostující celek zatím získal 7 bodů a je na první pozici v této skupine. Bergamo nejdříve doma porazilo 3:0 Everton, poté remizovalo 1:1 na hřišti Lyonu a naposledy hostilo práve Apollon a byla z toho další výhra, konkrétne 3:1. Pokud dnes Bergamo vyhraje, tak si zajistí postup do další fáze Evropské ligy.
Apollon Limassol FC zatím získal dva body. V prvním utkání remizoval doma 1:1 s Lyonem, poté hrál 2:2 na Evertonu, ale naposledy už body nezískal, protože prohrál na hřišti dnešního soupeře, tedy Bergama, 1:3. Domácí jsou tedy ve skupine na třetí pozici a pokud chtejí pomýšlet na postup, tak dnes potřebují nutne vyhrát.
Zdravím všechny fotbalové fanoušky. Evropská liga má na programu další skupinové zápasy a my budeme sledovat duel mezi Apollonem Limassol a italským Bergamem. Favoritem tohoto utkání je podle odborníků hostující celek.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.