Evropská liga - 1. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Hoffenheim : Braga - 14. září 2017   19:00

Hoffenheim
Hoffenheim
25' Wagner (Kadeřábek)
1:2
(1:1)
Braga
Braga
45+1' J. C. Teixeira  (Esgaio) • 50' Dyego Sousa  (Esgaio)
Hoffenheim
Baumann – Bičakčić (46. Hübner), Vogt (C), Nordtveit (70. Ph. Ochs) – Rupp, Grillitsch (56. Polanski), Kadeřábek, Demirbay, N. Schulz – Wagner, Kramarić.
Kobel – Amiri, Hübner, Passlack, Ph. Ochs, Zuber, Polanski.
Madden – McGeachie, Mather (všichni Skotsko)
WIRSOL Rhein-Neckar Arena, Sinsheim
Braga
Matheus – Goiano (C), Rosić, R. Silva, Sequeira – J. C. Teixeira (78. A. Horta), Danilo, N. Vukčević – Esgaio, Paulinho (83. A. Hassan), Dyego Sousa (61. Fransérgio).
A. Moreira – Fransérgio, A. Hassan, F. Martins, Xadas, B. Viana, A. Horta.

To je pro tuto chvíli ode mne už vše. Přeji hezký zbytek dne a u dalších online přenosů na shledanou.
Držení míče: 62 % : 38 %.
Střely na branku: 6:4. Střely mimo: 7:2. Rohy: 8:3. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 1:11.
Je dobojováno! Braga nakonec dokázala otočit nepříznivý výsledek a z horké půdy Hoffenheimu si odváží velmi cenné tři body. Nutno dodat, že utkání bylo velmi vyrovnané, přemožitel mnichovského Bayernu neodehrál zrovna slibné utkání.
90+5'
90+4'
Avšak stále neúspěšně. Braga velmi dobře brání kolem svého pokutového území a navíc centrovaný balóny se nejeví jako nebezpečné.
90+2'
Hübner nepustil za svá záda centrovaný balón, jeho kolegové se následně pokoušejí o kýženou vyrovnávací branku.
90'
Druhý poločas bude nastaven o pět minut.
90'
Demirbayovi se vyskytla slušná palebná pozice z přímého kopu. Místo střely ale zvolil centr na Hübnera, na kterého byl míč příliš dlouhý.
89'
Žlutou kartu dostává Kerem Demirbay (TSG 1899 Hoffenheim).
88'
Navíc portugalský celek hraje přesně tak, jak mu to vyhovuje. To znamená, daleko od své branky a s míčem na kopačkách.
87'
Žlutou kartu dostává Raúl Silva (SC Braga).
86'
Stále marně čekáme na nějaké drtivější sevření ze strany Hoffenheimu. Utkání se neúprosně blíží ke svému konci, Braga je hodně blízko senzačnímu vítězství.
85'
Matheus si doslova užil chycení míče do své náruče, následně si ještě na chvíli lehl na hrací plochu a pošetřil tak cenné vteřinky.
84'
Oba lodivodi využili všechna svá střídání, konec utkání by tak neměl být doprovázen delšími časovými prodlevami.
83'
Střídání v týmu SC Braga: ze hřiště odchází Paulinho, přichází Ahmed Hassan.
82'
Vukčevič se marně rozčiloval, nelíbilo se mu totiž puštění zákroku na jeho osobu. Domácí mezitím spěchají na druhou stranu.
81'
O územní převaze vypovídá také statistické vyjádření držení míče. To říká, že fotbalisté Hoffenheimu drží míč na kopačkách třiašedesát procent času, naopak hosté zbylých sedmatřicet.
80'
Čas kvapí a kvapí, do konce utkání zbývá necelých deset minut. Domácí stále marně vedou své útočné akce, povede se jim alespoň vyrovnat?
79'
Mezitím na Hoffenheim rozehrál další rohový kop, který se ve vápně odrazil ke Kramaričovi, jenž akrobatickým pokusem jen kousek minul branku.
78'
Střídání v týmu SC Braga: ze hřiště odchází João Carlos Teixeira, přichází André Horta.
77'
Aktivní Kadeřábek opět dostal přihrávku do úprku a následně stačil také hezky odcentrovat. Na zadní tyči zakončoval Wagner úplně špatně.
76'
Přečíslení tři na jednoho vyhodnotili hosté prachbídně. Tuším, že Paulinho se dostal k míči na hranici šestnáctky, jenomže jeho zpětná přihrávka byla sražená.
75'
Demirbay se chopil další rozehrávky rohu, který opět v poklidu odvrací obrana soupeře. Braga se navíc řítí do rychlého protiútoku...
74'
Křečové problémy měl hostující stoper Melo da Silva, kterému vypomohl i jeden z protihráčů. Brazilský zadák ihned vstal a může tak pokračovat ve hře.
73'
Nezáživný zápas pokračuje i nadále. Ze strany domácích je to hodně nepřesné, stejně tomu bylo tak i v předešlých vteřinách.
72'
Moc nechybělo a Kramarič se dostal ke kloudnějšímu zakončení. Chorvatský útočník si sebíhal na centr, který ale v tísni zakončil hodně nepřesně.
71'
Sympatický pokus vyprodukoval Danilo, který ale střílel z větší vzdálenosti. Jeho přízemní rána skončila přesně v prostoru, kde se pohyboval Baumann.
70'
Střídání v týmu TSG 1899 Hoffenheim: ze hřiště odchází Håvard Nordtveit, přichází Philipp Ochs.
69'
Další z řady centrovaných balónu neměl šanci na úspěch. Posléze ještě fauloval Nordtveit, který už ale jednu žlutou kartu má.
68'
Hoffenheim nevypadá, že by byl nějak nervózní. Jeho hráči totiž v poklidu kombinují, což na první pohled vypadá chladným dojmem.
67'
Z velké dálky to chtěl zkusit dnes již jednogólový Teixeira, jeho záměr mu ale nevyšel, neboť do dráhy letu míče strčil nohu Vogt.
66'
Ta byla ale hodně zoufalá. Polovysoký balón totiž skončil hned na druhým bránícím hráči, domácí se ihned říti na druhou stranu.
65'
Na druhé straně si vyslechl razantní domluvu Demirbay, kterému se nelíbilo posouzení hraničního zákroku. Braga tak bude moci rozehrávat standardní situaci.
64'
V akci byl opět český reprezentační obránce Pavel Kadeřábek, který přeci jenom zachytil balón na hrací ploše. Následně ale slabě přihrával pouze protihráči.
63'
Postupem času určitě nastane moment, kdy hosté zanevřou na jakékoliv útočení a spíše se budou soustředit na ubránění nadějného výsledku.
62'
Aktivní Schulz se posléze dostal také k zakončení. Z jeho kopačky ale přiletěla slabá střela pouze do boční sítě.
61'
Střídání v týmu SC Braga: ze hřiště odchází Dyego Sousa, přichází Fransérgio.
60'
Domácí stále marně dobývají útočnou polovinu. Před malou chvílí neuspěl ani Schulz, který si navedl balón k šestnáctce.
57'
Svojí připravenost musel prokázat Matheus, do jehož území směřoval nadýchaný centr. Portugalský strážce tyčí neměl s chycením míče sebemenší problém.
56'
Střídání v týmu TSG 1899 Hoffenheim: ze hřiště odchází Florian Grillitsch, přichází Eugen Polanski.
55'
Ten mířil někam k penaltovému puntíku, kde byl nejvýše ve vzduchu jeden z hostů. Braga je zamčená na své polovině hrací plochy.
54'
Z levé strany zkoušel odcentrovat Schulz, jeho centrovaný balón byl ale sražen za brankovou čáru. Rohový kop pro domácí celek.
53'
Hoffenheim se po druhé inkasované brance konečně dostal také k šestnáctce. Zatím jejich akce ale zůstávají pouze u náznaků.
52'
Domácí jsou rázem v úplně jiné situaci. Momentálně jsou to oni, kdo musí otáčet nepříznivý stav.
50'
Braga právě vstřelila branku!
Tak pozor, hosté totiž otáčejí stav utkání! DYEGO SOUSA se zjevil na konci akce, kdy měl na zadní tyči opravdu lehký úkol. Celý stadion je šokován!
49'
Na druhé straně se do obrovské šance dostával Paulinho, který zakončoval z velké blízkosti. Střela ale proběhla z ofsajdového postavení.
48'
V úvodu jsou opět aktivnější domácí fotbalisté, kteří se ale nemohou prokousat přes přehuštěný střet hřiště.
47'
Úvodní výkop si vzali pro změnu domácí, kteří na konci prvního poločasu trochu polevili. I proto je skóre opět nerozhodné.
46'
Střídání v týmu TSG 1899 Hoffenheim: ze hřiště odchází Ermin Bičakčić, přichází Benjamin Hübner.
46'
První poločas je za námi. Dlouho to vypadlo, že si Hoffenheim ustráží své jednobrankové vedení, soupeř ale vyrovnal v závěrečných vteřinách. Stav je tak opět vyrovnaný, oba týmy mají k vítězství zase stejně daleko. Druhý poločas začne přibližně ve 20:03.
45+1'
45+1'
Hosté se přeci jenom dočkali vyrovnání! JOAO CARLOS TEIXEIRA si skvěle počíhal na přesný centr, který nekompromisně uklidil pod horní tyč. Máme opět srovnáno!
45'
První poločas bude nastaven o jednu minutu.
44'
Braga se tak chopila rozehrávky standardky poblíž brankové čáry. Prudký centr ale pouze proletěl nad hlavami všech zúčastněných.
43'
První žlutou kartu dnešního utkání obdržel Nordtveit, který celkem ostrým způsobem sejmul Teixeiru.
42'
Domácí pravý bek Bičakčič si před malým momentem způsobil nějaké poranění. Na hrací ploše je také lékařský personál.
39'
První poločas se neúprosně blíží ke svému konci. Hrát se bude ještě něco málo přes pět minut, počítat se dá také s nastaveným časem.
38'
Domácí spálili obrovskou šanci! Protiútok tažený po levé straně propadl až ke Kramaričovi, kterého ve stoprocentní šanci skvěle vyčapal Matheus.
37'
V šestnáctce si na zemi ustlal Sousa, což se nelíbilo Bičakčičovi, který věnoval protihráče pár neslušných slov.
36'
Hoffenheim se už hodně dlouhou dobu nedostal z vlastní poloviny. Na hostech je vidět chtíč, který by mohl vést k vyrovnávací brance.
35'
Na opačné straně musel hodně rychle z branky Matheus, který si sebíhal na centrovaný balón. Při odboxování míče se ale srazil s Kramaričem a oba hráči tak mají menší zdravotní problémy.
34'
Sympatická navštívenka. Danilo měl uprostřed hrací plochy spoustu času na střelu, ke které se také odhodlal. Jeho navštívenka skončila zhruba metr vedle pravé tyče.
33'
Tak ještě jeden roh, tentokráte z druhé strany. Míč mířil na přední tyč, což nebylo zrovna dobrým řešením. Domácí se i nyní v poklidu ubránili.
32'
Portugalský celek si vybojoval ještě rohový kop, který ale odvrátil šuím, že Nordtveit. Hoffenheim je pod mírným tlakem.
31'
Braga se dostala hned ke dvěma standardkám, ani jedna ale neskončila ani zakončením. Vypadá to, že hosté konečně začali hrát.
30'
Tohle nikam nepovede. Dlouhý nákop mířil někam k hranici pokutového území, kde se k míči dostal Kadeřábek, jenž lehkou hlavou poslal míč do rukou Baumanna.
29'
Útočný faul byl odpískán Schulzovi, který pro zisk míče vyprodukoval až přílišnou agresivitu. Braga bude rozehrávat z vlastní poloviny.
28'
Ten nebyl rozehrán vůbec zle, na malém vápně ale vyskočil nejvýše do vzduchu jeden z hostů. Posléze ještě mířila mimo branku střela Ruppa.
27'
Na druhé straně hosté nejsou schopni souvislejšího držení míče. Vyrovnaný souboj tělo na tělo svedl Melo a Demirbay, domácí záložník nakonec vybojoval rohový kop.
26'
Nutno dodat, že úvodní branka ze strany domácích je naprosto zasloužená. Hoffenheim se totiž postupem času dostával blíž a blíž soupeřovy branky.
25'
Hoffenheim právě vstřelil branku!
Teď už se ale domácí dostávají do vedení! Akce opět začínala u Kadeřábka, který si obhodil bránícího hráče a následně předložil jako na zlatém podnosu SANDRU WAGNEROVI, který ze z blízkosti už nemýlil.
25'
Obrovská šance a v ní český reprezentant! Kadeřábek si seběhl na náramný centr, který z první napálil pouze do horní konstrukce.
24'
Teixeira zahrával standardní situaci zhruba třicet metrů od branky, jeho lehký bochánek doputoval přímo do náruče připraveného Baumanna.
23'
Na hřišti se neděje nic nového. Stále sledujeme vcelku nezáživnou podívanou, která je navíc hodně kouskována.
20'
Kramarič to udělal uvnitř šestnáctky moc hezky, nakonec přeci jenom vyprodukoval centr, na který ale Wagner nedosáhl. Matheus bude vykopávat.
19'
Podle herního projevu portugalského celku to vypadá, že hosté spíše sázejí na rychlé protiútoky. Není se čemu divit, o víkend totiž Hoffenheim porazil mnichovský Bayern.
18'
Stále ten samý scénař. Razantní přihrávka těsně před šestnáctkou, kde se ale kolem domácího fotbalisty vyrojila smečka hráčů v bílých dresech.
17'
Nevyšlo ani dalekonosné přenesení hry na levou stranu, Schulz neměl na zachycení míče nárok. Hosté se tak po delší době dostanou k míči.
16'
Teď už ale zpět k dnešnímu utkání. U míče jsou opět hráči německého celku, kteří ale nemohou najít skulinku v soupeřově obraně.
15'
Co se týče meterologických informací, tak v Německu panuje poměrně svěží počasí. Polovinu tribuny pokrývá také sluneční záření.
14'
Hoffenheim se sice dostával do slibné pozice ke střeleckému pokusu, celá akce ale byla pozastavena. Posléze to ještě z dálky zkusil Demirbay, avšak vysoko přestřelil.
13'
Povětšinu času se hraje ve středové polovině, kde se svádí nespočet osobních soubojů. Domácí to nyní zkusí po pravé straně.
12'
Z obrovské vzdálenosti to zkusil Teixeira, kterému se ale jeho projektil vůbec nepovedl. Skákavý balón doplachtil přímo do Baumannovy náruče.
11'
Úvodní desetiminutovka poukázala na to, že by toto klání mohlo být vyrovnanou podívanou. Poslední vteřiny patří přeci jenom domácímu celku.
10'
Míč má momentálně na své kopačce kapitán Voght, který ale neví, kudy rozject útočnou akci. Střed hřiště je totiž příliš přehuštěn.
9'
Následoval ještě rohový kop, který ale nevyvolal před hostující brankou žádný rozruch. I tak zůstává německý tým u hracího předmětu.
8'
Sympatická akce domácích. Jeden z hráčů v modrých dresech vyslal přesnou kolmici na Kadeřábka, který ale nedokázal nahrát osamoceného Kramaričovi.
7'
Nyní je to opravdu německý brankář ve službách Hoffenheimu, který uvede balón zpět do provozní teploty.
6'
O aktivitu se starají spíše hostující fotbalisté, kteří ale kombinují daleko od Baumannovy svatyně. Paulinho před malým momentem nevyšla přihrávka pod sebe.
5'
Úvod utkání se nese v poklidném duchu. Obě mužstva si vyměňují balón, momentálně bude Marcelinho vhazovat poblíž rohovému praporku.
4'
Kadeřábek ještě zastihl balón na hrací ploše a následně přihrál zpět ke středovému kruhu. Hoffenheim začíná udávat tempo utkání.
3'
Také domácí mužstvo se poprvé seznámilo s kulatým nesmyslem, Uth ale nepřesně přihrál Kramaričovi. Braga se ujme autového vhazování.
2'
Hlavní sudí poprvé pískl do své píšťalky, utkání tak může začít. Úvodní slovo si vzali hosté, kteří budou hrát zleva doprava.
1'

TSG 1899 Hoffenheim: Baumann – Bičakčić, Vogt (C), Nordtveit – Rupp, Grillitsch, Kadeřábek, Demirbay, N. Schulz – Wagner, Kramarić.
Náhradníci: Kobel – Amiri, Hübner, Passlack, Ph. Ochs, Zuber, Polanski.

SC Braga: Matheus – Goiano (C), Rosić, R. Silva, Sequeira – J. C. Teixeira, Danilo, N. Vukčević – Esgaio, Paulinho, Dyego Sousa.
Náhradníci: A. Moreira – Fransérgio, A. Hassan, R. Horta, F. Martins, Xadas, B. Viana.

Rozhodčí: Madden – McGeachie, Mather (všichni Skotsko).
Utkání mezi Hoffenheimem a Bragou, které dle mého bude velmi zajímavé, začíná už v 19:00 hodin, tak si nenechte tento duel ujít. Máme se na co tešit.
Braga se musela do Evropské ligy probojovat přes dve předkola. Nejdříve s velkou dávkou štestí vyřadila AIK a poté dvakrát porazila islandský Hafnarfjordur. Braga ale hraje evropské poháry pravidelne a zkušeností má tedy na rozdávání. Hostující celek se netajil tím, že by chtel na hřišti Hoffenheimu vybojovat alespoň bod, ale lehké to nebude.
Hoffenheim bojoval o Ligu mistrů. Narazil v předkole na Liverpool a nakonec se z postupu radoval anglický celek. Hoffenheim nepředvedl špatný výkon, ale doma prohrál 1:2. V Anglii bojoval, ale nakonec prohrál 2:4 a putoval tedy do Evropské ligy. Jinak ale v posledních mesících předvádí Hoffenheim velmi dobré výkony. Celek, kde hraje český obránce Pavel Kadeřábek, naposledy v lize hostil silný Bayern Mnichov a vyhrál 2:0, což mluví za vše.
Skupina C

V této skupine je samozřejme Hoffenheim a Braga. Dále bude o postup z této skupiny bojovat bulharský Ludogorec a turecký celek Basaksehir. Do další fáze půjdou dva nejlepší celky a bude to velká bitva. Favoritem je Hoffenheim.
Zdravím všechny fotbalové fanoušky. Evropská liga má na programu úvodní zápasy základních skupin a my budeme sledovat duel mezi Hoffenheimem a Bragou. Favoritem je domácí celek.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.