Evropská liga - 6. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Hoffenheim : Ludogorets - 7. prosince 2017   19:00

Hoffenheim
Hoffenheim
25' Ph. Ochs (Hack)
1:1
(1:0)
Ludogorets
Ludogorets
62' Wanderson  (Marcelinho)
Hoffenheim
Kobel – Lorenz, Bičakčić, Nordtveit, Rossipal – Passlack, Polanski (C), Hoogma, Hack (76. Otto) – Žulj (70. Bühler), Ph. Ochs (56. Skenderović).
Stolz – Otto, Skenderović, Bühler, Waack, Wähling.
Grinfeld – Krasikow, Hassan (vš. ISR)
WIRSOL Rhein-Neckar Arena, Sinsheim
Ludogorets
dos Santos – Batista Pimenta, Plastun, Moţi – Cicinho, Djakov (C), Marcelinho (88. Sasha), Wanderson (87. Terziev), A. Abel, Góralski (46. Keșerü) – Misidjan.
Broun – Terziev, Sasha, Campanharo, Keșerü, Joao Paulo, Lukoki.

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Je konec, dnešní zápas končí remízou 1:1, což je výsledek, který Ludogorci dává postupovou jistotu, bez ohledu na výsledek souběžně hrajícího utkání Başakşehir – Braga! Hoffenheim dnešní zápas odehrál spíše v tréninkovém tempu, v současné době má pro něj větší váhu Bundesliga, Evropská liga, resp. postup ze skupiny, byl ztracen již před tímto zápasem.
90+5'
90+4'
Zákroky brankáře Ludogorce dos Santose – 3.
90+4'
Zákroky brankáře Hoffenheimu Kobela – 2.
90+4'
Domácí neuspěli a gólman Kobel se musel hodně rychle vracet do své branky.
90+3'
Nastavují se čtyři minuty, ještě roh pro Hoffenheim, domácí rozehrají opět z pravé strany a do vápna jde i gólman Kobel!
90+1'
Hosté se v pohodě ubránili, míč se dostává až k půlící čáře.
90'
Domácí vybojovali rohový kop, který rozehrají z pravé strany.
90'
Poslední minuta, utkání míří do konce, který si hosté přejí, tento bod jim dává postupovou jistotu, z pohledu již před zápasem nepostupujícího Hoffenheimu je to nic neřešící výsledek.
88'
Střídání v týmu PFC Ludogorec Razgrad: ze hřiště odchází Marcelinho, přichází Lucas Sasha.
87'
Střídání v týmu PFC Ludogorec Razgrad: ze hřiště odchází Wanderson, přichází Georgi Terziev.
85'
Poslední pětiminutovka tohoto zápasu, resp. normální hrací doby, domácí zkouší něco vymyslet na útočné polovině.
83'
Červenou kartu dostává Claudiu Keșerü (PFC Ludogorec Razgrad) za faul na Bičakčiće.
80'
Žlutou kartu dostává Světoslav Djakov (PFC Ludogorec Razgrad).
80'
Hoffenheim rozehrál, resp. Simon Lorenz, ale hosté zatím nepouští soupeře do blízkosti vlastní branky.
79'
Žlutou kartu dostává Virgil Misidjan (PFC Ludogorec Razgrad).
79'
Felix Passlack (Hoffenheim) vhazuje z pravé strany, na své polovině.
78'
Žlutou kartu dostává Håvard Nordtveit (TSG 1899 Hoffenheim).
77'
Hosté rozehráli z pravé strany, centr ale skončil na prvním bránícím hráči.
76'
Střídání v týmu TSG 1899 Hoffenheim: ze hřiště odchází Robin Hack, přichází David Otto.
76'
Hosté vybojovali rohový kop, který rozehrají až poté, co soupeř vystřídá.
75'
Gregor Kobel (Hoffenheim) má míč ve své náruči a rychle rozehrává od své branky.
73'
Virgil Misidjan (Ludogorec) to nyní vzal na sebe, místo přihrávky na lépe postavené spoluhráče zvolil střelu z úhlu, branku Hoffenheimu minul.
71'
Tento výsledek samozřejmě Ludogorci stačí k jistotě postupu, domácí v podstatě hrají jen o čest, což se nyní projevuje i na zápase.
70'
Poslední dvacetiminutovka tohoto utkání, stav je nerozhodný, dočkáme se ještě do konce zápasu nějakého gólu?
70'
Střídání v týmu TSG 1899 Hoffenheim: ze hřiště odchází Robert Žulj, přichází Johannes Bühler.
69'
Alexander Rossipal (Hoffenheim) fauluje, odpískán útočný faul, domácí střídají.
68'
Míč získávají hosté, kteří se nyní pokusí po pravé straně proniknout k vápnu Hoffenheimu.
67'
Odkop od pokutového území Hoffenheimu, Gregor Kobel posílá míč daleko na polovinu Ludogorce.
66'
Žlutou kartu dostává Robert Žulj (TSG 1899 Hoffenheim).
66'
Vzápětí došlo ale ke srážce dvou hráčů u půlící čáry a na trávník spěchají lékařské týmy, hráči do sebe narazili rameny.
65'
Volný kop Hoffenheimu, velmi dlouhý pas míří do vápna Ludogorce, obránce hostujícího týmu odhlavičkovává míč pryč.
64'
Žlutou kartu dostává Cicinho (PFC Ludogorec Razgrad).
62'
Ludogorec Razgrad právě vstřelil branku!
Je tu zasloužený trest pro pasivnější Hoffenheim, Marcelinho přesným pasem vybídl WANDERSONA, ten ustál souboj s bránícím Felixem Passlackem a poté dokázal i prostřelit Kobela, je vyrovnáno.
60'
Ludogorec jde dopředu, po levé straně, odkud se míč dostává před vápno, tam pálí z první Světoslav Djakov (Ludogorec), ale Gregor Kobel chytá.
59'
Nyní se Hoffenheim dostává na útočnou polovinu, ale vše končí odpískaným útočným faulem.
58'
Hosté znovu v útoku, Marcelinhovi se ale míč od prsou odrazil k brankáři Hoffenheimu.
57'
Virgil Misidjan (Ludogorec) se z velké dálky odhodlal ke střele, ale branku Hoffenheimu vůbec netrefuje.
56'
Střídání v týmu TSG 1899 Hoffenheim: ze hřiště odchází Philipp Ochs, přichází Meris Skenderović.
54'
Srážka dvou hráčů ve středu hřiště, vše posouzeno jako faul hostujícího Marcelinha, míč pro Hoffenheim.
53'
Trochu prazvláštní zákrok dos Santose (Ludogorec) proti střele Hacka z pravé strany.
52'
Další autové vhazování, tentokrát hosté, jmenovitě Natanael Batista Pimenta z levé strany, na polovině Hoffenheimu.
51'
O míč se nyní bojuje ve středu hřiště, hosté úspěšnější.
50'
Míč končí v autu, Felix Passlack (Hoffenheim) vhazuje z pravé strany, na své polovině.
49'
Míč končí v náruči Gregora Kobela (Hoffenheim), který rozehrává.
48'
Natanael Batista Pimenta (Ludogorec) sice nedokázal odcentrovat z levé strany, ale následně byl faulován a hosté tak zůstanou u míče.
47'
Domácí vstupují do druhé půle celkem povedenou střelou Rossipala, která končí vedle branky Ludogorce.
46'
Střídání v týmu PFC Ludogorec Razgrad: ze hřiště odchází Jacek Góralski, přichází Claudiu Keșerü.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 20:01.
Hodně nezáživný první poločas je minulostí, do kabin odcházejí spokojenější domácí borci, kteří rozhodně nebyli lepší, naopak, častěji se bránili, ale vyšla jim jedna útočná akce, z níž dokázali vstřelit rozdílový gól. Ludogorec je v útoku zatím hodně nevýrazný.
45'
45'
Domácí se v pohodě ubránili, dostali míč zpět k půlící čáře.
44'
Robert Žulj (Hoffenheim) fauluje Wandersona a hosté tak získávají volný kop.
43'
Hosté s míčem u půlící čáry, domácí v plném počtu nastoupeni na své polovině.
42'
Rozhodčí přerušuje hru, Justin Hoogma (Hoffenheim) fauluje na útočné polovině, míč pro Ludogorec Razgrad.
41'
Probíhá poslední pětiminutovka první půle, domácí vedou a rádi by udrželi vedení do poločasové přestávky.
40'
Statistika držení míče – 40% : 60%.
39'
K míči se dostali domácí, nákop za obranu Ludogorce, kam si seběhl Alexander Rossipal (Hoffenheim), jenže ten byl v ofsajdu.
38'
Světoslav Djakov (Ludogorec) si v souboji na své polovině pomohl rukama, ale sudí nepíská faul.
36'
Ludogorec rozehrál, míč se dostal k Wandersonovi, ale ten branku netrefil.
35'
Hosté získávají volný kop na polovině soupeře.
33'
Žlutou kartu dostává Natanael Batista Pimenta (PFC Ludogorec Razgrad).
33'
Natanael fauluje, míč pro domácí.
30'
Naproti tomu domácí zkusili rychlý brejk po pravé straně, ale Robert Žulj přišel o míč.
29'
Ludogorec měl k dispozici volný kop na polovině TSG, s nímž ale nenaložil podle představ.
28'
Žlutou kartu dostává Ermin Bičakčić (TSG 1899 Hoffenheim).
28'
Wanderson (Ludogorec) proniká k vápnu soupeře, vypálil z dálky, ale branku Hoffenheimu vůbec netrefuje.
27'
Souboj o míč ve středu hřiště, ale míč letí do autu.
26'
Ofsajdem nyní končí útočná akce hostů, na pravé straně byl chycen Virgil Misidjan.
25'
Hoffenheim právě vstřelil branku!
Co je hostům platná územní převaha, když první gól dávají domácí! PHILIPP OCHS poslal míč do branky střelou z první, po přesné přihrávce Hacka z pravé strany.
23'
Robert Žulj (Hoffenheim) rozehrává z levé strany, míč ale dopadl před obránce Ludogorce, který odkopává do bezpečí.
22'
Alexander Rossipal (Hoffenheim) odcentroval z levé strany a vybojoval pro svůj tým rohový kop.
21'
Hoffenheim se dostává k vápnu soupeře, ale Felix Passlack (Hoffenheim) se poté vrací s míčem zpět k čáře.
20'
Prvních dvacet minut za námi, hosté mají víc ze hry, ale na nějakou pořádnou akci si musíme počkat.
19'
Ermin Bičakčić (Hoffenheim) nyní odkopává míč do bezpečí, ten se nakonec dostává až na druhou stranu k dos Santosovi.
18'
Ludogorec se ale s míčem vrací zpět na svou polovinu.
17'
Rozhodčí přerušuje akci Hoffehneimu poté, co domácí faulují Góralskiho, hosté získávají míč.
16'
Po delší odmlce se Hoffenheim dostává do útoku.
14'
Nakonec Virgil Misidjan (Ludogorec) netrefuje branku Hoffenheimu.
13'
Stále platí, že míč drží hosté, kteří se nyní po levé straně dostávají dopředu.
12'
Hosté nyní drží míč u půlící čáry.
11'
Rychlá rozehrávka Gregora Kobela (Hoffenheim), po malé domů.
10'
První desetiminutovka nenabídla příliš pohledného fotbalu, ukazuje se, že Ludogorec je dobře připraven na dnešní duel.
8'
Světoslav Djakov (Ludogorec) si vzal míč na levém křídle a po pár krocích zkusil vystřelit, branku soupeře ale přestřelil.
6'
Registrujeme první střelu na branku, na svém kontě jí mají domácí, konkrétně Håvard Nordtveit, který vypálil zpoza vápna, ale Renan dos Santos chytá.
5'
Tentokrát vybojovali rohový kop domácí, z pravé strany Philipp Ochs (Hoffenheim).
5'
I tento rohový kop dokázal Hoffenheim ubránit.
4'
Další roh pro Razgrad, hosté znovu rozehrají z pravé strany, tentokrát si bere míč Wanderson.
3'
Ludogorec opět v útoku, hosté zatím hodně aktivnější.
2'
Virgil Misidjan (Ludogorec) rozehrál, ale domácí se ubránili.
1'
Hned v úvodu zápasu je tu rohový kop pro Ludogorec, hosté rozehrají z pravé strany.
1'
Oba týmy právě nastupují na trávník.

TSG 1899 Hoffenheim: Kobel – Lorenz, Bičakčić, Nordtveit, Rossipal – Passlack, Polanski (C), Hoogma, Hack – Žulj, Ph. Ochs.
Náhradníci: Stolz – Otto, Skenderović, Bühler, Waack, Wähling.

PFC Ludogorec Razgrad: dos Santos – Batista Pimenta, Plastun, Moţi – Cicinho, Djakov (C), Marcelinho, Wanderson, A. Abel, Góralski – Misidjan.
Náhradníci: Broun – Terziev, Sasha, Campanharo, Keșerü, Joao Paulo, Lukoki.

Rozhodčí: Grinfeld – Krasikow, Hassan (vš. ISR).
PFC Ludogorec Razgrad
Bulharský tým má sice vše ve svých rukou, se stále reálnou šancí na postup, ale potřebuje s Hoffenheimem bodovat. Aktuálně třetí Istanbul Basaksehir na něj totiž ztrácí tři body, ale pokud doma porazí portugalskou Bragu, lídra skupiny, bodově se na Ludogorec dotáhne a lepší vzájemná bilance (0:0 a 2:1) by ho poslala na druhé postupové místo před Ludogorec! Bulharský tým ale stále může pomýšlet i na vítězství ve skupině, k čemuž potřebuje vyhrát na hřišti Hoffenheimu a doufat, že Braga nevyhraje v tureském Basaksehiru.
TSG 1899 Hoffenheim
Bundesligový Hoffenheim svým výkonem v Evropské lize zklamal. Ve skupině je před posledním kolem poslední, což se v konkurenci Bragy, Ludogorce Razgrad a Istanbulu Basaksehir rozhodně nečekalo. Na svém kontě má Hoffenheim pouhé čtyři body a před soubojem s bulharským soupeřem má jednu nepříjemnou jistotu – nebude bojovat o postup, ale již pouze o předposlední místo, na které ztrácí bod.
Vítejte u online přenosu utkání posledního kola základní skupiny C fotbalové Evropské ligy, v němž TSH 1899 HOFFENHEIM přivítá na svém stadionu bulharský LUDOGOREC RAZGRAD. Utkání, které se odehraje v Rhein-Neckar-Areně v Sinsheimu, povedou izraelští rozhodčí, jako hlavní Orel GRINFELD, na pomezí s asistenty Danny Krasikowem a Roy Hassanem. Čtvrtým rozhodčím je jmenován Amihaj Jehošua Mozes.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.