Evropská liga - 4. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Real Sociedad : Vardar - 2. listopadu 2017   21:05

Real Sociedad
31' Juanmi (Canales) • 69' de la Bella (Gorosabel) • 81' Bautista (Canales)
3:0
(1:0)
Vardar
Vardar
Rulli – Gorosabel, Navas, I. Martínez, de la Bella – Zurutuza (46. Illarramendi), Zubeldia, Canales – Juanmi, José (62. Bautista), Oyarzabal (71. Januzaj).
R. Schörgenhofer – M. Gutschi, R. Riedel
Estadio Municipal de Anoeta (Donostia-San Sebastián).
Vardar
Gačevski – Hambardzumjan, Novak, Grnčarov, Glišić (64. Velkoski) – Marković (64. Musliu), Nikolov – Džighauri, Juan Felipe, Barseghjan (75. Blaževski) – Oliveira dos Santos.
Aleksovski – Musliu, Velkoski, Demiri, Gligorov, Iseni, Blaževski.

Děkuji za pozornost a přeji dobrou noc.
Domácí pokračovali ve druhé půli ve své hře, kdy měli duel pod kontrolou a svému soupeři prakticky nic nedovolili, Rulli si připsal hodně jednoduše vychytané čisté konto, zatímco jeho protějšek se musel ohánět, avšak se třemi inkasovanými góly nemohl nic dělat.
90+3'
90+2'
Domácí si přihrávají a čekají na závěrečný hvizd, který přijde každou chvíli.
90+1'
Nastavovat se budou jen dvě minuty.
90'
Tohle domácím příliš nevyšlo, Januzaj zkoušel přihrát po zemi směrem k bráně, ale míč posla přímo brankáři na zlatém podnose.
88'
Rulli si ojediněle sáhl na míč, když vyběhl z brány a schoval jej před dobíhajícími protihráči do rukou.
87'
O jejich převaze svědčí nadále velké procento držení míče, činí 73%.
86'
Domácí si dlouho přihrávali a nakonec poslali míč do rukou brankáře. Mrzet je to ale moc nemusí, je jasné, že tento zápas vyhrají.
84'
Januzaj se prosmýkl mezi dvěma bránícími hráči, dostal se až před brankáře, ovšem střílel z ostrého úhlu a vzdálenější tyč minul. I tak je třeba hráče Realu pochválit.
82'
Žlutou kartu dostává Jevgenij Novak (FK Vardar).
81'
Real Sociedad právě vstřelil branku!
JON BAUTISTA se vyhnul ofsajdu a ač mu míč utekl od kopačky, domácí hráč jej stačil doběhnout a poté zamířit ke vzdálenější tyči do protipohybu brankáře.
80'
Januzaj se snažil projít až před brankáře, ovšem do zakončení se nedostal, míč mu čistým způsobem odebral jeden z protihráčů.
78'
Gorosabel tentokrát balón nestačil doběhnout, ten mu utekl za brankovou čáru.
77'
Gačevski neudržel těžký míč v rukavicích, vyrazil jej pouze před sebe, ale měl štěstí, neboť poblíž nestál nikdo z protihráčů.
75'
Střídání v týmu FK Vardar: ze hřiště odchází Tigran Barseghjan, přichází Dejan Blaževski.
71'
Střídání v týmu Real Sociedad San Sebastian: ze hřiště odchází Mikel Oyarzabal, přichází Adnan Januzaj.
69'
Gorosabel parádně načasoval centr na protější stranu, kam naběhl ALBERTO DE LA BELLA, který střelou z voleje pod horní tyče nedal hostujícímu brankáři šanci zasáhnout.
67'
Po delší době konečně nějaký střelecký pokus, postaral se o něj Oyarzabal, jenž však střílel pouze nad bránu.
64'
Střídání v týmu FK Vardar: ze hřiště odchází Vanja Marković, přichází Visar Musliu.
Střídání v týmu FK Vardar: ze hřiště odchází Darko Glišić, přichází Darko Velkoski.
62'
Střídání v týmu Real Sociedad San Sebastian: ze hřiště odchází Willian José, přichází Jon Bautista.
61'
Hosté se nadále pouze brání, ovšem nadále je to pouze o gól, domácí se do pořádné šance dlouho nedostali.
58'
Dlouho obléhali hráči Realu pokutové území soupeře, avšak ke střele se nedostali.
55'
José zkoušel točenou ránu z pravé strany, vzdálenější tyč však minul.
53'
Hodně těsný, ale přeci jen správně odmávaný ofsajd hostujícího celku.
50'
José se osmělil a zkusil střelu z hranice pokutového území, mířil však příliš vysoko.
48'
Jose zůstal asi metr za hostující obranou, nemohlo následovat nic jiného, než ofsajd.
48'
Grnčarov v poslední chvíli hlavou odehrál míč do bezpečí, aspoň prozatím, jeho tým bude čelit už devátému rohovému kopu.
46'
Střídání v týmu Real Sociedad San Sebastian: ze hřiště odchází David Zurutuza, přichází Asier Illarramendi.
46'
Zatím není moc o čem diskutovat, domácí jsou jasně lepší a jen neefektivní zakončení, případně zákroky výborného Gačevskiho, mohou za to, že brankový rozdíl není větší. To domácí gólman se musí hodně nudit, je nejspíš smířen s tím, že dnes si pořádně nezachytá.
45+1'
45+1'
V závěru první půle ještě musel zasáhnout Rulli, ovšem nebylo to nic těžkého, míč šel do míst, kde stál.
45'
Tak teď hostující obrana pořádně zaváhala, zcela sám před brankářem se zjevil José, místo zakončení ještě volil přihrávku dobíhajícímu Juanmimu, ovšem ten v obrovské možnosti selhal, když mířil jen do vyběhnutého gólmana, který míč vyrazil.
44'
Na příliš přetažený centr nemohl Juanmi dosáhnout.
42'
Žlutou kartu dostává Hovhannes Hambardzumjan (FK Vardar).
41'
José naběhl za obranu soupeře, ale nejen, že nedokázal míč zpracovat, ještě se chytil do ofsajdové pasti.
38'
Také Rulli se trochu zapojí do hry, po malé domů přihrál nejbližšímu spoluhráči. Jinak musí gólman španělského celku hodně mrznout.
37'
Držení míče hovoří za vše, 80 % – 20 %.
36'
Stejný hráč střílel i o chvíli později, znovu byl míč zblokován mimo bránu.
35'
Domácí si dlouho přihrávali, až Canales vyzval ke střele Juanmiho, ten však trefil bránícího protihráče, od kterého se míč odrazil do zámezí.
31'
JUANMI hlavou poslal míč do levé tyče soupeřovy brány, od které se balón následně odrazil za brankovou čáru.
30'
Další rohový kop pro domácí tým.
28'
Hra je přerušena, na trávníku zůstává ležet jeden z hráčů Vardaru.
26'
Nebezpečnou ránu z dálky Gačevski vyrazil, k dorážce se dostal Juanmi, který sice skóroval, ale protože stál v asi metrovém ofsajdu, gól správně neplatí.
25'
Už pátý roh rozehraje domácí celek.
23'
Hostující brankář musel zasáhnout, když jeden z protihráčů střílel z hranice pokutového území, naštěstí pro hosty to nebyla nijak prudká rána a brankáři se ji podařilo vyrazit.
21'
Zurutuza hlavou míč tečoval jen lehce a mezi tři tyče nezamířil.
19'
Canales to zkusil přímou střelou, balón poslal nad břevno.
19'
Zajímavý přímý kop pro domácí mančaft po faulu na Josého.
18'
Nepřesná přihrávka na druhé straně končí u Rulliho.
17'
Gorosabel si nabíhal na letící míč, o kousek na něj nedosáhl.
15'
Zurutuza střílel před pokutovým územím a míč poslal vedle pravé tyče hostující brány.
13'
Hambardzumjan hlavičkoval směrem ke své brány, Rulli se však stačil natáhnout a míč schoval do rukavic.
11'
De la Bella si míč nedokázal zpracovat a ten mu utekl za postranní čáru.
10'
Gačevski zachytil míč ještě na hrací ploše, aspoň dle mínění arbitrů. Bude tak rozehrávat od brány.
8'
Domácí si nadále přihrávají mezi sebou daleko od brány soupeře.
5'
Oyarzabal obdržel dobrý pas do pokutového území, jeho rána z voleje však končí nad bránou. První velká šance španělského celku.
1'

Real Sociedad San Sebastian: Rulli – Gorosabel, Navas, I. Martínez "C", de la Bella – Zurutuza, Zubeldia, Canales – Juanmi, José, Oyarzabal.
Náhradníci: Ramírez – A. Elustondo, Illarramendi, Januzaj, Prieto, Odriozola Arzallus, Bautista.

FK Vardar: Gačevski – Hambardzumjan, Novak, Grnčarov "C", Glišić – Marković, Nikolov – Džighauri, Juan Felipe, Barseghjan – Oliveira dos Santos.
Náhradníci: Aleksovski – Musliu, Velkoski, Demiri, Gligorov, Iseni, Blaževski.

Rozhodčí: R. Schörgenhofer – M. Gutschi, R. Riedel.
Vardar

Hosté stále čekají na první vítězství v EL, navíc vstřelili pouhý gól, zatímco čtrnáct jich inkasovali. Nejprve doma podlehli 0:5 Petrohradu, poté prohráli 1:3 v Rosenborgu a 0:6 před svými fanoušky se svým dnešním protivníkem.

Domácí mají na svém kontě šest bodů za dvě vítězství, prohráli pouze 1:3 v Petrohradě, ostatní duely byly v jejich režii, když deklasovali 4:0 Rosenborg a 6:0 Vardar na jeho hřišti. Bude se podobná kanonáda opakovat i dnes?
Dobrý den, EL má na programu kompletní 4. kolo a v některých skupinách by už mohl být znám postupující do jarní vyřazovací části. Ve skupině L to může být Petrohrad a blízko k postupu může mít i Real Sociedad, který na svém hřišti přivítá makedonský Vardar. Španělský tým je velkým favoritem.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:05.