Evropská liga - 1. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Zorja Luhansk : Östersunds FK - 14. září 2017   21:05

Zorja Luhansk
0:2
(0:0)
Östersunds FK
51' Ghoddos  (Sema) • 90+3' Gero
Lunin – Karavajev, Čečer, Svatok, Suchockij – Grečyškin (53. Charatin) – Gromov, Gordijenko, Andrijevskij (74. Ljubenović), Lunov (85. Kabajev) – Freitas de Castilho.
O. Ševčenko – Kameňuka, Charatin, Ljubenović, Kabajev, Babenko, Opanasenko.
Klossner – Zdraggen, Zürcher (vš. SVI)
Arena Lviv, Lvov
Keita – Edwards, Papagiannopoulos, Pettersson, Mukiibi (67. Somi) – Aiesh, Nouri (C) (81. Gero), Bachirou, Sema – Hopcutt (58. Mensah), Ghoddos.
Andersson – Gero, Bertilsson, Fritzson, Björkström, Somi, Mensah.

Z mé strany je to pro dnešní den vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Dobrou noc!
Držení míče: 58 % : 42 %.
Střely na branku: 2:6. Střely mimo: 8:1. Rohy: 4:3. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 15:13.
Je konec! Hosté po přestávce rozhodli o svém vítězství! V 51. minutě se po Semově přihrávce pěkně trefil Saman Ghoddos ! Od té doby bylo na hřišti prakticky pouze domácí mužstvo. Zorja sice neúnavně obléhala pokutové území svého soupeře, ale nedostala se do šancí. V závěru utkání už domácím došly síly a hosté vyráželi do protiútoků. V samotném konci nastaveného času se Salisu Abdullhi Gero dostal k odraženému míči a dělovkou pod břevno rozhodl o výhře švédského celku 2:0!
90+4'
90+3'
Östersunds FK právě vstřelili branku!
Hosté definitivně potvrzují svou výhru! SALISU ABDULLHI GERO se dostal k odraženému míči, napřáhl z hranice pokutového území a parádní střelou do horního rohu překonal bezmocného brankáře!
90+3'
Artem Gordijenko se v pokutovém území probil k odraženému míči, ale z ostrého úhlu nenašel nikoho v bílém dresu. Balón navíc zamířil do zámezí a Aly Keita bude rozehrávat.
90+2'
Hosté znovu vybojovali míč na vlastní polovině a odkopli jej na polovinu Zorje. Ukrajinský celek se ne a ne probít do pokutového území.
90+1'
Nastavují se čtyři minuty!
90'
Domácí celek ještě zahrával přímý kop. Karavajev odcentroval na malé vápno, kde se k hlavičce tlačil Vjačeslav Čečer, ale domácí kapitán trefil hráče před sebou.
89'
Curtis Edwards fauloval v blízkosti pokutového území ukrajinského celku. Zorja má před sebou jednu z posledních možností, jak zaútočit na vyrovnání.
88'
Ken Sema se v pokutovém území natahoval po přetaženém centru. Sema ještě udržel míč u rohového praporku, odkud se nedokázal vymanit.
87'
Hostující trenér závěr utkání prožívá opravdu emotivně. Lodivod švédského celku je na hranici svého sektoru a hecuje své svěřence.
86'
Střídající Kabajev ztratil míč v blízkosti pokutového území soupeře. Sotirios Papagiannopoulos neváhal a pohotově odkopl míč na polovinu soupeře.
85'
Střídání v týmu FK Zorja Luhansk: ze hřiště odchází Maxym Lunov, přichází Vladyslav Kabajev.
84'
Hosam Aiesh trefil soupeře šlapákem u postranní čáry. Hostující fotbalista je za svůj faul odměněn žlutou kartou.
83'
Olexandr Karavajev si chtěl míč narazit s Charatinem. Druhý jmenovaný mu ale adresoval příliš prudkou přihrávku, kterou sebral připravený obránce.
82'
Ken Sema vybojoval vhazování na polovině domácího celku. Hostující záložník se usmívá, jelikož ví, že švédský celek je velmi blízko úvodnímu bodovému zisku.
81'
Střídání v týmu Östersunds FK: ze hřiště odchází Brwa Nouri, přichází Salisu Abdullhi Gero.
80'
Lunov se přihlásil o přihrávku mezi obránce hostujícího celku. Skvěle hrající Sotirios Papagiannopoulos mu nedal v hlavičkovém souboji šanci a ještě vybojoval vhazování.
78'
Saman Ghoddos sprintoval do pokutového území za skákavou přihrávkou. Autor dosud jediné branky se chystal ke střele, ale Andrij Lunin se mu položil pod nohy.
77'
Ken Sema táhl akci hostů středem hřiště. Hostující hráč byl faulován a švédský celek může na malou chvíli uklidnit hru.
76'
Sotirios Papagiannopoulos musel vystoupit na levou stranu, kam přiletěla prudká přihrávka. Hostující obránce byl u míče jako první a raději jej napálil na tribunu.
75'
Aktivní Karavajev poslal další prudkou přihrávku do pokutového území. Jeho pobídku odvrátil hned první obránce hostů a domácí celek musí začít z vlastní poloviny.
74'
Střídání v týmu FK Zorja Luhansk: ze hřiště odchází Olexandr Andrijevskij, přichází Željko Ljubenović.
73'
Na světě je další žlutá karta. Za faul na polovině hřiště ji vidí Samuel Mensah.
72'
Artem Gordijenko se hlavou snažil prodloužit míč za obranu hostujícího celku. Sotirios Papagiannopoulos pohlídal situaci pozičně a vybojoval vhazování.
71'
Arťom Gromov dostal přihrávku na levou stranu, ale ihned u něj byli dva soupeři. Gromov musel zahrát malou domů, kterou málem vystihl Saman Ghoddos.
70'
Gabriel Somi dostal pěknou přihrávku do pokutového území. Nováček na hřišti mohl vylepšit pozici pro své spoluhráče, ale dlouho otálel a nakonec trefil jen brankáře.
69'
Nouri přečetl nepřesnou rozehrávku domácího celku, zastavil pomalou přihrávku a potáhl míč pryč z pokutového území. Jeden z domácích hráčů jej navíc fauloval.
68'
Zorja už znovu hraje s míčem na kopačkách na polovině svého soupeře. Ukrajinský celek pokračuje v obléhání pokutového území, ale na šanci stále čeká.
67'
Střídání v týmu Östersunds FK: ze hřiště odchází Ronald Mukiibi, přichází Gabriel Somi.
66'
Na druhé straně musel Aly Keita vystartovat za hranice pokutového území. Hostující brankář byl nejrychleji u skákavého míče, který odkopl daleko od branky.
Fouad Bachirou rozjel ojedinělý útok hostů po pravé straně. Bachirou vyslal přihrávku na pravou stranu, ale jeho spoluhráč si nepotykal se zpracováním.
65'
Domácí fanoušci nejsou s děním na hrací ploše vůbec spokojení a z tribun se začíná ozývat pískot. Zorja se trápí hlavně v předfinální fázi.
64'
Arťom Gromov sprintoval za vysokou přihrávkou na levé křídlo. Gromov se pokoušel zpracovat si míč ve vzduchu, ale balón mu od špičky kopačky odskočil do zámezí.
63'
Zorja zahrávala přímý kop. Ihor Charatin vyslal nadýchaný centr na značku pokutového kopu, kde se k hlavičce prodral Olexandr Svatok, ale jeho pokus končí v rukavicích připraveného brankáře.
62'
Maxym Lunov si řekl o přihrávku do pokutového území. Zmar domácího celku dokonale podložilo jeho zpracování. Lunovovi se míč od paty odrazil k obráncům.
61'
Iury Lirio Freitas de Castilho fauloval Nouriho v blízkosti pokutového území soupeře. Hlavní rozhodčí měl celý souboj přímo před sebou a nařídil přímý kop pro hosty.
60'
Je za námi hodina hry a domácí Zorja zatím marně hledá recept na pozornou obranu soupeře. Naopak švédský celek hraje s gólem v zádech a může se soustředit na defenzívu.
59'
Sotirios Papagiannopoulos ukázal svůj důraz v hlavičkovém souboji na vlastní polovině hřiště. Hostující stoper přenesl hru na pravou stranu. Hosté mohou zaútočit.
58'
Střídání v týmu Östersunds FK: ze hřiště odchází Jamie Hopcutt, přichází Samuel Mensah.
57'
Arťom Gromov si navedl míč na pravačku a vystřelil ze střední vzdálenosti. Domácí fotbalista vyslal prudkou střelu, jenže jeho pokus postrádal přesnost.
56'
Osamocený Ghoddos našel dlouhý odkop z poloviny švédského celku. Hostující útočník se vydal směrem k brance, ale proti dvojici stoperů neměl šanci na úspěch.
55'
Maxym Lunov napadal rozehrávku hostujícího výběru na jeho polovině. Domácí fotbalista dostal pod tlak Petterssona, který rozehrál na poslední chvíli.
54'
Olexandr Karavajev táhl akci domácího celku po pravé straně hrací plochy. Aktivní Karavajev našel Lunova ve středu hřiště, ale domácí museli svůj útok zabrzdit.
53'
Střídání v týmu FK Zorja Luhansk: ze hřiště odchází Dmytro Grečyškin, přichází Ihor Charatin.
51'
Hosté se dostávají do vedení! Švédský celek udeřil z rychlého protiútoku. Ken Sema vybojoval míč na polovině hřiště, našel SAMANA GHODDOSE, který si míč zpracoval do běhu a přízemní střelou na zadní tyč překonal bezmocného brankáře!
50'
Karavajev znovu táhl akci domácího celku po pravé straně hřiště.Karavajev dokonce odcentroval na přední tyč, kde nebyl nikdo v bílém.
49'
Olexandr Karavajev našel spoluhráče na hranici pokutového území, odkud následně přiletěl zajímavý centr před branku. Iury Lirio Freitas de Castilho se natahoval po zakončení, ale nakonec míč nezasáhl.
48'
Ken Sema táhl rychlý protiútok hostů středem herního pole. Sema chtěl roztáhnout hru na levou stranu, ale nepřesnou přihrávkou odevzdal balón Suchockému.
47'
Olexandr Andrijevskij byl faulován na polovině hrací plochy. Domácí fotbalista zůstává ležet na trávníku s bolestivou grimasou v obličeji.
46'
Hosté obstarali výkop do druhého poločasu dnešního utkání. Dlouhý nákop skončil až u brankáře domácího celku. Zorja se může vydat do útoku.
46'
Rozhodčí v prvním poločase nenastavil ani jedinou vteřinku! Nebyl k tomu důvod. V úvodní pětačtyřicetiminutovce jsme totiž sledovali hodně opatrný fotbal. O něco aktivnější byla domácí Zorja, která však pouze obléhala pokutové území soupeře. Paradoxně jedinou šanci první půle si vypracovali hosté. Už v deváté minutě střílel Seman Ghoddos, jehož střelu schoval Lunin do rukavic. Do kabin se proto odchází za bezbrankového stavu.
45'
45'
V samotném závěru prvního poločasu se Olexandr Karavajev dostal k odcentrování do pokutového území. Iury Lirio Freitas de Castilho se dostal k míči, ale přes důrazného obránce nezakončil.
44'
Iury Lirio Freitas de Castilho prodloužil míč za sebe, kde byl Artem Suchockij, jež se odhodlal ke střele z otočky. Domácímu hráči rána vůbec nesedla. Hostující brankář mohl zůstat klidný.
43'
Na světě je první žlutá karta dnešního utkání! Fouad Bachirou ji vidí za nedovolený zákrok při návratu na vlastní polovinu.
42'
Andrij Lunin musel vystartovat ven z branky, aby odkopl prudkou přihrávku směřující za obranu domácího celku ještě před rozběhnutým Hopcuttem.
41'
Saman Ghoddos se stáhl hluboko do herního pole. Hostující útočník si převzal prudkou přihrávku, jenže se s míčem nedokázal otočit. Dotěrný Suchockij jej připravil o míč.
40'
Centrovaný míč od rohového praporku přiletěl na zadní tyč. Tam se do zakončení probíjel Arťom Gromov, jehož ránu zablokoval Ken Sema. Bude z toho další roh.
39'
Maxym Lunov motal hlavu Tomu Petterssonovi. Domácí fotbalista se nakonec pokusil odcentrovat, ale právě Pettersson jeho pobídku srazil na rohový kop.
38'
Do rozehrávky Zorji se zapojil také domácí brankář. Andrij Lunin předal míč vlastním obráncům, kteří čekají na skulinku v defenzívě hostujícího mužstva.
37'
Dmytro Grečyškin dostal prudkou přihrávku do těžké pozice. Domácí fotbalista ustál souboj s Nourim a raději přihrál na spoluhráče z defenzívy.
36'
Karavajev se s míčem prodral do pokutového území a vyslal prudkou přihrávku pod sebe. Ke střele se tlačil Artem Gordijenko, jehož pokus zablokoval obránce.
35'
Hosté se nyní usadili na polovině ukrajinského celku a snaží se přenášet těžiště hry z jedné strany na druhou. Nikdo v bílém dresu jejich rozehrávku neatakuje.
34'
Artem Gordijenko prodloužil míč hlavou na hranici pokutového území. Sotirios Papagiannopoulos však v hlavičkovém souboji předčil Gromova a vybojoval míč pro hosty.
33'
Hosam Aiesh se vydal na individuální průnik po pravém křídle. K hostujícímu fotbalistovi se stáhl Artem Gordijenko, který Aieshe vytlačil do zámezí.
32'
Ken Sema je v posledních minutách hodně aktivní. Hostující záložník si vyžádal přihrávku na levou stranu, nicméně následnou pobídkou odevzdal balón soupeři.
31'
Ken Sema dokázal na polovině ukrajinského celku obejít hned dva soupeře, jenže poté zavrávoral v souboji a poroučel se k zemi. Faul se k překvapení všech na stadionu nepíská.
30'
Rozehrávky přímého kopu se ujal Olexandr Karavajev. Krajní obránce domácího celku vyslal střílený centr na malé vápno, kde zasáhl pozorný Sotirios Papagiannopoulos.
29'
Iury Lirio Freitas de Castilho byl faulován na polovině hostujícího celku. Tom Pettersson se sice hodně diví, ale verdikt hlavního arbitra je neměnný.
28'
Hosam Aiesh chtěl překvapit domácí obranu utajenou přihrávkou na Edwardse. Druhý jmenovaný také nepochopil úmysl svého spoluhráče a balón prosvištěl do autu.
27'
Curtis Edwards dostal přihrávku na pravou stranu, ale netroufl si na individuální průnik a raději předal míč spoluhráčům z obrany. Hosté mohou pokračovat v kombinaci.
26'
Exekuce přímého kopu se zhostil Ken Sema, který rozehrál nacvičený signál. Po jeho pobídce na hranici šestnáctky se do míče opřel Brwa Nouri, jehož pokus zablokoval obránce.
25'
Ronald Mukiibi se po levé straně prosmýkl do pokutového území, kde byl zastaven nedovoleným způsobem. Hostující celek bude zahrávat přímý kop ze zajímavé pozice.
24'
Olexandr Svatok uspěl ve sprinterském souboji s Ghoddosem a vyběhl s míčem na polovinu soupeře. Ofenzíva švédského celku je zatím hodně statická.
23'
Karavajev vyslal prudký centr na hranici pokutového území, kam si naběhl Iury Lirio Freitas de Castilho. Domácí útočník se pokusil zakončit akrobatickým způsobem, ale vůbec netrefil míč.
22'
Artem Suchockij operoval na levé straně hrací plochy. Domácí obránce poslal přihrávku na Luneva, ale Ken Sema jeho pobídku zastavil.
21'
Zorja zahrávala rohový kop. Centrovaný míč přiletěl na přední tyč, kde zasáhl pozorný Tom Pettersson. Ukrajinský celek bude zahrávat ještě jeden roh.
20'
Artem Suchockij uspěl v hlavičkovém souboji na polovině hřiště a míč nechal propadnout do zámezí. Ukrajinský celek může pokračovat v útočné snaze.
19'
Aktivní Gromov se nyní krásnou kličkou na hranici pokutového území zbavil obránce a ihned přenesl míč na pravou stranu. Karavajev sice sprintoval ze všech sil, ale balón už na hřišti nedohnal.
18'
Arťom Gromov se na polovině soupeře dostal k odraženému míči a mohl založit přečíslení. Gromov vyslal nepřesnou přihrávku, kterou zastavil Tom Pettersson.
17'
Olexandr Karavajev našel prudkou přihrávkou volného Andrijevského. Druhému jmenovanému míč uskočil od nohy a obrana švédského celku měla snadnou práci.
16'
Artem Suchockij poslal dlouhé vhazování na polovinu hostujícího celku. Nikdo v bílém dresu se neprobil k odraženému míči, ale od Aieshe se míč znovu odrazil do zámezí.
15'
Zorja je v úvodních minutách utkání aktivnějším celkem. Karavajev znovu motal hlavy obráncům soupeře na pravé straně hřiště. Tentokrát jeho centr propadl do zámezí.
14'
Rohový kop se švédskému celku vůbec nepovedl. Na druhou stranu naopak spěchal Maxym Lunov, který si v souboji na hranici pokutového území pomohl zatažením soupeře za dres.
13'
Na druhé straně se do pokutového území prodral Hosam Aiesh. Hostující záložník zkusil vypálit z hranice pokutového území, ale obránce jeho ránu srazil na roh.
12'
Domácí celek se řítil do otevřené obrany soupeře. Olexandr Karavajev vlétl do pokutového území a odcentroval na zadní tyč. Nikdo v bílém však na vysokou pobídku nedosáhl.
11'
Sotirios Papagiannopoulos se snažil odkopnout míč z vlastní poloviny, ale Arťom Gromov jej poslal k zemi. Hlavní rozhodčí si k sobě domácího hráče zavolal a důrazně jej varoval!
10'
Sotirios Papagiannopoulos uspěl v hlavičkovém souboji na polovině hrací plochy. Jeho spoluhráči však rychle přišli o míč a Zorja se znovu může vydat do útoku.
9'
V první obrovské šanci se ocitli hosté! Curtis Edwards vyslal hodně prudký centr, ke kterému se dostal Saman Ghoddos, ale jeho ránu zkrotil Andrij Lunin na brankové čáře!
8'
Domácí celek se hnal do první zajímavé šance dnešního utkání. Artem Gordijenko vlétl do pokutového území, kam přiletěl prudký centr z pravé strany, jenže Tom Pettersson stačil balón odkopnout.
7'
Arťom Gromov operoval s míčem na levé straně hřiště. Domácí fotbalista si balón přehodil na levačku, ale místo centru do pokutového území přenesl míč na vlastní obránce.
6'
Zorja tentokrát zkusila překvapit hostující defenzívu vysokou přihrávkou. Iury Lirio Freitas de Castilho se pustil do hlavičkového souboje, nicméně Sotirios Papagiannopoulos byl ve vzduchu důraznější.
5'
Hosam Aiesh dostal moře volného prostoru na pravé straně hřiště. Aiesh si míč potáhl před pokutového území, jenže vyslal přihrávku po zemi, kterou zastavil obránce Artem Suchockij.
4'
Iury Lirio Freitas de Castilho přenesl hru na pravou stranu, jenže Arťom Gromov si nepotykal se zpracováním a míč mu od kopačky uskočil do zámezí. Hosté budou vhazovat.
3'
Ronald Mukiibi vybojoval míč na vlastní polovině a před napadajícím soupeřem rozehrál se spoluhráči z defenzívy. Hosté mohou zaútočit do otevřené obrany.
2'
Sotirios Papagiannopoulos se z pravé strany prodíral do pokutového území domácího celku. Artem Gordijenko proti němu dobře vystoupil a srazil míč mimo pokutové území.
1'
Hosté obstarali výkop do dnešního utkání. Švédský celek se ihned vydal do útoku. Prudkou přihrávku na Hopcutta zastavil pozorný obránce Olexandr Svatok.
1'
Oba týmy už nastupují na hrací plochu. Domácí Zorja bude hrát v černočerveném, zatímco hosté přijeli v bílém.

FK Zorja Luhansk: Lunin – Karavajev, Čečer, Svatok, Suchockij – Grečyškin – Gromov, Gordijenko, Andrijevskij, Lunov – Freitas de Castilho.
Náhradníci: O. Ševčenko – Kameňuka, Charatin, Ljubenović, Kabajev, Babenko, Opanasenko.

Östersunds FK: Keita – Edwards, Papagiannopoulos, Pettersson, Mukiibi – Aiesh, Nouri (C), Bachirou, Sema – Hopcutt, Ghoddos.
Náhradníci: Andersson – Gero, Bertilsson, Fritzson, Björkström, Somi, Mensah.

Rozhodčí: Klossner – Zdraggen, Zürcher (vš. SVI).
FK Zorja Luhansk

Ukrajinský celek je dalším velkým překvapením. Dnešní domácí celek si účast v základní skupině Evropské ligy vybojoval třetím místem v domácí soutěži, kde skončil za Šachtarem a Dynamem Kyjev. Letos se ukrajinskému celku moc nedaří. V domácí soutěži je po osmi kolech až na sedmém místě. Dnešní duel navíc musí odehrát ve Lvově.

Švédský Östersunds vstoupil do evropské ligy už ve druhém předkole, ve kterém překvapivě vyřadil favorizovaný Galatasaray. Poté vyřadil lucemburskou Fola Esch a rázem se ocitl před branami pohárové Evropy. V posledním předkole čekal na švédský celek Paok Soluň. Řecký celek Östersunds vyřadil po prohře 3:1 a domácí výhře 2:0. O víkendu navíc uspěl v domácím utkání proti FC Eskilstuna.
Dobrý večer všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z Evropské ligy. Společně se dnes podíváme na souboj mezi FK Zorja Luhansk a Östersunds FK. Výkop je stanoven na 21:05.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:05.