Evropská liga - 3. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Zulte-Waregem : Arnhem - 19. října 2017   19:00

Zulte-Waregem
23' Kašia(vl.)
1:1
(1:1)
Arnhem
Arnhem
27' Bruns
Bostyn – Walsh (70. de Fauw), Derijck, Heylen, Hamalainen (C) – De Mets, Kaya (89. Šaponjić), De Sart – Coopman, Leya Iseka (55. De Pauw), Olayinka.
Leali – de Fauw, Baudry, De Pauw, Madu, I. Doumbia, Šaponjić.
Ivan Bebek – Tomislav Petrović, Miro Grgić (všichni CRO)
Regenboogstadion, Waregem
Arnhem
Pasveer – Dabo, Kašia (C), Miazga, Büttner (83. Faye) – Bruns (77. Colkett), Serero, Mount – Rašica, Castaignos, Linssen.
Houwen – Colkett, Ali, Lelieveld, Faye, ten Teije, Bosz.

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký večer a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou.
Držení míče: 45 % : 55 %.
Střely na branku: 2:2. Střely mimo: 4:5. Rohy: 3:4. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 14:17.
Utkání je u konce a výsledek 1:1 asi neuspokojí ani jeden z týmů. Ve druhé půli se hrál aktivní fotbal, k vidění bylo několik dobrých šancí, jenže gólem neskončila žádná. Jak Bostyn, tak i Pasveer předváděli vynikající výkony a byli důležitým aspektem konečného výsledku.
90+4'
90+3'
Po jeho rozehrání reklamovali domácí jak faul ve výskoku, tak i hru rukou – vše neúspěšně, penalta se v úplném závěru pískat nebude.
90+2'
Přihrávku do běhu dostal domácí Šaponjić, na poslední chvíli byl zablokován Kašiou a je z toho pouze rohový kop.
90+1'
Po vzdušných soubojích u středového kruhu se do útoku snažili přejít hosté, vzápětí ale přišli o míč.
90'
Rozhodčí přidá čtyři minuty.
89'
Střídání v týmu SV Zulte-Waregem: ze hřiště odchází Onur Kaya, přichází Ivan Šaponjić.
88'
Netrefil se ani Olayinka na druhé straně, jeho hlavička zblízka šla vysoko nad.
87'
Po jeho rozehrání bylo k vidění několik soubojů o míč a vše zakončil Castaignos efektními nůžkami. Branku domácích ale o kousek minul.
86'
Rohový kop pro Arnhem.
85'
Přímý kop ovšem byl jen bezvýznamnou epizodou tohoto utkání, Mount minul Bostynovu branku o několik metrů.
84'
Na trávníku leží hostující Linssen a ne svou vinou. Ve výskoku jej fauloval Timothy Derijck a ten za svůj zákrok dostal žlutou kartu.
83'
Střídání v týmu SBV Vitesse Arnhem: ze hřiště odchází Alexander Büttner, přichází Lassana Faye.
82'
Na lavičce Arnhemu se chystá další změna, dolů půjde Büttner.
81'
Do útoku jdou ale i hosté, oba týmy by rády ukořistily všechny body do tabulky.
80'
Oj, tohle bylo těsné. De Pauw centrem z pravé strany našel nabíhajícího Coomana, jehož následná hlavička prolétla jen centimetry nad Pasveerovou bránou!
79'
Waregem u míče, jde postupně dopředu.
77'
Celá akce se velice rychle otočila k brance Arnhemu, útok červených však skončil zákrokem Daba na Olayinku. O faul se nejednalo, pokračovalo se bez přerušení ve hře.
77'
Střídání v týmu SBV Vitesse Arnhem: ze hřiště odchází Thomas Bruns, přichází Charlie Colkett.
76'
Faul na Serera, hosté budou rozehrávat přímý kop. Ale nejprve provedou střídání.
74'
Arnhem pokračoval v mírném náporu rohovým kopem, toto si ale zvládla domácí obrana ošéfovat a nedovolila Bostynovo ohrožení.
73'
Nyní se ale Bostyn vytáhl a to proti prudké střele z úhlu. Včasným povyběhnutím zmenšil střelecký úhel a prudký pokus vyrazil.
72'
Dlouhý Bostynův výkop opět nebyl přesný, Arnhem vyráží do rychlého protiútoku.
70'
Střídání v týmu SV Zulte-Waregem: ze hřiště odchází Sandy Walsh, přichází Davy de Fauw.
69'
Následovala technická střela a také povedený zákrok připraveného Pasveera. Ten ihned rozehrál.
68'
Kašia odvrátil prudký centr z pravé strany, pouze ale kousek za hranici vápan.
67'
Na lavičce Waregemu se chystá další střídání, zatím je to vše ve fázi předávání posledních pokynů.
65'
Castaignos dokonce dostal míč do branky, z gólu se ale nemohl radovat, neboť podle sudího fauloval v souboji s Heylenem.
64'
Domácí neuspěli ve své útočné akci a Arnhem už jde do protiakce.
62'
Zápas nyní trochu ztratil na tempu, spíše se bojuje a šance se nedostavují.
61'
Nepovedený nákop hostů, Bostyn si pro míč hravě došel.
59'
Žlutou kartou za faul ve středu hřiště byl potrestán hostující Thulani Serero.
59'
Neuspěl ani čerstvý De Pauw, ten se ocitl v ofsajdovém postavení.
58'
Waregem snad poprvé ve vážnější akci ve druhém poločasu, sražená střela se ale k Pasveerovi nedostala.
56'
Z dálky to zkusil hostující Linssen, jeho střela po zemi ale postrádala přesnost. Bostyn ji mohl pouze kontrolovat pohledem.
55'
Střídání v týmu SV Zulte-Waregem: ze hřiště odchází Aaron Leya Iseka, přichází Nill De Pauw.
54'
Přetažený centr pouze prolétl vápnem domácích a skončil v zámezí. Waregem bude vhazovat. Ale nejprve střídání.
53'
Úvodní minuty druhé půle patří hostům, Waregem se ještě prakticky nedostal za půlku.
52'
Rašica přesprintoval Hamalainena a odcentroval z pravé strany. Trefil Heylena do lokte, ten měl ale ruku u těla a penalta se tak nepískala.
50'
Dabo málem ztratil míč na půlce, nakonec zvládl vše ukočírovat a pomohl si malou domů na Pasveera.
48'
A nepískalo se ani Heylenovo přidržení. Hosté jsou tak v úvodu druhé půle hodně rozezlení.
47'
Hostující Rašica se diví, že zákrok Hamalainena na jeho osobu nebyl vyhodnocen jako faul. S verdiktem sudího už ale nic neudělá, dopředu jde Waregem.
46'
Druhý poločas začne přibližně ve 20:03.
Máme za sebou první poločas a do kabin se jde za stavu 1:1. Domácí byli v úvodu aktivnější a byli to také oni, kdo se dostal do vedení. De Mets ještě se svým volejem neuspěl, ale o chvíli později poslal Kay od rohového praporku centr a hostující Guram Kašia trefil hlavou vlastní branku... Už ale za tři minuty vyrovnal Thomas Bruns, když zužitkoval centr z pravého křídla. To bylo ze střeleckých úspěchů vše, v závěru se už spíše bojovala a padly i nějaké žluté karty.
45+3'
45+2'
Hostující Alexander Büttner dostal žlutou kartu za zákrok do Walshova obličeje.
45+2'
Bostynův výkop od vlastní branky nebyl z nejpřesnějších, hosté se prakticky ihned dostali k míči.
45'
Rozhodčí přidá dvě minuty.
44'
Olayinka posunul doprava na De Metse, jeho následný centr pouze prolétl vápnem, i když hned několik hráčů nebylo daleko od zakončení.
43'
Dabo v dalším dobrěm obranném zákroku, domácí ale pokračují v útoku, u míče je Hamalainen.
41'
Olayinka sprintoval po levé straně, pokus o zasekávačku mu však ale nevyšel a Dabo jej čistě odzbrojil.
39'
Akce neměla dlouhého trvání, prakticky ihned po rozehrání se pískal faul hostujících barev.
38'
Trochu nám narůstá nervozita a počet faulů. Olayinka si nedovoleně vyšlápl na Mounta.
37'
Žlutou kartu dostává Thomas Bruns (SBV Vitesse Arnhem).
37'
Žlutou kartu dostává Matt Miazga (SBV Vitesse Arnhem).
37'
Žlutou kartu dostává Aaron Leya Iseka (SV Zulte-Waregem).
37'
Po faulu na Castaignose se uprostřed hřiště strhla menší potyčka a rozhodčí bude mít rozhodně práci. Nebude to o jedné žluté kartě, budou hned tři.
35'
Rašica si nabíhal na dlouhý pas, nedokázal jej ovšem ideálně zpracovat a míč mu uskočil do zámezí.
34'
Hraje se teď nahoru dolů, oba týmy si musí v obraně dávat velký pozor.
32'
Možná trochu sporný moment, hostující Rašica se snažil odcentrovat, nízký míč ale trefil bránícího hráče ve skluzu. Poté šel míč do zámezí. Nepískala se jak případná hra rukou, tak ani rohový kop.
30'
Centr, který se stáčel od branky se stal kořistí hráčů v červených dresech, domácím se celkem bez problémů podařilo odhlavičkovat.
30'
Hosté mají rohový kop.
29'
No a mohlo být pro hosty ještě lépe. Na Mountův centr z pravého křídla si nabíhal Castaignos, z plné rychlosti ale vypálil vysoko nad.
27'
Arnhem právě vstřelil branku!
Dlouho ale domácím vedení nevydrželo. Po pravé straně totiž předvedl tým Arnhemu rychlou akci, po centru se míč odrazil kousek za vápno, odkud vystřelil THOMAS BRUNS a míč zaplul za překvapeného Bostyna – 1:1.
25'
Domácí mířili do dalšího útoku, nyní už ale zasáhl připravený gólman Arnhemu.
23'
Waregem právě vstřelil branku!
Druhý roh už ale přináší gó! Na Kayův centr si vyskočilo hned několik hráčů, ale na branku jej umístil hostující GURAM KAŠIA, čímž zaznamenal výstavního vlastence.
23'
Parádní Pasveerův zákrok. Na centr od rohového praporku si naběhl De Mets a volejem napálil míč na bránu. Pasveer ale předvedl skvělý reflex a vše tak neskončilo gólem, ale pouze dalším rohovým kopem.
22'
Nízký centr z levé strany od Büttnera se stal snadnou kořistí gólmana Bostyna, ten okamžitě rozehrává.
21'
Po delší době se do útoku dostali na chvíli i hosté, Heylen ovšem odvrátil míč na autové vhazování.
20'
Dabo zastavil v rozletu Olayinku, faulem ale pomohl svým spoluhráčům, aby se stačili vrátit do obrany.
18'
Až od Bostyna začíná další útok domácích, ti jsou v posledních minutách skutečně častěji na míči i v útoku.
16'
Zulte-Waregem se začíná častěji pouštět do útočení, nyní se o centr snažil Kaya, Pasveer si na míč ale včas vyběhl a lapil do rukavic.
14'
Žlutou kartou byl potrestán hostující Bryan Linssen.
14'
Neuspěl ani Olayinka, ten nedokázal ošálit vyběhnutého gólmana Arnhemu.
12'
Zprava centroval domácí Coopman, našel nabíhajícího Walshe, jeho hlavička ale prolétla kousek vedle Pasveerovy branky!
10'
Obrany v úvodu utkání pracují opravdu dobře, stále tak čekáme na vážnější střelu.
9'
Kayovi ovšem centr vůbec nesedl a míč skončil u prvního bránícího hráče.
8'
Faul Kashii na pronikajícího Olayinku znamená další přímý kop pro Waregem. Uvidíme centr z pravé strany.
7'
Hamalainen zvládl tuto akci pokrýt a následný odkop dokonce zařídil tak, aby se do autu odrazil od útočícího hráče.
6'
Arnhem je opět u míče, nyní táhne akci pravým křídlem.
5'
Bostyn má za sebou první vážnou práci. Zleva na něj přilétl centr a on musel před dotírajícím Castaignosem rychle na zem. Zvládl to i za cenu tvrdé rány, kterou schytal právě od dotírajícího útočníka.
4'
Faul hostujícího Büttnera, Waregem rozehrává přímý kop od půlící čáry.
3'
Castaignos se snažil vysunout Brunse na levé straně, obrana Waregemu zasáhla právě včas.
2'
Domácí se hned v úvodu dostali do útočné akce, vše ovšem skončilo mimo hrací plochu a dopředu půjde Arnhem.
1'

SV Zulte-Waregem: Bostyn – Walsh, Derijck, Heylen, Hamalainen (C) – De Mets, Kaya, De Sart – Coopman, Leya Iseka, Olayinka.
Náhradníci: Leali – de Fauw, Baudry, De Pauw, Madu, I. Doumbia, Šaponjić.

SBV Vitesse Arnhem: Pasveer – Dabo, Kašia (C), Miazga, Büttner – Bruns, Serero, Mount – Rašica, Castaignos, Linssen.
Náhradníci: Houwen – Colkett, Ali, Lelieveld, Faye, ten Teije, Bosz.

Rozhodčí: Ivan Bebek – Tomislav Petrović, Miro Grgić (všichni CRO).
Oba týmy jsou již na hrací ploše, zápas za pár okamžiků začne.
Zápas na Regenboogstadion začne v 19 hodin, takže si na tuto dobu nic neplánujte a buďte u našeho přenosu. Jste k němu všichni zváni.

Hlavním sudím tohoto utkání bude Ivan Bebek, kterému budou na pomezí asistovat Tomislav Petrović a Miro Grgić. Čtvrtým rozhodčím byl nominován Goran Pataki a u branek budou hídkovat Mario Zebec a Goran Gabrilo. Všichni pánové jsou z Chorvatska.
SBV Vitesse Arnhem

U hostů platí to samé, i oni mají nula bodů a skóre v nepříznivém stavu 2:6. Vitesse doma nejprve prohrálo s Laziem těsně 2:3 a poté si zajelo pro porážku 0:3 na trávník francouzského Nice. Střelecky se v tomto duelu angažoval Pléa se svými dvěma góly, jednu trefu přidal Saint-Maximin. I Arnhem tak dnes musí připsat tři body, jinak se bude postup rozpouštět v mlhách.

Odehrané zápasy

Vitesse – Lazio 2:3
Nice – Vitesse 3:0
SV Zulte-Waregem

Domácím se vstup do skupinové fáze nevyvedl, po dvou utkáních jsou na posledním místě tabulky s nula body a skóre 1:7. Po úvodní drtivé porážce na domácím hřišti proti Nice se Waregem představil v Římě na Laziu a odvezl si porážku 2:0, když o góly se v tomto utkání postarali Caicedo a Immobile. Nůžky se v této skupině hodně rozevírají a pokud chce belgický tým ještě uvažovat o případném postupu, musí dnes bezpodmínečně vyhrát.

Zulte--Waregem – Nice 1:5
Lazio – Zulte-Waregem 2:0
Dobrý večer u Evropské ligy. Společně se podíváme na utkání skupiny K, ve kterém se střetnou SV Zulte-Waregem a SBV Vitesse Arnhem.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.