Evropská liga (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  Aberdeen : Apollon Limassol - 27. července 2017   20:45

Aberdeen
Aberdeen
5' Christie  • 78' Shinnie
2:1
(1:0)
Apollon Limassol
59' Pedro
Aberdeen
Lewis – Considine,Reynolds (76. Wright), O´Connor, Logan – Stewart, Shinnie, McLean – Mackay – Steven (60. Arnason), Christie – Maynard (60. Stockley)
Arnason, Harvie, Rogers, Stockley, Storey, Tansey, Wright
Gestranius – Aravirta, Turune, Hämäläinen (Všichni Finsko)
Pittodrie Stadium, Aberdeen
20,085 diváků
Vale – Santana, Roberge, Yuste, Adrian (81. Vasiliou) – da Silva (46. Jakoliš), Sachetti – Maglica, Kyriakou, Pedro – Schembri (70. Alef)
Alef, Jakolis, Kissas, Silva Perez, Stylianou, Vasiliou, Zelaya

Právě nám skončilo utkání mezi domácím Aberdeenem a hosty z Limassolu, Domácí celek měl zápas většinu času pod kontrolou a až na malou pasáž kdy se hostům podařilo vyrovnat. Nás nezaujaté fanoušky může mrzet druhá žlutá karta Sachettiho po které se hra definitivně přelila na stranu domácích. Nejlepším hráčem zápasu byl domácí střelec Christie. Tímto konstatováním se s vámi loučím a těším se u některého z dalších onlajn přenosů.
90+3'
90+2'
Jedna z posledních šancí na vyrovnání, ale Alef střílí neúspěšně.
90'
Ve druhém poločase přidá rozhodčí tři minuty.
90'
Stockley se dostává do šance ale svou střelou branku hodně míjí. V tuto chvíli mu to, ale vůbec nevadí, protože to znamená další cenné vteřinky pro jeho celek.
89'
O´Connor fauluje jednoho ze svých protihráčů, ale toto přesně domácím vyhovuje.
86'
Namlsaný kapitán Shinnie se znovu opírá do míče z vetší vzdálenosti, ale tentokrát mu to nevyšlo tak krásně jako před pár minutami.
83'
Nejaktivnějším hráčem zápasu je jednoznačně Christie, ale ani jeho další střela nemíří na branku.
82'
Žlutou kartu dostává Roberge (Apollon Limassol FC).
81'
Střídání v týmu Apollon Limassol FC: ze hřiště odchází Adrian, přichází Vasiliou.
80'
Scott Wright předvádí skvělý obraný zákrok a uchránil svůj tým od inkasování
78'
Aberdeen právě vstřelil branku!
Početní výhoda je zužitkována. Autorem branky je SHINNIE, který se jako správný kapitán opřel do míče a svou střelou z třiceti metrů prostřelil vše co mu stálo v cestě.
76'
Střídání v týmu Aberdeen FC: ze hřiště odchází Reynolds, přichází Wright.
75'
Stejně si na druhé straně počíná Alef a jeho střela končí taktéž vedle.
73'
Stewart se snaží využít početní převahy, ale svou střelou míjí branku.
71'
Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Sachetti (Apollon Limassol FC).
71'
Tvrdého faulu se dopouští Sachetti. Toto nevypadá dobře pro tohoto hráče Apollonu, protože jednu žlutou kartu již tento hráč má.
70'
Střídání v týmu Apollon Limassol FC: ze hřiště odchází Schembri, přichází Alef.
69'
Střelec branky Pedro svůj míč z rohového puntíku posílá pouze do rukou brankáře Lewise.
68'
Rohový kop pro kyperské hráče.
67'
Na druhé straně se k nebezpečnému zákroku ve vlastním pokutovém území odhodlal Arnason, ale penalta se nepíská.
67'
A další, tentokrát křižná střela od Christieho.
65'
Dánský celek si pomalu začíná uvědomovat co je ve hře a začíná na svého soupeře tlačit. Aktivním je hlavně Christie, ale jeho další střela míjí tři tyče.
63'
Střelec branky je napomínán rozhodčím, ale žluté kartě se vyhnul.
62'
Střelu na branku si připisuje domácí Christie, ale vedení zpět na stranu svého týmu získat nedokázal.
60'
Na nepříznivou situaci reagují domácí dvojím střídáním. Ze hřiště odchází Maynard a Steven a nahrazují je Stockley a Arnason.
59'
Apollon právě vstřelil branku!
Před malou chvílí se Pedro pouze zastřeloval, ale teď již mu to vyšlo. Po skvělé individuální akci Jakoliše se Apollon dostává k vyrovnání. Střelcem branky je PEDRO
57'
Pedro Jander se dostává ke střele, ale Lewis se nemusel příliš snažit, aby míč zachytil.
55'
Hlasatel právě oznámil počet diváků. Číslo dne pro dánský celek zní 20,085.
53'
Adrian se svým centrovaným míčem snažil najít některého ze svých spoluhráčů, ale naštěstí pro Aberdeen míč prolétl pouze pokutovým územím do autu.
52'
Střídající Jakoliš se dostal ke střele se kterou si brankář Lewis veděl rady.
50'
Defenzivní záložník domácího týmu předvedl své obrané schopnosti a malý kousek před pokutovým územím dokázal zachytit míč a přesně přihrát svému spoluhráči.
49'
Do velmi dobré šance se dostává domácí Maynard, který ale v tváří v tvář brankáři selhává a Vale míč dokázal zachytit.
47'
Míč je znovu hlavně ve středu hřiště bez šancí na obou stranách.
46'
Ihned od začátku se naplňují má slova a útočný výpad Adriana zastavuje praporek rozhodčího. Další ofsajd na straně Apollonu.
46'
Střídání v týmu Apollon Limassol FC: ze hřiště odchází da silva, přichází Jakoliš.
46'
Máme za sebou první polovinu zápasu, který nám zatím moc fotbalové krásy nenabídl. Domácí Aberdeen drží většinu času míč na svých kopačkách a do šancí se po rychlém gólu netlačí. Hosté z Kypru by se do šancí tlačili, ale jejich ojedinělé útoky zastavuje nepřesnost nebo praporek rozhodčího. Nezbývá nám tedy jen doufat, že se v druhé pětačtyřicetiminutovce dočkáme hezčího fotbalového zážitku.
45+1'
45+1'
V nastaveném čase se ke střele dostává Schembri, ale ani tato šance hostujícího týmu nebyla příliš nebezpečná.
45'
Rozhodčí nastavuje jednu minutu.
42'
Po míči se tentokrát natahoval Christie, ale nedosáhl.
41'
Na hranici ofsajdu si míč přebral Maynard, ale následnou přihrávkou nedokázal najít nikoho v červeném dresu.
40'
Další nepřesnost na domácí straně. Shinnie ztrácí míč, kterého se ujímá da Silva, ale není dostatečně rychlý a i díky tomu domácí hráč ještě svou chybu napravuje.
39'
Considine hledá své spoluhráče křižnou příhrávkou, ale míč je příliš dlouhý a domácí míč ztrácejí.
39'
Držení míče:
59%- 41%
38'
Žlutou kartu dostává Yuste (Apollon Limassol FC).
37'
Do šance se dere Maynard, ale Yuste si pomáhá faulem.
35'
Střelec úvodní branky utkání se postavil k přímému volnému kopu, ale do míče se opřel příliš silně a míč končí vysoko nad brankou.
34'
Utkání si dá na malou chvíli přestávku. Fanoušci na stadionu se zatím baví po svém, což se nelíbí rozhodčímu zápasu a posílá směrem k nim velké upozornění.
32'
První velká šance hostů. Do střely se dostal Maglica, ale Lewis chytá.
27'
Po nepříjemném střetu s protihráčem na zemi zůstává ležet Reynolds.
25'
Pět minut nám zbývá do navršení půl hodiny hry. Domácí hráči se spokojili s poněkud rychlým vedením a do šancí se moc netlačí.
24'
Do další ofsajdové pozice se dostává Maglica. Tohle není fotbal, který by nezaujatého fanouška bavil.
22'
V posledních minutách se hra dokonce vyrovnává. Hrajeme ve středu hřiště a šancí moc k vidění není.
20'
Žlutou kartu dostává Sachetti (Apollon Limassol FC).
20'
Kyperský celek hraje zatím pouze na brejkové situace, ale jejich snahu zastavuje spousty nepřesností.
17'
Držení míče je jasně v prospěch domácích, ale na světelné tabuli svítí stále jen 1:0.
15'
Ohrožení branky po zakončení hlavou od stopera Aberdeenu Considineho.
14'
Další rohový kop pro domácí v tomto zápase již čtvrtý.
13'
Série rohových kopů pro domácí tým, ale Stewart, který většinu z nich rozehrává zatím neobul ty správné kopačky a míče lítají všude možně jen ne na jeho spoluhráče.
10'
Přímý kop se, ale vůbec nepovedl a míč trefuje pouze dobře postavenou zeď.
9'
Šanci na přímý volný kop má i hostující tým. Založník dánského týmu Stewart se dopustil nedovoleného zákroku a míč si staví Jander, aby poslal míč do pokutového území.
7'
Po obdržené brance se probouzejí i hosté, ale střelu, kterou z větší vzdálenosti vyslal Maglica zblokoval jeden z domácích obránců.
5'
Autorem branky je CHRISTIE, který dokázal do kyperské branky umístit centrovaný balón z přímého kopu. Brankář Vale neměl šanci zasáhnout.
3'
Z přemíry snahy obdržel žlutou kartu domácí hráč Shinnie.
2'
V prvních minutách utkání se hra odehrává převážně ve středu hřiště. Míč na kopačkách mají domácí hráči, ale do šance se zatím nedostávájí.
1'

Aberdeen FC: Lewis – Considine,Reynilds, O´Connor, Logan – Stewart, Shinnie, McLean – Mackay – Steven, Christie – Maynard
Náhradníci: Arnason, Harvie, Rogers, Stockley, Storey, Tansey, Wright

Apollon Limassol FC: Vale – Santana, Roberge, Yuste, Adrian – da Silva, Sachetti – Maglica, Kyriakou, Pedro – Schembri
Náhradníci: Alef, Jakolis, Kissas, Silva Perez, Stylianou, Vasiliou, Zelaya

Rozhodčí: Gestranius – Aravirta, Turune, Hämäläinen (Všichni Finsko).
Zápas na Pittodrie Stadium začne ve 20:45, takže si na tento čas nic neplánujte a buďte u našeho přenosu. Jste k němu všichni zváni.
Apollon Limassol FC

Také kyperský tým vstoupil do předkol v tom druhém a dokázal oba zápasy vyhrát. Základ k postupu dal Limassol v domácím duelu, kdy zdolal Zaria Balti 3:0 a tento výsledek potvrdil i v odvetě, Apollon ji vyhrál 2:1 a hladce postoupil do třetího předkola.
Aberdeen FC

Domácí tým se do dnešního duelu probil přes Široki Brijeg, který ve druhém předkole zdolal po domácí remíze 1:1 a venkovní výhře 2:0, když o výsledku rozhodla až závěrečná pasáž utkání. V 72. minutě se trefil Stewart a o šest minut později Mackay-Steven.
Dobrý večer u dalšího utkání třetího předkola Evropské ligy. Společně se podíváme na duel mezi týmy Aberdeen FC a Apollon Limassol FC.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.