Evropská liga (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  AEK Larnaka : Din. Minsk - 27. července 2017   19:00

AEK Larnaka
AEK Larnaka
42' Tete  • 70' Hevel
2:0
(1:0)
Din. Minsk
Din. Minsk
AEK Larnaka
Pablo – Truyols, Mojsov, Catala (C) – Hevel (73. Joan Tomàs), Jorge, Labana, Antoniades – Tičkovski, Florian Taulamesse (90+1. Mytides), Tete (78. Acorán)
Giorgallides – Acorán, Tomàs, Boljević, Cases, Murillo, Mytidis
Ardeleanu – Wilczek, Blažej (vš. CZE)
AEK Arena - George Karapatakis, Larnaka, Kypr
Din. Minsk
Klimovič – Galović, Kuzmenok, Sačivko, Ostrouch – Begunov (46. Karpovič), Nojok (C), Leković – Chvaščinskij (68. Chljobas), Saroka, Lukić (73. Nikolić)
Ignatovič – Švecov, Kaplenko, Jarockij, Nikolić, Karpovič, Chljobas

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Utkání končí vítězstvím Larnaky, která dnes byla jasně lepší. Hosté přijeli na Kypr s jasným cílem – ubránit co nejlepší možný výsledek, což se jim tak úplně nepodařilo. Dinamo hrozilo rychlými brejky v úvodu zápasu, poté již nikoliv a i za stavu 0:2 se hosté dopředu rozhodně nehrnuli. Larnaka si dnes řekla o postup do Evropské ligy, což bude muset potvrdit i v odvetě v Minsku.
90+3'
90+1'
Střídání v týmu AEK Larnaca FC: ze hřiště odchází Florian Taulemesse, přichází Mytides.
89'
Larnaka ještě připravuje taktické střídání, do hry se dostane Mytides.
88'
Míč u brankáře Dinama Klimoviče, který se snaží rychle rozehrát, což se mu také povedlo, ale hosté vzápětí vlastní chybou o míč přicházejí.
87'
Domácí s míčem u půlící čáry, hosté se již vysouvají dopředu a napadají rozehrávku AEK.
85'
Odkop od branky Larnaky, Juan Pablo poslal míč na polovinu soupeře.
84'
Žlutou kartu dostává Sačivko (FC Dinamo Minsk).
84'
Jenže domácí se nezdráhají zahrát míč zpět na svou polovinu, za tohoto stavu není divu.
83'
Domácí Joan Tomàs faulován a Larnaka tak zůstane na útočné polovině.
82'
Po faulu na Trichovského mají domácí výhodu volného kopu na útočné polovině, z pravé strany.
81'
Útočným faulem končí akce AEK, hosté mohou rozehrát z blízkosti půlící čáry.
80'
Posledních deset minut do konce zápasu, Larnaka drží dvoubrankové vedení, Dinamo zatím působí směrem dopředu hodně marným dojmem.
78'
Střídání v týmu AEK Larnaca FC: ze hřiště odchází Tete, přichází Acorán.
75'
V podání domácích je to takové menší bago...
74'
Larnaka s míčem u půlící čáry, hosté se ani za tohoto stavu nevysunují dopředu.
73'
Střídání v týmu AEK Larnaca FC: ze hřiště odchází Hevel, přichází Joan Tomàs.
73'
Střídání v týmu FC Dinamo Minsk: ze hřiště odchází Lukić, přichází Nikolić.
72'
Autové vhazování domácích, z pravé strany, na útočné polovině.
70'
Larnaca právě vstřelila branku!
Klimovič neudržel střelu HECTORA HEVELA a domácí navyšují vedení.
70'
Poslední dvacetiminutovka tohoto utkání, udrží domácí těsné vedení?
68'
Střídání v týmu FC Dinamo Minsk: ze hřiště odchází Kvaščinskij, přichází Chljobas.
64'
Hevel se drží za hlavu, střelu z malého vápna nezvládl, míč poslal nad branku!
62'
Ostrý zákrok Nojoka na domácího borce není pískán, kouč AEK, Španěl Imanol Idiakez, jen bezmocně rozpřáhl.
60'
Laban se nyní opřel do míče, ale branku Dinama Minsk přestřelil.
58'
Urputně nyní Hevel bojoval u vápna soupeře, ale o míč přišel.
57'
Míč letí do autu, domácí budou vhazovat z levé strany.
55'
Nepřesný nákop domácích na pravou stranu, hosté se ale nyní nemohou dostat přes půlící čáru.
53'
Nakonec ale míč končí u gólmana Klimoviče.
52'
Dlouhý nákop domácích na levou stranu, míč dokázal Jorge vybojovat a domácí mohou zaútočit.
50'
AEK získává míč ve středu hřiště, ale ten vzápětí končí v autu.
48'
Domácí Florian Taulemesse v ofsajdu, míč získávají hosté.
46'
Střídání v týmu FC Dinamo Minsk: ze hřiště odchází Begunov, přichází Karpovič.
46'
Druhý poločas začne přibližně ve 20:01.
Nic z toho ale nebylo a český sudí Ardeleanu poté ukončil první poločas, který nakonec domácí vyhráli 1:0. Larnaka měla celou dobu územní převahu, ale Dinamo se pozorně bránilo a nepouštělo soupeře do velkých šancí. Nakonec se ujala až akce ve 42. minutě, kdy se trochu se štěstím dokázal prosadit Tete.
45'
45'
Probíhá poslední minuta první půle, hosté se ještě snaží o akci na polovině AEK.
44'
A domácí jsou při chuti a znovu jsou s míčem na polovině Dinama.
42'
Tak přece gól! A pořádně upracovaný, spíše taková „holomajzna“, ale na to se historie ptát nebude! TETE v těsné blízkosti před Klimmovičem dokázal gólmana přehodit a i přes snahu vracejícího se obránce Dinama poslat míč do branky.
41'
Domácí s míčem na polovině soupeře, hosté znovu v pevném defenzivním bloku.
40'
Útočným faulem končí akce AEK, to vše zhruba pět minut před poločasovou přestávkou, na první gól stále čekáme.
39'
Míč míří až k domácímu brankáři Juanu Pablovi, který bude rozehrávat na pravou stranu.
38'
Statistika držení míče – 61% : 39%.
37'
A nechybělo mnoho, aby hosté skórovali! Hlavička Galoviće totiž lízla břevno domácí branky!
36'
Pískot diváků zesiluje, k vidění je další útočná akce hostů, kterou musel zastavovat dobrým obranným zákrokem bránící Truyols.
35'
Akce Dinama Minsk ale končí dalekonosnou střelou Saroky, který pálil pouze vysoko nad branku Larnaky.
34'
A Dinamo zůstane na útočné polovině, po nedovoleném zákroku na Lekoviće.
33'
Nyní se Dinamo pouští do útočení, akce po levé straně ale není úspěšná.
32'
Andrej Klimovič má míč ve svém držení a vykopává od branky Dinama Minsk, daleko na polovinu AEK.
31'
AEK na polovině Dinama, domácí ale mají na všechno málo času.
30'
První půl hodina hry se nese v duchu větší aktivity domácích, kteří zatím ale na pozorně bránící Minsk nevyzráli.
29'
Klimovič si křikl a sebral míč ze vzduchu, jistý zákrok gólmana Dinama Minsk.
28'
Další standardka pro AEK a znovu to je u vápna DInama a znovu budou domácí zahrávat z pravé strany.
27'
Souboj ve středu hřiště vyhrává domácí Laban, domácí mají míč.
25'
Střelu domácího Trichovského přizvedl jeden z obránců Dinama a byla z toho zapeklitá situace pro Klimoviče, který ale skvělým zákrokem podržel svůj tým!
24'
Domácí s míčem u půlící čáry, Minsk nikam nespěchá a trpělivě brání.
23'
Jenže defenziva Dinama Minsk zatím pracuje na jedničku a poradila si i s touto standardkou.
22'
Larnaka získává volný kop z levé strany, u vápna soupeře, to je nadějná pozice pro domácí.
20'
Je za námi úvodní dvacetiminutovka, která vyšla lépe domácím. Ti jsou sice aktivnější, ale musí si dávat pozor na rychlé brejky soupeře.
19'
Autové vhazuování domácích, na útočné polovině, z pravé strany.
18'
Nakonec celá akce končí odpískaným útočným faulem Taulemesseho, míč tak má Klimovič.
17'
Jorge padá na trávník v těsné blízkosti šestnáctky Dinama Minsk, sudí píská faul Nojoka, zajímavá standardka pro AEK!
16'
Domácí budou vhazovat z pravé strany, na útočné polovině.
15'
AEK opět na útočné polovině, ale nakopávané míče do vápna Dinama zatím nevedou k úspěchu.
14'
Lukić (Dinamo) vypálil z dálky, Juana Pabla v domácí brance neohrozil, míč letí vysoko nad branku.
13'
Nyní se hosté snaží vymanit z vlastní poloviny, kde je drží AEK.
12'
Antoniades dokázal zpracovat těžký pas na levou stranu a může tak rozehrát.
11'
Akce domácích končí útočným faulem na bránícího Galoviće, hosté získávají míč.
10'
Úvodní desetiminutovka naznačila, že bychom dnes mohli sledovat výtečný fotbal, na první gól čekáme.
8'
Hlavičkové souboje ve středu hřiště, domácí úspěšnější.
6'
A také hosté dokázali zahrozit, z pravé strany si proklestil cestu před branku Kvaščinskij, který ale neprostřelil Juana Pabla v brance AEK.
5'
Pas domácích před vápno Dinama Minsk, kde ale úřadují obránci hostujícího týmu.
3'
Trichovski poslal pas před prázdnou branku, kde nedoskočil ve vyložené šanci Florian Taulemesse, to byla velká šance domácích.