Evropská liga (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  Austria Vídeň : Limassol - 27. července 2017   21:05

Austria Vídeň
0:0
(0:0)
Limassol
Limassol
Hadžikić – Larsen (62. de Paula), Westermann, Filipovič, Martschinko – Serbest – Tajouri (86. Prokop), Grunwald, Holzhauser, Pires – Friesenbichler (82. Monschein)
Cancola, de Paula, Kadiri, Monschein, Pentz, Prokop, Salamon
Munukka – Honkanen, Koskiniemi
Franz Horr Stadion, Vídeň
Limassol
Dias – Airosa, Lafrance, Mitrea, Avraam – Soares, Arthur (89. Savane), Irhene – Masca, Arruabarrena (79. Aldair), Sassi (90+4. Elia)
Aldair, Elia, Georgiou, Kyriakou, Savane, Teixeira, Wheeler

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Dobrou noc!
Držení míče: 51 % : 49 %.
Střely na branku: 5:1. Střely mimo: 6:6. Rohy: 5:1. Ofsajdy: 5:0. Fauly: 14:15.
Je dobojováno! Austria Vídeň nakonec na domácí půdě uhrála s Limassolem bezbrankovou remízu. Kyperský celek vlétl do dnešního utkání opravdu aktivně a vypracoval si dvě velké šance. Lafrance ale hlavičkoval nad branku a Sassi z dobré pozice trefil jen boční síť. Na druhé straně se ve velké šanci ocitl Grunwald, jenže jeho pokus zablokoval obránce. Ve druhém poločasu jsme na šance dlouho čekali. Až v 78. minutě měl velkou možnost Pires, jenže ve vyložené šanci netrefil prázdnou branku. O dvě minuty později navíc Austria rozvlnila síť, ale branka nemohla platit kvůli ofsajdu! Poté si už hosté bezbrankovou remízu pohlídali.
90+5'
90+4'
Střídání v týmu AEL Limassol: ze hřiště odchází Sassi, přichází Elia.
90+3'
Avraam si skvěle pokryl přihrávku na polovinu hrací plochy a jeden z domácích fotbalistů jej postrčením poslal k zemi. Limassol bude rozehrávat.
90+2'
A další karetní trest! Žlutou kartu za lokem v obličeji soupeře vidí hostující Avraam.
90+1'
Kevin Lafrance si dal načas s rozehrávkou přímého kopu a za zdržování hry vidí žlutou kartu.
90'
Grunwald spěchal na pravou stranu za pěknou přihrávkou za obranu, nicméně domácí fotbalista už míč nedohnal na hrací ploše a Limassol bude vhazovat.
89'
Střídání v týmu AEL Limassol: ze hřiště odchází Arthur, přichází Savane.
88'
Je to tak! Lafrance už je zpátky na své pozici a v závěru dnešního utkání bude dirigovat obranu kyperského celku proti tlaku domácích.
87'
Lafrance už je zpátky na nohou a podle jeho gesta bude schopen pokračovat ve hře. Hostující fotbalisté nyní narušili tlak rakouského celku.
86'
Střídání v týmu FK Austria Vídeň: ze hřiště odchází Tajouri, přichází Prokop.
86'
Hra je přerušena! Po jednom z hlavičkových soubojů zůstává na trávníku ležet hostující stoper Lafrance, který se drží za čelo. Uvidíme, zda bude schopen pokračovat.
85'
Rozehrávky následného přímého kopu se ujal Holzhauser. Domácí záložník poslal centr na malé vápno, kde se střídající Monschein dopustil útočného faulu.
84'
Irhene se pustil do slovní rozmíšky s hlavním arbitrem, který mu udělil žlutou kartu za nesportovní chování.
83'
Mesca se na pravém křídle vydal napadat statickou rozehrávku domácího celku a zahnal Austriu až k vlastnímu brankáři. Domácí fanoušci mezitím neúnavně fandí.
82'
Střídání v týmu FK Austria Vídeň: ze hřiště odchází Friesenblichler, přichází Monschein.
81'
Po delší době se do útoku vydal také hostující celek. Do pokutového území přiletěl zajímavý centr z levé strany, ale nikdo ve žlutém se k míči neprobil.
80'
Domácímu celku se sice podařilo skórovat, ale dlouho před Grunwaldovou dorážkou přerušil rozhodčí hru z důvodu ofsajdového postavení!
79'
Střídání v týmu AEL Limassol: ze hřiště odchází Arruabarrena, přichází Aldair.
78'
Pires zahodil obrovskou šanci na otevření skóre! Domácí fotbalista se před prázdnou brankou dostal k odraženému míči, ale v jasné šanci minul branku!
77'
Pires mohl postupovat do otevřené obrany hostujícího celku, jenže Martschinko mu vzal míč a raději rozjel další kombinaci s kolegy z defenzívy.
76'
Arruabarrena se vydal za prudkou přihrávkou mezi domácí stopery, nicméně zadáci rakouského celku byli i přes nízké vytížení pozorní.
75'
Austria nadále kombinuje s míčem na kopačkách a svého soupeře prakticky nepouští za půlící čáru. Martschinko si při průniku po pravé straně pomohl faulem.
74'
Až nyní měl hostující brankář další práci. Dias ale stál uprostřed branky, kam přiletěla dělovka z kopačky Grunwalda.
73'
Limassol zatím překvapivě drží remízu a nepouští domácí fotbalisty do šancí. Austria je po přestávce jasně lepším celkem, ale brankář Dias může zůstat klidný.
72'
Na světě je další žlutá karta! Mitrea zajel do unikajícího Martschinka a hlavní rozhodčí jej náležitě odměnil.
71'
Holzhauser neuspěl v hlavičkovém souboji na polovině hřiště. Balón se odrazil na kopačky hostujících hráčů a Arthur jej okamžitě odkopl daleko od branky.
70'
Hadžikič vystartoval ven z branky a došel si pro nepřesnou přihrávku na hranici pokutového území. Za míčem stejně neběžel nikdo ve žlutém.
69'
Do rozehrávky Limassolu se zapojil také brankář Dias. Hostující gólman si s tím příliš nelámal hlavu a poslal balón daleko od branky.
68'
Hostující celek presuje rozehrávku vídeňského klubu opravdu vysoko a znepříjemňuje Austrii její rozehrávku. Filipovič nyní zakopl míč do autu.
67'
Tajouri si na hranici pokutového území bleskově přehodil míč na levačku a vyslal prudkou střelu. Jeho skákavý projektil skončil těsně vedle branky.
66'
Pires tentokrát neudržel míč na levé straně hřiště a pozorný obránce se vydal do protiútoku. Rozvíjející se akci Limassolu zastavuje rozhodčí, který si všiml faulu.
65'
Pires se snažil projít přes pozornou obranu hostujícího celku, nicméně obránce Airosa se mu postavil do cesty a navíc vybojoval vhazování.
64'
V poslední době útočí už jen domácí celek. Austria se snaží přejít přes pozornou obranu, nicméně hráči ve fialovém zrovna neoplývají pohybem.
63'
Austria kombinuje s míčem na vlastní polovině a snaží se najít okénka v defenzívě hostujícího celku. Zadáci Limassolu však hrají opravdu kompaktně.
62'
Střídání v týmu FK Austria Vídeň: ze hřiště odchází Larsen, přichází de Paula.
61'
Hra je přerušena! Jeden z domácích fotbalistů si přivodil zranění v hlavičkovém souboji a musí být ošetřen.
60'
Holzhauser se pokusil překvapit rozhozenou obranu Limassolu prudkým centrem. Na jeho pobídku si naběhl Friesenbichler, který ve skluzu nedokázal nasměrovat míč mezi tři tyče.
59'
Holzhauser rozehrával rohový kop. Domácí záložník vyslal přetažený centr, na který si naskočil Tajouri, ale z velké vzdálenosti netrefil branku.
58'
Avraam napadal rozehrávku domácího celku na polovině Austrie. Nikdo z hostujících hráčů mu ale nepřišel na pomoc a Limassol zvládl rozehrávku bez problémů.
57'
Limassol zahrával přímý kop v blízkosti pokutového území. Jeho rozehrávky se ujal Arthur, kterému zakončení moc nesedlo a míč skončil ve zdi.
56'
Pires se na pravé straně dral za odraženým míčem. Domácí záložník se natlačil před Soarese, jenže při průniku si pomohl zatažením za dres.
55'
Friesenbichler utekl hostující obraně po levé straně hřiště, jenže už neměl dostatek sil na zakončení a daroval Diasovi snadný zákrok.
54'
Larsen si pohlídal odražený míč, pokryl pohyb dotírajícího Sassiho a nechal míč propadnout do zámezí. Austria může pokračovat v útočení.
53'
Domácí fanoušci tlačí Austriu do útoku hlasitým skandováním, jenže fotbalisté ve fialových dresech produkují velké množství nepřesných přihrávek.
52'
Další akci domácího celku zastavuje zdvižený praporek asistenta rozhodčího. Své postavení si nepohlídal Pires. Ofsajd!
51'
Exekuce přímého kopu se ujal Holzhauser. Domácí záložník vymyslel technický centr do pokutového území, ale nenašel nikoho ve fialovém.
50'
Mesca zahrál na vlastní polovině rukou a může být rád, že se to obešlo bez karetního trestu. Austria však bude zahrávat přímý kop za zajímavé pozice.
49'
Larsen podpořil ofenzívu domácího celku náběhem po pravé straně hrací plochy, uvolnil se k odcentrování, ale také on trefil jen hráče před sebou.
48'
Exekuce přímého kopu se zhostil Mesca. Hostující křídelník vyslal střílený centr, avšak domácí stoper Filipovič dokázal míč odhlavičkovat do bezpečí.
47'
Tajouri zastavil nedovoleným způsobem unikajícího soupeře na levé straně pokutového území. Hosté mají k dispozici zajímavý přímý kop.
46'
Austria obstarala výkop do druhého poločasu dnešního utkání. Holzhauser se s míčem okamžitě vydal na průnik na polovinu soupeře, jenže míč nechal za sebou.
46'
První poločas je minulostí! Kyperský celek vlétl do dnešního utkání opravdu aktivně a vypracoval si dvě velké šance. Lafrance ale hlavičkoval nad branku a Sassi z dobré pozice trefil jen boční síť. Na druhé straně se ve velké šanci ocitl Grunwald, jenže jeho pokus zablokoval obránce. Zatím však sledujeme spíše bojovné utkání. Do kabin se proto odchází za bezbrankového stavu.
45'
45'
Airosa si sice zpracoval prudkou přihrávku za obranu domácího celku, ale radost mu pokazil zdvižený praporek asistenta rozhodčího. Ofsajd!
44'
Tajouri se hlásil o vysokou přihrávku na levé křídlo. Domácí záložník se sice dokázal odpoutat od svého strážce, jenže na vysokou přihrávku nedosáhl.
43'
Larsen se tělem natlačil před aktivního Sassiho a vybojoval autové vhazování pro Austriu. Hosté se snaží dohrát první poločas bez problémů v defenzívě.
42'
Airosa si při průniku na polovinu domácího celku pomohl zatažením soupeře za dres a dopustil se útočného faulu. Austria bude rozehrávat.
41'
Domácí fotbalisté se snaží napadat statickou rozehrávku kyperského celku, nicméně nikdo ve fialovém dresu se zatím nedostal k míči.
40'
Dias otálel s rozehrávkou. Hostující brankář nakonec přenesl hru na pravou stranu. Hostující celek nyní kombinuje v zadních řadách.
39'
Na stadionu zatím panuje dobrá atmosféra. Domácí fanoušci podporují Austriu hlasitým skandováním, ale slyšet jde i početnou skupinku fanoušků Limassolu.
38'
Holzhauser vybojoval míč na vlastní polovině a prudkou přihrávkou hledal volného Tajouriho. Jeho přihrávka však skončila v autu.
37'
Austria se po přímém kopu mohla dostat do vedení! Hostující obrana odvrátila centr jek k volnému Grunwaldovi, který z dobré pozice trefil padajícího obránce!
36'
Grunwald si zpracoval vysokou přihrávku na polovinu hrací plochy a dotírající Fidelis jej ostrým zákrokem poslal k zemi. Vše se obešlo bez karetního trestu.
35'
Martschinko vhazoval na vlastní polovině, ale nikdo z jeho spoluhráčů si pohybem neřekl o přihrávku. Austria hraje hodně ospale.
34'
Arthur díky skvělému napadání soupeřovy rozehrávky získal míč, přehodil si jej na pravou nohu a pohotově vypálil. Jeho pokus minul branku o dobré dva metry.
33'
Domácí celek se v posledních minutách stále více tlačí do útoku, jenže Limassol přijel do Vídně s pozornou obranou a nedává domácím hráčům prostor.
32'
Lafrance si počkal na vysokou přihrávku směřující na osamoceného útočníka Austrie a okamžitě přenesl hru na opačnou stranu hřiště.
31'
Holzhauser si naběhl na Piresovu kolmici do pokutového území a z ostrého úhlu se pokusil odcentrovat před branku. Vracející se Mitrea jeho pobídku srazil na roh.
30'
Larsen se natlačil před Sassiho, obhodil si dotírajícího soupeře a bez váhání odkopl míč na polovinu Limassolu.
29'
Před hostující branku přiletěl další střílený centr z levé strany. Před brankou byl osamocený útočník a proti němu stáli hned tři zadáci Limassolu.
28'
Larsen dlouho otálel s rozehrávkou na polovině hrací plochy. Nakonec našel Pirese, který chtěl míč prodloužit na Holzhausera, jež na balón nedosáhl.
27'
Martschinko poslal z levé strany zajímavý centr na malé vápno. Před brankou hlídkoval stoper Mitrea, který trefil Tajouriho a míč se odrazil do autu.
26'
Domácí fotbalisté v posledních minutách přeci jen zvýšili napadání soupeřovy rozehrávky a zadáci Limassolu musejí hrát rychleji.
25'
Do rozehrávky Limassolu se zapojil také brankář Dias. Hostující gólman přenesl hru na levou stranu, ale Avraam prošel jen na polovinu hřiště, kde získal vhazování.
24'
Domácí brankář Hadžikič se nyní rozhodl uklidnit dění na hrací ploše a přenesl hru na levou stranu hřiště. Austria se může vydat do útoku.
23'
K centrovanému míči se v pokutovém území probil Sassi, který se ještě pokoušel otočit, ale dobře postavený obránce jeho ránu stačil zablokovat.
22'
Žlutou kartu dostává Westermann (FK Austria Vídeň).
21'
Na druhé straně se ke střele z úctyhodné vzdálenosti odhodlal Holzhauser a jeho povedená dělovka prolétla těsně nad břevnem hostující svatyně!
20'
Další obrovská šance kyperského celku! Sassi si na hranici ofsajdu naběhl na přihrávku za obranu, obešel brankáře, jenže trefil jen boční síť!
19'
Austria se nastěhovala na polovinu soupeře. Holzhauser dostal moře volného prostoru na levé straně, avšak nepřesným centrem odevzdal míč soupeři.
18'
Arthur upadl při zpracování míče a pro domácí celek se otevřela možnost rychlého protiútoku. Do zakončení se nakonec probil Pires, jehož technický pokus prolétl daleko od branky.
17'
Soares poslal pěknou přihrávku na Mascu, jenže druhý jmenovaný se rozběhl opačným směrem a balón prolétl do autu.
16'
Irhene si pokryl odražený míč na polovině rakouského celku a poté se nechal chytře fauloval. Limassol může pokračovat v kombinaci.
15'
Dias nakopl míč na polovinu rakouského celku, nicméně příliš dlouhou pobídkou nenašel nikoho ze svých spoluhráčů. Austria bude vhazovat.
14'
Mitrea zahrál na polovině hřiště rukou a daroval domácímu celku rozehrávku přímého kopu. Austria však vybojovala pouze vhazování u rohového praporku.
13'
Airosa zastavil prudkou přihrávku na rozběhnutého Pirese a rozjel další akci kyperského celku. Limassol zatím hraje ve Vídni hodně aktivně.
12'
A hosté se mohli dostat do vedení! Na pěkný centr od rohového praporku si naskočil Lafrance, jehož hlavička prosvištěla těsně nad břevnem!
11'
Sassi motal hlavu obraně domácího celku. Zadák Filipovič k němu bleskově přistoupil a poslal míč na rohový kop.
10'
Pires si tentokrát naběhl na pěknou přihrávku na hranici pokutového území a okamžitě poslal prudkou přihrávku pod sebe. Obránce Lafrance stačil balón vypíchnout.
9'
Pires si na levé straně zpracoval vysokou přihrávku z vlastní poloviny, jenže míč ve vzduchu opustil hrací plochu a kyperský celek bude vhazovat.
8'
Mitrea poslal vysokou přihrávku na polovinu rakouského celku. Do souboje o balón se pustil Sassi, jenže obránce Larsen k němu stačil rychle přistoupit.
7'
Mesca si v souboji s Martschinkem pomohl loktem a dopustil se zcela zbytečného faulu. Domácí obránce schytal úder do obličeje a zvedá se jen s obtížema.
6'
Kyperský celek se usadil na polovině domácího výběru a kombinuje s míčem na kopačkách. Austria se v úvodu musí převážně bránit.
5'
Martschinko na levé straně vystoupil proti Mascovi a dokázal odhlavičkovat nepřesnou přihrávku. Kyperský celek však v úvodu utkání hraje bojovně.
4'
Irhene operoval s míčem na polovině domácího celku, ale důrazný Serbest jej dobrým napadáním vytlačil na polovinu Limassolu.
3'
Larsen se stačil vrátit s rozběhnutým Sassim a na poslední chvíli stačil zahrát malou domů Brankář Hadžikič poté nakopl míč na polovinu kyperského celku.
2'
Serbest se ze střední vzdálenosti opřel do odraženého míče, nicméně jeho skákavá střela přiletěla přímo do rukavic pozorného Diase.
1'
Hosté obstarali výkop do prvního poločasu dnešního utkání. Limassol se ihned vydal do útoku, ale osamocený Mesca neměl v souboji se stopery šanci.
1'
Oba týmy už nastupují na hrací plochu. Domácí Austria bude hrát ve fialovém, zatímco Limassol přijel ve žlutých dresech.
FK Austria Vídeň

Austria vstupuje do Evropské ligy až dnešním zápasem. Rakouský celek dosud sehrál pohárové utkání v Ebreichsdorfu, kde postoupil až po penaltách. O víkendu vstoupila Austria do nového ligového ročníku porážkou 3:0 na půdě Altachu.
AEL Limassol

Limassol je celek z Kypru, který do letošního ročníku vstoupil už v prvním předkole. V prvním předkole si díky výsledkům 4:0 a 6:0 poradil se St. Josephs. Ve druhém předkole na něj čekal Niedercorn, který Limassol vyřadil po výsledcích 1:0 a 2:1.
Dobrý večer všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z předkola Evropské ligy mezi FK Austria Vídeň a AEL Limassol. Výkop je stanoven na 21:05.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:05.