Evropská liga (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  Botev Plovdiv : Beitar Jerusalém - 20. července 2017   19:30

Botev Plovdiv
11' Dimov  • 32' Viana  • 47' Baltanov  • 90' Brisola
4:0
(2:0)
Beitar Jerusalém
Kajzer – Brisola, Marin, Alvaro, Tasev, Torzjev, Yusein
Levnikov – Semjonov, Mosjakin, Moskaljov (všichni RUS)
Stadion Lazur (Burgas)
Shoshan – Baribon, Dilmoni, Claudemir, Kahila, Minatto Paulino, Varenne

Já se s Vámi loučím, děkuji za pozornost a u dalších onlajn přenosů na počtenou. Mějte pohodový letní večer.
Střely na branku: 9:3. Střely mimo: 10:5. Rohy: 6:3. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 12:22.
Botev dnes rozložil defenzívu Beitaru do posledního šroubku. O 4 góly se postarali 4 střelci a domácí hrozili ze všech stran. Útočná fáze se jim dnes povedla na výbornou. Beitar brzo inkasoval a nedokázal reagovat. Cvorovič neřešil moc příležitostí soupeře. Beitar mohl prohrát i víc, ale zachránil ho brankář Kleyman, který chytil několik tutovek. Dobrým výkonem před obecenstvem, které za svým klubem cestovalo až do Burgasu, si Plovdiv zajistil postup do 3. předkola Evropské ligy. Jak bude dlouhé jeho účinkování v Evropě? Na to jsou všichni zvědaví.
90+3'
90+3'
Žlutou kartu dostává Minev (PFK Botev Plovdiv).
90+3'
Žlutou kartu dostává Claudemir (Beitar Jerusalém FC).
90'
Sudí nastaví tři minuty.
90'
Botev Plovdiv právě vstřelil branku!
Další zářez do potápějící se lodí Beitaru! Nepozorné obrany využil FELIPE BRISOLA. 4:0. Potažení po pravé straně, pas na volného Brisolu, který se nemýlil. Totální rozklad soupeře z Izraele.
89'
Břevno po střele Kossoka. Kleyman na něj nedosáhl, ale měl štěstí, že míč dopadl na horní tyčku.
84'
Žlutou kartu dostává Vered (Beitar Jerusalém FC).
83'
Odchází Brazilec Viana, který zahrál výborné utkání. Jeden gól dal, byl v dalších šancích. Hrál dobře a nyní si jde odpočinout.
82'
Tempo opadlo, oba týmy už vědí kdo postoupí do dalšího kola a utkání se dohrává z povinnosti.
81'
Pokus o dlouhý míč do pokutového území, Cvorovič si pro něj došel a v pohodě ho chytil.
80'
Nedelev vede slibně se tvořící akci. Hosté se ubránili.
78'
Střídání v týmu PFK Botev Plovdiv: ze hřiště odchází Stojanov, přichází Marin.
77'
Tak to už bude extrémně těžké pro Beitar. V deseti vstřelit tři góly za necelou čtvrthodinku. Skoro nemožné.
76'
Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Heister (Beitar Jerusalém FC).
76'
Na hřišti se patřičně jiskří. Heister hraje velmi nečistě a také je za to odměněn hlavním sudím. Ten ho posílá do sprch.
72'
Nedelevova koloběžka a snaha obejít val Beitaru, avšak tvrdý zákrok hráče Jeruzalému. To bylo nemilosrdné. Nicméně vidíme časté brejky Botevu Plovdiv. Beitar už hraje vabank, je to znát.
71'
Kapitáskou pásku přebírá po Baltanovovi Nedelev.
71'
Střídání v týmu PFK Botev Plovdiv: ze hřiště odchází Baltanov, přichází Yusein.
70'
Brejk Plovdivu, Kleyman si poradil s akcí soupeře. Dobrý zákrok.
69'
Trenér Mimer se pokouší osvěžit své řady, vystřídal už třikrát a to zbývá do konce ještě přes dvacet minut a nějaké to nastavení. Je vidno, že se snaží ovlivnit a provzdušnit počínání svých svěřenců.
68'
Střídání v týmu Beitar Jerusalém FC: ze hřiště odchází Schechter, přichází Varenne.
67'
Zvýšit skóre mohli plovdivští. Jejich souhra byla chvalitebmná, při zakončení ale chyběl kousek. Balón se pohyboval těsně vedle levé tyče brankáře Kleymana.
65'
Vered se nedostal k míči a s míčem už hrají domácí.
63'
Těžko se Beitar dostává do zakončení nebo alespoň do nějakého náznaku šance. Plovdivští dobře brání, dobře přesouvají blok a hosté nejsou dostatečně rychlí a nejsou dostatečně překvapiví ve své tvůrčí schopnosti.
59'
Žlutou kartu dostává Heister (Beitar Jerusalém FC).
59'
Velmi ostrý zákrok Heistera na hráče Plovdivu. To bylo velmi nefotbalové, takovéhle zákroky do fotbalu nepatří. Měl by být k soupeři určitý respekt a úcta a ne takhle skolit proihráče a pomalu mu přivodit ošklivé zranění.
56'
U míče stále hosté a obrázek je pořád stejný. Jeruzalém se tlačí a hraje tzv. do plných.
55'
Beitar to nevzdává a snaží se tvořit hru a přenést těžiště hry k bulharskému brankáři.
54'
Další skvělý zákrok Kleymana, hlavička po rohovém kopu byla velmi povedená, Kleyman zabránil čtvrtému gólu, což už by byla fraška.
53'
Střídání v týmu Beitar Jerusalém FC: ze hřiště odchází Benayoun, přichází Claudemir.
53'
Kleyman byl trochu nejistý při zákroku ve vzduchu. Míč ale vyrazil na další rohový kop.
51'
Hráči Plovdivu jsou hodně nahoře. Nyní hrají v pohodě, sebevědomě. Nevím, co by se muselo stát, aby dnes remizovali nebo prohráli.
50'
Žlutou kartu dostává Minatto Paulino (Beitar Jerusalém FC).
50'
Teď už musí hosté dát do ofenzívy všechno. K postupu potřebují dát tři branky. Podaří se jim tento husraský kousek?
47'
To je začátek jak z říše snů a pohádek! Botev se dostává do třígólového vedení. Autorem branky je LACAZAR BALTANOV. Vypadalo to trochu směšně. Přímý kop zahraný na bližší tyč, míč se odrazil od tyče před branku a tam ho uklidil pohotově Baltanov.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 20:32.
V první půli byli efektivnější domácí z Plovdivu. Přesto, že hrají na cizím hřišti, nevadí jim to a rychle se aklimatizovali. Hrají v Burgasu. Lepší řešení ofenzivních akcí. Beitar se dostal ke střelám, ale nebyly přesné. Po gólech Dimova hlavičkou a krásné střele z první ze vzduchu Viany, vedou domácí 2:0 a mají nakročeno k postupu. Od postupuj ee dělí 45 minut, které musejí zvládnout.
45+2'
45+2'
Schechter si za své počínání vysloužil žlutý kartónek a naprosto zaslouženě. Do brankáře šel velmi neohleduplně.
45+1'
Tvrdý souboj Cvoroviče se Schechterem. Vypadalo to hůř než to skončilo. Oba budou pokračovat ve hře, i když právě pro Cvoroviče to mohlo být velmi bolestivé.
45'
Rozhodčí nastaví 2 minutky nad rámec.
43'
Jeruzalém vystrčil růžky a předvedl, že umí také útočit. Opět to však byla nedotažená akce.
42'
Zákrok Kleymana nyní zachránil hosty od pohromy. To bylá parádní akce. Plovdivští dostali míč na hranici vápna, pak jeden z nich pálil a Kleyman výtečně vytáhl zákrok z říše snů. Místo 3:0 tak máme stav stále 2:0.
35'
Další protiútok domácích vedený po levé straně. Kleyman situacis s problémy vyřešil. Škoda.
32'
Krásný gól domácích!! Protažení míče po pravém křídle, pěkný nadýchaný a přesný centr, a FERNANDO VIANA JARDIM SILVA ho trefil ze vzduchu, velice obtížný kop, on ho ale zvládl a míč se třepotá v síti. Výsledek je pro domácí nyní hodně přívětivý.
26'
Genev zahrál do autu a přeměnil tak nebezpečnou situaci na situaci, kdy měli domácí hru pod kontrolou. Nicméně hráči Beitaru jsou aktivnější v posledních minutách.
24'
Hosté to zkoušejí po pravém křídle, míč ale přebírají hráči Plovdivu.
23'
Jeruzalémští se opět valili do útoku, akce neměla přesné zakončení.
22'
Zakončení Benayouna nemělo gólové parametry, ba co víc, míč šel hodně nad.
21'
Plovdiv se přeorientoval na defenzivní část hry a to by se nemuselo vyplatit. Benayoun ohrozil branku Cvoroviče.
19'
Dobrá kombinace Beitaru, ve které figuroval i Benayoun. Bohužel u něj to skončilo. Převahu však nyní mají hosté.
18'
Trochu pomalejší a rozkouskovaná pasáž. Hráči mají problém s přesností svých přihrávek.
17'
Bouřlivá kulisa doprovází dnešní mač!
16'
Doácí se robíjeli do další šance. Nepodařila se jim ovšem finální přihrávka a tak zkusí zahrozit hosté.
15'
Nyní tvoří hosté z Izraele. Míč jde z kopačky na kopačku. Obehrávají postavený blok.
14'
Velká příležitost bulharského celku. Vedení míče po pravé straně útočníka Viany, brankář hostů vyběhl, Viana ho zkusil přehodit podkopnutím míče, avšak míč šel těsně vedle a dobíhající hráč ho nestihl usměrnit do branky. Pokračujeme za stavu 1:0.
13'
Žlutou kartu dostává Sabo (Beitar Jerusalém FC).
11'
Je to tady! Velká radost domácích. Fanoušci jsou u vytržení. Dimov si naskočil na zahrávaný roh zleva a jeho hlavička končí u levé tyče Kleymana. Blíž k postupu má nyní Plovdiv. Autorem branky je PLAMEN DIMOV.
8'
Plovdiv hrajer s míčem na svých kopačkách. Nyní Stojanov, poté záměr dostat míč do lepší pozice, bohužel bez zakončení.
6'
Přesná kombinace kolem půlky hřiště domácího Plovdivu, chyběla větší přímočarost. Beitar získává balón.
5'
Domácí odvrátili nebezpečný centr mířící do jejich pokutového území.
1'

PFK Botev Plovdiv: Cvorovič – Minev Genev, Dimov, Panov – Omnibes – Stojanov, Baltanov, Kossokov, Nedelev – Viana
Náhradníci: Kajzer – Brisola, Marin, Alvaro, Tasev, Torzjev, Yusein

Beitar Jerusalém FC: Kleyman – Heister, Mori, Sirošten, Conte – Benayoun, Keltjens, Sabo – Vered, Schechter, Ezra
Náhradníci: Shoshan – Baribon, Dilmoni, Claudemir, Kahila, Minatto Paulino, Varenne.

: Levnikov – Semjonov, Mosjakin, Moskaljov (všichni RUS).
Beitaru Jerusalém začíná nový ročník ligy až 19. srpna, kdy narazí na silný Maccabi Tel Aviv. Minulý ročník zakončil na čtvrtém místě, které ho katapultovalo do předkol Evropské ligy. V domácí lize zaznamenal 10 vítězství, 10 remíz a 6 proher. Útočník Etey Menachem Schechter dal 9 gólů, což mu stačilo na 5. místo ve statistice ligových střelců.

V minulé sezóně se Beitar podíval do 4. předkola Evropské ligy, kde byl nad jeho síly francouzký tým AS Saint Étienne. Po výsledcích 1:2 a 0:0 jeho putování Evropou skončilo.
Botev Plovdiv remizoval v Izraeli 1:1 a nyní ho čeká odveta na domácím hřišti. Jedinou branku Botevu dával Bulhar Yusein. Plovdiv to má dobře rozehrané, musí však v odvetě potvrdit dobrý výsledek. Plovdiv hrál Evropskou ligu v sezónách 2013/14, 2014/15 a letos. Nejlepší výsledek je starý 4 roky. Botev došel do třetího předkola soutěže, kde byl po dvou remízách vyřazen VFB Stuttgart. Doma totiž inkasoval, remizoval 1:1 a venku mu remíza 0:0 nestačila. V roce 14/15 první předkolo prošel přes AC Libertas. Pak byl vyřazen ve 2. předkole rakouským Saint Pölten, první zápas bulharský tým zvládl, vyhrál 2:1. Venku ale podlehl 0:2 a jeho účinkování v Evropě skončilo rychle.

V sezóně 2017/18 odehráli zatím jediný duel. prohráli s OFK Pirin 0:1. Špatný vstup do nového ročníku musí ale rychle hodit za hlavu. Ve čtvrtek 20.7. jim půjde o hodně. Setrvají v Evropě nebo opustí její scénu? To nám zodpoví zítřejší duel.

Minulou sezónu si zajistil Evropskou ligu přes domácí pohár, jelikož v domácí lize skončil na nepohárovém umístění – 7. místo.
Hezký letní den, přeji. Doufám, že si užíváte léto a pokud si chcete dát pauzu, máte příležitost. Já Vám totiž zprostředkuji zápas 2. předkola Evropské ligy mezi Botevem Plovdiv a Beitarem Jerusalém. Utkání začíná v 19:30 a vy budete mít možnost sledovat onlajn přenos.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:30.