Evropská liga (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  Eindhoven : Osijek - 27. července 2017   19:00

Eindhoven
Eindhoven
0:1
(0:0)
Osijek
Osijek
58' Barišić
Eindhoven
Zoet – Arias, Schwaab (79. Propper), Isimat-Mirin, Brenet – van Ginkel (C), Hendrix, Ramselaar (63. Pereiro) – Bergwijn, de Jong, Locadia (65. Lozano)
Koopmans, Luckassen, Propper, Pereiro, Lozano, Rosario, de Wijs
Dallas – Carr, Potter
PSV Stadion - Eindhoven
Osijek
Malenica – Šorša, Škorić, Barać, Barišić (C) – Mioć, Mudražija (81. Lesjak) – Bočkaj (90+1. Pušić), Lyopa (67. Lukić), Grezda – Ejupi
Antolović, Jambor, Perošević, Lesjak, Pušić, Grgić, Lukić

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný zbytek dne!
Je dobojováno! PSV Eindhoven překvapivě nezvládlo dnešní duel s NK Osijek a prohrálo 0:1! Na první šance jsme museli čekat až do druhého poločasu. Po Schwaabově chybě sice Zoet první šanci hostů zlikvidoval, ale o dvě minuty později zahrávali hosté pokutový kop a Barišič se nemýlil! PSV začalo hrát až v poslední dvacetiminutovce. V největší šanci se ocitl Bergwijn, jenže z dobré pozice orazítkoval tyč. Poté si další možnost vypracoval hostující celek, ale Ejupi nechal vyniknout brankáře.
90+5'
90+4'
Hosté mohli přidat druhou branku! Na pěkný centr z pravé strany si v šestnáctce naskočil Ejupi, ale Zoet vytasil na brankové čáře parádní zákrok!
90+3'
Hosté vybojovali další standardní situaci a Osijek nastřádal další cenné vteřinky. S nadějemi PSV na úspěch to v dnešním duelu vypadá bledě.
90+2'
Lukić na vlastní polovině fauloval unikajícího soupeře a za zatažení za dres vidí žlutou kartu.
90+1'
Střídání v týmu NK Osijek: ze hřiště odchází Bočkaj, přichází Pušić.
90'
Bergwijn sprintoval do pokutového území za pěknou přihrávkou z vlastní poloviny, ale aktivní obránce Skorič se mu stačil položit pod nohy a zakopl míč na roh.
89'
Brenet sebral nepřesnou přihrávku do pokutového území a našel rozběhnutého Bergwijna. Druhý jmenovaný v blízkosti šestnáctky získal jen vhazování.
88'
Barišič se prodral na polovinu PSV, kde v souboji s Ariasem vybojoval autové vhazování. Fanoušci nadále pískají. Takový výsledek opravdu čekal málokdo.
87'
Osijek vybojoval další přímý kop na polovině hrací plochy a hosté jednoduše odkopli míč na polovinu PSV. Domácímu celku se rychle krátí čas.
86'
Bergwijn se dokázal prodrat k odraženému míči a dokonce odcentroval. Jeho střílenou pobídku však obrana odvrátila za hranice pokutového území.
85'
Hosté vyrážejí do útoku pomocí dlouhých odkopů. Jeden takový nyní uzmul útočník Ejupi, který míč potáhl až na hranici šestnáctky a nasbíral cenné sekundy.
84'
Hosté se po delší době nastěhovali na polovinu PSV a díky dobrému napadání vybojovali vhazování v blízkosti rohového praporku. Osijek už určitě nikam nebude spěchat.
83'
Centr od rohového praporku přiletěl na malé vápno, kde si na něj naskočil De Jong, jehož hlavička z těžké pozice prosvištěla vysoko nad břevnem.
82'
PSV se sice tlačí do útoku, nicméně obrana Osijeku skvěle napadá kombinaci domácího celku. Obránce Skorič nyní srazil další centr na roh.
81'
Střídání v týmu NK Osijek: ze hřiště odchází Mudražija, přichází Lesjak.
80'
Bergwijn tentokrát odcentroval na zadní tyč, kde vznikl obrovský závar, jenže nikdo v červeném dresu nestačil balón nasměrovat na branku.
79'
Střídání v týmu PSV Eindhoven: ze hřiště odchází Schwaab, přichází Propper.
78'
Mohlo být vyrovnáno! Bergwijn se opřel do skákavého míče, jenže jeho ránu zastavila branková konstrukce! Domácí přeci jen začínají tlačit!
77'
Domácí fotbalisté nadále kombinují v blízkosti pokutového území a hledají si cestičku do šestnáctky. Osijek už brání v deseti lidech.
76'
Další zakončení na straně PSV. Arias se natlačil před obráncem a získal míč pro van Ginkela, který z hranice pokutového území přestřelil branku.
75'
Arias motal hlavy soupeřům na pravé straně hrací plochy. Domácí obránce se pokusil o rychlou kličku, ale soupeř mu míč vypíchl do autu.
74'
Až nyní si PSV vypracovalo první šanci v utkání! Přetažený centr si na zadní tyči zpracoval Bergwijn, ale brankář Malenica jeho dělovku vyrazil!
73'
PSV se usadilo na polovině chorvatského celku, ale hra domácích je hodně statická. Nikdo v červeném dresu si pohybem neříká o přihrávku.
72'
Hosté navíc vybojovali rohový kop. Centr od rohového praporku přiletěl na přední tyč, kde zasáhl dobře postavený obránce Isimat-Mirin.
71'
Do konce utkání zbývá dvacet minut a domácí PSV musí dotahovat překvapivé vedení chorvatského celku. Domácí celek však nedále čeká na první šanci.
70'
Exekuce přímého kopu se ujal pravý obránce Šorša, jehož povedený technický pokus o kousek minul horní roh a rozvlnil boční síť!
69'
Zoet dlouho váhal s rozehrávkou a málem nabídl soupeři šanci. Hosté navíc dostali domácí obranu pod tlak a dokonce vybojovali přímý kop z dobré pozice.
68'
PSV zahrávalo rohový kop Domácím fotbalistům se jeho rozehrávka vůbec nepovedla a vysoký centr nakonec propadl do zámezí. Fanoušci na PSV nadále pískají.
67'
Střídání v týmu NK Osijek: ze hřiště odchází Lyopa, přichází Lukić.
66'
Bergwijn přihrál svůj pád na hranici pokutového území a hlavní rozhodčí mu ukázal žlutou kartu za simulování.
65'
Střídání v týmu PSV Eindhoven: ze hřiště odchází Locadia, přichází Lozano.
64'
Locadia si nedokázal zpracovat přihrávku na levé křídlo, Mioc k němu okamžitě přistoupil a vybojoval míč pro hostující celek.
63'
Střídání v týmu PSV Eindhoven: ze hřiště odchází Ramselaar, přichází Pereiro.
62'
Domácí fotbalisté se po pádu de Jonga v pokutovém území dožadovali odpískání pokutového kopu. Hlavní rozhodčí měl akci přímo před sebou a nechal pokračovat ve hře.
61'
Locadia se pěknou kličkou na hranici pokutového území zbavil Lyopy, který jej fauloval za cenu žluté karty.
60'
Domácím fanouškům se výkon jejich oblíbenců vůbec nelíbí a příznivci PSV začínají svou nevoli dávat najevo hlasitým pískotem.
58'
Osijek právě vstřelil branku!
Hosté se ujímají vedení! K exekuci pokutového kopu se postavil BORNA BARIŠIČ, který prudkou střelou propálil brankáře Zoeta!
57'
Penalta pro Osijek! Isimat-Mirin fauloval na hranici pokutového území a sudí nařídil pokutový kop!
56'
Osijek se dostal do první šance dnešního duelu! Schwaab pokazil rozehrávku a hostující útočník v úniku trefil pouze brankáře Zoeta!
55'
Domácí fanoušci nadále ženou PSV do útoku hlasitým skandováním. Domácí fotbalisté se sice tlačí do útoku, ale stále nemohou přejít přes pozornou obranu.
54'
Osijek zahrával rohový kop. Prudký centr od rohového praporku přiletěl na značku pokutového kopu, kde kraloval jen domácí obránce.
53'
Po delší době se do útoku vydal také hostující celek. Krajní obránce dokonce odcentroval z levé strany, avšak ani nikdo v modrém se nedostal do zakončení.
52'
De Jong si v pokutovém území brousil zuby na povedený centr z pravé strany, jenže přes dobře postaveného obránce se nedostal do zakončení.
51'
Locadia si naběhl na pěknou přihrávku na levou stranu pokutového území a ihned odcentroval do šestnáctky. Jeho pobídka prosvištěla až do autu.
50'
Locadia se znovu vydal na individuální průnik na polovinu soupeře, jenže obránce Barać mu zatarasil cestu už na půlící čáře. Osijek může kombinovat.
49'
Šorša na pravé straně dokázal předskočit rozběhnutého Locadiu a bez váhání odkopl míč daleko na polovinu PSV. Domácí stále nemohou najít recept na obranu.
48'
PSV se znovu usadilo v blízkosti pokutového území soupeře. De Jong se dokonce dostal do zakončení, jenže jeho střelu po zemi schoval Malenica do rukavic.
47'
Locadia vybojoval míč na levé straně hrací plochy, vyvezl jej na hranici pokutového území, jenže Skorič rychle vystoupil a balón mu ukopl.
46'
Hosté obstarali výkop do druhého poločasu dnešního utkání. PSV se však rychle dostal do útoku, ale de Jong nedosáhl na vysoký centr.
46'
První poločas je minulostí! PSV sice bylo v úvodní pětačtyřicetiminutovce mnohem aktivnějším celkem, ale Osijek přijel do Eindhovenu s urputnou obranou a nepustil domácí fotbalisty do šancí. Na druhé straně hýřil aktivitou Lyopa, ale jeho střely Zoetovi nepřidaly vrásky na čele. Do kabin se proto odchází za bezbrankového stavu.
45'
45'
V samotném závěru prvního poločasu napřáhl ke střele Hendrix, jenže ani domácí středopolař netrefil prostor mezi třemi tyčemi.
44'
Marco van Ginkel nedosáhl na vysokou přihrávku od Ariase a míč propadl do zámezí. Osijek bude vhazovat. Zdá se, že v první půli se šance nedočkáme.
43'
Šorša vyslal dlouhé vhazování až do pokutového území. Domácí brankář Zoet vyrazil mezi hlavičkáře, proletěl se vzduchem a schoval míč do rukavic.
42'
Bočkaj získal míč na polovině hřiště, zbavil se svého obránce a ihned rozehrál na stopery. Osijek může v závěru prvního poločasu uklidnit hru.
41'
Brenet znovu rozjel akci domácího celku po levé straně, vybídl Ramselaara, nicméně druhý jmenovaný místo centru zvolil přihrávku na obránce.
40'
Hostující stoper Barać si v souboji s van Ginkelem přivodil nějaké zranění svalové charakteru. Stoper Osijeku se drží za stehnu, ale podle všeho bude pokračovat.
39'
De Jong se v pokutovém území dostal k povedené přihrávce z pravé strany hřiště, míč si zpracoval, avšak jeho dělovku zablokoval Skorič.
38'
Isimat-Mirin musel dávat pozor na vysoký centr z levé strany hřiště. Domácí stoper si naskočil na vysoký centr a ihned jej odhlavičkoval ze šestnáctky.
37'
Brenet tentokrát centroval z levé strany. Hostující brankář Malenica vyrazil ven z branky a došel si pro nepovedený centr.
36'
Marco van Ginkel vybojoval míč na polovině hřiště, otočil se s ním a hned hledal de Jonga. Domácí útočník se k balónu neprobil přes důrazného obránce.
35'
Ramselaar si v pokutovém území naskočil na Locadiův centr z levé strany, jenže zakončení se mu vůbec nepovedla a jeho hlavička minula branku.
34'
Grezda táhl akci hostujícího celku po levé straně hřiště, jenže včas se s ním vrátil obránce Arias, který vybojoval míč a raději zahrál malou domů.
33'
Hendrix vybojoval míč na polovině hrací plochy, potáhl jej na půlku soupeře a tam uklidnil hru. PSV se musí poprat s důraznou obranou.
32'
PSV má v posledních minutách problémy s přechodem na polovinu soupeře. Na půlící čáře tentokrát svedl souboj van Ginkel s Mioć a domácí fotbalista fauloval.
31'
Hosté měli k dispozici přímý kop. Na centr z levé strany si v pokutovém území brousil zuby Ejupi, ale ani útočník chorvatského celku na míč nedosáhl.
30'
Je za námi úvodní půlhodina hry. Domácí PSV je sice aktivnějším celkem, ale Osijek brání ze všech sil a my stále čekáme na úvodní možnost.
29'
PSV zahrávalo další rohový kop. Locadia tentokrát vymyslel krátký centr na přední tyč, kde stačil zasáhnout stoper Skorič.
28'
Arias prošel s míčem až na hranici pokutového území, kde se zbavil svého strážce, jenže přes dalšího obránce se mu nepodařilo zakončit.
27'
Lyopa se potřetí v krátké době dostal do zakončení. Hostující záložník tentokrát zkusil štěstí levačkou, ale jeho pokus skončil přímo v rukavicích Zoeta.
26'
Na druhé straně se díky rychlé kličce ocitl ve střelecké pozici Hendrix, který vypálil pravačkou, avšak jeho dělovku zastavila záda jednoho z obránců.
25'
Šorša vyslal vysoký centr na malé vápno, kam si nabíhal Skořič, jenže domácí brankář Zoet vystartoval mezi hlavičkáře a balón vyboxoval.
24'
Brenet potáhl míč vpřed po levé straně, jenže v souboji s důrazným Lyopou se provinil zbytečným faulem. Osijek bude rozehrávat.
23'
Locadia se ujal rozehrávky rohového kopu. Domácí křídelník vyslal vysoký centr na malé vápno, kde stačil zasáhnout pozorný brankář Malenica.
22'
Na stadionu panuje parádní atmosféra. Domácí fanoušci ženou PSV vpřed hlasitým skandováním. Přesto stále čekáme na první šanci.
21'
Lyopa znovu ukořistil míč ve středu hřiště, prohnal se s ním do střelecké pozice. Hostující středopolař tentokrát vypálil nártem, ale jeho pokus skončil vysoko na tribuně.
20'
Locadia se na levé straně rychlou zasekávačkou zbavil Barišiče, odcentroval na malé vápno, jenže stoper Skorič se natlačil před de Jonga.
19'
Exekuce přímého kopu se ujal Locadia. Domácí fotbalista vyslal technický pokus, kterým trefil jen čtyřčlennou zeď. Hosté se znovu ubránili.
18'
Isimat-Mirin dirigoval rozehrávku domácího celku na vlastní polovině. Stoper PSV poslal míč na hranici pokutového území a domácí získali přímý kop.
17'
Lyopa si ve středu hrací plochy zpracoval skákavý míč, potáhl jej vpřed a vypálil pravačkou. Jeho skákavá střela prosvištěla daleko od branky.
16'
Malenica měl spoustu času na rozehrávku od vlastní branky. Hostující brankář nakopl míč na polovinu PSV, kde balón zkrotili domácí stopeři.
15'
Šorša táhl akci chorvatského celku po pravé straně hrací plochy. Cestu mu na poslední chvíli zkřížil obránce Brenet, který získal míč pro PSV.
14'
Arias se pěkným obloučkem přes obranu snažil uvolnit rozběhnutého de Jonga, nicméně pozorný obránce Skorič na míč doskočil a odhlavičkoval jej do bezpečí.
13'
Domácí celek zahrával další standardní situaci. Exekuce se ujal Marco van Ginkel, který poslal skákavý centr. Míč se shlukem hráčů proskákal až do rukavic připraveného brankáře.
12'
Locadia si na levé straně naběhl na pěknou přihrávku k rohovému praporku, ale také domácího křídelníka zradilo zpracování. Osijek bude rozehrávat.
11'
De Jong obdržel pěknou přihrávku na hranici pokutového území, jenže míč mu odskočil daleko od nohy a stoper Skorič jej na poslední chvíli odkopl.
10'
Arias operoval s míčem na pravé straně hrací plochy, jenže ani on si netroufl na individuální průnik a raději vrátil balón spoluhráčům z obrany.
9'
Marco van Ginkel dostal moře volného prostoru na pravé straně hřiště, potáhl míč vpřed, jenže z hranice pokutového území trefil jen obránce.
8'
Lockadia si na malém vápně brousil zuby na prudký centr z pravé strany, jenže na poslední chvíli se před něj dostal stoper Barać, jež míč odhlavičkoval z pokutového území.
7'
Ramselaar to na polovině hrací plochy přehnal s agresivitou v jednom ze soubojů a poslal k zemi jednoho ze soupeřů. Osijek může poprvé v utkání zaútočit.
6'
Marco van Ginkel motal hlavy obráncům na pravé straně hrací plochy, pěknou kličkou se dokázal uvolnit, jenže následnou přihrávkou nenašel Locadiu.
5'
Isimar-Mirin potáhl míč na polovinu chorvatského soupeře, roztáhl hru na levou stranu, jenže Brenet si neporadil se zpracováním a hosté budou vhazovat.
4'
PSV zahrávalo přímý kop v blízkosti pokutového území. Bergwijn si míč zkusil zpracovat na jeho hranici, nicméně důrazný obránce Barać jej vytlačil.
3'
Záložní řada Osijeku v úvodních minutách napadá rozehrávku domácího celku hodně vysoko a svému soupeři značně znepříjemňuje situaci.
2'
Arias poslal oblouček podél pravé postranní čáry, nicméně van Ginkel se s míčem raději vrátil na vlastní polovinu. PSV hraje od úvodních minut s míčem na kopačkách.
1'
PSV obstaralo výkop do dnešního souboje. Domácí celek se ihned vydal do útoku, jenže před de Jongem stačil zasáhnout obránce Šorša.
1'
Oba týmy už nastupují na hrací plochu. PSV bude hrát v červenobílých dresech, zatímco Osijek přicestoval do Nizozemska v modrobílém.

PSV Eindhoven: Zoet – Arias, Schwaab, Isimat-Mirin, Brenet – van Ginkel (C), Hendrix, Ramselaar – Bergwijn, de Jong, Locadia
Náhradníci: Koopmans, Luckassen, Propper, Pereiro, Lozano, Rosario, de Wijs

NK Osijek: Malenica – Šorša, Škorić, Barać, Barišić (C) – Mioć, Mudražija – Bočkaj, Lyopa, Grezda – Ejupi
Náhradníci: Antolović, Jambor, Perošević, Lesjak, Pušić, Grgić, Lukić

Rozhodčí: Dallas – Carr, Potter.
PSV Eindhoven

PSV v loňském našlapaném ročníku Eredivisie skončilo až na třetím místě za Feyenoordem a Ajaxem a muselo se spokojit s bojem o Evropskou ligu. V přípravě na novou sezónu PSV porazilo třeba Sion nebo remizovalo s Monakem. Dnes by pro nizozemský celek mělo být povinností zvítězit.
NK Osijek

NK Osijek je chorvatský celek, který do letošního ročníku vstoupil už v prvním předkole. V něm porazil UE Santo Coloma 2:0 a 4:0. Ve druhém předkole na Osijek čekal Lucern. Po výhře 4:0 a porážce 2:1 šel nakonec dál celek z Chorvatska. V chorvatské lize uhrál Osijek ve dvou kolech dvě remízy. Dnes bude chtít překvapit.
Příjemný podvečer všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z předkola Evropské ligy mezi PSV Eindhoven a NK Osijek. Výkop je stanoven na 19 hodin.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.