Evropská liga (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  Fola : Inter Baku - 20. července 2017   19:30

Fola
Fola
19' Hadji  • 31' Saiti  • 58' Laterza  • 90+4' Sacras
4:1
(2:0)
Inter Baku
Inter Baku
70' Fardjad-Azad
Fola
Hym- Laterza, Klein, Chrappan, Kirch- Bechtold, Muharemovič- Saiti (67. Bensi), Dallevedove (83. Kocur), Corral (78. Sacras)- Hadji
Cabral- Bensi, Bernard, Kocur, Martin-Suarez, Mersch, Sacras
Rumsas D. (Ltu)
Stade Emile Mayrisch (Esch-sur-Alzette)
Inter Baku
Agajev- Skarlatake, Denis, Gulijev- Qirtimov, Abdullajev (46. Sejdov), Bayramov, Alkhasov (61. Fardjad-Azad)- Abbasov (71. Zargajev), Alijev, Hajljev
Sadigli- Amirli, Fardjad-Azad, Guliev, Sartan, Sejdov, Zargarov

Luxemburská Fola předvedla dnes výborný výkon a zaslouženě vyhrává 4.1 a navíc postupuje do dalšího kola Evropské ligy. Za domácí se prosadili Hadji, Saiti, Laterza a Sacras. Za hosty snížil velice agilní Fardsad-Azad.
90+4'
90+4'
Fola právě vstřelila branku! A je rozhodnuto! Dva domácí hráči, konkrétně Hadji a Sacres, běželi na jediného obránce. První jmenovaný přihrál na CÉDRICA SACRASE, který střílí rozhodující branku.
90+3'
Opět nic nebylo z volného přímého kopu. Hym si pomalu staví míč na dalekonosný odkop.
90+2'
Žlutou kartu dostává Laterza (CS Fola Esch).
90+1'
Hlavní rozhodčí se rozhodl, že nastaví čtyři minuty nad rámec základní hrací doby.
90'
Domácí hráči jsou naskládaní v pokutovém území a zatím zblokují každou střelu.
89'
Kirch si pohlídal skákající míč a pomalu se ujímá vhazování. Fola je velmi blízko.
88'
Z rohu nic nebylo, protože byl zahrán velice bídně.
87'
Domácí brankář Hym předvedl slušný zákrok, kterým vyrazil míč na rohový kop.
86'
Celek z Ázerbájdžánu bude mít další přímý kop zhruba z dvaceti metrů.
85'
Domácí jsou opět pod velkým tlakem. Je s podivem, že hosté začali hrát, až jim šlo o život.
84'
Do ofsajdového postavení se dostál hostující Alijev.
83'
Střídání v týmu CS Fola Esch: ze hřiště odchází Dallevedove, přichází Kocur.
82'
Domácí se brání zuby a nehty a vypadá to, že trenér pošle na hřiště dalšího obránce.
80'
Rohový kop nepřinesl žádné větší vzrušení, neboť míč byl krátký a nepřesný.
79'
Hajljevova střela byla zblokovaná, Inter má další rohový kop.
78'
Střídání v týmu CS Fola Esch: ze hřiště odchází Corral, přichází Sacras.
77'
Domácí trenér posílá na hřiště svého druhého žolíka.
76'
Hostům stačí vstřelit jeden gól a žádný nedostat, aby postoupili do další fáze, do konce utkání to bude ještě napínavé.
75'
Volný kop zahrál Dallevedove, jenže jeho pokus mířil vysoko nad.
74'
Z této příležitosti nic nebylo, na druhé straně šli domácí do rychlého brejku, který ovšem taky skončil faulem.
73'
Hadji se provinil dalším faulem, Inter Baku bude mít volný přímý kop.
72'
Hostující trenér se ještě nevzdává a posílá na hřiště svého posledního žolíka.
71'
Střídání v týmu Inter Baku: ze hřiště odchází Abbasov, přichází Zargarov.
70'
Inter Baku právě vstřelil branku! Pěknou kombinaci po levém křídle zakončil nově příchozí a velice aktivní PARDIS FARDJAD-AZAD, který snižuje na rozdíl dvou branek.
68'
Inter se v posledních minutách vzchopil a o hodně zlepšil svůj výkon.
67'
Střídání v týmu CS Fola Esch: ze hřiště odchází Saiti, přichází Bensi.
66'
Z rohového kopu nic nebylo, protože míč ulovil brankář Hym, který může být rád, že tohle byla jeho zatím největší práce v utkání.
65'
Hosté rychle získali balón a z akce vytěžili rohový kop.
64'
Brankář Hym nemusel zasahovat, protože míč letí vysoko nad bránu.
63'
Fardjad-Azad je velice aktivní, neboť vybojoval zajímavou standardní situaci.
62'
Hráči Baku již jsou hodně otráveni, teď jeden z nich velice tvrdě zajel do Dallevedova.
61'
Střídání v týmu Inter Baku: ze hřiště odchází Alkhasov, přichází Fardjad-Azad.
60'
Hostující trenér si připravil již druhé střídání v utkání.
59'
Ázerbájdžánský celek už je na tom hodně špatně a vypadá to, že malý tým se dočká velkého úspěchu.
58'
Fola právě vstřelila branku! Opět domácí využili standardní situaci, tentokrát si nejvýše pro míč vyskočil TOM LATERZA, který dává svému týmu již velkou naději.
57'
Rohový kop pro domácí hráče.
55'
Obránci Foly drží míč a čekají, co předvedou hostující útočníci.
54'
Interu se stále nedaří nějaký dlouhodobější tlak, natož pokus o nějakou střelu
53'
Žlutou kartu dostává Saiti (CS Fola Esch).
52'
Hosté měli sice dlouho míč u svých kopaček, jenže nic z toho nebylo, protože si přihrávali pouze na polovině hřiště.
51'
Fola opět začala poločas aktivněji. Baku už začíná hodně téct do bot.
50'
Kirch vybojoval na svoji osobu faul.
49'
Roh nepřinesl žádné větší vzrušení, neboť nejvýše do vzduchu vyskočil Gulijev.
48'
Muharemovič sklep ve vápně těžký balón, ihned se pokusil o střelu, jenže Denis pohotově zblokoval na roh.
47'
Hosté posilují útok a budou muset vstřelit dva góly a neinkasovat, aby postoupili do další fáze
46'
Střídání v týmu Inter Baku: ze hřiště odchází Abdullajev, přichází Sejdov.
46'
Sledovali jsme velice atraktivní první půli, která přinesla dvě branky a obě do sítě Interu Baku. nejdřív se z dorážky prosadil Hadji a poté z hlavičky Saiti. Fola je poločas od vysněného postupu do dalšího kola o Evropskou ligu.
45+1'
45'
Litevský rozhodčí Rumsas se rozhodl, že nastaví jednu minutu nad rámec základní hrací doby.
44'
Roh nepřinesl žádné větší vzrušení, neboť nejvýše do vzduchu vyskočil domácí Kirch.
43'
Pokračující tlak vyústil v rohový kop.
42'
Další střela hostů skončila opět na bedrech jednoho z bránicích hráčů.
41'
Po zdařilé akci Interu se k zakončení dostal Qirtimov, jenže jeho ránu pohotově zblokoval Chrappan.
40'
Hosté budou mít vhazování poblíž pokutového území domácího celku.
39'
Hra se v posledních minutách přiostřila, protože borci z Baku špatně nesou tento ne zrovna ideální výsledek.
38'
Domácí se opět vymanili z tlaku Interu a opět se ženou do rychlého brejku.
37'
Pro změnu fauloval domácí Bechtold na dobře rozběhnutého Alkhasova.
36'
Žlutou kartu dostává Gulijev (Inter Baku).
35'
Hostům se vůbec nic nedaří a domácí mají velkou šanci postoupit, protože zatím hrají mnohem lépe než jejich soupeř.
34'
Žlutou kartu dostává Alkhasov (Inter Baku).
33'
Rohový kop pro Inter Baku.
32'
Po druhé brance domácích je jedno jasné, prodloužení se v tomto utkání nedočkáme.
31'
Fola právě vstřelila branku! Stade Emile Mayrisch je ve velkém laufu, neboť jejich tým zásluhou ENNISE SAITIHO, který hlavičkou uklidil míč do sítě, vede již 2:0!
29'
Po faulu na Corrala budou mít domácí další volný přímý kop.
28'
Obránci Foly se úplně zastavili a čekají a čekají.
27'
Klein zkontroloval situaci a s velkým přehledem odhlavičkoval míč na svého parťáka z obrany.
26'
Bayramov se zkoušel individuálně prosadit, jenže měl radši přihrát úplně volnému Abbasovi na pravé straně útoku, který se na něho právoplatně zlobí.
25'
Do ofsajdového postavení se přimotal autor jediné branky v tomto utkání.
24'
Aktivní Laterza se opět hnal do šestnáctky, kde ovšem ztroskotal na bránicím duu Gulijev-Denis.
23'
Baku po brance zatlačilo svého soka a snaží vstřelit důležitou branku.
22'
Z tohoto centru nic nebylo, neboť míč do bezpečí odhlavičkoval Chrappan do zázemí. Domácí zatím předvádí velice bojovný výkon.
21'
Inter bude mít standardní situaci zhruba z čtyřiceti metrů.
20'
Toto virtuální skóre by nás poslalo do prodloužení! Uvidíme, jak se bude vyvíjet zbytek utkání.
19'
Fola právě vstřelila branku! Krásná akce po levé straně domácí Foly! Corral si s Muharemovičem pohrál u postranní čáry s obránci a poté poslední jmenovaný odcentroval do vápna. Míč sice došel k brankáři, jenže ten míč neudržel a SAMIR HADJI vstřelil velice jednoduchý gól do prázdné branky.
17'
Dallevedove se pokusil o načechraný centr do vápna na nabíhajícího Saitiho, jenže míč letěl nepřesně a skončil až za brankovou čarou. Agajev bude odkopávat od brány.
16'
Další útočný faul domácích, tentokrát z dílny Muharemoviče, který doslova „zboural“ Skarlatakeho.
15'
Bechtold laxně zpracoval míč a Bayramov neměl problém odebrat míč.
14'
Domácí fanoušci okamžitě reagují svými hlasivkami, když se jejich oblíbenci alespoň přiblíží bráně Agajeva.
13'
Poslední minutu jsme mohli vidět spoustu ztrát míčů na obou stranách.
12'
Corral dobrým napadáním odebral míč Qirtimovi a pro jistotu přihrál na své obránce.
11'
Karta utkání se již otočila, Baku drží míč a zvyšuje si tím sebevědomí, i když domácí číhají na rychlé brejky.
9'
Abdullajev vyslal přesný centr do pokutového území na Alkhasova, ten ovšem hlavičkou míří jen těsně vedle pravé tyče.
8'
Inter uklidňuje celou situaci a kombinuje kolem půlicí čáry.
7'
Luxemburský celek měl volný přímý kop, jenže ten byl zahrán pouze do zdi.
6'
Pěkná individuální akce Laterzy byla zakončena centrem do vápna. Z akce ovšem nic nebylo, protože Hadji fauloval brankáře Agajeva.
4'
Fola je zatím o něco aktivnější a k tomu ji ženou skvělí fanoušci, kteří dělají velký hluk.
3'
Nepřesná kombinace domácích končí v zázemí.
2'
Zápas je zatím hodně nervózní a svázaný taktikou.
1'
Fola rozehrála první poločas odvetného utkání druhého předkola o Evropskou ligu.
1'

CS Fola Esch: Hym- Laterza, Klein, Chrappan, Kirch- Bechtold, Muharemovič- Saiti, Dallevedove, Corral- Hadji
Náhradníci: Cabral- Bensi, Bernard, Kocur, Martin-Suarez, Mersch, Sacras

Inter Baku: Agayev- Skarlatake, Denis, Gulijev- Qirtimov, Abdullajev, Bayramov, Alkhasov- Abbasov, Alijev, Hajljev
Náhradníci: Sadigli- Amirli, Fardjad-Azad, Guliev, Sartan, Sejdov, Zargarov

Rozhodčí: Rumsas D. (Ltu).
První utkání zvládl lépe ázerbájdžánský celek, kdy zvítězil 1:0. Výsledek se nerodil jednoduše, neboť vítězný gól vstřelili domácí až v 89. minutě zásluhou Sejidova. Luxemburský celek ovšem nemusí skládat své zbraně, stále je šance postoupit do dalšího kola o Evropskou ligu.
Hezký den u sledování odvetných zápasů 2.předkola o Evropskou ligu. V dnešním utkání přivítá domácí Fola Inter Baku. Utkáním vás provede Ondřej Klos.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:30.