Evropská liga (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  Krasnodar : Lyngby - 27. července 2017   19:00

Krasnodar
Krasnodar
67' Claesson  • 90+3' Sulejmanov
2:1
(0:0)
Lyngby
Lyngby
65' Kjær
Krasnodar
Sinicyn – Janbajev, Martynovič, Granqvist (C), Ristić – Pereyra, Šiškin (81. Sulejmanov), Joãozinho (63. Žigulev) – Claesson, Ignatěv (46. Ramírez), Wanderson.
Safonov – Žirov, Ramírez, Žigulev, Gricajenko, Sulejmanov, Petrov.
Nicolaides – Charalambous, Georgiou (všichni CYP)
Stadion Krasnodar, Krasnodar
Lyngby
Andersen – Brandrup, Lund, Christensen, Lumb – Boysen, Ørnskov (C), Christjansen (84. Hebo), Blume (86. Fosgaard) – Jensen, Kjær (80. Larsen).
A. Larsen – Hebo, Fosgaard, Nielsen, K. Larsen, Ojo, Kjærgaard.

Z tohoto zápasu je to vše, přeji Vám hezký zbytek dne.
Střely na branku: 8:6. Střely mimo: 12:6. Rohy: 10:6. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 10:11.
Je dobojováno! Krasnodar byl v prvním zápase třetího předkola Evropské ligy výrazně aktivnější. Jistotu vítězství a lepší výchozí pozice do odvety si ale vypracoval až v poslední nastavené minutě, kdy rozhodl střídající Magomed Sulejmanov. Ruský tým díky němu zvítězil na domácí půdě 2:1, nicméně definitivu postupu do závěrečného předkola ještě rozhodně nemá.
90+3'
90+3'
Krasnodar právě vstřelil branku!
Býci si z posledního útoku berou vedení zpět! Pereyrův roh sklepl Granqvist pro Wandersona. Jeho střelu obránce zablokoval příhodně pro MAGOMEDA SULEJMANOVA, na jehož dorážku z hranice vápna brankář hostujícího celku nedosáhl.
90+1'
Nad rámec druhého poločasu se nastavují tři minuty.
90'
Kristoffer Larsen po přihrávce od Fosgaarda trošku uspěchal střelu a z dvaceti metrů domácí branku netrefil.
89'
Ramírezova ambiciózní střela z necelých třiceti metrů byla tečovaná na další roh. Po něm došlo k útočnému faulu a defenzíva Lyngby si tak mohla oddechnout.
88'
Další z celé řady rohových kopů obstaral tradičně Pereyra, ovšem hosté si před vlastní brankou zkušeně poradili.
86'
Střídání v týmu Lyngby BK: ze hřiště odchází Bror Blume, přichází Lasse Fosgaard.
85'
Sulejmanov je na hřišti jenom krátkou chvíli, nicméně nyní už stihl podruhé zahrozit, když napřáhl z dálky, nicméně Andersen zasahovat nemusel.
84'
Střídání v týmu Lyngby BK: ze hřiště odchází Jesper Christjansen, přichází Mathias Hebo.
83'
Býci se efektně prokombinovali až do šestnáctky, kde zblízka zakončoval Sulejmanov, ovšem nastřelil jen dobře postaveného Andersena.
81'
Střídání v týmu FK Krasnodar: ze hřiště odchází Roman Šiškin, přichází Magomed Sulejmanov.
80'
Střídání v týmu Lyngby BK: ze hřiště odchází Jeppe Kjær, přichází Kristoffer Larsen.
80'
Podobná situace byla k vidění i na druhé straně. Pereyra natáhl ze střední vzdálenosti a brankář Andersen rukou vytěsnil míč na tyč!
79'
David Boysen vystřelil přes Granqvista a ranou z dvaceti metrů pořádně protáhl Sinicyna, jehož branku míč minul jen o pár decimetrů.
78'
Domácí se v útočné fázi snaží hrát hodně rychle. Občas je to ale kontraproduktivní, neboť hráči Lyngby některé přihrávky z prvního doteku zastavují.
76'
Bror Blume si řekl o přízemní pas z pravého křídla, ale ze slušné pozice placírkou vystřelil nad domácí branku.
74'
Ristić se tradičně pohybovali hodně vysoko na útočné půlce Krasnodaru. U vápna ale vrazil do Lunda a o míč přišel.
73'
Renat Janbajev chvíli po rohu Pereyry zastavil protiakci Lyngby a za svůj faul viděl dokonce žlutou kartu.
71'
I ve druhé půli nastává krátká pauza na občerstvení.
70'
Blume napodruhé odcentroval do rukavic Sinicyna, který okamžitě rozjel rychlý brejk. Na jeho konci byl Ramírez, který křižnou střelou jen o kousek přestřelil vzdálenější levou tyč!
69'
Po něm měla obrana Krasnodaru znovu poměrně velké problémy. Po zákroku od Šiškina se standardka bude ještě jednou opakovat.
68'
Hra nabrala až zběsilé tempo. Po pokusu Kjæra a zákroku Sinicyna budou hosté kopat další roh.
67'
Domácí bleskově odpovídají a vyrovnávají na 1:1! Wanderson po dobré práci Žiguleva vystřelil z delší vzdálenosti. Andersen míč vyrazil jenom před sebe a VÍKTOR CLAESSON už to při dorážce neměl příliš složité.
65'
Lyngby právě vstřelilo branku!
Hosté se trošku překvapivě ujali vedení! Po Blumem rozehraném rohovém kopu vznikla ve vápně velká trma vrma, při které Janbajev dvě zakončení u brankové čáry zablokoval, ovšem JEPPEMU KJAEROVI se i přesto nějakým způsobem povedlo dotlačit míč až do sítě.
64'
Jensen trošku zpomalil rychlou akci Lyngby a počkal na přiběhnutí Kjæra. Ten pohotově vypálil z osmnácti metrů a Sinicyn tuto střelu u levé tyče neohrabaně jenom vyrazil!
63'
Střídání v týmu FK Krasnodar: ze hřiště odchází Joãozinho, přichází Ilja Žigulev.
62'
Proti Ramírezovi se na hranici šestnáctky postavili hned tři soupeři a nepustili muže v zelenočerném dresu do palebné pozice.
61'
Pereyrův vysoký centr defenzíva Lyngby zpacifikovala a odrazila domácí útok až ke středovému kruhu.
60'
Ramírez na levé straně přenechal míč Ristićovi, který ho otřel o jednoho z obránců a získal tím rohový kop.
59'
Domácí se metr po metru posouvali hřištěm až k pokutovému území, zpoza kterého poněkolikáté vystřelil Wanderson, leč ani tentokrát Andersenovi moc problémů nenadělal.
57'
Z něj centrující Blume nic nevymyslel a hra se poměrně rychle přesunula do klidných míst u půlící čáry.
56'
Mikkel Rygaard Jensen si v rychlosti narazil se spoluhráčem a zničeho nic byl úplně volný v pokutovém území. Finální přihrávku mu ale překazil pozičně dobře hrající Granqvist, jenž přesměroval balón na roh.
55'
Jensen přijal přihrávku za domácí obranu a ještě nahrál doleva na Kjæra. Ten už mohl pálit, jenže místo toho opět hledal Jensena a přitom mu míč sebral Ramírez.
54'
Andreas Granqvist se už poněkolikáté vydal kupředu, aby ho k zemi poslal Brandrup. Domácí tak budou muset opět hrát do plných.
53'
Pereyra potáhl míč po levé straně a přihrál na osu hřiště, odkud Wanderson nastřelil prvního protihráče a od něj se balón odrazil přímo do náruče Andersena.
52'
Domácí poklidně kombinují ve středu hřiště, nicméně fanoušci dávají pískotem jasně najevo, že by chtěli vidět aktivnější pojetí hry.
51'
Ristić se z pozice pravého obránce vydal až na osu hřiště, kde si narazil míč s Wandersonem, jenže posléze fauloval Ørnskova.
49'
Bror Blume nebezpečně sklepával nákop z hloubi pole do předbrankového prostoru, kde naštěstí pro Krasnodar nebyl Jensen ani Kjær. Druhý jmenovaný na míč nedosáhl jen o pár centimetrů.
48'
Až teď přišel Ramírezův centr z levé strany, ovšem Claesson po něm nehlavičkoval směrem na branku.
47'
Druhá půle odstartovala územní převahou Krasnodaru. Zatím se ale hraje hodně daleko od brankáře Andersena.
46'
Střídání v týmu FK Krasnodar: ze hřiště odchází Ivan Ignatěv, přichází Cristian Ramírez.
46'
První poločas zápasu mezi Krasnodarem a Lyngby žádnou branku nenabídl. Oba týmy k ní ale měli poměrně blízko. Za hosty trefil v desáté minutě Boysen tyčku. Býci zase zahrozili Pereyrou, jehož přímému kopu scházely jenom centimetry.
45+2'
45+2'
Christjansenova zablokovaná střela darovala hostům rohový kop, po němž jeden z domácích hráčů zahrál rukou, ovšem penalta se kvůli předchozímu faulu Jespera Christjansena nepískala.
45+1'
Nastavuje se 1 minuta.
45'
Krasnodar v závěru poločasu hledá skulinku v hostující obraně, která je zatažená hodně hluboko na vlastní polovině.
43'
Pereyrův skákavý pas hostující obránci odkopli do bezpečí na opačný konec hřiště, kde je osamocený Šiškin.
42'
Claessona na ose hřiště zastavil Christjansen faulem. Domácí poté rychle rozehráli a Wanderson tečovanou ranou zpoza vápna zajistil býkům další rohový kop.
41'
Švédský stoper Granqvist se vydal na ofenzivní výlet, který završil hodně nepřesnou přízemní střelou z třiceti metrů.
40'
Ignatěv se marně dral k domácímu centru z levé strany. Ve vápně skončil bez míče na kolenou.
38'
Jeden z mála hostujících útoků zakončoval Christjansen, který přiběhl ze druhé vlny a z dobré pozice o velký kus minul cíl v podobě Sinicynovy branky.
37'
Pereyrův centr z levé strany propadl přes klubko těl až k volnějšímu Claessonovi, jenž se obtočil kolem Brandrupa, ale mezi tři tyče balón nevtěsnal.
36'
Pereyra v další rychlé akci našel Claessona, jemuž střela z šestnácti metrů kvůli teči obránce zcela nesedla. Pokračovat se bude rohovým kopem.
35'
Krasnodar nebyl vůbec daleko od vedoucí trefy! Standardku z kraje šestnáctky rozehrál Pereyra a jen o centimetry minul bližší tyč!
34'
Jeppe Brandrup pár decimetrů před vápnem podrazil pronikajícího Wandersona. Ten se snažil vymodlit penaltu, avšak bude z toho jen přímý kop z dobré pozice.
33'
Ruský celek je v posledních minutách jasně lepší a prakticky bez přestávky kombinuje nedaleko od pokutového území.
31'
Wanderson využil sklepnutí od Ivana Ignatěva a napřáhl zpoza velkého vápna. Andersen ale opět zasahovat nemusel, míč prolétl metřík nad horní tyčkou.
30'
Joãozinho se proti několika protihráčům neprosadil, když se pokoušel přihrát obsazenému Ignatěvovi.
29'
Pereyra rozehrál nacvičený signál, kterým centroval až mimo šestnáctku, avšak těžký volej Janbajeva Andersena neohrozil.
28'
Většina akcí Krasnodaru jde po levé straně, kde teď Ristić sice neodcentroval, ale získal pro svůj tým aspoň roh.
27'
Ristićův pomalý postup vstříc brance Andersena zastavil dalším faulem hostující kapitán Ørnskov.
26'
Kjær po rozehrané standardce přihrávkou do běhu našel Christjansena, jehož okamžité zakončení z hranice vápna však letělo úplně mimo.
25'
Po faulu Šiškina na Christjansena nařídil kyperský rozhodčí krátkou pauzu pro občerstvení.
24'
Jeppe Brandrup měl na pravé straně spoustu volného prostoru. S balónem se vydal až do vápna, ale v něm přes Šiškina nevystřelil.
23'
Joãozinho ukončil obléhání hostující šestnáctky střelou z dvaceti metrů. Míči ale moc razance nedal a Andersen tak pohodlně zakročil.
21'
Jesper Christjansen přiběhl z druhé vlny do pokutového území a po přihrávce vzduchem se opřel do míče hlavou. Sinicyn však zasahovat nemusel, neboť zakončení prolétlo asi metr vedle jeho levé tyče.
20'
Mihailo Ristić si pohybem řekl o dlouhý pas na levé křídlo. Ona přihrávka ale byla hodně nepřesná a vyletěla do autu.
19'
Pereyra přihrál ven z vápna na pravou stranu, odkud přiletěl centr pro Ignatěva, ale jeho hlavička byla poměrně dost nepřesná.
18'
Blumeho rozehrávka neznamenala pro obranu Krasnodaru žádné problémy.
17'
Blume odcentroval skrz pokutové území na Lumba, jehož střelu z voleje Granqvist srazil na rohový kop.
15'
Kjær se hodně rychle přesunul na hostující útočnou polovinu. Před vápnem se s Boysenem ale dostal do úzkých a nakonec sám zahrál rukou.
13'
Z něj už domácí nezahrozili a po špatném přenesení hry na Ristiće o balón definitivně přišli.
12'
Chvíli po příliš vysoké střele od Wandersona hostující obraně utekl Claesson a střelou z pravé strany přinutil zasáhnout Andersena, který u své levé tyče vyrazil balón na roh.
11'
Granqvist si pokryl míč před napadajícím Kjærem, který se záhy dopustil útočného faulu.
10'
Jeppe Kjær byl ještě před zpracováním přihrávky sestřelen Martynovičem. Následnou standardku rozehrál David Boysen a pěknou střelou trefil ze svého pohledu levou tyč!
9'
Boysen si vyměnil míč s Brandrupem a odcentroval. Jeden z domácích obránců ale byl na správném místě a Lyngby do zakončení nepustil.
8'
Joãozinhova kolmice za hostující obranu nenašla nikoho v domácích dresech. Rozehrává brankář Andersen.
7'
Wanderson se malými krůčky dostal až do šestnáctky a z brankové čáry ještě stihl přihrát k bližší tyči, kde se Ignatěv ale ke střele nedostal.
6'
Ristić stál na levé straně proti dvěma soupeřům, před kterými si sám ukopl míč do autu.
5'
Jeppe Kjær to zkusil ze střední vzdálenosti, nicméně jenom vytloukl bloky předním stojícího obránce býků.
3'
Brandrupův ofsajd vrací míč na domácí kopačky.
3'
V prvních minutách sledujeme opatrné oťukávání z obou stran, míč se zatím pohybuje ve středu pole.
1'
Úvodní výkop zápasu obstarali hosté, kteří nastupují v modrobílých, zatímco domácí v zelenočerných barvách.
1'

FK Krasnodar: Sinicyn – Janbajev, Martynovič, Granqvist (C), Ristić – Pereyra, Šiškin, Joãozinho – Claesson, Ignatěv, Wanderson.
Náhradníci: Safonov – Žirov, Ramírez, Žigulev, Gricajenko, Sulejmanov, Petrov.

Lyngby BK: Andersen – Brandrup, Lund, Christensen, Lumb – Boysen, Ørnskov (C), Christjansen, Blume – Jensen, Kjær.
Náhradníci: A. Larsen – Hebo, Fosgaard, Nielsen, K. Larsen, Ojo, Kjærgaard.

Rozhodčí: Nicolaides – Charalambous, Georgiou (všichni CYP).
Lyngby BK

Tradiční dánský klub se v nedáno skončené sezóně umístil na třetí přícce, když nestačil jen na mistrovskou FC Kodaň a druhé Brøndby. V evropských pohárech se Lyngby představuje vůbec poprvé od roku 1999. V prvním předkole narazilo na Bangor City, které vyřadilo po výsledcích 1:0 a 3:0. Ve druhém předkole pak Lyngby vyřadilo bratislavský Slovan, a to po výhrách 2:1 a 1:0.
FK Krasnodar

Čtvrtý tým posledních dvou ročníků nejvyšší ruské soutěže byl založený teprve před devíti lety, ale i přesto se v pohárové Evropě již zabydlel. Do skupiny Evropské ligy býci prošli už třikrát v řadě, v minulém roce z ní podruhé postoupili a zahráli si dokonce v osmifinále, kde nestačili na španělskou Celtu Vigo.
Všem fotbalovým fanouškům přeji příjemné chvíle při sledování textového přenosu ze zápasu třetího předkola Evropské ligy. Od devatenácti hodin se můžeme těšit na souboj mezi týmy FK Krasnodar a Lyngby BK!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.