Evropská liga (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  Mladost Lučani : Inter Baku - 29. června 2017   20:30

Mladost Lučani
0:3
(0:2)
Inter Baku
Inter Baku
23' Scarlatache   • 41' Scarlatache   • 75' Alijev
Zečevič, Gafurov, Gavrič, Pesic, Tumbaševič, Markovič, Pavlovič
Alexei Maťunin – Alexei Luněv, Anton Kobzev
Stadion Mladost (Lučani)
Inter Baku
Sadigli ,Tashgin, Zargarov, Abbasov, Sejidov, Amirli, Gulijev

Utkání skončilo, z jasného vítězství se raduje Inter Baku. Hosté se sice museli bránit častým šancím soupeře, ale také dokázali sami zahrozit. A na rozdíl od Mladosti dokázali i skórovat. V prvním poločase se dvakrát prosadil Scarlatache, ve druhé půli pak vítězství pojistil Alijev. Konečné skóre 3:0 dává Interu Baku téměř jistotu postupu do druhého předkola EL.
90+5'
90+4'
Nastavený čas už se chýlí ke konci.
90'
Nastavovat se budou čtyři minuty.
89'
Střídání v týmu Inter Baku: ze hřiště odchází Hajiyev, přichází Mirsahib.
88'
Střídání v týmu Inter Baku: ze hřiště odchází Abdullajev, přichází Seyidov.
86'
Marković (Mladost Lučani) měl velkou šanci, ale nenaložil s ní dobře.
83'
Střídání v týmu Inter Baku: ze hřiště odchází Fardjad-Azad, přichází Zargarov.
81'
Tumbašević se dopustil faulu, bude ale jen slovně pokárán.
78'
Žlutou kartu dostává Tumbašević (FK Mladost Lučani).
77'
Žlutou kartu dostává Hajijev (Inter Baku).
75'
Inter Baku právě vstřelil branku!
Autorem branky je RAUF ALIJEV. Asistence: Nizami Hajijev.
71'
Hajijevova střela branku netrefila, a tak stále vede Inter Baku o dva góly.
68'
Střídání v týmu FK Mladost Lučani: ze hřiště odchází Odita, přichází Marković.
65'
Žlutou kartu dostává Pejović (FK Mladost Lučani).
64'
Domácí Pejovič svou střelou branku, kterou ztřeží Ahajev netrefil.
63'
Na druhé straně střílel Agajev, jeho pokus byl ale zablokovaný.
61'
Milošević vypálil míč směrem na branku Baku, ale minul ji.
58'
Jovanović byl přistižen v ofsajdu.
55'
Střídání v týmu FK Mladost Lučani: ze hřiště odchází Marinković, přichází Tumbašević.
52'
Marinković střelou po rohovém kopu netrefil branku Baku.
51'
Jovanović (Mladost Lučani) napálil míč do tyče! Domácí byli blízko snížení!
46'
První poločas skončil lépe pro hostující Inter Baku. Mladost Lučani sice také měla své šance, ale nedokázala je využít. Naopak za hosty se dvakrát trefil Scarlatache.
45+3'
45+1'
Nejprve střílel Odita, pak na druhé straně Agajev. Ani jeden z nich neuspěl.
45'
Nastavovat se budou dvě minuty.
45'
Krznarić zablokoval střelu Fardjada-Azada (Baku).
43'
Ani jeho spoluhráč Jovanović branku netrefil.
42'
Radivojević (Mladost Lučani) minul bránu soupeře.
41'
Autorem branky je ADRIAN SCARLATACHE. Je to jeho druhý gól v zápase!
38'
Žlutou kartu dostává Abdullajev (Inter Baku).
35'
Žlutou kartu dostává Milošević (FK Mladost Lučani).
34'
Oditu při jeho postupu vpřed zastavil ofsajdový praporek.
32'
Z rohového kopu Marinkoviće (Mladost Lučani) žádná šance nevyplynula.
30'
Šatarova (Mladost Lučani) střela po rohovém kopu byla zablokovaná.
29'
Hra se hodně kouskuje kvůli velkému množství faulů.
23'
Autorem branky je ADRIAN SCARLATACHE.
22'
Šatara (Mladost Lučani) dostává za faul žlutou kartu. Je první potrestaným hráčem.
19'
Bayramov, hráč hostů, minul bránu.
18'
Z rohového kopu Interu Baku nic nebylo.
16'
Šatara (Mladost Lučani) také neměl přesně seřízená mířidla.
15'
Tentokrát útočník Mladosti Odita netrefil bránu.
13'
Střela Odity byla zablokovaná hostující obranou.
11'
Scarlatache (Baku) svým střeleckým pokusem minul bránu.
10'
Mladost měla velou šanci po střele Odity!
6'
Pejović (Mladost Lučani) rozehrával rohový kop. Trifunović poté svou střelou netrefil bránu.
2'
Inter Baku bude po faulu Odity rozehrávat standardní situaci.
1'

FK Mladost Lučani: Krznarič – N. Miloševič, I. Miloševič (C), Šatara, Andrič – Radivojevič, Pejovič, Marinkovič – Jovanovič, Trifunovič, Odita
Náhradníci: Zečevič, Gafurov, Gavrič, Pesic, Tumbaševič, Markovič, Pavlovič

Inter Baku: Ahajev – Qirtimov, Scarlatache, Silva, Gulijev, Alchasov – Hajijev (C), Abdullajev – Bajramov, Fardjad-Azad – Alijev
Náhradníci: Sadigli ,Tashgin, Zargarov, Abbasov, Sejidov, Amirli, Gulijev

Rozhodčí: Alexei Maťunin – Alexei Luněv, Anton Kobzev.
Vzájemné zápasy

Tyto dva týmy spolu nikdy v minulosti nehrály.
Inter Baku

Inter Baku je klubem z Ázerbájdžánu, tamní nejvyšší soutěž zakončil minulou sezonu na třetím místě. V domácím poháru vypadl v semifinále s Gabalou. Před novou sezonou zatím neodehrál žádné přípravné utkání.
FK Mladost Lučani

Mladost Lučani je srbský klub, která v minulé sezoně skončil v domácí lize na čtvrtém místě. Získal tak poslední místenku do předkola EL. V domácím poháru vypadl ve čtvrtfinále s CZ Běleherad. Mladost odehrála zatím před novou sezonou jen jedno přípravné utkání. Proti Partizanu vyhrála 1:0.
Zdravím všechny fotbalové nadšence u sledování prvního zápasu prvního předkola Evropské ligy mezi týmy FK Mladost Lučani a Inter Baku. Utkáním vás provede Petr Sumbal.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:30.