Evropská liga (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  Mladost Podgorica : Gandzasar - 29. června 2017   20:30

Mladost Podgorica
57' Djurišić
1:0
(0:0)
Gandzasar
Gandzasar
Ljuljanović – Krkotić (94. Stijepović), Bukorac, Djurišić (C), Knežević (73. Kopitović), Kaludjerović, Novović, Petrović (85. Burzanović), Ćetković, Cicmil, Vukčević
Ivanović – Roganović, Stijepović, Raičević, Kopitović, Burzanović, Miličković
Gandzasar
Meliksetyan – Júnior, Wbeymar (85. Bakalyan), Mandiangu (68. Shahinyan), Wal (83. Karapetyan), Musonda, Memovic, Ishkhanyan (C), Minasyan, Yusbashyan, Claudir

Domácí fotbalisté vyhrávají tento zápas o jednu jedinou branku.V 57. minutě hostující hráč fauloval, a tak se kopal pokutový kop. Míč si na puntík připravil Djurišić a proměnil. Díky němu a bezchybnému výkonu brankáře vyhrává Podgorica první zápas prvního předkola Evropské Ligy 1:0.
90+5'
90+5'
Probíhá poslední nastavená minuta. Domácí celek si už pravděpodobně vedení pohlídá.
90+4'
Střídání v týmu FK Mladost Podgorica: ze hřiště odchází Krkotić, přichází Stijepović.
90+3'
Hostující celek vložil všechny své zbývající síly do útočení. Dostal se na útočnou polovinu a hned dvakrát si vynutil rohový kop. Nejnebezpečnější střela přišla po druhém rohovém kopu, ale Karapetyan trefil jen vysoko nad.
90+2'
Nastavovat se bude pět minut nad rámec druhého poločasu.
90+1'
Ishkhanyan si počínal nedovoleně, a tak rozehrávají fotbalisté domácího celku volný kop.
90'
Hostující Claudir fauloval soupeře, za což vidí pochopitelně žlutou.
89'
Poslední dvě minuty zbývají do konce druhého poločasu, mnoho šancí už nyní pravděpodobně neuvidíme.
88'
Žlutou kartu dostává Musonda (FC Gandzasar).
88'
Mohlo být hotovo, nechybělo mnoho a domácí vstřelili druhý gól, jenomže Burzanović tentokrát trefil jen tyč! Hostující brankář na míč nedosáhl.
87'
S blížícím se koncem zápasu je k vidění čím dál více nepřesností a nedorozumění, které se musí řešit fauly.
85'
Cicmil nedovoleným způsobem poslal k zemi Shahiyana, za což vidí žlutou kartu. Pět minut mají hosté na pokus o vyrovnání.
83'
Střídání v týmu FC Gandzasar: ze hřiště odchází Wal, přichází Karapetyan.
82'
Nově příchozí muž na trávník se hned uvedl faulem, když nepovoleným způsobem získal míč nad Musondou.
80'
Střídání v týmu FK Mladost Podgorica: ze hřiště odchází Petrović, přichází Burzanović.
80'
Po delší době, kdy se souboje odehrávaly na polovině hrací registrujeme zajímavý střelecký pokus. Z velké dálky napřáhl Wal, ale jeho pokus končí jen malý kousek mimo branku.
77'
Petrović si v osobním souboji jeden na jednoho počínal nedovoleně proti Alexi Júniorovi.
75'
Patnáct minut hry zbývá do konce zápasu, domácí fotbalisté stále vedou díky proměněnému pokutovému kopu 1:0.
73'
Střídání v týmu FK Mladost Podgorica: ze hřiště odchází Knežević, přichází Kopitović.
72'
Sérii domácích šancí nyní zakončil nepřesnou ránou Petrović, gólman ani zasahovat nemusel.
72'
Krkotić centroval před branku, následovalo zakončení, po kterém končí míč mimo hrací plochu, ale balon byl tečovaný, a tak uvidíme roh znovu.
71'
Domácí rozehrávají rohový kop, Krkotić centroval před branku, Vukčević skvěle zakončoval a hostující brankář vytáhl míč na další roh.
70'
Dvacet minut před koncem zápasu fauloval hostující Minasyan, za což vidí fotbalista žlutou kartu.
68'
Střídání v týmu FC Gandzasar: ze hřiště odchází Mandiangu, přichází Shahinyan.
67'
Za malý moment proběhne první střídání zápasu, stane se tak na straně hostujícího celku.
65'
Krkotić rozehrával od rohového praporku, ale jeho centr nebyl dostatečně přesný.
64'
Podgorica se dostala do další slibné střelecké pozice, zakončení Kneževiće tak tak vytáhl brankář Meliksetyan. Následně pálil Petrović a je z toho domácí rohový kop.
62'
Domácí hráč se dopustil faulu, proti pravidlům si počínal Cicmil , a tak rozehrávají hosté volný kop. Wal z volného kopu vystřelil přímo na bránu a domácí gólman měl co dělat, aby jeho ránu kryl.
60'
Žlutou kartu dostává Bukorac (FK Mladost Podgorica). Domácí hráč si v osobním souboji počínal příliš agresivně, za což vidí žlutou kartu. Šlo o faul na Musounda.
57'
Podgorica právě vstřelila branku!
Tlak domácího celku, který jsme mohli sledovat od úvodních minut zápasu, nyní vyústil ve faul hostujícího Memovice, který znamenal pokutový kop. K velké radosti domácího publika snadnou branku vstřelil z penaltového puntíku DJURIŠIĆ.
57'
Hostující Memovic fauloval v pokutovém území, následovat bude pokutový kop pro domácí.
55'
Nyní se hra přesunula spíše na polovinu hrací plochy, kde probíhají souboje o míč.
53'
Nekoncentrovanosti domácí obrany dokázal využít Wbeymar, jehož pokus končí mimo bránu, gólman zasahovat nemusel.
52'
Podgorica začíná stupňovat tlak, snaží se hrát nátlakově, nyní to dobře zkoušel Petrović, ale jeho pokusu chyběl jen malý kousek k tomu, aby přepsal nulu na kontě domácích vstřelených branek.
50'
Domácí celek se mohl dostat do vedení, do střelecké pozice se propracoval Ćetković, jehož střelecký pokus velmi dobře vyrazil brankář soupeře.
49'
Mnoho střeleckých příležitostí momentálně k vidění není.
Podgorica se do předkola Evropské Ligy dostala díky třetímu místu v tabulce soutěže.
47'
Bukorac fauloval soupeře, a tak míč mají pro klidnou rozehrávky fotbalisté Gandzasaru.
46'
Zápas, ve kterém zatím čekáme na vstřelení gólu, pokračuje druhým poločasem. Na hrací ploše jsou, zdá se, stejné jedenáctky. Ke střídání zatím nedošlo.
46'
Během prvního poločasu byli aktivnější domácí fotbalisté, kteří si vypracovali mnoho šancí, ale nedokázali žádnou z nich proměnit. Po prvním poločase platí bezbrankový stav.
45+1'
45+1'
Fotbalisté budou navíc hrát jednu minutu.
45'
Probíhá poslední minuta hry v prvním poločase, uvidíme, zda se bude nastavovat.
44'
Kaludjerović zkoušel vyslat do brejku spoluhráče, ale jeho přihrávka byla zastavená obráncem.
43'
V poklidném tempu se úvodní poločas dohrává, momentálně mnoho příležitostí k vidění není.
42'
Petrović fauloval soupeře, a tak volný kop budou rozehrávat hosté. Alex Júnior uvedl míč do hry. Jeho přihrávka na spoluhráče však postrádala přesnost.
40'
Pět minut zbývá do konce prvního poločasu, k vidění jsou zejména šance domácího týmu.
38'
Další velká šance pro domácí fotbalisty, do střelecké pozice se dostal Ćetković, který byl v zakončení podobně nepřesný jako jeho kolega před malou chvílí.
36'
Domácí fotbalisté se mohli dostat do vedení. K velké radosti fanoušků si Vukčević vypracoval obrovskou střeleckou příležitost, ale totálně selhal. Vůbec nedokázal trefit branku. Gólman Meliksetyan nemusel zasahovat, míč končí mimo.
33'
Volný kop z dobré pozice rozehrával hostující Musonda. Jeho centr se snesl před branku, ale nikdo z jeho kolegů nedokázal zakončit.
32'
Musonda si hodně dovolil, a tak jej musel faulovat jeden z domácích hráčů. Nic jinému mu nezbývalo.
31'
Po delší době jsme mohli sledovat akci domácích, která ovšem končí poměrně rychle, neboť Knežević byl v postavení mimo hru.
30'
Do střelecké pozice se probojoval po pěkné akci středem ve třicáté minutě Musonda, ale jeho pokus byl zablokovaný.
29'
Gandzasar nyní zrychlil hru, dává si přesnější přihrávky, na což nedokázali domácí dostatečně rychle reagovat, a tak musí faulovat.
Hráč domácího týmu, Bukorac, fauloval soupeře, a tak hosté rozehrávají volný kop.
27'
Po sérii šancí se hra opět uklidnila a vrací se do "starých kolejí". Fotbalisté obou týmů vyznávají taktický styl hry.
25'
Djurišić vypálil z dobré pozice, ale jeho pokus končí mimo branku. Domácí celek k velké radosti svých fanoušků pokračuje v aktivní hře.
24'
Gandzasar se zkoušel probojovat do střelecké pozice. Zakončovat mohl Memovic, ale nedokázal přesněji vypálit, poskakující míč netrefit podle svých představ.
22'
Ve středu hrací plochy Bukorac fauloval protihráče. Volný kop pro hostující celek.
20'
Dvacet minut hry je minulostí, na výraznější střelecký pokus čekáme. Zatím sledujeme klidnější pasáž hry.
19'
Novović fauloval soupeře, volný kop tak bude rozehrávat hostující Musonda.
18'
Po delší pasáži hry ve středu hrací plochy se znovu domácí celek dostal do zakončení. Z dobré pozice pálil Krkotić, ale jeho pokus velmi dobře vyrazil brankář Meliksetyan.
16'
Domácí fanoušci vytvářejí dobrou atmosféru, podporují Podgoricu v cestě za prvním gólem zápasu.
15'
Ćetković zkoušel ve středu hrací plochy přejít přes protihráče, což se mu nepodařilo, a tak hraje Yusbashyan.
14'
Na úvodní branku zápasu i na výraznější šanci stále čekáme, oba týmy hrají nyní takticky.
12'
Domácí fotbalisté zkoušeli rychle přenést hru na volného hráče. Akce vypadala zajímavě až do chvíle, kdy se Knežević objevil v postavení mimo hru, čehož si sudí všiml.
10'
Žlutou kartu dostává Kaludjerović (FK Mladost Podgorica). Domácí hráč byl příliš důrazný v osobním souboji.
9'
Hostující celek se dostal do střelecké pozice, Mandiangu pálil z první a jeho ránu zablokoval domácí brankář.
8'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, hraje se spíše na polovině hrací plochy.
6'
Následovat další střelecký pokus, zkoušel to levou nohou Claudir, ale míč zablokoval domácí obránce.
6'
Podgorica ale o míč přišla, a tak se do šance dostali hosté. Jenomže Mandiangu nedokázal prostřelit Ljuljanoviće v brance. Vůbec to nebyla špatná rána, ale do středu branky mířila.
5'
Domácí se před branku soupeře dostali znovu a zakončoval po pěkné přihrávce Petrović. Jeho pokus končí mimo branku.
4'
Centr před branku hostujícího týmu nebyl přesný, a tak si dokázala obrana poradit celkem snadno.
3'
Hned ve třetí minutě mají domácí fotbalisté k dispozici první rohový kop, zahrávat jej bude Krkotić.
2'
Oba týmy začínají tento úvodní zápas prvního předkola hodně nervózně, k vidění je poměrně hodně faulů na polovině hrací plochy.
1'

FK Mladost Podgorica: Ljuljanović – Krkotić, Bukorac, Djurišić (C), Knežević, Kaludjerović, Novović, Petrović, Ćetković, Cicmil, Vukčević
Náhradníci: Ivanović – Roganović, Stijepović, Raičević, Kopitović, Burzanović, Miličković

FC Gandzasar: Meliksetyan – Júnior, Wbeymar, Mandiangu, Wal, Musonda, Memovic, Ishkhanyan (C), Minasyan, Yusbashyan, Claudir
Náhradníci: Ilic, Shahinyan, Karapetyan, Harutyunyan, Gegham Harutyunyan, Khachatryan, Khachatryan, Adamyan, Bakalyan.
FK Mladost Podgorica
Celek hrající nejvyšší černohorskou soutež skončil v minulém ročníku na třetí pozici. Nasbíral 57 bodů, což bylo stejne, jako mela Zeta či Buducnout. V minitabulce byla ale nejlepší Buducnost, druhá byla Zeta a třetí Podgorica.

FC Gandzasar
Hostující celek hraje pravidelne arménskou nevyjšší soutež. V minulém ročníku nasbíral 57 bodů a nakonec skončil na druhé pozici, když na první Alashkert ztratil sedm bodů.
Zdravím všechny fotbalové fanoušky. Na programu je první předkolo Evropské ligy a my budeme sledovat duel mezi Podgoricou a Gandzasarem. Mírným favoritem je domácí celek.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:30.